Niedziela, 14 stycznia 2018, godz. 20:45
2 : 4
FC BarcelonaFC Barcelona
1. połowa2 : 1
22:37

Świetny mecz oglądaliśmy dzisiaj na Estadio Anoeta! 6 bramek i to po prostu przepięknych! Oby więcej takich spotkań!

93'

Koniec! Barcelona triumfuje po raz kolejny!

91'

Sędzia wyciąga żółtą kartkę i pokazuje ją Gerardowi Pique. Bardzo brzydki faul doświadczonego stopera.

90'

Ostatnia zmiana tego meczu. Denis Suarez zmienia Luisa Suareza.

89'

Dobre uderzenie Luisa Suareza, ale Urugwajczyk uderzał zbyt ostrego kąta i piłka uderza tylko w boczną siatkę.

86'

Argentyński gwiazdor oddał sprytny strzał z rzutu wolnego i piłka wpada do siatki! Kompletnie bez reakcji Geronimo Rulli, a miał bardzo dużo czasu na wyłapanie lecącej futbolówki!

85'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Leo Messi zdobywa przepiękną bramkę!

84'

Mikel Oyarzabal ukarany żółtym kartonikiem.

82'

Geronimo Rulli bardzo nie pewnie broni strzał Leo Messiego. Golkiper gospodarzy mógł popełnić dużego babola.

80'

Zmiana także w ekipie gości. Andres Gomes kończy swój występ, a zaczyna go Lucas Digne.

78'

Adnan Januzaj zmienia Xabiego Prieto.

73'

Mikel Oyarzabal oddaje nieudany strzał. Od bramki zacznie Barcelona.

72'

Tym razem Luis Suarez miał dużo łatwiejszą sytuację niż przy pierwszym golu! Uderzył przy krótkim słupku i Barcelona już wychodzi na prowadzenie!

71'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dublet Luisa Suareza!

70'

Jordi Alba ładnie podłączył się do akcji ofensywnej, ale jego podanie okazało się zbyt niedokładne.

68'

Willian Jose znowu dochodzi do szansy bramkowej po dośrodkowaniu Xabiego Preto, ale tym razem górą był Gerard Pique!

66'

Pierwsza zmiana Blaugrany. Paulinho zmieniony przez Ousmane Dembele.

63'

Asier Illarramendi ukarany żółtą kartką za faul na Messim.

62'

Thomas Vermaelen dobrze interweniuje po dośrodkowaniu rywala i mamy rzut rożny dla gospodarzy.

60'

Sergi Roberto przerywając kontrę rywala zasłużył na żółtą kartkę.

59'

Szybko mamy kolejną zmianę w ekipie gospodarzy. Juamni zostaje zmieniony przez Mikela Oyarzabala.

55'

David Zurutuza doznaje kontuzji mięśniowej i kończy się jego występ na dzisiaj. W jego miejsce pojawił się Igor Zubeldia.

51'

Leo Messi wyłożył piłkę Urugwajczykowi, który przepięknym, idealnie wymierzonym strzałem doprowadza do remisu! Znakomita forma Suareza! To już jego 6 kolejka z rzędu ze strzelonym golem!

50'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Co za trafienie Luisa Suareza!

49'

Leo Messi wpadł w pole karne, minął bramkarz rywala, ale kąt był zdecydowanie zbyt ostry żeby zdobyć bramkę.

47'

Sergio Canales już w pierwszych sekundach drugiej odsłony mógł zdobyć bramkę, ale jego strzał dobrze broni Ter Stegen!

46'

Piłkarzy zaczęli drugą połowę!

21:33

Bardzo dobre widowisko oglądamy w San Sebastian! Real Sociecad prowadzi i teraz Barcelona musi gonić wynik!

46'

Koniec pierwszej części meczu!

44'

Zamieszanie w polu karnym Realu, ale Gerard Pique zagrywa ręką.

39'

Jordi Alba znakomicie wypuścił Luisa Suareza, który wyłożył Paulinho piłkę do pustej bramki i mamy 2:1!

38'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paulnho daje Barcelonie kontaktową bramkę!

35'

Sergio Canales podał świetną piłkę do Juanmiego, który z bardzo ostrego kąta pakuje piłkę do siatki! Barcelona na kolanach!

34'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Juanmi strzela drugą bramkę na Realu Sociedad!

30'

Dzieję się teraz w San Sebastian! Mało brakowało a jeden z graczy gospodarczy wpakowały piłkę do własnej bramki!

29'

Piłka wpada do siatki po strzale Zurutuzy, ale wcześniej sędzia odgwizduje faul na Rakiticiu!

28'

Uderzenie Sergio Canalesa ląduje prosto w rękawicach bramkarza Barcelony.

24'

Leo Messi dobrze dogrywa piłkę w pole karne, ale żadnej z jego kolegów nie zdołał do niej dopaść

20'

Thomas Vermaelen w ostatnim momencie blokuje strzał Canalesa! Mogło być groźnie.

15'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale żaden z graczy Blaugrany nie zdołał oddać strzału.

13'

Barcelona prowadziła grę, ale to Real Sociedad wychodzi na prowadzenie. Xabi Prieto zagrał wręcz idealnie na głowę Williana Jose, a Brazylijczyk pozostawił bez szans Ter Stegena.

11'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Willian Jose daje prowadzenie gospodarzom!

10'

Niecelny strzał Leo Messiego. Argentyńczyk uderzył zdecydowanie zbyt mocno.

7'

Geronimo Rulli wyłapuje dośrodkowanie Sergi Roberto i akcja Barcelony zostaje zakończona.

3'

Luis Suarez pędził w stronę bramki, ale został uprzedzony przez bramkarza rywali.

1'

Gospodarze rozpoczęli od środka!

20:43

Z głośników rozbrzmiał hymn gospodarzy, co oznacza że pierwszy gwizdek usłyszymy już za chwilę!

20:40

Real Sociedad jest bardzo trudnym rywalem dla Blaugrany. Na własnym stadionie przegrali z wielką Barceloną tylko 2 razy w ciągu ostatnich 10 lat. Jak będzie dzisiaj?

20:37

Jeżeli Blaugrana zdobędzie dzisiaj komplet punktów to ich przewaga nad Realem Madryt wynosić będzie 19 punktów (!). Będzie to najwyższa strata Los Blancos w historii.

20:35

20:32

20:28

Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Pierwszy gwizdek rozbrzmi już za nieco ponad 15 minut!

20:25

FC Barcelona ma bardzo duża przewagę nad resztą ligi. To nie znaczy jednak, że podopieczni Ernesto Valverde będą odpuszczać jakiekolwiek spotkanie. Real Sociedad nie jest jednak łatwym przeciwnikiem i spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie.