Dominic Calvert-Lewin nie opanował podania od Wayne'a Rooney'a i dobra akcja Evertonu została zaprzepaszczona.

87'

Erik Lamela zmienia Christiana Eriksena.

86'

Tottenham ma pełną przewagę, a zawodnicy z Londynu czerpią z gry prawdziwą przyjemność.

84'

Serge Aurier świetnie odnalazł Sona, ale Koreańczyk tym razem fatalnie przestrzelił.

83'

Moussa Sissoko zmienia Mousse Dembele.

81'

GOOOOOL! Kolejna bramka dla Tottenhamu! Christian Eriksen świetnie wykończył koronkową akcję swojej drużyny! 4:0 dla gospodarzy!

79'

Everton najchętniej zszedłby z boiska. Podopieczni Big Sama słabo się spisują i na boisku się męczą.

77'

Tottenham cały czas atakuje! Tym razem Son uderzył prosto w Pickforda, a dobitka Alliego została również obroniona!

75'

Wayne Rooney ostro potraktował rywala i został ukarany żółtą kartką.

74'

Victor Wanyama zmienia Erica Diera.

72'

James McCarthy opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Morgan Schneiderlin.

70'

Sfaulowany został Dele Alli, ale Eriksen źle wykonał rzut wolny i obyło się bez zagrożenia pod bramką Evertonu.

68'

Losy meczu są przesądzone. Tottenham umiejętnie się broni i czeka na wyprowadzenie kolejnych kontrataków. Everton jest wyraźnie podminowany stratą trzech bramek.

66'

Tottenham wyszedł z kontratakiem, ale Dier nie potrafił opanować piłki i szansa na kolejną bramkę dla gospodarzy przepadła.

64'

Son popełnił błąd i sfaulował Rooney'a. Everton będzie miał rzut wolny.

62'

Dominic Calvert-Lewin zmienia Cenka Tosuna.

60'

59'

GOOOOOOL! Harry Kane strzela swoją drugą bramkę w meczu! Napastnik Tottenhamu świetnie wykończył niedokładne zagranie Diera! 3:0 dla Tottenhamu!

58'

Ależ spotkanie rozgrywa Son! Koreańczyk po raz kolejny popisał się umiejętnościami technicznymi, ale jego uderzenie trafiło w słupek!

58'

Aaron Lennon zmienia Yannicka Bolasie.

57'

55'

Tottenham ma bardzo dużą przewagę i wiele wskazuje na to, że możemy być świadkami kolejnych bramek dla drużyny gospodarzy.

53'

Son świetnie dograł do Alliego, ale młody reprezentant Anglii uderzył tylko w boczną siatkę! Było groźnie!

51'

Dynamiczna akcja Sona została przerwana przez stoperów Evertonu.

49'

Wayne Rooney zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłka minęła bramkę!

48'

GOOOOOOL! Harry Kane podwyższa prowadzenie Tottenhamu! Napastnik gospodarzy potwierdza zwyżkę formy! Ależ początek drugiej połowy!

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

45'

45+1. Koniec I połowy.

45'

Phil Jagielka został ukarany żółtą kartką.

45'

Zawodnicy Evertonu popełniają proste błędy w środku pola i przez takie zagrania nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

42'

59%-41%. Tak prezentuje się procentowe posiadanie piłki. Przewaga po stronie Tottenhamu i zasłużone prowadzenie w meczu.

40'

Jeden z graczy Evertonu zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale..piłka opuściła linię boczną boiska. Fatalna próba.

38'

37'

Martina w nieodpowiedzialny sposób stracił piłkę, ale dośrodkowanie Eriksena spokojnie złapał Pickford.

35'

''Koguty'' zmieniły taktykę i cofnęły się na swoją połowę. Podopieczni Pochettino umiejętnie przesuwają się formacjami i czekają na kontrataki.

33'

Everton starał się odpowiedzieć, ale uderzenie głową Cenka Tosuna wysoko poszybowało nad bramką!

31'

Yannick Bolasie zdecydował się na indywidualną akcję, ale zbyt mocno dośrodkował i nikt nie zamknął jego zagrania.

29'

Gospodarze nie spoczywają na laurach i cały czas atakują bramkę Evertonu!

27'

26'

GOOOOOOOL! Son Heung-Min zdobywa bramkę! Koreańczyk po raz kolejny pokazał jak wartościowym jest zawodnikiem! Jego płaskie uderzenie trafiło prosto do siatki!

24'

To powinna być bramka dla Tottenhamu! Harry Kane zdecydował się na uderzenie, ale Jordan Pickford świetnie sparował piłkę!

22'

Wayne Rooney skierował piłkę do siatki, ale sędzia liniowy podniósł chorągiewkę i bramka nie została uznana!

20'

Cenk Tosun coraz bardziej daje się we znaki defensorom Tottenhamu. Tym razem sfaulował Davinson Sanchez.

19'

Moussa Dembele przerwał obiecujący atak Evertonu, ale sędzia tym razem oszczędził Belga i nie ukarał go żółtą kartką.

17'

16'

Błyskawiczna odpowiedź Evertonu! Cenk Tosun idealnie dograł do Wayne'a Rooney'a, ale pomocnik gości spudłował!

15'

Ależ było blisko bramki! Do dośrodkowania z rzutu wolnego Eriksena najwyżej wyskoczył Son, ale jego uderzenie głową minęło bramkę Evertonu!

13'

Serge Aurier rozgrywa bardzo dobre spotkanie. Boczny defensor Tottenhamu raz po raz szarżuje swoją stroną boiska i wprowadza dużo ożywienia do ataku gospodarzy.

11'

Po intensywnym początku gospodarzy Everton zaczyna konstruować ataki pozycyjne. Gościom się nie śpieszy i dokładnie rozgrywają piłkę.

9'

Mieliśmy ciekawe starcie Sancheza z Tosunem. Nowy napastnik Evertonu nie odpuścił, ale stoper ''gospodarzy'' okazał się lepszy.

7'

Bardzo dobry początek spotkania w wykonaniu Tottenhamu, który stłamsił drużynę gości i mocno naciska na bramkę strzeżoną przez Pickforda.

5'

Serge Aurier ruszył po skrzydle, ale jego dośrodkowanie zostało wybite na rzut rożny.

3'

Kenny nie poradził sobie z Sonem i musiał uciec się do faulu.

2'

Tottenham mocno rozpoczął pierwszą połowę i od razu przeniósł grę w pole karne gości, ale obrońcy Evertonu poradzili sobie z zagrożeniem.

1'

Rozpoczynamy spotkanie!

18:16

W poprzedniej kolejce Tottenham zremisował z West Hamem, a Everton przegrał z Manchesterem United 0:2.

18:15

Tottenham z dorobkiem 41 punktów znajduje się na piątym miejscu. Everton ma dwadzieścia siedem oczek i jest dziewiąty w tabeli.

18:12

18:12

18:10

Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Tottenham Hotspur - Everton!