22:38

To tyle z Wrocławia, za wspólnie spędzony czas dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, kłaniam się i zapraszam do lektury materiałów pomeczowych, które już niebawem pojawią się w serwisie.

22:37

22:37

To było dobre spotkanie. Polacy zagrali dobry pierwszy kwadrans, potem dali się zdominować gościom, by w drugiej połowie udokumentować swoją wyższość. Dzięki tej dobrej grze możemy dzisiaj cieszyć się z przekonującego zwycięstwa drużyny Adama Nawałki, która kończy rok 2015 kolejnym zwycięstwem.

94'

KONIEC MECZU! Pokonujemy we Wrocławiu Czechów 3:1 po bramach Arkadiusza Milika, Tomasza Jodłowca i Kamila Grosickiego!

93'

Milik w końcówce postanowił wykonać rajd prawym skrzydłem, przynosi to efekt w postaci kornera, wybijają jednak goście.

92'

Artur Boruc bez najmniejszych problemów łapie piłkę po dośrodkowaniu Czechów z rzutu wolnego.

91'

Trzy minuty doliczone przez sędziego.

91'

Sławomir Peszko efektowną żonglerką przy narożniku naszej połowy wybija piłkę z dala od pola karnego!

89'

Strzał Sławomira Peszki z boku pola karnego zostaje zablokowany, mamy rzut rożny.

87'

Ostatnia zmiana w reprezentacji Polski. Kolejny solidny występ Pazdana w obronie, na ostatnie minuty Nawałka daje zadebiutować Pawłowi Dawidowiczowi.

86'

Artur Sobiech brzydko potraktowany przez Suchego, kartka dla reprezentanta Czech.

85'

Świetne zawody w wykonaniu Bartosza Kapustki, teraz wchodzi za niego Artur Sobiech. Kibice kończą śpiewanie hymnu, aby nagrodzić piłkarza Cracovii oklaskami.

81'

Sebastian Mila chciał rozpocząć kontrę Polaków, jednak dobrym, czystym wślizgiem powstrzymał go Martin Pospíšil. Na boisku niebawem pojawi się Artur Sobiech.

78'

Jeszcze jedna roszada Adama Nawałki. Tomasza Jodłowca zastępuje kolejny gracz Lechii Gdańsk, Ariel Borysiuk.

78'

Zmiany także w naszej drużynie. Z boiska schodzi Karol Linetty, zmienia go powitany gorącymi brawami Sebastian Mila. Dobry mecz pomocnika Lecha.

78'

Zejdzie też Tomas Kalas, zastąpi go Daniel Pudil.

76'

Boisko opuszcza debiutujący dziś Bartosak, w jego miejsce Pavel Kaderabek.

75'

Żółtą kartką ukarany został jeszcze Grosicki za zdjęcie koszulki.

73'

Kamil Grosicki schodzi z boiska, burza braw dla strzelca gola, zmieni go Sławomir Peszko.

74'

Po bramce nieco poniosło też stadionowego spikera. Według niego bramkę strzelił Kamil "TURBO" Grosicki.

22:13

71'

GOOOOOOOOOL!!! 3:1 dla Polski! Kamil Grosicki kończy świetną kontrę Polaków rozpoczętą przez Michała Pazdana, asystę zalicza Krzysztof Mączyński! Piękna kontra Polski!

69'

Świetna akcja Polaków! Karol Linetty bardzo odważnie ruszył z kontrą, po klepce z Milikiem znalazł się przed czeskim bramkarzem, jego uderzenie tylko paruje golkiper Arsenalu i gdy wydawało się, że będziemy mieli trzeciego gola, to futbolówkę zdołał wybić obrońca!

67'

To było ostatnie zagranie Skody w tym meczu, zmienia go Tomas Necid.

67'

Milan Skoda oddaje zaskakujące uderzenie z pierwszej piłki w polu karnym, Artur Boruc odprowadza piłkę wzrokiem, na szczęście leci ona tuż obok słupka!

65'

Kamil Grosicki oddaje mocny strzał z rzutu wolnego z mniej więcej trzydziestu metrów, jednak zdecydowanie było tu więcej siły niż precyzji. Od bramki rozpocznie golkiper reprezentacji Czech.

63'

W walce o piłkę przy dośrodkowaniu faulowany był Michał Pazdan, Polacy przy piłce.

62'

Ze stałego fragmentu nic nie wyszło, teraz to nasi sąsiedzi przygotowują się do dośrodkowania piłki z narożnika boiska.

61'

Ciekawa sytuacja - Kamil Grosicki przygotowywał się do wykonania rzutu rożnego, jednak z trybun w jego stronę poleciał szalik w barwach narodowych. "Grosik" pocałował orzełka i... odrzucił szalik. :-)

59'

40 793 osoby obserwują spotkanie na stadionie we Wrocławiu.

58'

Jeszcze jedna roszada w drużynie czeskiej - strzelca bramki Ladislava Krejciego zastępuje Jozef Sural.

58'

Zahustel nie wróci już na plac gry, zmienia go Jiri Skalak.

58'

Za moment prawdopodobnie czekają nas zmiany w reprezentacji Czech, obecnie mamy przerwę w grze po groźnym zderzeniu Rybusa z Zahustelem.

56'

Po raz kolejny w tym meczu świetnie w polu karnym odnalazł się Michał Pazdan - zawodnik Legii kolejny raz zatrzymał groźne podanie przeciwnika.

55'

Bartosz Kapustka przyjął piłkę na linii pola karnego, minął dwóch przeciwników i oddał strzał po ziemi, który z najwyższym trudem broni Petr Cech!

53'

Mączyński fauluje Krejciego dwukrotnie w ciągu kilkunastu sekund, jednak bez kary indywidualnej dla pomocnika Wisły Kraków.

50'

Świetnie piłkę na prawym skrzydle odebrał Bartosz Kapustka, piłka trafia do Grosickiego, ale chyba trochę za późno - skrzydłowy traci piłkę.

48'

Kamil Grosicki zaskakująco dośrodkowuje z prawej strony boiska spod samej linii bocznej, bliski strzału był Arkadiusz Milik!

46'

W przerwie mieliśmy jedną zmianę w naszej reprezentacji. Kamila Glika zastąpił Thiago Cionek.

21:47

Czesi zaczęli drugą połowę!

21:46

Za moment zaczynamy drugą połowę!

21:45

21:34

Mamy mieszane uczucia co do gry Polaków w pierwszej połowie, jednak z niecierpliwością czekamy na drugą część spotkania!

21:33

Do przerwy prowadzimy, ale zawdzięczamy to tylko dobremu pierwszemu kwadransowi. Potem Polacy mocno spuścili z tonu, dając się zdominować Czechom. Pod koniec pierwszej części spotkania zdobyli oni kontaktowego gola i byli nawet bliscy wyrównania.

47'

Koniec pierwszej połowy, Polska wygrywa z Czechami 2:1.

46'

Artur Boruc rzucił się pod nogi Milana Skody zapobiegając utracie bramki! Trwa minuta doliczona do pierwszej połowy.

44'

Akcja zakończona faulem Krejciego, przy piłce Polacy.

43'

Bartosz Kapustka ratuje nas przed stratą gola po dośrodkowaniu Kalasa ofiarnym wślizgiem, rzut rożny dla gości.

41'

MAMY GOLA KONTAKTOWEGO! Tomasz Jodłowiec wybija piłkę wprost pod nogi Ladislava Krejciego, który pięknym strzałem z woleja z linii szesnastki posłał piłkę w okienko bramki Polaków! Już tylko 2:1 prowadzą Polacy!

40'

Artur Jędrzejczyk nieczysto zatrzymuje Lukasa Bartoska i dostaje za to pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu.

40'

Glik wrócił już do gry.

39'

Martin Pospisil groźnie podaje piłkę po ziemi wzdłuż pola karnego, na szczęście piłka nie dociera do jego kolegi.

38'

W zamieszaniu w polu karnym Prochazka w walce o piłkę uderzył łokciem Kamila Glika, kapitan Torino będzie musiał na chwilę zejść z boiska.

36'

Słabą wrzutkę w pole karne poza linię boczną posyła Milik.

35'

Fauluje teraz Jędrzejczyk w okolicach narożnika pola karnego, będzie dobra okazja dla gości na dośrodkowanie w pole karne.

33'

Jaroslav Plasil dośrodkowuje z rzutu rożnego, piłkę wybija Glik, podaje do Linettego, który świetnie ruszył z szybką kontrą, jednak został w ostatniej chwili powstrzymany przez wracającego Plasila.

31'

Artur Jędrzejczyk podaje nie w tempo do Karola Linettego, zawodnik Lecha złapany na minimalnym spalonym.

28'

Vaclav Prochazka świetnie odnalazł górnym podaniem Ondreja Zahustela, ten oddaje strzał szczupakiem, tuż obok słupka!

27'

Michał Pazdan stracił piłkę przy linii bocznej, jednak natychmiast naprawił swój błąd wybijając ofiarnie piłkę na aut.

24'

Od bramki rozpocznie Artur Boruc.

24'

Kombinacyjna akcja Czechów, dośrodkowanie Krejciego zablokowane przez Glika. Rzut rożny dla reprezentacji Czech.

21:08

22'

Milan Skoda oddaje strzał w polu karnym z dość trudnej pozycji, był dobrze pilnowany przez Michała Pazdana, napastnik uderza niecelnie.

21'

Marek Suchy fauluje wychodzącego z kontrą Milika, tym razem obejdzie się jeszcze bez kartki dla doświadczonego obrońcy.

17'

Michał Pazdan popisał się wybornym odbiorem dość daleko od bramki, jednak jego mocne podanie do Arkadiusza Milika było zbyt mocne.

16'

W odpowiedzi mocny strzał oddaje ustawiony na trzydziestym metrze Ladislav Krejci. Piłka szybuje nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Artura Boruca.

11'

MAMY KOLEJNEGO GOLA! Arkadiusz Milik dośrodkowuje z rzutu rożnego, a Tomasz Jodłowiec strzałem głową pokonuje bramkarza! 2:0 dla Biało-czerwonych!

10'

Doskonałe prostopadłe podanie Jaroslava Plasila świetnym wślizgiem przejmuje Michał Pazdan, ważna interwencja stopera reprezentacji Polski.

8'

Arkadiusz Milik przejął piłkę na połowie naszych sąsiadów, jednak podał Kamilowi Grosickiemu mocno za plecy i stracił piłkę.

5'

Ondrej Zahustel fauluje Kamila Glika pod naszym polem karnym, rozpocznie Artur Boruc.

3'

GOOOOL!!! Bartosz Kapustka doskonale dośrodkowuje z lewej strony wprost na głowę Arkadiusza Milika, który mocnym strzałem głową pokonuje Petra Cecha! 1:0 dla Polski!

2'

Kamil Grosicki zagrywa ręką w środku pola, rzut wolny dla gości.

20:46

Od środka zaczyna reprezentacja Polski!

20:45

Minuta ciszy poświęcona ofiarom francuskich zamachów.

20:42

Piłkarze już na murawie, czas na Mazurka Dąbrowskiego!

20:32

Rozgrzewka już za nami. A do rozpoczęcia meczu niespełna kwadrans!

20:22

Zostało już tylko nieco ponad 20 minut do rozpoczęcia spotkania!

20:17

O wyrównaniu rekordu przez Cecha przypomniał jeszcze spiker. Bramkarz gości dostał od kibiców kolejną gromką owację.

20:09

Czesi także się już rozgrzewają. Wśród kibiców słychać pierwsze, choć jeszcze ciche, okrzyki dopingu.

20:06

Na murawie jest już cała reprezentacja Polski. Nasi piłkarze zostali oczywiście owacyjnie przywitani przez widzów, których na stadionie jest już całkiem sporo, choć nie jest jeszcze wypełniony nawet w połowie. Organizatorzy spodziewają się kompletu - 42,5 tysiąca widzów.

19:59

Na rozgrzewce pojawili się już także bramkarze reprezentacji Polski - Artur Boruc, Wojciech Szczęsny i Przemysław Tytoń.

19:58

Jako pierwsi na rozgrzewce pojawili się bramkarze reprezentacji Czech. Najbardziej owacyjnie przywitano Petra Cecha, który wyrówna dziś rekord Karela Poborskiego w liczbie spotkań w kadrze (118).

19:45

Rezerwowi reprezentacji Czech: Tomas Vaclik, Tomas Koubek, Pavel Kaderabek, Michal Kadlec, Tomas Sivok, Tomas Necid, Borek Dockal, Jiri Skalak, Daniel Pudil, David Pavelka, Josef Sural i Vladimir Darida.

19:43

Rezerwowi reprezentacji Polski: Wojciech Szczęsny, Przemysław Tytoń, Thiago Cionek, Łukasz Szukała, Jakub Wawrzyniak, Sławomir Peszko, Sebastian Mila, Piotr Zieliński, Łukasz Piszczek, Ariel Borysiuk, Artur Sobiech, Mariusz Stępiński i Paweł Dawidowicz.

19:41

Oto składy obu zespołów, za moment ławki rezerwowych.

19:00

Witam Państwa, już za niecałe dwie godziny rozpocznie się mecz reprezentacji Polski z Czechami. Z pewnością czekają nas wielkie emocje, na spotkanie zaprasza Państwa Piotr Bernaciak!

13:00

Polska - Czechy LIVE!

Zapowiedź: Polska - Czechy LIVE! Towarzyski rewanż za Euro 2012

W dzisiejszym meczu na boisku zabraknie na pewno gwiazd reprezentacji Polski, czyli Roberta Lewandowskiego, Grzegorza Krychowiaka, Łukasza Fabiańskiego oraz Jakuba Błaszczykowskiego. "Lewy", "Krycha" i "Fabian" zostali zwolnieni z meczu z Czechami na prośbę swoich klubów, natomiast Kuba doznał kontuzji i sztab zadecydował, że zawodnik Fiorentiny dziś nie wystąpi. Reszta zawodników jest do dyspozycji Adama Nawałki, spodziewać możemy się kolejnego występu Bartosza Kapustki oraz Piotra Zielińskiego, który rozegrał dobrą drugą połowę w meczu z Islandią. Mecz Polska - Czechy we Wrocławiu zakończył naszą przygodę z Euro 2012