Borussia M'GladbachWikimedia
4 : 2
Sevilla FCSevilla FC
22:34

Sevilla pogrzebała swoje szanse na dalszą grę w Lidze Mistrzów. To tyle. Dziękujemy za uwagę! DOBRANOC!

93'

Arbiter kończy ten szalony mecz! Borussia była dziś zespołem lepszym i zasłużenie wygrała. Byliśmy świadkami kapitalnego widowiska!

91'

GOOOL!! BANEGA pewnie z 11. metra!

91'

Krychowiak wywalczył rzut karny. Kapitalna akcja Polaka!

90'

Korb również ukarany kartką.

89'

Bardzo szybkie tempo ostatnich minut. Czy to nie koniec strzelania na Borussia Park?

88'

Nico Elvedi zmienia Johnsona.

86'

Drmić ostro potraktował Krychowiaka! Żółta kartka dla Szwajcara.

84'

Mariano zmienia Coke.

84'

Niemiec kapitalnie przymierzył z dystansu po ziemi. Rico bez szans!

83'

GOOOOL! LARS STINDL!

82'

Llorente wypatrzył Vitolo, a Hiszpan muśnięciem piłki ogrywa Sommera!

82'

GOOOOL! VITOLO!

81'

Roszada w drużynie gospodarzy. Za Dahouda pojawi się Marvin Schulz.

80'

Raffael przejmuje piłkę od Stindla i bez problemów pokonuje Rico. Goście na łopatkach!

79'

GOOOOL! RAFFAEL!

77'

Pierwsza próba Llorente, ale strzał Hiszpana broni Sommer.

76'

Fernando Llorente melduje się w miejsce Gameiro.

74'

Juve nadal prowadzi 1:0 z City.

72'

Rico zatrzymuje Raffaela! Brazylijczyk przedarł się przez blok obronny gości, ale nie potrafił pokonać golkipera rywali!

71'

Korner dla przyjezdnych, ale Andaluzyjczycy nie mają pomysłu na sforsowanie bloku obronnego gospodarzy.

69'

Johnson trafił w samo okienko bramki Sevilli! Ależ bramka!

68'

GOOOOL! FABIAN JOHNSON!!!

67'

Gamiero z ostrego kąta próbował zaskoczyć Sommera, ale bez skutku!

65'

Krohn-Dehli zmienia N'Zoziego.

64'

Konoplyanka zagrał prostopadle przed bramkę rywali, a tam Gameiro minął się minimalnie z piłką!

63'

Mecz na Borussia Park może się podobać. Obydwa zespoły starają się atakować.

61'

Akcja za akcję. Najpierw Gameiro został zablokowany, a po drugiej stronie Dahoud uderzył wysoko nad bramką.

58'

Zagranie w pole karne do Gameiro, ale piłka do Francuza nie dociera.

56'

Xhaka uderzył bardzo mocno z za pola karnego, a Rico z trudem broni bombę!

54'

Kilka dośrodkowań przyjezdnych, ale nic z tego nie wynika.

52'

Banega zacentrował w pole karne. Tam najwyżej wyskoczył Krychowiak. Polak uprzedził Sommera, ale piłka przeleciała nad bramką!

50'

Mahmoud Dahoud faulował przeciwnika przed własnym polem karnym. Pierwsza kartka dla gospodarzy.

49'

Michael Krohn-Dehli podał do Banegi. Zawodnik Sevilli uderzył z szesnastego metra prosto w bramkarza rywali.

48'

Oba zespoły przystąpiły do drugiej części bez zmian.

47'

Oscar Wendt uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

Arbiter kończy pierwszą odsłonę! Do przerwy: Borussia M.-Sevilla 1:0!

45'

M'Gladbach finalizuje akcję strzałem, ale bardzo niecelnym.

44'

Podopieczni Unaia Emery'ego zmusili Borussię do gry defensywnej. Czy goście zdołają wyrównać stan rywalizacji?

43'

Gospodarze zamknięci we własnym polu karnym, ale centry przyjezdnych nie są zbyt dokładne.

42'

Vitolo zablokowany, będzie korner.

41'

Kevin Gameiro zagrywa w pole karne, ale wprost w Sommera.

39'

Coke finalizował bardzo składną akcję Sevilli, ale zrobił to fatalnie. Piłka minęła o grube metry bramkę rywali.

38'

Goście dopuszczają do dużej liczby strzałów Borussii.

36'

W równolegle rozgrywanym meczu grupy D, Juventus prowadzi 1:0 z Manchesterem City.

34'

Ever Banega przekroczył przepisy,a arbiter każe zawodnika gości żółtym kartonikiem.

33'

Kolejny piłkarz M'Gladbach uderzył z za szesnastki, ale niecelnie.

32'

Dwa rzuty rożne przyjezdnych, jednak Sevilla nie oddała żadnego strzału.

31'

Konoplyanka szarżował lewą stroną i Ukrainiec wywalczył rzut rożny.

30'

Granit Xhaka zagrał przed bramkę rywali. Stindl wykazał się największym sprytem w polu karnym i z kilku metrów trafił na 1:0!

29'

GOOOOL! LARS STINDL!!!!

29'

Johnson zgrał piłkę do Stindla. Niemiec technicznie próbował pokonać bramkarza gości z kilkunastu metrów, ale ten broni!

27'

Raffael znowu strzelał. Brazylijczyk kopnął piłkę z 17. metra, ale Rico pewnie broni.

25'

Andreas Christensen przerwał kapitalną kontrę przyjezdnych. W przeciwnym wypadku napastnik rywali stanąłby oko w oko z Sommerem.

24'

Grzegorz Krychowiak powstrzymał nieprzepisowo Raffaela. Następnym razem to będzie żółta kartka.

23'

Raffael dogrywa do Larsa Stindla, a ten z przewrotki przeniósł piłkę nad bramką.

20'

Dwukrotnie z narożnika zagrywał Raffael, ale gospodarze nie zagrozili bramce Rico.

18'

Kolejna szansa Sevilli. Przyjezdni wymienili kilka podań w polu karnym Borussii. Ostatecznie piłka trafiła do Yevhen Konoplyanka, a Ukrainiec z kilku metrów trafia wprost w Sommera!

16'

Goście pakują futbolówkę do siatki, ale arbiter przerywa grę. Na pozycji spalonej jeden z Andaluzyjczyków.

14'

Josip Drmić zastępuje Ibrahimę Traore. Kontuzja zawodnika gospodarzy.

13'

Dosyć wyrównane spotkanie, czekamy na pierwszą bramkę.

11'

Sevilla nie zagroziła bramce Yanna Sommera.

10'

Goście zbliżyli się pod bramkę "Źrebaków" i wywalczyli rzut rożny.

8'

Napastnik Borussii wypatrzył Fabiana Johnsona, a ten huknął na bramkę rywali! Broni jednak Rico! Pierwsza bardzo dogodna sytuacja bramkowa!

7'

Raffael po raz drugi sprawdził Rico, tym razem z prawej strony pola karnego.

5'

Gospodarze wywalczyli pierwszy korner, ale nie zagrozili bramce gości po stałym fragmencie gry.

3'

Raffael uderzył bardzo mocno z ok. 30 metrów, broni jednak Rico.

2'

Przyjezdni grają w białych strojach, a Borussia w granatowych kompletach.

20:47

Pierwszy gwizdek arbitra! Gramy!

20:39

Damir Skomina wyprowadza obie jedenastki na boisko!

20:22

Ławka rezerwowych gości: Soria, Escudero, Ferreira, Iborra, N'Zonzi, Immobile, Llorente

20:20

ławka rezerwowych gospodarzy: Sippel, Schulz, Jantschke, Elvedi, Hazard, Drmic, Hrgot

20:18

Oba zespoły już się rozgrzewają.

20:17

Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią spotkania na Borussia Park.

Borussia Moenchengladbach - Sevilla LIVE! Ostatni dzwonek dla drużyny Krychowiaka

19:38

Natomiast w zestawieniu przyjezdnych zobaczymy od pierwszej minuty reprezentanta Polski, Grzegorza Krychowiaka!

19:29

Znamy już skład gospodarzy!

18:54

Tak prezentuje się Borussia Park, arena dzisiejszych zawodów.

18:45

Witamy w zimny, środowy wieczór. Miejmy nadzieję, ze mecz Borussia Moenchengladbach - Sevilla dostatecznie nas rozgrzeje! Pierwszy gwizdek arbitra za 120 minut! liczymy na dobry występ Grzegorza Krychowiaka!