1 : 3
Manchester CityManchester City
1. połowa1 : 3
22:40

Za uwagę dziękuje Marcin Trzyna. Przy okazji zapraszam na kolejne relacje tekstowe przeprowadzane przez nasz serwis, dobranoc!

22:38

Manchester City wygrywa z Sevillą 3:1 i zapewnia sobie awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów!

94'

Gwizdek arbitra oznaczający koniec meczu w Sevilli!

94'

Rzut rożny dla Sevilli. Zapewne ostatni w tym meczu.

90'

Arbiter z Norwegii doliczył 4 minuty do drugiej części spotkania.

90'

Ostatnia zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Martin Demichelis zastąpił na placu gry Fernandinho.

89'

Faul Fernandinho na Grzegorzu Krychowiaku. Przy okazji Brazylijczyk doznał urazu.

88'

Kevin De Bruyne! Mocny strzał Belga, Sergio Rico skutecznie interweniuje.

87'

Przewinienie Grzegorza Krychowiaka na środku boiska. Polak nie zgadza się z decyzją norweskiego arbitra.

86'

Kolejna zmiana w zespole Manuela Pellegriniego. Z boiska schodzi Wilfried Bony, a w jego miejsce zameldował się już Fabian Delph.

85'

Aut dla Sevilli na wysokości pola karnego Manchesteru City.

83'

Bacary Sagna wycofał piłkę do Bony'ego. Strzał Iworyjczyka zablokowany i piłkę odzyskali Hiszpanie.

79'

Zderzenie Grzegorza Krychowiaka z Fernandinho. Rzut wolny dla Manchesteru City.

78'

Ever Banega zdecydował się na strzał z rzutu wolnego. Piłka trafiła w dobrze ustawiony mur.

77'

De Bruyne sfaulował Grzegorza Krychowiaka. Polak trafiony ręką w twarz.

73'

Zmiana w ekipie Manchesteru. Raheem Sterling opuścił plac gry, a na murawie zameldował się już Kevin De Bruyne.

73'

Akcja z drugiej strony boiska. Strzał Konoplyanki, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką City.

71'

Akcja dwóch reprezentantów Wybrzeża Kości Słoniowej. Bony dograł do Toure. Doświadczony pomocnik oddał mocny, ale minimalnie niecelny strzał na bramkę Sevilli.

70'

Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. I znów Hiszpanie nie zdołali oddać strzału.

69'

Tym razem dośrodkowanie z prawego skrzydła Mariano Ferreiry. Żaden piłkarz Sevilli nie przejął futbolówki.

68'

Vitolo dośrodkował w pole karne, zagrożenie skutecznie oddalił Nicolas Otamendi.

64'

Unai Emery postanowił dokonać trzeciej zmiany. Ciro Immobile wszedł na plac gry, z murawy zszedł Fernando Llorente.

62'

Dośrodkowanie Banegi i znów bez efektów pod bramką Joe Harta.

61'

Krótkie rozegranie, po chwili dośrodkowanie i kolejny korner dla gospodarzy.

60'

Konoplyanka wywalczył kolejny rzut rożny dla Sevilli.

58'

Grzegorz Krychowiak przejął opaskę kapitana Sevilli po zejściu z boiska Coke.

56'

Kolejna zmiana w zespole z Hiszpanii. Z boiska zszedł Coke, a w jego miejsce wszedł Mariano Ferreira.

55'

Bony otrzymał piłkę od Sterlinga. Strzał Iworyjczyka, ale piłka mija bramkę Sevilli.

54'

Mocny strzał Fernandinho, dobra interwencja Sergio Rico!

53'

Akcja City, Navas chciał dośrodkować do Wilfrieda Bony'ego, ale dobrze w defensywie spisał się Grzegorz Krychowiak, który zgrał piłkę do swojego bramkarza.

52'

Przecięte dośrodkowanie Tremoulinasa. Rzut rożny dla gospodarzy.

50'

Atak pozycyjny Sevilli zakończony zablokowanym strzałem Coke.

46'

Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Na drugą połowę nie wyszedł Vicente Iborra, a na placu gry zameldował się już Michael Krohn-Dehli.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

21:44

W drugim meczu grupy D Borussia Moenchengladbach remisuje do przerwy z Juventusem Turyn 1:1.

21:40

Trafny komentarz kibica Sevilli:

21:38

Twitter żyje meczem w Sevilli:

21:35

Manchester City świetnie rozpoczął dzisiejsze spotkanie i już po 11 minutach prowadził 2:0. Wydawało się, że Sevilla już się nie podniesie, jednak w 25. minucie kontaktową bramkę zdobył Benoit Tremoulinas. Podopieczni Pellegriniego prezentowali się jednak zdecydowanie lepiej i w 36. minucie zdobyli trzeciego gola. Czy gospodarzy stać jeszcze na nawiązanie walki z angielskim gigantem?

45'

Koniec pierwszej części spotkania. Sevilla przegrywa na własnym stadionie z Manchesterem City 1:3.

45'

Rzut rożny dla gospodarzy.

43'

Żółta kartka dla Grzegorza Krychowiaka za ostry faul na Toure.

40'

Koralov wywalczył rzut rożny dla drużyny Manchesteru.

39'

Bony na 3:1:

38'

Jesus Navas podał po ziemi z prawego skrzydła na 10. metr. Tam świetnie odnalazł się reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej, który pewnym strzałem zdobył gola na 3:1!

36'

GOOOOOOOOOL! Wilfried Bony strzela na 3:1!

35'

Lewym skrzydłem przedzierał się Konoplyanka. Rzut rożny dla Sevilli.

34'

Fernandinho po raz kolejny zdecydował się na strzał z dystansu. Niecelna próba Brazylijczyka.

33'

Nicolas Otamendi uderza głową! Piłka ląduje w rękawicach bramkarza Sevilli.

33'

Wilfried Bony strzela z dystansu! Piłka zablokowana przez Krychowiaka, rzut rożny dla przyjezdnych.

29'

Rzut rożny dla Sevilli. Dośrodkowanie, główka i instynktowna obrona Joe Harta. Dobija Vicente Iborra, ale piłka trafia jedynie w boczną siatkę. Było blisko wyrównania!

28'

Kontaktowy gol Tremoulinasa:

26'

Coke dośrodkował tuż przed bramkę, a tam świetnie znalazł się Benoit Tremoulinas, który głową wpakował piłkę do bramki gości!

25'

GOOOOOOOOL! Benoit Tremoulinas strzela gola kontaktowego!

24'

W równolegle rozgrywanym spotkaniu grupy D Borussia Moenchengladbach prowadzi u siebie z Juventusem Turyn 1:0.

21'

Strzał Navasa z kilkunastu metrów. Uderzenie okazało się zbyt lekkie i dobrą interwencję zanotował Sergio Rico.

19'

17'

Gol Fernandinho na 2:0:

15'

Fernando Llorente marnuje stuprocentową sytuację! Napastnik Sevilli nie trafił do bramki City z kilku metrów! Piłka poszybowała nad bramkę gości.

13'

Ależ blisko gola na 3:0! Jesus Navas oddał mocny strzał, piłka trafia w słupek!

12'

Wilfried Bony oddał strzał, instynktownie interweniował Rico, ale do piłki najszybciej dobiegł Fernandinho, który strzałem z główki wpakował piłkę do bramki gospodarzy!

11'

GOOOOOOOL! Już 2:0 dla City! Fernandinho zdobywcą gola!

10'

Bramka Sterlinga na 1:0:

9'

Fernandinho zagrał w pole karne do Sterlinga, ten strzelił z ostrego kąta i piłka ląduje w siatce, tuż obok interweniującego bramkarza Sevilli!

8'

GOOOOOOOOL! Manchester City prowadzi 1:0! Strzelcem bramki Raheem Sterling!

7'

Akcja Manchesteru City. Fernandinho wbiegł z piłką w pole karne gospodarzy, ale czystą interwencję w defensywie popisał się Grzegorz Krychowiak.

6'

Dośrodkowanie... obyło się bez zagrożenia pod bramką Joe Harta.

5'

Yaya Toure zagrał piłkę ręką. Rzut wolny dla gospodarzy.

4'

Strzał z dystansu Fernandinho. Rico pewnie złapał piłkę.

2'

I kolejny niecelny strzał Manchesteru City. Tym razy szczęścia próbował Wilfried Bony.

2'

Już pierwszy strzał gości! Fernandinho jednak uderzał niecelnie.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra z Norwegii. Przy piłce piłkarze City!

20:42

Piłkarze wyszli już na plac gry. Czas na hymn Ligi Mistrzów!

20:30

Spotkanie rozpocznie się za 15 minut. Liczymy na bardzo emocjonujący pojedynek na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan.

20:20

Dwa tygodnie temu Manchester City pokonał na własnym stadionie Sevillę 2:1. Gola dla gości strzelił Konoplyanka, a bramki dla Manchesteru City zdobyli Adil Rami (gol samobójczy) oraz Kevin De Bruyne.

20:10

Arbitrem meczu Sevilla - Manchester City będzie 36-letni Svein Oddvar Moen z Norwegii.

20:05

Manchester City może już dziś wywalczyć awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Tak się stanie, gdy Anglicy wygrają dzisiejsze spotkanie, a w równolegle rozgrywanym meczu Juventus pokona Borussię.

20:00

Po 3 kolejkach fazy grupowej liderem grupy D jest Juventus Turyn z 7 punktami na koncie. Drugi w tabeli jest Manchester City, który ma w swoim dorobku 6 punktów. Sevilla plasuje się na trzeciej pozycji z dorobkiem 3 punktów, a ostatnie miejsce zajmuje Borussia Moenchengladbach, która uzbierała jak na razie jedno "oczko".

19:55

Ławka gospodarzy: Soria, Escudero, Mariano Ferreira, Krohn-Dehli, Reyes, N'Zonzi, Immobile.

Ławka gości: Caballero, Mangala, Clichy, Demichelis, De Bruyne, Delph, Barker.

19:50

Po lewej stronie prezentujemy wyjściowe jedenastki obu drużyn.

19:45

Witamy i serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji z meczu Sevilla - Manchester City! Spotkanie rozpocznie się o 20:45!

11:05

Sevilla - Manchester City LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Ekipa Krychowiaka zachowa szanse na awans?

Wygrywając Manchester już dzisiaj może zapewnić sobie awans do fazy pucharowej, jeśli w równolegle rozgrywanym meczu zwycięży Juventus. Sevilla będzie starała się mu w tym skutecznie przeszkodzić, bo tylko pokonując wicemistrzów Anglii, zachowa realne szanse na grę w fazie play-off.