Środa, 21 października 2015, godz. 20:45
WikimediaBorussia M'Gladbach
22:39

Za uwagę dziękuje Marcin Juszczyk. Zapraszam na kolejne relacje do Ekstraklasa.net! Dobrej nocy!

22:39

Bezbramkowy remis Juventusu z Borussią to na pewno niespodzianka. Faworyt z Turynu przeważał, stworzył więcej sytuacji podbramkowych, ale nie potrafił tego udokumentować. Borussia dzielnie, dobrze i skutecznie broniła się, dzięki czemu zachowała czyste konto i wywalczyła punkt. "Źrebaki" za to w ofensywie kompletnie nic nie pokazały, poza kilkoma wrzutkami w pole karne "Starej Damy".

94'

Koniec meczu! Juventus - Borussia 0:0!

93'

Barzagli dośrodkowywał piłkę na aferę w pole karne Borussi, ale goście wybili ją, a uczynił to konkretnie Christensen.

92'

Chiellini sfaulował Stindla i żółta kartka dla obrońcy Juventusu.

90'

Arbiter ze Szkocji doliczył 180 sekund.

89'

Zaza zagrał piłkę po ziemi przed bramkę Sommera, ale bramkarz Borussi przejął futbolówkę.

88'

Ostatnia zmiana w Borussi i w całym meczu. Nordtveit melduje się na placu gry, a z boiska zszedł Dahoud.

87'

Juventus coraz bardziej naciska, ale póki co miejscowi biją głową w mur. Borussia skutecznie odpiera ataki gospodarzy.

85'

Po centrze Marchisio w pole karne Borussi, niecelnie główkował Chiellini.

85'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, w zamieszaniu podbramkowym w polu karnym Borussi uderzał Chiellini, ale jego strzał został zablokowany i piłka wypadła na rzut rożny.

82'

Druga zmiana w szeregach gości. Hahn wchodzi, a schodzi Traore.

82'

Stindl zdecydował się na strzał z dystansu, ale był on w jego wykonaniu bardzo niecelny.

81'

Trzecia i ostatnia zmiana w Juventusie. Dybala za Moratę.

80'

Techniczny strzał Pogby zza pola karnego, ale nieznacznie niecelny.

77'

Żółta kartka dla Xhaki za faul taktyczny.

74'

Pierwsza zmiana w Borussi. Raffael za Hazarda.

74'

Bprussia jakby już skupiona na obronie bezbramkowego remisu. Juventus szuka cał czas swojej szansy. Tym razem zagrywał niecelnie w pole karne gości i od bramki Sommer.

70'

Druga roszada personalna w składzie "Starej Damy". Zaza zastępuje Mandżukicia.

69'

Juventus przycisnął Borussię, ale nie przekłada się to na groźne sytuacje podbramkowe.

65'

Mandżukić upadł w polu karnym w starciu z rywalem, ale gwizdek sędziego milczy i nie ma rzutu karnego.

64'

Morata próbował uderzać przewrotką po centrze ze skrzydła Barzagliego, ale Hiszpan nie trafił czysto w piłkę.

62'

Wendt ukarany żółtym kartonikiem za faul na Khedirze.

60'

Mamy pierwszą zmianę w Juventusie. Schodzi Cuadrado, a w jego miejsce melduje się Pereyra.

58'

Pogba uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego z ok. 20 metrów, ale Sommer wyciągnął się jak struna i ponownie dobrze interweniował, odbijając piłkę do boku.

55'

Juve wyszło z kontrą. Najpierw strzał Pogby został zablokowany przez Christensena. Chwilę później Francuz poprawił się, zagrywając na długi słupek do Moraty, ale strzał Hiszpana została zablokowany również przez Christensena.

51'

Borussia zaatakowała dwójką zawodników, ale akcję przyjezdnych przerwał Barzagli.

48'

Pogba groźnie uderzył z dystansu, ale Sommer na posterunku i sparował futbolówkę na rzut rożny.

46'

Pierwsza szarża Pogby w drugiej połowie, ale Francuz został zatrzymany przy linii bocznej.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

21:33

Pierwsza połowa ze wskazaniem na Juventus, który stworzył sobie kilka sytuacji, ale żadnej nie potrafił zamienić na gola. Borussia bardzo bezbarwna w ofensywie, za to przywozicie prezentuje się w defensywie. Samo spotkanie za bardzo nie porywa. Miejmy nadzieję, że po przerwie będzie ciekawiej.

45'

Koniec pierwszej połowy! Jak na razie na Juventus Stadium bez bramek.

43'

Pogba uderzył z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur.

42'

Dominguez ukarany żółtą kartką za faul na Moracie, który wychodził na czystą pozycję. Rzut wolny dla Juve ok. 20-25 metrów od bramki Sommera.

40'

Centra Traore z lewej flanki i Chiellini wybił futbolówkę na rzut rożny.

37'

Centra z rzutu rożnego Traore, piłka odbiła się od głowy Bonucciego i przeszła obok słupka. Kolejny korner dla gości., jednak po nim już tak groźnie pod bramką Buffona nie było.

35'

Morata ładnie przymierzył tuż za "szesnastki", ale jednak trochę niecelnie. Mogło być bardzo groźnie

32'

Po dośrodkowaniu z narożnika boiska, niecelnie główkował Chiellini.

31'

Przycisnęła teraz "Stara Dama". Było gorąco po zagraniu Moraty w pole karne do Mandżukicia, ale ten nie przejął piłki i sytuację uratował Wendt.

30'

Aktywny dzisiaj Pogba tym razem uderzył z dystansu i futbolówka przeszła minimalnie obok słupka!

29'

Tym razem Cuadrado inaczej wykonał rzut rożny. Zagrał przed pole karne do Pogby, ale jego potężne uderzenie zablokował Xhaka.

27'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Cuadrado, ale trochę za wysokie, nikt nie sięgnął piłki i od bramki zacznie Sommer.

25'

Ataki Juventusu powoli zaczynają się zazębiać.

23'

Cuadrado uderzył niemal z narożnika pola karnego i nieznacznie pomylił się. Po jego strzale piłka nieznacznie przeleciała nad poprzeczką.

22'

Centra Barzagliego w pole karne Borussi, Pogba zagrał do stojącego obok Mandżukicia, ten uderzył, ale jego próba została zablokowana i rzut rożny.

21'

Pogba uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie i zacznie od bramki Sommer.

20'

Długa piłka na prawą stronę od Pogby do Cuadrado. Kolumbijczyk doszedł do futbolówki, ale szybko stracił ją na rzecz Wendta.

18'

Wrzutka w pole karne gospodarzy z rzutu rożnego w wykonaniu Traore, ale piłkarze Juventusu wybili piłkę i oddalili niebezpieczeństwo.

16'

Zagranie Pogby na lewą stronę pola karnego do Moraty, ten uderzył, ale futbolówka po jego strzale poszybowała nad poprzeczką. Gdyby lepiej przymierzył, mogło być znacznie groźniej.

16'

Za nami pierwszy kwadrans meczu. Jak na razie bez żadnej klarownej sytuacji podbramkowej z obu stron.

15'

Podanie w kierunku Cuadrado, ale to zagranie przeciął Wendt.

14'

Juventus wymienia od dłuższej chwili podania, ale nie zdobywa terenu.

9'

Dośrodkowanie w pole karne Borussi z prawej flanki Cuadrado i przyjezdni wybili piłkę na rzut rożny, z którego nic nie wynikło.

8'

Raffael uderzył z dystansu, ale niecelnie i Buffon mógł spokojnie odprowadzić futbolówkę wzrokiem.

6'

Traore dośrodkowywał w pole karne z prawego skrzydła, ale Buffon przechwycił futbolówkę bez problemów.

5'

Niedokładne zagranie Marchisio w pole karne rywali i od bramki Sommer.

4'

Groźne dośrodkowanie Sandro z lewego skrzydła, ale Borussia zażegnała niebezpieczeństwo. Mamy przerwę w grze, ponieważ w starciu z Mandżukiciem ucierpiał Dominguez.

2'

Borussia utrzymuje się dłuższą chwilę przy piłce.

1'

Craig Thomson zagwizdał po raz pierwszy w tym meczu i ruszamy! Od środka Juve!

20:43

Przywitanie obu ekip, za chwilę losowanie i zaczynamy!

20:42

Czas na hymn Champions League!

20:42

Obie drużyny wychodzą na murawę Juventus Stadium!

20:38

Rozjemcą w meczu Juventus - Borussia będzie szkocki arbiter Craig Thomson.

20:33

Przypomnijmy szybko jak wygląda tabela w grupie D. Juventus jest pierwszy z kompletem sześciu punktów. Druga jest Sevilla z trzema punktami. Identyczny dorobek ma trzeci Manchester City, ale ustępuje drużynie Grzegorza Krychowiaka gorszym bilansem bramkowym. Czwarta jest Borussia Moenchengladbach, która ma na koncie zero "oczek".

20:30

Tak wygląda oficjalny protokół meczowy.

20:27

20:23

20:20

Wyjściowe jedenastki Juventusu i Borussi są już dostępne w panelu naszej relacji LIVE!

20:15

20:12

W oczekiwaniu na pierwszy gwizdek na Juventus Stadium, zapraszamy do przeczytania zapowiedzi meczu, przygotowanej przez Krzysztofa Rosłońskiego. Można do niej przejść klikając TUTAJ.

20:07

Borussia Moenchengladbach - ławka rezerwowych: Drmic, Hahn, Hazard, Hrgota, Jantschke, Nordtveit, Sippel.

20:05

Tak wygląda wyjściowy skład Borussi Moenchengladbach.

20:04

Oto ławka rezerwowych Juventusu.

20:03

Tak prezentuje się wyjściowa jedenastka mistrzów Włoch na dzisiejsze spotkanie.

20:01

Witamy i zapraszamy na relacje tekstową z meczu grupy D Ligi Mistrzów. Lider Juventus Turyn podejmie zamykającą tabelę Borussię Moenchengladbach. Pierwszy gwizdek o godzinie 20:45!