Sevilla FCSevilla FC
22:35

My już dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji i oczywiście zapraszamy oczywiście na kolejne! Miłej nocy!

93'

Koniec spotkania w Turynie! Juventus absolutnie zasłużenie wygrywa z Sevillą 2:0 po bramkach Moraty i Zazy. Teraz kibice w Turynie będą czekać po pogoń swoich ulubieńców za czołówką Serie A!

89'

Simone Zaza z połowy boiska popędził sam na bramkę Sevilli i przez ten cały czas nikt nie potrafił go dogonić. W efekcie po samotnym rajdzie snajper Juventusu podwyższa wynik spotkania i pieczętuje drugi komplet punków Starej Damy w tej edycji Ligi Mistrzów.

86'

GOOOOOOOOOOOOL!!!! Superrezerwowy Simone Zaza podwyższa wynik spotkania i praktycznie zapewnie zwycięstwo Juventusowi w tym meczu!

81'

Zmian ciąg dalszy, w barwach Juventusu boisko opuszcza strzelec bramki Alvaro Morata, a za niego wchodzi Simone Zaza.

81'

I ostatnia zmiana w zespole gości. Juan Munoz pojawia się w miejsce Jose Antonio Reyesa.

79'

Dopiero teraz sędzia pokazuje pierwszą żółtą kartkę w tym meczu, a ukarany nią w barwach Sevilli - Coke.

76'

No i mamy pierwszą zmianę w barwach Starej Damy. Alex Sandro wchodzi w miejsce Samiego Khediry.

74'

Juan Cuadrado teraz potężnie huknął na bramkę Sevilli, ale wprost w Sergio Rico, który zdołał sparować tę piłkę w pole gry.

71'

Turyńczycy spokojnie kontrolują grę, spokojnie rozgrywają kolejną akcję, konstruują kolejny atak, który już teraz jest potencjalnym zagrożeniem bramki Sevilli.

66'

...natomiast za Stevena N'Zonziego na boisku melduje się Vicente Iborra.

66'

Mamy podwójną zmianę w zespole Sevilli, Za Kevina Gameiro na boisku melduje się Ciro Immobile...

63'

Paulo Dybala potężnie uderza z rzutu wolnego, ale wprost w Sergio Rico i ten zdołał wypiąstkować piłkę na tyle daleko, by oddalić na moment zagrożenie spod własnej bramki.

62'

Paulo Dybala pada na linii pola karnego Sevilli, sędzia decyduje się jednak odgwizdać rzut wolny tuż z przed szesnastki pola karnego.

59'

Szczerze mówiąc druga część spotkania nie powala na kolana tak jak pierwsza połowa, która była doprawdy ekscytująca.

55'

Juventus ponownie dał na chwilę wyszumieć się Sevilli, ta jednak na razie nie potrafi z tego skorzystać.

52'

W porę to napisałem, bo właśnie mogło być 2:0 dla Juventusu! Paulo Dybala z impetem wpadł w pole karne i uderzył na bramkę Sergio Rico, ten jednak w stylu bramkarza hokeja "parkanami" obronił strzał snajpera Starej Damy!

49'

Drużyna z Turynu dalej kontynuuje swój spektakl na połowie gości, Sevilli ciężko jest dotknąć piłki, ale jak na razie w drugiej części gry nic z tego nie wynika.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu! Rozpoczyna Sevilla i oby to nie były jedne z ostatnich kopnięć na połowie Juventusu.

45'

Koniec pierwszej połowy w Turynie. Juventus prowadzi po bramce Moraty 1:0! Na drugą połowę zapraszamy już za kilkanaście minut!

44'

Wreszcie Sevilla zabłysnęła na połowie rywali. Konoplyanka ładnym balansem ciała zwiódł jednego z rywali i oddał strzał na bramkę Buffona, który jednak ten pewnie wyłapał.

41'

Barzagli fenomenalnie dograł w pole karne Sevilli wprost na głowę Alvaro Moraty, a ten precyzyjnym strzałem dał prowadzenie Starej Damie! I jest teraz baaardzo głośno na Arena Juve!

40'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Alvaro Morata daje prowadzenie Juventusowi! Hiszpan otwiera wynik meczu!

35'

I kolejna znakomita szansa przed którą stanęła Stara Dama. Sani Khedira fantastycznie przyjął sobie piłkę i od razu wbiegł w pole karne Sevilli, dograł do Paulo Dybali, któremu jednak piłka została pod nogą i w efekcie spartaczył on całą akcję swojej drużyny.

31'

Teraz właśnie na moment to Sevilla przejęła inicjatywę, ale ataki Hiszpanów jak na razie rozbijają się tylko i wyłącznie na około dwudziestym metrze przed bramką Buffona.

27'

Turyńczycy mieli już dzisiaj kilka jak nie nawet kilkanaście okazji do zdobycia bramki, natomiast Sevilla jak na razie ma problem nawet z dostaniem się w okolice pola karnego gospodarzy.

24'

Cudownym podaniem popisał się teraz Paul Pogba do Juana Cuadrado, jednak całą akcję przerwał gwizdek sędziego oznajmiający minimalną pozycję spaloną.

20'

Ooj to mogła być bramka tej kolejki Ligi Mistrzów! Cuadrado, Khedira i Dybala rozklepali obronę Sevilli i ten ostatni pokusił się o oddanie strzału z linii pola karnego, jednak fantastyczny rogal snajpera Turyńczyków o centymetry minął słupek bramki Sergio Rico!

18'

Rzut wolny dla Juventusu z okolic pola karnego Sevilli. Paulo Dybala wrzucił piłkę w pole karne gości, ale tam skutecznie interweniowali obrońcy Sevilli wybijając piłkę.

16'

Po raz kolejny dośrodkowanie wydawało się idealnie na głowę Moraty, tego jednak w ostatniej chwili uprzedził Kolodziejczak uniemożliwiając tym samym piłkarzowi Juventusu oddanie strzału.

11'

Na początku Turyńczycy totalnie miażdżą rywala. Teraz swoich sił z dalszej odległości próbował Hernanes, ale tym razem pewnie interweniował Sergio Rico.

10'

Teraz Patrice Evra dośrodkował piłkę idealnie na głowę Alvaro Moraty, ale ten nie zdołał jednak skierować piłki w światło bramki Sevilli.

7'

Dybala z rzutu rożnego można powiedzieć, że trafił w głowę Chieliniego, który fatalnie uderzył piłkę, dobijać futbolówkę próbował jeszcze Cuadrado, ale nie jestem pewien czy czasem piłka nie wyleciała ze stadionu, mimo że dach Areny Juve jest naprawdę wysoko.

5'

Świetny, bardzo szybki mamy początek meczu w Turynie, mamy pierwszy rzut rożny dla Juventusu.

3'

W ripoście ruszyła Sevilla i już niecałe dwie minuty później mogła odpowiedzieć jeszcze groźniej, ale jeden z obrońców Juve fantastycznie wygarnął piłkę we własnym polu karnym z pod nóg Yevhena Konoplyanki.

1'

Ależ to mogło być rozpoczęcie spotkania przez Juventus! Paul Pogba niepilnowany dostał piłkę w polu karnym Sevilli, ale źle uderzył z woleja i przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki gości.

20:44

Zaczynamy spektakl na Arena Juve!

20:44

Oba zespoły nie są ostatnio w najwyższej formie, ale mimo wszystko to Juventus jest faworytem dzisiejszego spotkania.

20:43

Rozbrzmiał właśnie hymn Ligi Mistrzów, za moment początek najciekawszego środowego spotkania fazy grupowej!

20:41

Właśnie w Turynie rozbrzmiewa piękny hymn Juventusu, a piłkarze obu zespołów już pojawiają się na idealnie przygotowanej murawie na Arenie Juve!

20:39

Ławka rezerwowych Juventusu: Neto (Br.), Alex Sandro, Lemina, Pereyra, Rugani, Vitale, Zaza.

20:38

Ławka rezerwowych Sevilli: Soria (Br.), Cristoforo, Mariano, Iborra, Immobile, Munoz, Luismi

20:37

Niewiele więcej niż 10 minut zostalo do pierwszego gwizdka. Zanosi się na walkę dwóch znakomitych środków pola.

20:29

W pierwszej kolejce Ligi Mistrzów Juventus na wyjeździe pokonał Manchester City 2:1. Sevilla natomiast na własnym boisku wygrała z Borussią Moenchengladbach 3:0.

20:27

Tutaj przeczytasz zapowiedź dzisiejszego meczu.

20:25

Poznaliśmy już składy obu drużyn. Jest polski akcent. To osoba Grzegorza Krychowiaka. Zaskoczenia nie ma oczywiście żadnego, bo "Krycha" akurat jest wiodącą postacią Sevilli.

20:23

Nieco ponad 20 minut pozostało do rozpoczęcia najciekawszego meczu w grupie D. Juventus Turyn, a więc finalista poprzedniej edycji, zagra u siebie ze zwycięzcą Ligi Europy, Sevillą.