Koniec meczu! PSV pewnie i zasłużenie pokonuje Wolfsburg 2:0!

Żółta kartka dla Naldo.

87'

Zoet pewnie łapie piłkę po uderzeniu z dystansu Luiza Gustavo.

87'

Dość przypadkowa długa piłka do Guardado dociera w pole karne do De Jonga, który wyprzedza Naldo, lobuje Benaglio i jest już 2:0!

86'

GOOOOL! De Jong!

85'

Żółta kartka dla De Jonga za faul na obrońcy Wolfsburga.

84'

Pereiro zmienia Narsingha.

83'

Indywidualna akcja Naldo, po której mocny strzał Brazylijczyka z trudem broni Zoet!

81'

Żółta kartka dla Ariasa.

79'

Zoet łapie dośrodkowanie Vieirinhi z prawego skrzydła.

76'

Caligiuri z 22 metrów uderzył wyraźnie obok bramki przeciwnika.

76'

Mamy gola w drugim meczu tej grupy. Po trafieniu Rooneya Manchester United prowadzi z CSKA 1:0.

75'

... oraz Hendrix za Mahera.

75'

Dwie zmiany w PSV. Isimat-Mirin za Locadię...

72'

Po centrze Narsingha Maher uderzył głową nieznacznie obok bramki rywala!

70'

... oraz Draxler za Guilavoguiego.

69'

Dwie ostatnie zmiany wśród gości. Bendtner za Dosta...

66'

W tej chwili w grupie B Wolfsburg i PSV mają po 6 punktów, a Man United i CSKA po 5. Niezwykle wyrównana stawka.

66'

Z dystansu szczęścia spróbował Caligiuri, ale huknął wysoko nad poprzeczką!

65'

Vieirinha zmienia Schuerrle.

64'

Rzut rożny dla Wolfsburga nie przyniósł zagrożenia dla bramki PSV.

61'

Godzina gry za nami. Gospodarze zdołali zadać pierwszy cios w tym meczu, jak odpowiedzą Wilki z Wolfsburga?

58'

Na spalonym został teraz złapany De Jong.

57'

56'

Doskonałe prostopadłe podanie Narsingha do Locadii, a ten w sytuacji sam na sam z Benaglio pokonuje Szwajcara mocnym płaskim strzałem! 1:0!

56'

GOOOOLLL! Locadia!

52'

Na spalonym został złapany De Jong.

50'

Strzał z dystansu Naldo został zablokowany przez gospodarzy.

49'

Ataki PSV na początku drugiej połowy. Defensywa Wolfsburga poradziła sobie jednak i z Maherem, i z Narsinghiem.

46'

Wznawiamy grę w Eindhoven!

45'

Koniec pierwszej połowy. Bardzo, ale to bardzo przeciętne 45 minut za nami i zasłużony bezbramkowy remis.

45'

Żółta kartka dla Guardado.

45'

Szansa dla PSV! Propper zagrywa prostopadle do Narsingha, ten uderza płasko, ale broni Benaglio!

43'

Ucierpiał teraz Arnold w starciu z Brumą. Piłkarz Wolfsburga potrzebuje pomocy medycznej,

39'

Żółta kartka dla Caligiuriego.

37'

Castells się ubierał, ubierał, a Benaglio jak grał, tak gra dalej i chyba to się jednak do przerwy nie zmieni.

34'

Benaglio wraca przynajmniej na chwilę do gry, ale wygląda na to, że zmiana i tak będzie niezbędna.

33'

Benaglio został totalnie znokautowany przez Locadię. Będzie potrzebna zmiana!

32'

Groźna akcja PSV, zagranie przed bramkę, gdzie Benaglio uprzedza atakującego Locadię. Bramkarz Wolfsburga jeszcze potężnie zderzył się z rywalem i nie wygląda to dobrze!

30'

Groźną centrę Mahera doskonale piąstkuje z pola karnego Benaglio. W międzyczasie kartkę ogląda Arnold.

30'

Rzut rożny dla Wolfsburga przynosi groźną kontrę PSV. Podanie do Narsingha okazało się zbyt mocne i akcję przerwał dobrym wyjściem z bramki Benaglio.

28'

Nieudana kontra w wykonaniu Wolfsburga. Schuerrle nie zdołał dokładnie dograć do wychodzącego na czystą pozycję Dosta.

26'

Diego Benaglio pewnie łapie długą piłkę zagraną w pole karne przez Hectora Moreno.

22'

Szansa dla Wolfsburga! Piłka w pole karne do Dosta, który w pojedynku z Zoetem uderza w bramkarza rywali!

18'

Teraz do strzału głową doszedł po rzucie rożnym Locadia, ale uderzył bardzo niedokładnie!

17'

Świetne uderzenie z dystansu Brumy! Benaglio kapitalnie odbija piłkę na rzut rożny!

15'

Kwadrans gry za nami i trzeba przyznać, że na razie nie jest to wielki mecz.

11'

Rodriguez z rzutu wolnego uderza ponad poprzeczką!

10'

Caligiuri faulowany tuż przed polem karnym PSV. Może być groźnie.

7'

PSV długimi momentami utrzymuje się przy piłce i konstruuje atak pozycyjny. Na razie bez skutku.

4'

Długa piłka w pole karne do rozpędzonego Mahera, ale ten uderza zbyt lekko, by zaskoczyć Benaglio.

3'

Pierwsza okazja dla Wolfsburga! Luiz Gustavo uderza głową ponad poprzeczką.

1'

Rozpoczynamy mecz w Eindhoven!

20:06

Sędzią tego spotkania będzie doświadczony Szwed Jonas Eriksson.

20:05

Rezerwowi Wolfsburga: Casteels, Dante, Traesch, Vieirinha, Draxler, Schaefer, Bendtner.

20:05

Rezerwowi PSV: Pasveer, Schaars, Hendrix, De Wijs, Bergwijn, Pereiro, Isimat-Mirin.

20:04

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn.

20:01

20:01

20:01

Arena dzisiejszego spotkania - Philips Stadion w Eindhoven.

19:59

Sytuacja w grupie B jest bardzo ciekawa. W tabeli prowadzi Wolfsburg, który dotąd zdobył sześć punktów. Po cztery oczka mają zespoły CSKA Moskwa oraz Manchesteru United, a trzy PSV Eindhoven. To oznacza, że wszystkie drużyny mają zbliżone szanse na awans do fazy pucharowej i żadnej z nich nie można nazwać outsiderem.

19:56

Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu grupy B piłkarskiej Ligi Mistrzów, w którym PSV Eindhoven zmierzy się z VfL Wolfsburg.