Manchester Unitedmanchester united
1 : 0
CSKA MoskwaCSKA Moskwa
22:39

Manchester United pokonuje na Old Trafford CSKA Moskwa 1-0 po golu Wayne'a Rooney'a. Anglicy kompletnie zdominowali dziś gości, którzy jednak w drugiej połowie potrafili stworzyć składną akcję. W najlepszej znalazł się Seydou Doumbia, ale kapitalnie w tej sytuacji spisali się David De Gea i Chris Smalling. Po chwili kapitan MU dał prowadzenie swojej drużynie. Reasumując - gospodarze byli dziś znacznie lepszą drużyną i trzy punkty im się po prostu należały. Ja już się z Państwem żegnam! Mecz relacjonował Mariusz Daniluk, dobranoc!

94'

Bardzo niedokładne uderzenie Depay'a i w tym momencie sędzia zakończył mecz! TRZY PUNKTY ZASŁUŻENIE ZOSTAJĄ NA OLD TRAFFORD!

93'

Rzut rożny źle wykonany i z kontrą wyszli gracze Van Gaala. Memphis Depay został sfaulowany przed polem karnym, będzie dobra okazja na podwyższenie wyniku.

92'

Długa piłka z połowy CSKA w pole karne MU kierowane do Fernandesa, piłkę na rzut rożny wybili defensorzy "Czerwonych Diabłów"

90'

Pan Marciniak doliczył trzy minuty do podstawowego czasu gry!

89'

Trzecia zmiana także w ekipie Van Gaala - boisko opuszcza Bastian Schweinsteiger, a na placu gry melduje się Ander Herrera

87'

Po raz kolejny gra zrobiła się spokojniejsza. Zawodnicy gości chyba powoli tracą wiarę w odrobienie strat

86'

Wernbloom uderzył sprzed pola karnego, jednak znacznie się pomylił

85'

Czy Rosjanie dadzą radę jeszcze ukłuć gospodarzy? Zostało im niewiele czasu

85'

Ostatniej zmiany dokonuje Leonid Slutsky - boisko opuszcza Dzagoev, zastępuje go Panchenko

84'

Dzagoev popisał się prostopadłym podaniem w kierunku Doumbii, jednak napastnika CSKA uprzedził De Gea

84'

I znów w głównej roli wysoki Belg - tym razem znalazł się na spalonym

83'

Spóźniony Fellaini fauluje przeciwnika w środku pola.

81'

Rooney chciał się zrewanżować Lingardowi! Doskonale krótkie podanie kapitana United, a następnie potężne uderzenie młodego Lingarda. Akinfeev sparował futbolówkę nad poprzeczkę.

80'

Lingard idealnie dorzucił piłkę na głowę Rooneya! Anglik skrzętnie to wykorzystał i dał gospodarzom prowadzenie!

79'

GOOOOOL! WAYNE ROONEY! Czerwone Diabły obejmują prowadzenie!

77'

TO MUSIAŁA BYĆ BRAMKA DLA GOŚCI! Doumbia znakomicie przedarł się przez linie obrony MU i stanął oko w oko z Davidem De Geą. Hiszpan popisał się genialną obroną, lecz do piłki znów dopadł Iworyjczyk, jego drugie uderzenie z linii bramkowej wybił Smalling!

76'

Katastrofalny centrostrzał Depay'a. Posłał futbolówkę bardzo daleko w trybuny.

76'

I zmiana także w drużynie z Moskwy - boisko opuszcza były zawodnik Manchesteru - Zoran Tosić, a w jego miejsce wchodzi Golovin

75'

Bomba w wykonaniu Carricka! Pomocnik gospodarzy uderzył sprzed pola karnego z opadającej piłki, jednak pomylił się o kilkanaście centymetrów. Anglik dobrze się dziś prezentuje

73'

Druga zmiana w ekipie gospodarzy - aktywny dziś Juan Mata schodzi z płyty boiska, a pojawia się na niej Memphis Depay

72'

Young wpadł w pole karne, ale natychmiast rzucił się na murawę po wślizgu Schennikova. Nie było tam jednak przewinienia i Szymon Marciniak nakazuje wznowić grę bramkarzowi z piątego metra.

71'

Przed znakomitą sytuacją stanął Rooney! Mata wyłożył futbolówkę Rooney'owi i kapitan MU musiał tylko dołożyć nogę, jednak fatalnie się pogubił

70'

Jeszcze jedna wrzutka aktywnego Rojo. Po raz kolejny goście swobodnie jednak zażegnują wątpliwe niebezpieczeństwo. Z kontrą wychodzili goście, jednak szybko zaprzepaścili swoją okazję

67'

Wydaje się, że poważny błąd popełnił teraz Szymon Marciniak. Wayne Rooney przy przyjmowaniu piłki klatką piersiową był ewidentnie pociągany za koszulkę przez Mario Fernandesa, polski arbiter wskazał jedynie na korne

65'

Pierwszej roszady dokonuje Louis van Gaal - boisko opuszcza Martial, a zmienia go Marouane Fellaini. Kibice "Czerwonych Diabłów" gwizdami zareagowali na decyzję Holendra

63'

Specyficzne uderzenie Musy zza pola karnego, chciał tą próbą zaskoczyć bramkarza Manchesteru, jednak jego strzał był zbyt niedokładny

62'

Manchester United - CSKA Moskwa

61'

Długa piłka od Carricka do Younga, jednak Anglik znalazł się na pozycji spalonej

60'

Wernbloom ukarany żółtym kartonikiem za ostre, spóźnione wejście wślizgiem w nogi rywala.

59'

Musa odpalił sprintem swojego rywala na lewej flance. Następnie zewnętrzną częścią stopy próbował znaleźć w polu karnym Doumbię. Tego drugiego uprzedził De Gea.

58'

Lingard popisał się teraz bardzo odważnym wejściem w pole karne gości. W pewnym momencie wydawało się, że po spóźnionym wślizgu gracza CSKA przewróci się i będzie rzut karny. Lingard walczył jednak do końca.

57'

Carrick nieprzepisowo powstrzymywał przeciwnika w środku pola

56'

Bastian Schweinsteiger delikatnie dośrodkował piłkę do Martiala, ale goście czujnie przesunęli się do przodu i złapali Francuza w pułapkę ofsajdową

55'

Gospodarze coraz łatwiej przedostają się w szesnastkę rywali i wydaje się, że pierwszy gol jest kwestią najbliższych kilku lub kilkunastu minut.

54'

Zmiana w ekipie CSKA - boisko opuszcza Natkho, wchodzi na nie Seydou Doumbia

53'

Rzut wolny przed bramka De Gei wykonywał Tosić, jednak jego centra była bardzo niedokładna, z kontratakiem wyszedł Anthony Martial, lecz był osamotniony i stracił futbolówkę

52'

Po rzucie rożnym dla United piłkę pewnie wypiąstkował golkiper gości

51'

Znów w ataku gospodarze! Najpierw zablokowana została wrzutka Younga, lecz po chwili do piłki w polu karnym dopadł Lingard, w ostatniej chwili strzał młodego pomocnika United został zablokowany

49'

Znakomita postawa Carricka w defensywie - środkowy pomocnik gospodarzy spisuje się dziś bez zarzutu

48'

CSKA wciąż statycznie biega za piłkarzami MU, którzy cały czas utrzymują się przy futbolówce

47'

Manchester United wciąż atakuje! Doskonałe dośrodkowanie z rzutu rożnego, do piłki wyskoczył Rojo, lecz z małej odległości niewiele chybił

46'

Pierwsza wrzutka Manchesteru United w pole karne - Mata dogrywał z prawej strony, lecz piłkę wybili defensorzy CSKA

45'

Gra wznowiona - przy piłce podopieczni Louisa van Gaala!

21:44

Piłkarze już są na boisku! Za chwile pan Szymon Marciniak wznowi grę!

21:36

21:35

Podopieczni Louisa van Gaala zdominowali grę w pierwszej odsłonie. Gospodarze mieli kilka okazji na objęcie prowadzenia, jednak w każdej z nich brakowało im dobrego wykończenia. Piłkarze z Moskwy praktycznie przez całe 45 minut nie wychodzili ze swojego pola karnego. Czy obraz gry zmieni się nam po przerwie? Dowiemy się tego za kilkanaście minut. Proszę się z nami nie rozstawać!

45'

KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI GRY! Manchester United na razie ma bardzo wyraźną przewagę, jednak nie potrafił tego udokumentować w I połowie.

45'

Zablokowana centra Rojo, piłka wyszła na rzut rożny, lecz nic z niego nie wynikło

44'

Bardzo niedokładny przerzut na prawą flankę w wykonaniu gospodarzy. Goście bardzo szybko pozbyli się jednak piłki

42'

Anthony Martial znów zaczął dryblować - w polu karnym powstrzymali go jednak Mario Fernandes oraz Sergei Ignashevich

41'

Gospodarze wciąż są w natarciu, lecz wydaje się, że podobnie jak goście, czekają już na zejście do szatni - ich akcje nie są już tak szybkie jak na początku spotkania

39'

Znów mamy pułapkę ofsajdową. Wayne Rooney dostał bardzo dobrą piłkę od Maty i stanął oko w oko z Akinfeevem, kapitan gospodarzy jednak minimalnie spalił

37'

Na spalonym znalazł się defensor MU - Chris Smalling

37'

Kiepskie dośrodkowanie Lingarda z rzutu rożnego. Przyjezdni ponownie spokojnie wybijają piłkę głową z dala od własnej szesnastki.

36'

35'

Przed znakomitą szansą stanął teraz Rojo! Wayne Rooney zagrał piłkę na prawe skrzydło do Younga, który szybko wrzucił ją w "szesnastkę", lewą nogą z powietrza futbolówkę uderzył Argentyńczyk Rojo, jednak jego strzał wylądował na bocznej siatce

33'

Bardzo statyczni są dziś zawodnicy CSKA, kolejna próba kontrataku została bardzo szybko zakończona

32'

Kolejna szansa na gola dla Jessie Lingarda! Mata poklepał piłkę z Youngiem, po czym Anglik wstrzelił ją wzdłuż lini bramkowej, jednak młody pomocnik MU nie sięgnął futbolówki

31'

W drybling z piłkarzami CSKA wdał się niewidoczny do tej pory Anthony Martial, udało mu się minąć trzech rywali, lecz dobrą postawą w defensywie popisał się Berezutski

29'

Wrzutka w pole karne Wayne'a Rooney'a, jednak była ona odrobinę za wysoka i Chris Smalling nie sięgnął futbolówki, Rojo także nie zamknął akcji

28'

Czerwone Diabły bardzo swobodnie rozgrywają piłkę na połowie gości. Przed polem karnym sfaulowany został Bastian Schweinsteiger, będzie dogodna okazja na strzelenie bramki przez gospodarzy

26'

Lingard miał okazję na centre w pole karne, lecz zwlekał z tym zbyt długo i stracił piłkę

26'

Zagranie ręką jednego z zawodników Manchesteru United

24'

Tempo spotkania w ostatnich kilku minutach spadło

23'

Fatalny błąd Smallinga! Ahmed Musa mógł go wykorzystać, lecz przytomnie zachował się golkiper gospodarzy

23'

Moskwianinie szybko ruszyli z kontratakiem, lecz na lewej flance doskonale spisał się Ashley Young, wybijając piłkę wślizgiem

21'

Mata zbyt głęboko dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, przy piłce goście

20'

Georgi Schennikov ukarany żółtą kartką za brzydki faul na piłkarzu Manchesteru

19'

Pierwsza wycieczka gości pod pole karne De Gei, Rosjanie mieli aut na wysokości pola karnego, lecz zupełnie nic z tego nie wyszło

18'

17'

Składna akcja gospodarzy. Rooney próbował oddać piłkę koledze krótkim zgraniem. Połapali się w tym defensorzy CSKA i na moment zastopowali atak rywali.

17'

Próba uderzenia w wykonaniu Rojo, jednak bardzo niecelna

16'

Długie podanie Blinda w kierunku Maty, Hiszpan długo biegł za piłką, trącił ją nawet czubkiem buta, lecz piłkę spokojnie złapał Akinfeev

15'

Próba gospodarzy wrzucenia futbolówki z lewego skrzydła, dobrze zachował się w swojej "szesnastce" Aleksei Berezutski

13'

Mario Fernandes odpychany przez Lingarda, lecz pan Marciniak nie odgwizdał ewidentnego faulu.

12'

Goście na razie schowani są za podwójną gardą, przy piłce wciąż znajdują się gospodarze.

11'

Rooney doskonale dostrzegł Rojo, przerzucił do niego piłkę, lecz zrobił to zdecydowanie za mocno

9'

Kolejna dobra okazja dla podopiecznych Van Gaala! Akinfeev nie dał się minąć Lingardowi i chwilę później nie dopuścił do próby uderzenia innego z zawodników United.

7'

Lingard uderzał zza pola karnego, jednak jego strzał został zablokowany, mamy aut dla gospodarzy na wysokości "szesnastki" gości.

6'

Mocniej zabiły teraz serca kibicom CSKA! Przez moment wydawało się, że Wayne Rooney przejmie piłkę i stanie oko w oko z Akinfeevem, ale bramkarze reprezentacji Roscji zdążył wybić piłkę!

6'

Bardzo niedokładnie dośrodkowywał piłkę Marcos Rojo, defensorzy gości spokojnie wybili futbolówkę

4'

Już na początku spotkania dobra okazja dla Wayne'a Rooney'a! Kapitan reprezentacji Anglii dostał piłkę z lewego skrzydła na dwunasty metr pola karnego, uderzył z powietrza, lecz ten strzał minął bramkę o ok. 2 metry.

3'

De Gea zupełnie nieudanie wybijał futbolówkę. Posłał ją za linię boczną.

2'

Manchester United szybko przejął piłkę i wymienia dużo podań na własnej połowie

20:45

Zaczynamy! Przy piłce podopieczni Leonida Slutsky!

20:43

Piłkarze`wysłuchali właśnie hymnu Ligi Mistrzów!

20:40

Piłkarze za chwile wyjdą na murawę "Teatru Marzeń"!

20:29

Jeszcze przypomnijmy sobie tabelę grupy B, w której poza Anglikami i Rosjanami graja VfL Wolfsburg oraz PSV Eindhoven:

VfL Wolfsburg - 6 pkt (bilans bramek 4:2)

CSKA Moskwa - 4 pkt (4:4)

Manchester United - 4 pkt (4:4)

PSV Eindhoven - 3 pkt (4:6)

20:24

Dzisiejszy mecz będzie czwartym spotkaniem obu ekip - dwa z nich zakończyły się remisem, natomiast raz zwyciężyli gospodarze. W ostatnim pojedynku rozgrywanym na Old Trafford pomiędzy CSKA a Manchester United padł remis 3:3.

20:18

Kibice powoli zapełniają "Teatr Marzeń"

20:13

Warto wspomnieć, że arbitrami dzisiejszego spotkania będzie grupa polskich sędziów pod przewodnictwem Szymona Marciniaka

20:11

Przyszedł czas na rezerwowych CSKA:

Sergei Chepchugov, Viktor Vasin, Kirill Panchenko, Kirill Nababkin, Aleksandr Golovin, Seydou Doumbia

20:09

Podopieczni Leonida Słuckiego znakomicie radzą sobie w ligowych potyczkach. Goście wygrali jedenaście z czternastu spotkań i przewodzą w tabeli rosyjskiej Premier Liga z dorobkiem 36 "oczek".

20:06

Goście przywitali się z murawą na Old Trafford.

19:59

Dyspozycja podopiecznych Louisa van Gaala nie jest najlepsza. Ostatnie trafienie dla 20-krotnych mistrzów Anglii zaliczył Martial przed dwoma tygodniami w spotkaniu z CSKA, co daje 325 minut bez strzelonej bramki. W ostatnim ligowym spotkaniu "Red Devils" jedynie bezbramkowo zremisowali z Crystal Palace na Selhurst Park.

19:50

Dostępna jest już podstawowa jedenastka Manchesteru United, pora więc na ławkę rezerwowych:

Sergio Romero, Phil Jones, Matteo Darmian, Andreas Pereira, Ander Herrera, Memphis Depay, Marouane Fellaini

19:41

Oto przedmeczowa zapowiedź w formie wideo z Twittera gospodarzy.

19:39

Dziś odbył się także mecz "Czerwonych Diabłów" z CSKA w fazie grupowej młodzieżowej Ligi Mistrzów. Zakończył się on bezbramkowym remisem, natomiast w pierwszym pojedynku "Armiejcy" rozbili podopiecznych Nicky‘ego Butta aż 4:0.

19:28

W pierwszym spotkaniu obu ekip, na Arenie Chimki w Moskwie padł remis 1:1. Kto okaże się lepszy w pojedynku na angielskiej ziemi? O tym przekonamy się za około trzy godziny!

19:23

Dobry wieczór! Wita się z Państwem Mariusz Daniluk. Gorąco zapraszam na relację spotkania czwartej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. W grupie B, Manchester United podejmie na Old Trafford CSKA Moskwa. Startujemy już za nieco ponad godzinę!

11:02

Man United - CSKA Moskwa LIVE!

ZAPOWIEDŹ: "Czerwone Diabły" przerwą złą passę? Marciniak posędziuje na Old Trafford

Manchester United podejmie na Old Trafford CSKA Moskwa w ramach 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu obu ekip padł remis 1:1. Ten mecz ma bardzo dużą wagę za równo dla jednych, jak i drugich, gdyż ewentualna strata punktów może bardzo utrudnić awans do fazy pucharowej.