Środa, 21 października 2015, godz. 20:45
manchester unitedManchester United
22:36

Nie było to najlepsze widowisko, jednak momentami emocje były dość spore. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne. Dobranoc!

93'

Koniec spotkania w Moskwie. CSKA remisuje na własnym obiekcie z Manchesterem United 1:1!

90'

3 minuty doliczył arbiter z Hiszpanii.

90'

Fellaini faulował i zasłużenie otrzymał żółtą kartkę.

86'

Niewidocznego dziś Alana Dzagoeva zastąpił Łotysz, Aleksandrs Cauna.

85'

Igor Akinfeev uratował swoją drużynę! Martial dograł na piąty metr do Fellainiego, ale piłkarza Manchesteru ubiegł golkiper CSKA, który wybił piłkę!

83'

Zmiana także w zespole z Moskwy. Kirill Panchenko wszedł na plac gry za Romana Eremenkę.

80'

Ander Herrera został ukarany żółtą kartką.

80'

Zmiana w zespole van Gaala. Memphis Depay wszedł za Lingarda.

79'

Phil Jones w ofensywnej akcji. "Czerwone Diabły" będą wykonywać rzut rożny.

76'

Bramka na 1:1:

75'

Gol na 1:0:

72'

Seydou Doumbia efektownie wbiegł w pole karne Manchesteru, jednak świetnie w defensywie spisał się Chris Smalling.

71'

Mocne dośrodkowanie, piłka spadła na głowę Alekseia Berezutskiego. Niecelny strzał 33-letniego Rosjanina.

71'

Akcja CSKA zakończona wywalczeniem rzutu rożnego.

67'

Valencia znów dośrodkował z prawego skrzydła, ale strzał Fellainiego zbyt słaby i piłka padła łupem bramkarza CSKA.

66'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska, świetnie złożył się Martial i strzałem z główki pokonał bramkarza gospodarzy!

65'

GOOOOOOOOOOOL! Anthony Martial strzelcem bramki, 1:1!

64'

Odpowiedź gospodarzy. Strzał Romana Eremenki, piłka ląduje w rękawicach De Gei.

64'

Daley Blind zmienia na placu gry Marcosa Rojo.

60'

Dobra akcja United zakończona celnym strzałem! Rooney z kilku metrów uderzał głową, jednak piłka trafiła prosto w rękawice rosyjskiego golkipera.

57'

Ander Herrera postanowił oddać strzał z dystansu, piłka poszybowała nieprawdopodobnie wysoko nad bramkę CSKA.

54'

Ewidentna ręka Marcosa Rojo we własnym polu karnym, ale sędzia postanowił nie dyktować "jedenastki". Spory błąd arbitra z Hiszpanii!

52'

Niedokładne podanie Phila Jonesa i od bramki rozpocznie Igor Akinfeev.

49'

Faul w ataku Ahmeda Musy. Nigeryjczyk nie zgadza się z decyzją sędziego.

46'

Zmiana w zespole "Czerwonych Diabłów". Z boiska zszedł Bastian Schweinsteiger, a na placu gry zameldował się już Marouane Fellaini.

46'

Czas na drugą połowę meczu CSKA - Manchester United. Przy piłce podopieczni van Gaala.

21:38

Wyniki dzisiejszych meczów po pierwszych połowach.

21:35

CSKA prowadzi do przerwy z Manchesterem United 1:0. Gola w 15. minucie zdobył Seydou Doumbia. Strzał Eremenki z rzutu karnego obronił De Gea, ale do piłki najszybciej dopadł Iworyjczyk, który bez większego problemu wpakował futbolówkę do bramki gości.

45'

Gwizdek arbitra z Hiszpanii, koniec pierwszej połowy!

45'

Arbiter doliczył jedną minutę do pierwszej części spotkania.

44'

Słabo prezentują się przyjezdni. Brak pomysłu na grę i sporo niedokładnych podań piłkarzy z Manchesteru.

42'

Zmiana w zespole CSKA. Aleksei Berezutski wszedł na plac gry, a boisko opuścił Vasili Berezutski.

41'

Ahmed Musa wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

37'

Znów w roli głównej Wayne Rooney! Tym razem niecelny strzał napastnika United...

34'

Znów w natarciu "Czerwone Diabły". Blisko strzału był Rooney, jednak Anglika ubiegł defensor gospodarzy, który natychmiast wybił piłkę.

33'

Wayne Rooney strzela! Piłka trafia jednak wprost w bramkarza CSKA.

32'

Korner został wykonany, jednak obyło się bez większego zagrożenia pod bramką gości.

31'

Rzut rożny dla CSKA po świetnej interwencji De Gei. Z dystansu strzelał Musa.

26'

Znów należał się rzut rożny dla drużyny z Moskwy, jednak sędziowie podjęli inną decyzję.

24'

Faul Ahmeda Musy na Valencii na połowie gości.

21'

Znów sporo niedokładności w poczynaniach obu zespołów.

16'

Gol strzelony przez gospodarzy na pewno doda atrakcyjności temu pojedynkowi.

15'

GOOOOOOOOOOOOOL! Strzał Romana Eremenki wybronił De Gea, ale do piłki szybko podbiegł Seydou Doumbia i umieścił piłkę w siatce Manchesteru!

14'

Anthony Martial został ukarany żółtą kartką za zagranie piłki ręką we własnym polu karnym.

14'

Rzut karny dla CSKA! Martial zagrał piłkę ręką!

12'

Niecelny strzał Zorana Tosicia. Jak się jednak okazało, piłka otarła się o jednego z piłkarzy Manchesteru. Gospodarzom należał się rzut rożny.

9'

Martial wbiegł w pole karne gospodarzy, po chwili upadł, jednak sędzie nie dał się nabrać. Gramy dalej.

7'

Próba ataku gospodarzy, jednak defensorzy "Czerwonych Diabłów" stanęli na wysokości zadania i wybili piłkę z własnej strefy obronnej.

3'

Na razie bez większych emocji na boisku w Moskwie.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy!

20:42

Odegrany został już hymn Ligi Mistrzów. Trwa przywitanie piłkarzy.

20:41

Piłkarze wychodzą już z tunelu na murawę!

20:31

Do rozpoczęcia spotkania pozostało około 15 minut. Wszyscy liczymy na bardzo ciekawy mecz!

20:20

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie 44-letni Carlos Velasco Carballo z Hiszpanii.

20:15

Ławka rezerwowych CSKA Moskwa: Chepchugov, Aleksei Berezutski, Nababkin, Cauna, Milanov, Golovin, Panchenko.

20:10

Ławka rezerwowych Manchesteru United: Sergio Romero, Daley Blind, Matteo Darmian, Michael Carrick, Juan Mata, Marouane Fellaini, Memphis Depay.

20:05

Natomiast drużyna z Moskwy przegrała z Wolfsburgiem, a wygrała z PSV. Bilans bramek CSKA oraz United jest identyczny (3-3).

20:02

Obie drużyny w obecnych rozgrywkach Ligi Mistrzów zgromadziły po 3 punkty. Anglicy przegrali na wyjeździe z PSV Eindhoven, następnie odnieśli zwycięstwo w meczu z Wolfsburgiem.

20:00

Witam i serdecznie zapraszam na relację tekstową z meczu CSKA Moskwa - Manchester United!