Miedź LegnicaMiedź Legnica
96'

Koniec meczu. Chrobry wygrywa derby 3:1!

93'

Miedź nie przestaje atakować, ale czasu pozostało już bardzo mało - kolejny rzut rożny nie przyniósł efektu bramkowego.

91'

Zatwarnicki wykorzystał zagranie z rzutu rożnego i pokonał Janickiego.

90'

Sędzia doliczył 5 minut.

89'

Jest honorowy gol dla Miedzi! Zmiennik Zatwarnicki trafia do siatki!

88'

Znów próbował Wichłacz - strzał jednak prosto w ręce golkipera gospodarzy.

84'

Chrobry dobija rywala! 3:0 dla gospodarzy! Strzelcem gola Zając - chyba, bo niewiele było widać przez dym.

82'

Boisko zadymione przez kibiców gospodarzy - mamy przerwę w grze.

80'

Strzelał młody Wichłacz, ale bardzo niecelnie.

77'

Pisarczuk zastępuje Bednarskiego - to ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy.

75'

Bramka padła po strzale z prawie połowy boiska! Michale zaskoczył Budzyńskiego, który za daleko wyszedł z bramki! Chrobry prowadzi z Miedzią w derbach 2:0!

75'

Ależ bramka dla Chrobrego! MICHALEC i 2:0!

73'

20-letni Wichłacz zmienia Kakoko.

70'

Upał daje się we znaki zawodnikom - kibicom i dziennikarzom zresztą też. Sędzia zarządził krótką przerwę.

69'

Próbował strzelać Szczepaniak, ale został zablokowany. Legniczanie walczą o gola wyrównującego.

65'

Miedź ma przewagę, ale nie potrafi tego wykorzystać. Garuch rozegrał piłkę ze Szczepaniakiem, ta w końcu trafiła do Zielińskiego, który walcząc z obrońcą uderzył jednak niecelnie.

64'

Zatwarnicki zmienia Labukasa.

62'

Goście mieli bardzo dobrą okazję, żeby wyrównać. Dobrze pokazał się Szczepaniak, który dośrodkował w pole karne, tam futbolówkę przyjął Zieliński, ale nie zdołał oddać strzału, bo w porę interweniowali obrońcy gospodarzy.

58'

Po dośrodkowaniu z kornera główkował Michalec, ale jego próba była niecelna.

57'

Schodzi z boiska Ziemniak - za niego Tomasz Zając.

54'

Budzyński był bliski obrony strzału, ale jednak nie zdołał sięgnąć piłki.

54'

Bednarski zapewnia prowadzenie gospodarzom efektownym strzałem w długi róg bramki!

53'

GOOOL DLA CHROBREGO! BEDNARSKI!

50'

Co chwilę przerwa w grze - piłka znów opuszcza boisko.

48'

Ponownie dośrodkowanie w pole karne Miedzi - dobrze interweniował jednak Cierpka.

47'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę wybił Mateusz Szczepaniak.

46'

Atakuje Chrobry, ale Miedź dobrze się broni. Gospodarze zgubili piłkę i zza bocznej linii rozpoczną goście.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Wracamy na boisko.

48'

Sędzia Górecki kończy pierwszą połowę. Do upalnego Głogowa wracamy za kwadrans.

45'

Sędzia dolicza 3 minuty.

44'

Łobodziński nabawił się jakiegoś urazu - to właśnie kontuzja była powodem zejścia z boiska byłego gracza Wisły Kraków.

44'

Wczesna zmiana także w ekipie gości. Schodzi Łobodziński - za niego Kamil Zieliński.

41'

Po kornerze dla Miedzi do piłki doszedł Adrian Cierpka, ale jego strzał był niecelny

39'

Żółtą kartką ukarany Michał Bednarski.

38'

Długo dryblował Piotrowski, początkowo wychodziło mu to naprawdę nieźle, ale w pobliżu pola karnego Miedzi gracz Chrobrego zgubił piłkę.

37'

Zmiana w ekipie gospodarzy - Bogusławski za Sędziaka.

35'

Spore zamieszanie w polu karnym z udziałem Budzyńskiego. Ostatecznie sędzia przerywa grę. Zaczną goście.

33'

Powalczył o piłkę Garuch i zainicjował kontrę gości. Łobodziński urwał się obrońcom, ale dośrodkował fatalnie. Grę rozpoczną gospodarze.

30'

Szybko tracą piłkę jedni i drudzy. Gorszy fragment gry.

26'

Niewykorzystany rzut karny nie podłamał gospodarzy, którzy dłużej utrzymują się przy piłce i nieznacznie, ale jednak przeważają w tym spotkaniu.

24'

Sędzia zdecydował się podyktować "jedenastkę" po zagraniu ręką we własnym polu karnym Kevina Lafrance'a. Damian Piotrowski nie zdołał jednak pokonać Budzyńskiego, który odbił piłkę. Wciąż bez goli w Głogowie!

23'

Nie ma gola! Budzyński broni!

22'

Rzut karny dla gospodarzy!

20'

Wciąż bez goli w Głogowie w derbach Dolnego Śląska.

17'

Garuch ładnie rozegrał piłkę z Łobodzińskim, ten drugi odegrał do wbiegającego w pole karne Szczepaniaka, ale obrońca Chrobrego efektownym wślizgiem zdołał przejąć piłkę.

16'

Tempo zdecydowanie nie jest zawrotne, ale żar leje się z nieba, więc taki obraz gry zupełnie nie dziwi. Mamy takie małe brazylijskie Manaus w Głogowie.

14'

Teraz popędził z piłką Hudyma. Ukrainiec próbował dośrodkować w pole karne Miedzi, ale obrońcy gości zablokowali tę próbę.

13'

Wydaje się, że Miedź przejęła nieco inicjatywę. Po wrzutce w pole karne bliski dojścia do piłki był aktywny na początku spotkania Labukas. Defensywa gospodarzy wyjaśnia jednak sytuację.

11'

Teraz nieco odważniej zaatakowali goście. Na uderzenie sprzed pola karnego zdecydował się Labukas, ale jego próba została udaremniona dzięki ofiarnej interwencji jednego z obrońców Chrobrego. Po zablokowaniu strzału Litwina, piłka opuściła boisko. Aut dla gości.

10'

W Głogowie dzisiaj bardzo gorąco. Nie jest to najlepsza pogoda, szczególnie, że to ostatnia kolejka sezonu i niektórzy marzą już pewnie o urlopach.

8'

Głogowianie utrzymują się dłużej przy piłce od rywali z Legnicy, ale na razie nie wynikło z tego większe zagrożenie pod bramką Budzyńskiego.

5'

Gospodarze dzisiejszego starcia zajmują 13. miejsce w zestawieniu zespołów zaplecza Ekstraklasy, Miedź jest 11. Mimo to liczymy, że zobaczymy dziś ciekawe spotkanie.

3'

Dzisiejsze spotkanie nie ma już wielkiego wpływu na końcowy wygląd tabeli. Znamy już bowiem prawie wszystkie zespoły, które spadną z 1. ligi.

1'

Zaczynamy.

15:50

Rezerwowi Miedzi: Dawid Smug, Adrian Woźniczka, Jakub Księżniakiewicz, Keon Daniel, Kamil Zieliński, Mateusz Zatwarnicki, Przemysław Wichłacz

15:50

Rezerwowi Chrobrego: Mariusz Rzepecki, Łukasz Bogusławski, Jakub Kiełb, Robert Pisarczuk, Igor Szopa, Tomasz Zając

15:46

15:45

Chrobry Głogów - Miedź Legnica LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Prestiż ważniejszy od punktów

Chrobry - Miedź

15:30

Witamy z Głogowa na meczu ostatniej, 34. kolejki, 1. ligi, w którym Chrobry zmierzy się z Miedzią Legnica.

09:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA CHROBRY GŁOGÓW - MIEDŹ LEGNICA

Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1:1

Piłkarze Chrobrego mogą bardzo udanie pożegnać pierwszoligowy sezon przed własną publicznością. Głogowianie od pięciu spotkań nie zaznali smaku porażki i mogą przedłużyć tę świetną serię do sześciu. Zwycięstwo gospodarzy wydaje się być bardzo realne, biorąc pod uwagę formę, jaką w ostatnim czasie prezentuje Miedź. Legniczanie przegrali cztery z sześciu ostatnich meczów i jakby tego było mało, w pięciu spotkaniach strzelili tylko jednego gola.