Koniec meczu! Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź 1:1

Niecelny strzał Lisowskiego z rzutu wolnego

Sędzia doliczył osiem minut

90'

Strzał Szymańskiego obok bramki

87'

Rzut wolny dla gości. Rozegrali go krótko łodzianie, jednak cała akcja skończyła się wypchnięciem gości na ich połowę. Piłka zagrana do Krakowiaka

86'

Próbowali jeszcze goście zaatakować, ale nic nie wyszło z ich akcji

83'

Dwa rzuty rożne mieli grudziądzanie, ale po żadnym z nich nie potrafili zagrozić bramce gości

81'

Patryk Szymański w miejsce Marcina Smolińskiego

80'

Marcin Smoliński - za faul

80'

Rozwandowicz strzelił mocno, ale piłka po nodze jednego z graczy Olimpii poleciała na rzut rożny, po którym nie było już zagrożenia dla gospodarzy

79'

Mateusz Janiec zmieniony przez Marcina Kozłowskiego

78'

Zejście Jarocha to efekt urazu po jednym ze starć. Obrońca Olimpii próbował kontynuować grę, ale nie dał rady

77'

Strzał Popovicia z pierwszej piłki, ale znowu dobrze w bramce zachował się Krakowiak

75'

Adrian Bielawski za Bartosza Jarocha

74'

Goście mieli rzut wolny, Kwiek zagrał do Batrovicia, ale ten łatwo zgubił piłkę

72'

Maciej Rogalski za Patryka Skóreckiego

69'

Fabianiak obronił groźny strzał Rybickiego. To była kolejna szansa dla łodzian, by objąć prowadzenie

66'

Widzew po strzale Wrzesińskiego powinien prowadzić, bo zawodnik gości miał bardzo dobrą sytuację, uderzał z kilku metrów

66'

Uderzenie Wrzesińskiego obok bramki gospodarzy

63'

Babul ruszył skrzydłem, zszedł do środka, oddał strzał pod poprzeczkę, ale sparował piłkę Krakowiak

61'

Podanie Kaczmarczyka do Elsnera, który pokonał Krakowiaka, ale bramkarz Widzewa był bliski obrony jego strzału. Odbił piłkę, ale ta wtoczyła się do bramki gości

61'

Goool! Rok Elsner i Olimpia remisuje z Widzewem 1:1

59'

Banasiak strzelił mocno z dystansu, jednak nad bramką Widzewa

57'

Sędzia liniowy gotowy do kontynuowania pracy, mecz wznowiony!

55'

Narada sędziego głównego z delegatem PZPN i zobaczymy jaka będzie decyzja

53'

Sędzia liniowy ucierpiał po tym jak jedna z petard została rzucona na boisko. Arbitrowi bocznemu pomagają masażyści zespołu gospodarzy

52'

Przerwany mecz, bo kibice Widzewa wrzucili petardy hukowe na boisko...

51'

Popović szukał sposobu jak rozegrać akcję przed polem karnym Widzewa, ale niczego nie wymyślił i został zatrzymany przez obrońców gości

50'

Kaczmarek płasko w pole karne, gdzie piłka trafiła do Jarocha, ale ten z ostrego kąta trafił w boczną siatkę

47'

Oba zespoły bez zmian rozpoczęły drugą część spotkania

46'

Początek drugiej połowy! Ostatnie 45 minut gry dla piłkarzy Widzewa i Olimpii w tym sezonie

16:59

W tym momencie do dwóch spadkowiczów Widzewa i Floty dołącza jako trzeci GKS Tychy, który przegrywa w Ząbkach z Dolcanem 1:2. W barażach natomiast zagra Pogoń Siedlce

45'

Koniec pierwszej połowy! Olimpia - Widzew 0:1

44'

Widzew prowadzi niepodziewanie, bo przez niemal całą pierwszą połowie, to gospodarze dominowali na boisku

42'

Zagapili się gospodarze, co wykorzystał Batrović, który w sytuacji sam na sam pokonał golkipera Olimpii

42'

Gooool! Widzew Łodź prowadzi po trafieniu Velijko Batrovicia!

38'

Znowu Krakowiak w roli głównej! Tym razem bramkarz Widzewa zatrzymał w sytuacji sam na sam Skóreckiego. Zawodnik Olimpii mógł strzelić gola, ale trafił prosto w Krakowiaka

36'

Popović ma dziś dużą ochotę na gola. Oddał kolejny strzał, tym razem celny. Gola jednak nie strzelił, bo z jego uderzeniem poradził sobie Krakowiak

34'

Piter-Bućko oddał strzał głową, jednak nad poprzeczką bramki Widzewa

32'

Na pewno więcej okazji mają gospodarze. Łodzianie nie są w stanie zagrozić bramce Olimpii. Zresztą tak samo jak w całym sezonie

31'

30'

Jeszcze jeden atak gospodarzy. Strzelił z dystansu Kaczmarek, jednak jego uderzenie zatrzymał z małymi problemami Krakowiak

28'

Kaczmarek dośrodkował z rzutu rożnego na głowę Jarocha, ale jego strzał głową był niecelny

26'

Piłkarze wrócili do gry, może będą mieli więcej sił i werwy do gry

23'

Przerwa w grze na uzupełnienie płynów

22'

Strzelał Łabędzki, ale prosto w ręce Krakowiaka

19'

Uderzenie Smolińskiego z dystansu niecelne, piłka przeleciała obok słupka

19'

Adam Banasiak, Bartosz Fabianiak, Marcin Kaczmarek - to trzej piłkarze, którzy w przeszłości grali w Widzewie, a dziś biegają od pierwszej minuty w barwach Olimpii Grudziądz

16'

Denis Popović - za próbę wymuszenia rzutu karnego

14'

Dośrodkowanie Skóreckiego w pole karne Widzewa, ale tam żaden z piłkarzy Olimpii nie zdołał dojść do tego podania i oddać strzału

13'

Wysoka temperatura nie przeszkadza na pewno Popoviciowi, który od początku meczu jest aktywny. Brakuje mu jednak skuteczności. I to na razie ratuje gości, którzy proszą się o to, by stracić gola

11'

Popović trafił w słupek! Kolejna szansa dla gospodarzy po kolejnym już błędzie łodzian!

9'

Nie wyszło Popoviciowi uderzenie z rzutu wolnego. Piłka przeleciała nad poprzeczką

8'

A Rybicki jest dziś kapitanem zespołu gości

7'

Strzelał Rybicki, ale spokojnie interweniował Fabianiak, który w przeszłości bronił bramki Widzewa

6'

Po rzucie rożnym gospodarze nie zagrozili bramce Krakowiaka

5'

Kasperkiewicz do Krakowiaka, ale kolejne nieporozumienie w drużynie gości. Znowu udało się widzewiakom wyjść bez strat, bo bramkarz spadkowicza wybił piłkę w trybuny

3'

Pomylili się w obronie goście, ale nie zdołał tego wykorzystać Popović, bo za późno zorientował się, że ma szansę, by ruszyć do przodu, na bramkę Widzewa

2'

W Grudziądzu gorąco jak w całej Polsce, więc nie ma co spodziewać się jakiegoś wielkiego tempa w tym meczu. Tym bardziej, że obie drużyny nie mają już niczego do zyskania jak i do stracenia

16:03

Początek meczu w Grudziądzu! Kto lepiej zakończy sezon?

16:01

Oba zespoły wychodzą na murawę

15:56

Do Grudziądza przyjechała liczna grupa kibiców Widzewa. Ma być ponad 700

15:54

Oba zespoły już po rozgrzewce, za kilka minut ostatni mecz w tym sezonie dla Olimpii i Widzewa

15:47

W tamtym spotkaniu karnego dla Widzewa nie wykorzystał Krystian Nowak, którego w Łodzi już nie ma. Za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt

15:45

W rundzie jesiennej Olimpia wygrała na wyjeździe z Widzewem 3:0. Gole strzelali wówczas: Arkadiusz Aleksander dwie i Maciej Rogalski. Obu brakuje w podstawowym składzie gospodarzy. Na ławce siedzi tylko Rogalski

15:42

Zespół gospodarzy w zasadzie ma do zrobienia tyle samo, bo Olimpia niezależnie od tego meczu i innych wyników zakończy sezon na czwartej pozycji. Piłkarze z Grudziądza do trzeciej Wisły Płock tracą 14 punktów, a nad piątym Stomilem mają cztery punkty przewagi

15:40

Widzew meczem w Grudziądzu żegna się z pierwszą ligą. Przynajmniej na jeden sezon. Łodzianie już dawno spadli do drugiej ligi. Dziś mają okazję, by godnie powiedzieć "do widzenia"

15:30

15:19

Rezerwowi Widzewa: Perdijić, Kralkowski, Wielgus, Kozieł, Kozłowski, Brodziński.

15:18

Rezerwowi Olimpii: Wróbel, Zalepa, Bielawski, Rogalski, Urbański, Trzepacz, Szymański.

15:18

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź!

09:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA OLIMPIA GRUDZIĄDZ - WIDZEW ŁÓDŹ

Widzew Łódź - Wigry Suwałki 2:2

Mecz z Grudziądzu będzie starciem o przysłowiową pietruszkę, bowiem jego wynik w żaden sposób nie wpłynie na końcowy układ tabeli. Olimpia jest już pewna zakończenia rozgrywek na czwartym miejscu w tabeli, zaś Widzew tego, że żegna się z rozgrywkami. Łodzianie już kilka kolejek temu stracili szanse na utrzymanie i w przyszłym sezonie zagrają w 2. lidze.