Stomil mógł podwyższyć prowadzenie, ale Żwir przegrał pojedynek z Koziołem!

Druga zmiana w Sandecji. Za Nathera wchodzi Piszczek

81'

Meschia świętował gola ściągnięciem koszulki, za co otrzymał żółtą kartkę

80'

Meschia przymierzył z rzutu wolnego, a Kozioł mimo że sięgnął piłki, nie był w stanie jej zatrzymać. Stomil prowadzi i wraca na 5. miejsce w tabeli 1 ligi!

79'

Gooool! Stomil prowadzi! Meschia pokonuje Kozioła!

71'

Upał daje się we znaki piłkarzom. Mamy przerwę na uzupełnienie płynów.

68'

Wypniewski zastępuje kontuzjowanego Wełnę.

65'

Zmiana w Sandecji. Za Danka wchodzi Fałowski

65'

Stomil ciągle dominuje i ma więcej woli walki. Sandecja cały czas w defensywie

60'

Żółtą kartką ukarany Szymonowicz

55'

Stomil szybko po przerwie odpowiedział i nadal kontroluje przebieg meczu. Jest jeszcze szansa wrócić na 5. miejsce w tabeli.

51'

Z rzutu rożnego dośrodkował Meschia, a w polu karnym głowę do piłki dobrze dostawił Wełna i mamy remis!

50'

Gooool! Mamy wyrównanie! Wełna na 1:1!

46'

Druga połowa rozpoczęta. Doczekamy się odpowiedzi Stomilu?

46'

Koniec pierwszej połowy. Niespodziewanie do przerwy prowadzą goście z Nowego Sącza.

45'

Tylko minuta doliczona do sennej pierwszej połowy. Na gola się już nie zanosi.

41'

Na dobrą sytuację sam na sam z bramkarzem wyszedł Żwir, ale nie wykorzystał tej doskonałej okazji!

40'

Zrobiło się groźnie pod bramką Sandecji. Po ładnym dośrodkowaniu źle uderzył Trzeciakwicz, poprawka Żwira była już znacznie lepsza, ale na posterunku Kozioł.

35'

Sporadyczne ataki Sandecji w ogóle nie sprawiają problemu obronie gospodarzy. Zespół z Nowego Sącza zadowolony z wyniku, dla gości mecz mógłby skończyć się po połowie.

31'

Była okazja dla Stomilu po stałym fragmencie gry. Uderzenie Meschii z rzutu wolnego nie było jednak w stanie zaskoczyć Kozioła.

30'

Pół godziny za nami, utrzymuje się skromne prowadzenie gości. Tymczasem Stomil spada na 8. miejsce w tabeli.

25'

Pogoda w Ostródzie piknikowa. 25 stopni w cieniu, bezchmurne niebo. Nic dziwnego, że piłkarzom średnio chce się zapewnić nielicznej publiczności wielkie widowisko. Stomil ciągle atakuje, ale bez werwy.

21'

Doczekaliśmy się pierwszej interwencji Kozioła po stałym fragmencie gdy dla Stomilu. Bramkarz Sandecji pewnie wyłapał strzał jednego z rywali. To jeszcze za mało, by doprowadzić do wyrównania.

20'

Trudno o odrobienie strat, kiedy nie oddało się celnego strzału. A tak na razie wygląda sytuacja Stomilu. Olsztynianie mimo optycznej przewagi nie potrafią wykończyć żadnej akcji.

15'

Kwadrans gry za nami, wynik nie ulega zmianie. Ciągle 1:0 dla Sandecji po szybkim golu z początku spotkania. Tempo gry nie porywa.

10'

Olsztynianie zaskoczeni takim początkiem spotkania starają się odpowiedzieć. Możemy spodziewać się dzisiaj kolejnych goli.

7'

Zwycięstwo w dzisiejszym meczu Sandecji nie daje zupełnie nic. Zespół niezależnie od wyniku zakończy sezon na ostatniej bezpiecznej pozycji - 14 miejscu w tabeli. Więcej do ugrania mają gospodarze, którym zwycięstwo pozwoli zachować 5. miejsce w tabeli. W przypadku porażki i zwycięstw rywali, Stomil może spać nawet na 9. pozycję.

6'

Bębenek wykorzystał błąd olsztyńskiej defensywy i z bliska wpakował piłkę do siatki.

6'

Goooool! Sandecja na prowadzeniu! Strzelcem bramki dla gości Maciej Bębenek!

1'

Początek spotkania o pietruszkę w Ostródzie. Informować będziemy o najważniejszych wydarzeniach.

15:56

Dzisiejsze spotkanie może toczyć się w iście sparingowym tempie. Długi weekend i koniec sezonu nie sprzyjają z pewnością motywacji, zwłaszcza że oba zespoły o nic już nie walczą.

15:55

Rezerwowych Sandecji jest niewiele więcej: Julian Grzegorczyk, Michał Szeliga, Fabian Fałowski, Dawid Jancarzyk i Filip Piszczek

15:55

Ławka rezerwowych Stomilu jest dzisiaj bardzo krótka: Piotr Skiba, Cezary Sobolewski, Piotr Wypniewski, Wojciech Żegota

15:50

Witamy w relacji na żywo z ostatniego meczu 1 ligi w Ostródzie. Od przyszłego sezonu Stomil powinien wrócić na swój obiekt, wzbogacony już o sztuczne oświetlenie.

09:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA STOMIL OLSZTYN - SANDECJA NOWY SĄCZ

Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów 1:1

Stomil ligowy sezon zakończy w Ostródzie, gdzie będzie bronił piątego miejsca w tabeli. Olsztynianie mają na koncie 48 punktów, ale tylko punkt mniej mają aż cztery drużyny - Wigry, Dolcan, Chojniczanka i GKS Katowice. Ich rywalem będzie Sandecja, która w ostatnim czasie spisuje się dość słabo i w pięciu ostatnich meczach zdobyła tylko dwa punkty. Nowosądeczanie tydzień temu zremisowali z Dolcanem, dzięki czemu zapewnili sobie utrzymanie.