Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
1 : 1
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
90'

Koniec meczu! Górnik Łęczna - Śląska Wrocław 1:1! Goście byli blisko wygranej, ale koszmarny błąd przydarzył się młodemu golkiperowi Śląska

90'

Hasani - za zbyt ostrą grę

90'

Fatalny błąd Jakuba Wrąbla! Nowak uderzył z około 18 metrów, ale nie za mocno, w środek bramki i młody bramkarz Śląska przepuścił piłkę między nogami

90'

Gooool! Tomasz Nowak i 1:1 w Łęcznej!

89'

Konrad Kaczmarek za Roberta Picha

88'

Zamieszanie pod bramką Śląska po błędzie obrońców i już chciał Tanczyk wbić piłkę do pustej bramki, ale uprzedził go Celeban

87'

Dobra centra Tanczyka, ale nie sięgnął Hasani na tyle piłki, by oddać celny strzał

85'

Shpetim Hasani za Macieja Szmatiuka

83'

To 14. gol Flavio w tym sezonie w TME

82'

Świetne, długie podanie Danielewicza do Flavio, który uciekł obrońcom Górnika i przelobował Prusaka

82'

Gooool! Flavio Paixao i Śląsk prowadzi 1:0!

80'

Mateusz Machaja za Juana Calahorro

80'

Vołodymyr Tanczyk za Mirosława Bożoka

79'

6302 kibiców ogląda na trybunach ten mecz

78'

Cernych znowu zszedł do boku, dośrodkował w pole karne, gdzie doszedł do strzału Bożok, ale uderzył nad poprzeczką

77'

Nowak na lewo do Mraza, a ten zagrał wzdłuż bramki, gdzie jednak żaden z jego kolegów nie zdołał dołożyć nogi

76'

Znowu gorąco w polu karnym Górnika. Calahorro strzelał z bliska i odbił piłkę Prusak

75'

Było groźnie pod bramką Górnika, najlepiej odnalazł się Flavio,a le jego uderzenie zablokowane. Rzut rożny dla przyjezdnych

75'

Dziewiąty rzut rożny dla Śląska bez zagrożenia dla gospodarzy

74'

Stracił piłkę Celeban na rzecz Nowaka, ale obrońca Śląska wrócił za rywalem, powstrzymał go, zabierają mu futbolówkę

72'

Krzysztof Danielewicz za Toma Hateley'a

71'

Zderzenie Bożoka i Calahorro. Obaj już pod opieką lekarzy i wszystko jest w porządku

69'

Ucierpiał po walce w polu karnym Grajciar, ale szybko doszedł do siebie

68'

Dwa dośrodkowania Nowaka, ale nieudane i powinni się gospodarze cieszyć, że mają jeszcze rzut rożny

66'

Mraz powalczył z Falvio, robił wszystko, aby nie stracić piłki i uniknąć kontry. Udało się, bo Portugalczyk sfaulował obrońcę Górnika

64'

Grajciar - za faul na Mrazie

63'

Cernych oddał dziś 6 strzałów, gdyby był bardziej precyzyjny, to mógłby już dziś ustrzelić hat-tricka

62'

Cernych strzelił mocno, ale obok bramki! Było groźnie, ale znowu Litwin spudłował

60'

Cernych strzelał z pięciu metrów, ale znowu nie ma gola! Ponownie świetna interwencja Wrąbla!

59'

Dobrze ustawiony Pawelec zatrzymał akcję gospodarzy

56'

Dośrodkowanie Grajciara z prawej strony i lekki strzał Marco, z którym poradził sobie Prusak

55'

Strzał Cernycha wysoko nad bramką, Litwin nie może dziś celnie uderzyć

54'

Pich chciał dograć do wchodzącego Dankowskiego, ale piłka zatrzymała się na obrońcach Górnika

52'

Cernych na skrzydle, zagrał do środka do Bonina, ale ten fatalnie przyjął piłkę i stracił futbolówkę

50'

Zapędził się do ataku Bożić, ale ostatecznie nic nie wyszło z jego ofensywnego wejścia

47'

Oba zespoły bez zmian w przerwie

46'

Druga połowa!

45'

Koniec pierwszej połowy! W Łęcznej bez goli

45'

Jeszcze jeden korner dla wrocławian. I znowu nic z tego

45'

Rzut rożny dla Śląska, ale ponownie goście nie potrafili zagrozić Prusakowi

41'

Flavio - za przepychanki w polu karnym

41'

Bielak - za przepychanki w polu karnym. Nie zagra w następnym meczu za nadmiar żółtych kartek, dostał dziś ósmą

40'

Bonin wybił piłkę na rzut rożny co centrze Grajciara z wolnego

37'

Korner dla gospodarzy. Składał się do strzału Nowak, ale uprzedzili go wrocławianie i sprzątnęli w ostatniej chwili piłkę sprzed nosa

36'

Śląsk ma przewagę, gra więcej na połowie Górnika, ale to gospodarze mogli, a nawet powinni prowadzić 2:0

33'

Nie ma gola znowu! Znowu Cernych zmarnował okazję! Dostał długą piłkę, pośliznął się Celeban, ograł jeszcze Pawelca i zamiast porządnie strzelić, to Litwin chciał zdobyć bramkę podcinka i Celeban zdołała jeszcze wybić futbolówkę

30'

Dankowski z lewej strony oddał niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki, ale futbolówka przeleciała w bezpiecznej odległości od bramki Górnika

29'

Zablokowane uderzenie Celebana z pola karnego i rzut rożny dla Śląska, po którym piłkę złapał Prusak

27'

Rzut wolny dla gości z lewej strony. Dośrodkowywał Grajciar, ale dobrze interweniowali gospodarze

25'

Złe zagranie Zielińskiego do nikogo, żaden z jego partnerów nawet nie ruszył do piłki

22'

Nie ma gola!!! Ależ mieli okazję gospodarze! Nowak bardzo dobrze dograł do Cernycha, ale jego uderzenie obronił Wrąbel. Chciał dobijać jeszcze Bożok, ale uprzedził go Zieliński i wybił piłkę

20'

Walczył do końca Zieliński, ale nie uratował już piłki. Dobrze w obronie zachował się Bożok

18'

Bonin w swoim stylu chciał ograć Dankowskiego, ale pogubił się i to obrońca Śląska lepszy w tym pojedynku

15'

Dankowski zszedł z lewej strony do środka, ograł grywali i oddał strzał, jednak za lekki i do tego w środek bramki

14'

Ruszył lewą stroną Grajciar, ale zepsuł swój rajd niedokładnym dośrodkowaniem

13'

Nerwowo grają w obronie gospodarze, proste do przerwania dośrodkowanie z prawej strony, ale Szmatiuk i tak miał problemy

11'

Dwa kornery dla wrocławian. Groźniej było po drugim dośrodkowaniu, ale dla gospodarzy skończyło się tylko na strachu

9'

Z rzutu wolnego strzelał Flavio, tyle że trafił prosto w mur. Po chwili w zamieszaniu w polu karnym niecelny strzał oddał jeszcze Marco

8'

Bożić - za faul na Zielińskim. Ósma żółta kartka dla obrońcy Górnika w tym sezonie, więc będzie pauzować w następnej kolejce

6'

Grozny strzał z dystansu Marco Paixao, ale dobrze odbił piłkę Prusak

4'

Brzydki, zupełnie niepotrzebny faul Flavio. Piłka i tak już opuściła boisko. Mógł dostać za to zachowanie żółtą kartkę

3'

Bonin szukał Cernycha, chciał zagrać szybką akcję, ale skrzydłowy gospodarzy podawał niedokładnie

1'

Spróbowali po raz pierwszy zaatakować prawą stronę goście, ale nie udało im się przedrzeć prawą stroną. Czujny w obronie Mraz

20:30

Początek meczu w Łęcznej!

20:26

Piłkarze wychodzą na murawę, za chwilę początek meczu. Jeszcze wcześniej przywitanie i losowanie

20:20

Śląsk - rezerwowi: Mateusz Abramowicz- Milos Lacny, Krzysztof Ostrowski, Krzysztof Danielewicz, Konrad Kaczmarek, Kamil Angielski, Mateusz Machaj

20:20

Górnik Łęczna - rezerwowi: Silivio Rodić – Paweł Sasin, Filipp Rudik, Shpetim Hasani, Filip Burkhardt, Wołodymyr Tanczyk, Josu Currais Prieto

20:17

Oba zespoły mają różne cele. Wrocławianie potrzebują punktów, bo są w grupie pościgowej za Legią Warszawa. Górnik Łęczna natomiast musi punktować, bo chce się załapać do czołowej ósemki, a póki co jest w dolnej połowie tabeli

20:10

Zapraszamy na drugi mecz 25. kolejki T-Mobile Ekstraklasy! Górnik Łęczna zagra u siebie ze Śląskiem Wrocław

21:08

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA GÓRNIK ŁĘCZNA - ŚLĄSK WROCŁAW

WKS Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 2:1

W drugim piątkowym meczu 25. kolejki T-Mobile Ekstraklasy beniaminek z Łęcznej zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego mogą czuć spory niedosyt spowodowany ich ostatnimi meczami. Jeszcze jakiś czas temu wrocławianie byli wiceliderami rozgrywek, a na ten moment plasują się dopiero na czwartym miejscu (wyżej notuje się Jagiellonia i Lech Poznań). Po porażce z Legią przed dwoma tygodniami, piłkarze z Wrocławia rozczarowali swoich kibiców i zremisowali na wyjeździe z przeciętnie spisującą się Koroną Kielce 2:2.

Dla łęcznian każdy ligowy punkt jest jak na wagę złota, bowiem drużyna Jurija Szatałowa walczy o awans do pierwszej, mistrzowskiej części tabeli. Obecnie gospodarze spotkania tracą do ósmej Lechii tylko punkt, a jeśli chcą myśleć o walce o czołowe lokaty, nie mogą pozwolić sobie na porażkę ze Śląskiem.