Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
19:56

Piłkarze Ruchu cieszą się i świętują razem z kibicami. My dziękujemy już za uwagę!

94'

Koniec meczu! Bez bramek dziś w Chorzowie, ale Ruch może świętować zdobycie trzeciego miejsca i awans do europejskich pucharów.

93'

Na boisku niewiele się dzieje. Piłkarze obu drużyn czekają już chyba na końcowy gwizdek.

91'

Z rzutu rożnego nic nie wyszło. Marcin Borski dolicza do drugiej połowy aż cztery minuty.

90'

Ruch pod bramką Pogoni, "Niebiescy" będą mieli jeszcze rzut rożny.

90'

Ostatnia roszada w tym pojedynku, Grzegorza Kuświka zmienia Sebastian Janik.

88'

Mogło być groźnie, Gigołajew z dystansu, do bramki zabrakło jednak sporo.

86'

Dośrodkowaniu Murayamy wprost w ręce Kamińskiego.

85'

Niemal z niczego mógł być gol dla Pogoni. Dośrodkowanie Frączczaka w pole karne, ale Rudol nie zdołał zamknąć akcji.

84'

Mamy drugą zmianę w ekipie Ruchu, Rołand Gigołajew zastępuje Daniela Dziwniela.

82'

Jest pierwsza zmiana w drużynie Ruchu, Kamil Włodyka wchodzi na murawę za Marka Zieńczuka.

81'

Bąk dobrze zagrywa do Frączczaka, ale ten uderza wysoko nad bramką.

80'

Trzecia żółta kartka dla piłkarza Pogoni, taktyczny faul Wojciecha Golli.

79'

Fatalne dośrodkowanie Sadloka, będzie aut dla Pogoni.

77'

Sadlok fauluje Bąka, rzut wolny dla Pogoni jeszcze z własnej połowy.

76'

Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin

76'

Była szansa dla Pogoni! Dośrodkowanie w pole karne, do piłki doszedł Marcin Robak, ale napastnik Pogoni uderzył zbyt wysoko.

75'

Ostatnia zmiana w Pogoni, Jakub Bąk na murawie zamiast Dominika Kuna.

75'

Szansę miała Pogoń, Rogalski obok bramki z rzutu wolnego.

74'

Kolejna strata, złe podanie Murayamy do Lewandowskiego.

72'

Niezłe uderzenie Zieńczuka, do bramki zabrakło jednak dość dużo.

72'

Mamy drugą żółtą kartkę, ukarany Michał Koj. Będzie dobra szansa dla Ruchu.

70'

Druga zmiana w Pogoni, Patryka Małeckiego zastępuje Takuya Murayama.

68'

Ruch miał okazję na szybką kontrę, ale obrońcy Pogoni dobrze zażegnali niebezpieczeństwo. Atak pozycyjny "Niebieskich" i kolejny rzut wolny.

66'

Nieco zaostrzyła nam się gra, rzut wolny dla Ruchu po faulu Murawskiego.

65'

Nieco więcej dzieje się na trybunach. Kibice Ruchu odpalili właśnie race.

64'

Sporo chaosu z obu stron. Strata za stratą, tym razem aut dla Ruchu.

62'

Mamy pierwszą zmianę w drużynie Pogoni. Boisko opuścił Takafumi Akahoshi, zamiast niego pojawił się Maksymilian Rogalski.

61'

Kontra Ruchu, Zieńczuk prawą stroną, dogrywa do Dziwniela, ale ten nie zdołał oddać nawet strzału.

60'

Długa akcja Pogoni najpierw prawą stroną, później środkiem. Zagrożenie dla bramki rywali było jednak znikome.

58'

Mamy pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu, ukarany Adam Frączczak.

56'

Dobra sytuacja Robaka, napastnik Pogoni trafił w słupek. Wcześniej zagrał jednak piłkę ręką i mamy rzut wolny dla Ruchu.

55'

Starcie Dominika Kuna z Maciejem Sadlokiem, ucierpiał obrońca "Niebieskich".

54'

Kuświk do Zieńczuka, ten dośrodkowuje w pole karne, lecz żaden z piłkarzy Ruchu nie zdołał zakończyć akcji.

53'

Atakuje Ruch. Strata Murawskiego, lecz strzał Zieńczuka zablokowany. Ostatecznie gospodarze nie zdołali wywalczyć nawet rzutu rożnego.

51'

Małecki otrzymał piłkę na lewej stronie, dośrodkował w pole karne, ale Pogoń nie zdołała oddać strzału na bramkę rywali.

50'

Mamy przerwę w grze. Jakiegoś urazu doznał Michał Koj.

49'

Słabe dośrodkowanie Akahoshiego, lekka piłka wprost w ręce Kamińskiego.

47'

Kolejna akcja Ruchu prawą stroną boiska, będzie rzut rożny dla "Niebieskich".

46'

Pierwsza akcja Ruchu, Zieńczuk prawą stroną, dobrze interweniował jeden z obrońców Pogoni.

46'

Od środka zaczyna Pogoń, gramy! Oba zespoły na razie bez zmian.

19:04

Wracamy do Chorzowa, na boisku są już zawodnicy obu drużyn. Za chwilę początek drugiej połowy.

45'

Arbiter zakończył pierwszą, dość bezbarwną, połowę spotkania. Liczymy, że po przerwie zawodnicy dostarczą nam więcej emocji.

45'

Fantastyczna okazja dla Ruchu! Z rzutu rożnego bardzo dobrą piłkę zagrał Zieńczuk wprost na głowę Stawarczyka a ten z kilku metrów uderzył wprost w bramkarza! Dobitka Babiarza okazała się niecelna

44'

Sadlok długim podaniem szukał Zieńczuka jednak zagranie okazało się za mocne i piłka wylądowała w rękach bramkarza

43'

Babiarz ponownie szukał szczęścia jednak piłka o kilka metrów mija bramkę

38'

Zieńczuk na dwa razy próbował dośrodkować w pole karne Pogoni. Pierwsza próba została zablokowana natomiast druga ląduje poza boiskiem.

36'

Rudol fauluje Szyndrowskiego na połowie gości. Stały fragment gry dla Ruchu

36'

Po pół godzinie gry obudzili się gospodarze. Przejęli inicjatywę i maja pierwszy rzut rożny

35'

Babiarz znowu spróbował swoich sił jednak trafił wprost w Zieńczuka. Późniejsze podanie do Starzyńskiego był niedokładne i goście wznowią od bramki

34'

Frączczak złapany na spalonym

33'

Golla faulował Kuświka przy próbie wyprowadzenia kontrataku przez Ruch. Sędzia upomniał go. Z pewnością następne takie zagranie zakończy się kartką.

31'

Po upływie pół godziny gry obejrzeliśmy pierwszy celny strzał w tym meczu. Jego autorem był Babiarz który zza pola karnego starał się zaskoczyć Kudła jednak strzał był na tyle słaby, że bramkarz gości nie miał z jego obroną problemów

29'

Robak wygrał walkę w powietrzu z Malinowskim i starał się uderzać na bramkę jednak uczynił to bardzo niecelnie

28'

Rzut rożny dla gości nie przyniósł żadnego zagrożenia bramce strzeżonej przez Kamińskiego

26'

Robak na spalonym. Od kilku minut gra toczy się w środku pola, a piłka gdy tylko dociera pod jedno bądź drugie pole karne zostaje natychmiast wybijana przez obrońców

23'

Obrońcy radzą sobie z dośrodkowaniem. Pogoń ma ewidentną przewagę w posiadaniu piłki jednak nie potrafi jej udokumentować

22'

Małecki nabił Malinowskiego i mamy rzut rożny dla Pogoni

20'

Zieńczuk znowu próbował szczęścia jednak bardzo się pomylił. Kudła wznowi od bramki

20'

Niedokładne zagranie jednego z graczy Pogoni i Kamiński wznawia od własnej bramki

17'

Bardzo dobre dośrodkowanie Sadloka na głowę Starzyńskiego jednak pomocnik Ruchu nie zrobił żadnego pożytku z tego zagrania

16'

Pierwszy strzał na bramkę Pogoni. Uderzał Marek Zieńczuk zza pola karnego jednak piłka przeleciała ponad poprzeczką

15'

Gracze Pogoni wymienili kilka podań na połowie Ruchu i... stracili piłkę

12'

Szyndrowkski fauluje Małeckiego na połowie Ruchu

12'

W dalszym ciągu to goście dłużej utrzymują się przy piłce jednak oprócz strzału Robaka nie potrafią zmusić do wysiłku bramkarza Kamińskiego

10'

Do Chorzowa zawitała delegacja fanów gości. Są dość dobrze słyszalni na stadionie przy ulicy Cichej

9'

Stały fragment gry nie przyniósł korzyści tak samo jak następujący po nim rzut z autu

8'

Portowcy wciąż w natarciu. Mamy pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu

8'

Pierwsza groźna okazja dla gości! Dośrodkowanie w pole karne Ruchu znalazło adresata w postaci Marcina Robaka jednak ten nie czysto trafił w piłkę i ta minimalnie minęła bramkę

4'

Pierwszy faul w meczu. Faulował napastnik gospodarzy Grzegorz Kuświk na połowie szczecinian

1'

I zaczynamy! Rozpoczęli gospodarze

17:57

Drużyny już na boisku. "Niebiescy" na niebiesko, "Portowcy" na biało"

17:54

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z zapowiedzią dzisiejszego spotkania dostępną TUTAJ

17:52

Do rozpoczęcia meczu pomiędzy Ruchem a Pogonią pozostało niecałe 10 minut. Oba zespoły zakończyły już rozgrzewkę lecz za niedługo ponownie pojawią się na murawie

17:40

Rezerwowi piłkarze Pogoni: Rudnicki, Bąk, Hernani, Kort, Murayama, Rogalski, Walski

17:40

Rezerwowi piłkarze Ruchu: Buchalik, Janik, Mrowiec, Smektała, Urbańczyk, Włodyka, Gigołajew

17:40

Serdecznie witamy prosto z Chorzowa i zapraszamy na relacje LIVE z meczu ostatniej, 37. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Dziś Ruch Chorzów zagra z Pogonią Szczecin!