Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
1 : 0
CracoviaCracovia
92'

Koniec spotkania. Bardzo nudny mecz za nami. Szacunek należy się tym, którzy wytrzymali 90 minut. Podsumowanie? Niestety, nie ma czego podsumowywać.

91'

Dwie minuty "dorzucił" Marcin Borski.

90'

Faulowany Pich. Jeszcze jeden stały fragment gry dla Śląska.

86'

Po trzecią zmianę sięga także Mirosław Hajdo. Szewczyk w miejsce Boljevicia.

84'

Ostatnia zmiana w drużynie Śląska. Za Stevanovicia wszedł Kaźmierczak.

83'

Z dystansu Machaj, ale w stylu poprzedników - niecelnie. Mimo wszystko, dobra próba zawodnika Śląska.

80'

Ukarany Kapustka za ostry wślizg w nogi Zielińskiego.

77'

Jeszcze jedna okazja Picha, ale ponownie niecelnie. Tym razem wysoko ponad bramką.

76'

Pich zdecydował się na strzał z 20. metra, ale nie trafił w światło bramki.

75'

Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Kamil Dankowski siada na ławce, a na boisku zameldował się Robert Pich.

72'

Zagranie ręką Pawła Zielińskiego w polu karnym, ale Marcin Borski nie wskazał na "wapno".

70'

Zmiana trenera Hajdo. Bernhardt wchodzi za Papadopoulosa.

70'

Mało wpisów z mojej strony, mało emocji na boisku. Spotkanie nie zapisze się w kartach historii Ekstraklasy. "Obudzili się" przynajmniej kibice.

66'

Mateusz Machaj w miejsce Sebastiana Mili.

65'

Mamy żółtą kartkę, którą ukarany jest Marcin Kuś.

64'

Ależ szansa dla Śląska. Oko w oku z Pilarzem stanął Sebastian Mila, ale górą w tym starciu był golkiper "Pasów".

64'

Kapustka dobrze okiwał Droppę, ale jego strzał z dystansu minimalnie obok bramki.

60'

Pół godziny do zakończenia meczu. Nie poprawił się obraz gry. Nadal nudno, nadal nie oglądamy sytuacji podbramkowej.

59'

Pierwsza zmiana. Kapustka w miejsce Zejdlera.

59'

Faul Sebastiana Mili na Zejdlerze.

56'

Paixao wywalczył rzut rożny, mimo że był atakowany przez trzech zawodników Cracovii.

53'

Marciniak w kierunku Giannisa Papadopoulosa, ale Greg nie trafił do bramki. Bardzo dobre podanie obrońcy Cracovii.

52'

Śląsk Wrocław - CracoviaŚląsk Wrocław - Cracovia

50'

Dośrodkowanie Mili z rzutu różnego, ale nie zdołał uderzyć Marco Paixao.

48'

Pilarz interweniuje na przedpolu. Bramkarz wybija na aut.

47'

Zawodnicy Śląska ambitnie, ale nie zagroziło to bramce Pilarza.

45'

Piłkarze powrócili, a więc zaczynamy!

21:25

W Łodzi odwołano mecz z powodu opadów deszczu.

47'

Koniec pierwszej połowy. Nudy we Wrocławiu, ale to Śląsk prowadzi 1:0. Wracamy za 15 minut.

45'

Giannis Papadopoulos chciał uderzyć nożycami, ale strzał zablokowany przez obrońcę. Jednak z groźniejszych szans Cracovii w pierwszej części.

43'

Ani gospodarze, ani goście nie podkręcili tempa po tej pierwszej bramce. Nudno we Wrocławiu.

41'

Groźna akcja gospodarzy, ale Marciniak przecina podanie.

39'

Śląsk Wrocław - Cracovia

37'

Ntibazonkiza chciał zgrać piętką do Nowaka, ale nie udała się ta sztuczka reprezentantowi Burundi.

35'

Szansa z rzutu wolnego Śląska, ale wychodzą obronną ręką goście.

34'

Mamy pierwszą kartkę. Ukarany Mateusz Żytko.

32'

GOL! 1:0 dla Śląska! Dudu uderzył na bramkę Pilarza, ta odbiła się o Papadopoulosa i kompletnie zmyliła golkipera gości.

31'

Budziński ostro wszedł w Milę. Rzut wolny dla Śląska.

31'

Pół godziny gry za nami. Niestety nie doczekaliśmy się ciekawych akcji i zobaczyliśmy tylko pojedyncze próby Paixao i Ntibazonkizy.

30'

Próbowali bracia Paixao, ale przecinają zawodnicy Cracovii.

25'

Saidi Ntibazonkiza w indywidualnej akcji! Pomocnik nie miał do kogo zagrać, był osamotniony, podjął próbę strzału i minimalnie obok bramki.

24'

Była szansa na dobrą kontrę, ale dośrodkowanie Boljevicia zablokowane.

21'

Boljević...., ale futbolówka wysoko ponad bramką.

20'

Faul bez piłki Grodzickiego. Będzie szansa Cracovii. Rzut wolny.

18'

Dudu chciał wrzucić piłkę w pole karne, ale blokuje Kuś.

17'

Za wysoko uniósł nogę Kokoszka. Od rzutu wolnego Cracovia.

15'

Po pierwszym kwadransie można odnieść wrażenie, że Śląsk jest drużyną lepszą. Goście tylko w pierwszych minutach zaatakowali bramkę Kelemena, ale później inicjatywę przejęli podopieczni Tadeusza Pawłowskiego.

12'

Stevanović wrzucał w pole karne, niepewnie interweniował Pilarz i mamy rzut rożny.

10'

Indywidualna akcja Mili, uderzenie sprzed pola karnego, ale na posterunku był Pilarz.

9'

Dalibor Stevanović niedokładnie podawał do partnera z zespołu. Będzie rzut z autu.

8'

Rzut wolny dla Śląska. Dośrodkowywał Dalibor Stevanović, ale Rafał Grodzicki niecelnie uderzał głową.

5'

Bardzo groźny strzał z dystansu Marco Paixao, ale futbolówka obok bramki Pilarza. Tylko rzut rożny.

5'

Zagrozić bramce próbowali zawodnicy Śląska, ale przerwana akcja przez gości.

3'

Mamy pierwszy strzał na bramkę Kelemena, ale piłka na trybunach.

2'

Od początku ruszyli na bramkę rywali zawodnicy Cracovii. Bardzo dobre podanie w kierunku Nowaka, ale napastnik nie doszedł do futbolówki.

20:31

Rozpoczęli goście!

20:26

Zawodnicy już na murawie. Niska frekwencja na stadionie.

20:25

kammel19@ - Jak wyglądają warunki gry na stadionie po deszczach?

Mówiono dużo o tym, że spotkanie może się nie odbyć, jednak murawa jest przygotowana odpowiednio i miejmy nadzieję, że warunki atmosferyczne nie przeszkodzą w rozgrywaniu meczu.

20:21

W składzie Śląska pauzą zagrożony jest Hateley, Kaźmierczak, Patejuk. W Cracovii uważać musi Szeliga, Kita, Ntibazonkiza.

20:18

Rezerwowi Cracovii: Matko Perdijić, Krzysztof Danielewicz, Edgar Bernhardt, Krzysztof Szewczyk, Bartłomiej Dudzic, Paweł Jaroszyński, Bartosz Kapistka.

20:15

Ławka rezerwowa Śląska: Wojciech Pawłowski, Mateusz Machaj, Sylwester Patejuk, Mariusz Pawelec, Juan Calahorro, Przemysław Kaźmierczak, Robert Pich.

20:11

W jesiennym spotkaniu tych drużyn, Cracovia na wyjeździe zwyciężyła aż 3:0. Wiosną górną byli wrocławianie, którzy pokonali podopiecznych Mirosława Hajdo 1:0.

20:07

Cracovia na pewno odetchnęła z wielką ulgą po ostatniej kolejce, kiedy okazało się, że jest pewna utrzymania. Z ligi na pewno spadnie Widzew oraz Zagłębie.

20:02

Wydaje się, że faworytem w dzisiejszym spotkaniu jest Śląsk. Zawodnicy z Wrocławia nie przegrali siedmiu ostatnich meczów, a w rundzie finałowej nie stracili bramki.

19:57

Ekstraklasa wchodzi już w ostatni zakręt! Do końca sezonu pozostały zaledwie dwie kolejki. Dzisiaj wszystkie mecze grupy B, a ja zapraszam na relację na żywo ze spotkania Śląsk Wrocław - Cracovia.