Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
1 : 1
Bytovia BytówDrutex-Bytovia Bytów
95'

Sędzia po 95 minutach kończy spotkanie na szczycie 2. ligi gr. zachodniej. Zagłębie Sosnowiec remisuje 1:1 z Bytovią Bytów. Dziękuję za uwagę.

91'

W miejsce strzelca bramki Mariusza Kryszaka pojawił się Kowalski.

90'

Sędzia przedłużył spotkanie o 5 minut.

90'

Sadowski ukarany żółtą kartką.

89'

Michalski zmienia Kazimierowicza.

89'

Z rzutu wolnego zagrał Grube, piłka po strzale trafiła w słupek następnie próbował dobijać Wrzesień, piłka trafiła pod nogi Kursy, który z dwóch metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką.

87'

Kazimierowicz ukarany żółtą kartką za faul na Sierczyńskim.

85'

Próba prostopadłej piłki do Surdykowskiego, ale piłkarz Bytovi na spalonym.

83'

Surdykowski próbował akcji prawym skrzydłem, odegrał przed pole karne, ale strzał wysoko ponad bramką.

82'

Kolejna zmiana w zespole Zagłębia. Z boiska schodzi Tomasz Szatan, a pojawia się na nim Hubert Tylec.

79'

Surdykowski faulowany przez Matusiaka. Kryszak dośrodkowuje w pole karne, ale piłkę wybija Matusiak.

76'

Dośrodkowanie Sadowskiego zablokowane. Rzut rożny z którego nic nie wynikło.

74'

Żółtą kartką za faul na Sadowskim ukarany Wróbel.

73'

Wojciech Wojcieszyński opuścił boisko, a w jego miejsce Rafał Sadowski.

70'

Piękny strzał z przewrotki w poprzeczkę Łukasza Tumicza. Zagłębie próbuje pójść za ciosem.

69'

GOOOL! Piękny strzał w samo "okienko" Łukasza Grube.

68'

Boisko opuścił Robert Hirsz, a w jego miejsce Wojciech Pięta.

65'

Po rzucie wolnym dla Bytovi i nie fortunnej interwencji Struskiego goście mięli także rzut rożny, ale z obu stałych fragmentów gry nie było zagrożenia pod bramką Zagłębia.

60'

Szewczyk fauluje Września w prawym sektorze boiska. Grube zagrywa w pole karne, a strzał zawodnika gospodarzy łapie Oszmaniec.

58'

Po akcji Mateusza Września gospodarze mają siódmy rzut rożny, który wykonują źle i tracą piłkę.

55'

Bytovia wyszła z kontratakiem, a dokładnie Kazimierowicz, który następnie stracił piłkę na rzecz obrońców gospodarzy.

54'

Dużo agresji w grze obu zespołów przez co gra jest szarpana.

51'

Mazurkiewicz po krótkim pobycie po za boiskiem wrócił do gry .

50'

Na boisku leży Mazurkiewicz. Krótka przerwa w grze.

47'

Zagłębie wyszło na druga połowę zdeterminowane, ale nie potrafi tego przełożyć na sytuacje bramkowe.

46'

Drugą połowę rozpoczęli zawodnicy przyjezdni.

16:57

W ostatnich dwóch spotkaniach na własnym boisku drużyna Zagłębia Sosnowiec potrafiła odwrócić losy spotkania przegrywając po pierwszej połowie. Czy dziś będzie podobnie? Przekonamy się za ok. 45 min. Zapraszam na drugą część spotkania.

45'

Sędzia zakończył pierwszą część spotkania. Zagłębie do przerwy przegrywa z Bytovią 0:1.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o jedną minutę.

44'

Rzut rożny dla gospodarzy. Grube dośrodkowywał w pole karne, uderzenie Szatana obok bramki.

40'

Przebojowa akcja Wojcieszyńskiego, który przedzierał się w pole karne, ale przy okazji faulował obrońce gości.

39'

Surdykowski wyszedł sam na sam ze Struskim. Górą bramkarz gospodarzy, który wybił piłkę spod nóg zawodnika Bytovi.

37'

Rzut rożny dla Zagłębia. Dośrodkowanie w pole karne, Wrzesień próbował zamknąć akcje po przeciwnej stronie boiska- nieudanie.

33'

Dobra akcja Mateusza Września, który minął dwóch rywali, ale wbiegając w pole karne zbyt daleko wypuścił piłkę i znalazła się ona w rękach bramkarza.

31'

Wojcieszyński ukarany żółtą kartką za faul w środku boiska.

28'

Sporo agresji w grze Zagłębia i sędzia przerywa grę, by uspokoić zawodników.

25'

Rzut rożny dla Bytovi. Dośrodkowanie w pole karne, z piłką mija się Struski, ale nikt nie przeciął tego zagrania.

22'

Po straconej bramce podopieczni trenera Smyły ruszyli do ataku, ale podobnie jak na początku spotkania nie potrafią znaleźć drogi do bramki zespołu gości.

20'

Szatan z przed pola karnego uderzył na bramkę i z największym trudem broni Oszmaniec.

18'

Piękne uderzenie Grubego z rzutu wolnego nad poprzeczką przenosi Oszmaniec.

17'

Rzut wolny dla Zagłębia po faulu na Szatanie.

15'

GOOOL! Kryszak trafia z rzutu wolnego.

14'

Hirsz faulowany przed polem karnym.

12'

Goście po pierwszych słabszych minutach zaczęli przeważać, a gospodarze starają się oddalać niebezpieczeństwo od własnej bramki.

9'

Prostopadła piłka w kierunku Surdykowskiego, ale piłkarz Bytovi na spalonym

8'

Wrzesień z lewego skrzydła dośrodkował w pole karne, ale piłkę wybili obrońcy.

7'

Prawym skrzydłem przedzierał się Wilczyński, zagrał w pole karne i na rzut rożny wybił Matusiak. Po zagraniu z narożnika boiska od bramki rozpoczął Struski.

4'

Bytovia zepchnięta do defensywy, ale na razie nic nie wynika z akcji gospodarzy.

2'

Pierwsza ładna akcja gospodarzy. Z przed pola karnego uderzał Wojcieszyński, ale piłka minęła minimalnie słupek bramki.

15:59

Sędzia zagwizdał po raz pierwszy. Przy piłce gospodarze.

15:57

Piłkarze obu zespołów już po rozgrzewce i za chwilę pojawią się ponownie na murawie w towarzystwie trójki sędziowskiej, której przewodzi sędzia główny dzisiejszego spotkania Marek Śliwa.

15:45

Trybuny w Sosnowcu powoli się zapełniają. Piłkarze nadal prowadzą rozgrzewkę, a za 15 min początek spotkania.

15:45

Zagłębie Sosnowiec

15:36

Dzisiejszy mecz pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Bytovią Bytów można spokojnie okrzyknąć mianem meczu kolejki w 2. lidze gr. zachodniej. Gospodarze pokonując dzisiaj podopiecznych Pawła Janasa awansują na drugie miejsce w ligowej tabeli.

15:33

Rezerwowi Bytovi Bytów: Tomasz Laskowski, Jakub Bojas, Jakub Cesarek, Marcin Kajca, Łukasz Kowalski, Mateusz Michalski, Wojciech Pięta

15:30

Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Mateusz Wieczorek, Rafał Sadowski, Jan Grzesik, Sławomir Jarczyk, Grzegorz Arłukowicz, Hubert Tylec, Wołodymyr Ostrouszko

15:28

Witam ze stadionu Ludowego w Sosnowcu. Poznaliśmy już wyjściowe składy obu zespołów. Za chwile podam zawodników rezerwowych.