Niedziela, 27 kwietnia 2014, godz. 12:30
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
14:25

Na trybunach głośne "Nigdy nie spadnie, GKS nigdy nie spadnie". Tym akcentem kończymy spotkanie. Dziękuje za uwagę

14:25

Dwie różne odsłony w tym meczu. Pierwsza dla GKS udokumentowana bramką, druga zdecydowanie dla Stomilu Olsztyn. Mimo to 3 punkty dodajemy w tabeli GKSowi Tychy.

95'

Koniec spotkania. GKS Tychy wygrywa w Jaworznie 1:0 ze Stomilem Olsztyn.

95'

Stomil domaga się karnego. Piłkarz Biało - niebieski kopnięty w polu karnym. Idzik niewzruszony

94'

Misztal broni!

94'

GKS Tychy mądrze operuje piłką. Stomil wszystko kładzie na stół.

92'

4 minuty dłużej pogramy w Jaworznie.

92'

Głowacki w mur! "Redaktor Radia Olsztyn modlił się do Piotra Głowackiego o pięknego gola" - Piłkarz modlitw nie usłyszał.

90'

Grzegorz Lech pada na 20 metrze, będzie idealna szansa na wywiezienie punktu z Jaworzna.

89'

Bucholc głową... nad bramką!

89'

Zapowiada się ciekawa końcówka. Mamy tylko 1-0 i to Stomil prowadzi grę w drugiej połowie.

88'

Faul Dzięgielewskiego. Żółta kartka

87'

Darmochwał strzela z półobrotu. Kolejny raz nie celnie

86'

Pięć minut pozostało do końca meczu. Bucholc ma idealną piłkę na 1-1 niestety poślizgnął się...

85'

Szybko przenosimy się na drugą stronę. Ale Stomil także nie wykorzystuje akcji i nadal przegrywa 1-0

85'

Ależ kontra tyszan. Trzech na dwóch. Ale zmarnowana szansa na podwyższenie wyniku.

83'

Kolejny groźny strzał Stomilu. Mamy corner.

82'

Trzeciakiewicz dośrodkowuje, piłka ląduje po przeciwnej stronie boiska.

82'

Bzdęga nie wykorzystał swojej szansy. Patryk Kun wchodzi w jego miejsce.

80'

POPOVIC!!! ... tylko rzut rożny

80'

Bzdęga nie zdążył do prostopadłego podania. Misztal łapie piłkę

79'

Sporo niedokładności tak w ekipie Stomilu jaki GKS

77'

popularny "Kajtek" zastępuje Wodeckiego.

75'

Oboje już wstali. Darmochwał pozostaje na boisku. Żunic musi chwilowo odpocząć poza polem gry.

74'

Żunic i Darmochwał leżą na plac gry. Zderzyli się głowami po próbie przejęcia piłki.

73'

Około 150 osobowa grupa tyskich kibiców robi co może by zachęcić piłkarzy do większego wysiłku. Czy piłkarze GKS Tychy odpowiedzą golem?

71'

Jegliński uderza z 25 metrów. Piłka wysoko mija poprzeczkę

70'

Wodecki dośrodkowanie... Trzech piłkarz GKS Tychy w polu karnym ale to piłkarz Stomilu wybija głową

69'

Trzeciakiewicz ładuje piłkę w bramkę. Defensywa Tyska nadal z zerowym kontem po swojej stronie.

68'

Dzięgielewski bawi się w pociąg. Łapie za plecy przeciwnika. Faul, ale bez kartki.

65'

Dzięgielewski za Grzybka (GKS Tychy)

65'

Przy linii już rozgrzewa się Dawid Dzięgielewski. Druga zmiana w GKS blisko.

64'

Żółta kartka dla Chomiuka. Faul w środkowej części boiska.

63'

Skiba nie sięga piłki, przygarbiony Żunić nie wykorzystuje momentu!

63'

Buchol i Bzdęga mają jeden po drugim "setki" Defensywa tyszan jednak dziś pozostaje z czystym kontem.

62'

Żunic za Gąsiora.

61'

Sporo gry w środku pola. Gol dla gości wisi w powietrzu.

60'

Jegliński dośrodkowuje w pole karne. Gąsior jedna wybija piłka w pole

59'

Widać że Jan Żurek rządzi w Tychach. "To ja zadecyduje kiedy będzie zmiana" krzyczy do kierownika

58'

Do wejścia szykuje się Ivica Zunic (GKS Tychy)

57'

Remisz przedziera się skrzydłem. Wywalczył rzut rożny.

55'

Bzdęga znalazł się w idealnej sytuacji po prostopadłym podaniu. Ale wywalczył tylko rzut rożny.

54'

Stomil wygląda lepiej w drugiej połowie. Czyżby GKS chciał dowieźć wynik 1-0 do końca spotkania?

52'

Po rzucie wolnym piłkę ręką zagrywa Trzeciekiewicz. Żółta kartka!

51'

Grzybek fauluje Darmochwała. Do bramki Misztala około 30 metrów

50'

Wodecki pada w polu karnym, ale sędzia nie reaguje.

48'

Tyszanie lepiej "wchodzą" w drugą połowę.

48'

Wodecki ładuje piłkę wprost w obrońców Stomilu.

47'

W przerwie meczu doszło do jednej zmiany. Trzeciakiewicz pojawił się za Kato

46'

Drugą połowę rozpoczynają piłkarze Stomilu Olsztyn

13:31

Piłkarze powracają na murawę. Za chwilę zaczynamy drugą połowę spotkania.

13:30

Denis Popović - strzelec gola.

Denis Popovic (10) strzelec jak do tej pory jedynej bramki.

13:26

GKS Tychy - Stomil Olsztyn. Po pierwszej połowie prowadzi GKS Tychy 1-0

13:25

GKS Tychy prowadzi po pierwszej połowie 1-0 ze Stomilem Olsztyn

13:21

Trzeba przyznać że oba zespoły przygotowały dla Nas wiele emocji. Mecz może się podobać. Sporo dobrych akcji choć strzały głównie niecielne.

45'

1-0 dla GKS Tychy w starciu ze Stomilem Olsztyn. Pan Idzik zakończył własnie pierwszą część meczu

45'

Dobra końcówka pierwszej poły ze strony Stomilu. Kato robi co może.

45'

Gramy dodatkowe 120 sekund.!

44'

Zapowiadana zmiana. Remisz za Kucharskiego.

43'

Rafał Remisz przygotowany do wejścia na boisko. Czyżby Kucharski nie mógł kontynuować?

41'

Tym razem leży Kucharski. Masażysta z Olsztyna ma sporo pracy w ostatnim czasie.

41'

Tomasz Bzdęga potrzebował pomocy lekarza. Wygląda na to że powróci za chwilę na murawę.

40'

Leży jeden z piłkarzy Stomilu. Po rzucie wolnym wpadł na niego Piotr Misztal.

38'

Ależ kocioł pod bramką Skiby, trzech piłkarzy GKSu strzelało na bramkę. Niestety nie dogadali się kto ma "włożyć" piłkę do sitaki.

37'

Po rzucie rożnym dla GKS groźnie uderza Kopczyk.

34'

Szczęsny pociągnął skrzydłem. Oddał nawet strzał ale niecelny.

33'

To co próbowali Szczęsny z Wodeckim zrobił Popović. Idealne prostopadłe podanie wykorzystuje Popović i GKS prowadzi 1-0

32'

DENIS POPOVIC!!! 1-0 dla GKS

31'

Z drugiej strony lekko strzela Bzdęga. Minęła 30 minuta gry...

30'

Szczęsny do Popovica lekko bitą piłkę dobija Wodecki, ale przenosi ją nad poprzeczką.

29'

Grzybek odzyskuje piłkę w okolicy pola karnego gości. Niestety nic się z tego nie wywiązuje. Piłka wraca pod pole karne Misztala.

28'

GKS buduje akcje od obrońców.

28'

Po rzucie rożnym do piłki dopada Kopczyk. Mamy nadal 0-0

27'

Wodecki dośrodkowuje z lewej strony. Skiba jednak bez najmniejszego problemu łapie piłkę.

26'

Bucholc i Darmochwał rozegrali dobrą akcję przy polu karny. Ten drugi nie trafia jednak w światło bramki.

26'

Piotr Skiba dziś w roli rozgrywającego Stomilu? Sporo akcji rozgrywanych przez bramkarza.

25'

Mączyński fauluje. Obyło się bez kartki.

23'

Kato chciał minąć obrońce Tychów. Oddał nawet strzał, ale bardzo niecielny.

23'

Oboje podnoszą się o własnych siłach. Gramy dalej pod bramką Misztala.

22'

Grzybek i Głowacki leżą chwilowo na murawie.

21'

Podania prostopadłe na Szczęsnego, tak dziś gra GKS Tychy. Ten jednak często na pozycji spalonej.

20'

Rzut wolny dla GKS, tym razem Popović idealnie na głowę swojego kolegi. Piłka wychodzi na rzut rożny.

19'

Odezwała się grupka kibiców GKS Tychy. Zaakcentowali swoją obecność w Jaworznie

18'

Popovic wysoko nad bramką. Zmarnowany rzut wolny.

18'

Szczęsny prostopadle do Wodeckiego. Ten faulowany w dogodnej sytuacji. Żółta kartka dla Kucharskiego

16'

Faul Gąsiora w środkowej części boiska.

15'

Darmochwał dziś sporo dośrodkowań. Większość jednak nie dochodzi do adresatów

15'

Szczęsny i Wodecki nie umieszczają piłki w bramce. Skiba już minięty, ale piłka odskoczyła Tyszanom. Nadal mamy 0-0

13'

Tempo meczu wysokie. Kolejna akcja Stomilu. Lech po raz kolejny sprawdza czy ręce Misztala są dziś sprawne.

12'

Darmochwał zagrywa wysoką nogą. Masternak jednak podnosi się o własnych siłach.

11'

Lech i Kato rozegrali fenomenalną akcją pod bramką GKSu. Misztal w wyśmienitej formie dziś.

10'

Na dużym spalonym Szczęsny. Trzeba przyznać że początek meczu efektowny w wykonaniu jednych i drugich.

9'

Stomil wykonuje drugi rzut rożny z serii, Misztal jednak bronie bez problemu.

8'

Jegliński dopada do bezpańskiej piłki. Z linii bramkowej wybijają tyszanie.

7'

Popovic się zakręcił pod bramką. Szybka akcja Stomilu.

6'

Faul Szymonowicza. Do bramki 30-35 metrów

3'

Dobra akcja prawą stroną Szczęsny nie sięga piłki, ta ląduje w rękach Skiby

2'

Niecelne podanie do Szczęsnego. Mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam ze Skibą.

2'

Tyszanie "klepią" od tyłu. Ale przesuwają w okolice pola karnego.

12:31

Zaczynają piłkarze gospodarzy.

12:29

Aktorzy dzisiejszego spektaklu już na murawie. Czekamy na pierwszy gwizdek

12:29

Oba zespoły znajdują się w strefie spadkowej. Minimalnie lepsza jest sytuacja gość.

12:25

Trzeba przyznać że mimo mecz zapowiada się interesująco. Zarówno podopieczni Jana Żurka jaki Adama Łopatko 3 punktów potrzebują jak tlenu.

Czyżbyśmy byli świadkami meczu "za sześć punktów"?

12:23

Dziś spotkanie prowadzi pan Sebastian Idzik z Poznania, na liniach asystować mu będą Michał Pierściński oraz Maciej Cebulski. Do rozpoczęcia spotkania około 5-6 minut

12:22

Natomiast w GKS Tychy mecz z ławki rozpoczynają: Paweł Florek, Ivica Zunic, Łukasz Małkowski, Dawid Dzięgielewski, Daniel Mąka, Tomas Docekal

12:20

Ławka rezerwowych Stomilu Olsztyn: Dawid Mieczkowski, Rafał Remisz, Piotr Głowacki, Michał Trzeciakiewicz, Arkadiusz Mroczkowski, Arkadiusz Koprucki oraz Patryk Kun

12:12

Pełną zapowiedź spotkania przeczytasz TUTAJ.

12:11

W rundzie jesiennej mecz pomiędzy obiema drużynami zakończył się remisem 1:1 Wtedy bramkę dla Stomilu zdobył Tomasz Bzdęga, a wyrównał Dawid Dzięgielewski. Te drużyny jak do tej pory tylko remisującą w bezpośrednich potyczkach. W poprzednim sezonie w Jaworznie padł bezbramkowy remis, a w Olsztynie remis 1:1.

12:10

GKS Tychy zajmuje w tej chwili 16. miejsce w ligowej tabeli i z dorobkiem 27 punktów traci dwa "oczka" do bezpiecznej strefy, natomiast Stomil plasuje się pozycję wyżej i zgromadził na swoim koncie do tej pory 29 "oczek", jednak ma gorsze statystyki od mającego taką samą liczbę punktów Kolejarza Stróże, który utrzymuje się teraz minimalnie ponad strefą spadkową.

12:04

Witamy z Jaworzna, gdzie GKS Tychy zagra w roli gospodarza ze Stomilem Olsztyn. Zapraszamy na relację na żywo!