Valencia CFValencia
1 : 1
Atletico MadrytAtletico Madryt
23:53

Ależ końcówka! Nic nie wskazywało na to, że ostatnie minuty tego meczu przyniosą takie emocje! Atletico zdobyło bramkę po błędzie Guaity przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego i główce Raula Garcii. Valencia rzuciła wszystkie siły żeby wyrównać i opłaciło się to w ostatnich sekundach meczu! Ale już wcześniej mogła objąć nawet prowadzenie, ale przy dwóch kapitalnych szansach górą okazywał się golkiper gości! Koniec końców mamy remis w pierwszym pojedynku tych drużyn w 1/8 finału Pucharu Króla. To tylko wskazuje na to, że emocje w tym dwumeczu jeszcze się nie skończyły. Za uwagę dziękuję już Jakub Trzaska!

94'

Koniec spotkania!

94'

Niesamowita sytuacja dla gospodarzy! Wyrównują dosłownie w ostatnich sekundach meczu!

93'

GGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!!! Valencia doprowadza do wyrównania!!! Helder Postiga!!! Trafia głową z najbliższej odległości, Courtois bezradny!!!

93'

Valencia nie rezygnuje! Postiga w polu karnym, ale jego uderzenie leci w trybuny.

91'

Pereira w polu karnym, ale Alderweireld zdążył wybić piłkę na rzut rożny.

90'

Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

89'

Piatti próbował dośrodkować w pole karne, ale to zagranie zablokowane i mamy kolejny korner dla gospodarzy.

88'

Bardzo ostre wejście Parejo w nogi rywala i nie ma wątpliwości - słuszna żółta kartka.

86'

Valencia nie rezygnuje i ponownie zaczyna zdecydowanie dominować.

86'

Ależ dwie kapitalnie szanse zmarnowała teraz Valencia! Gospodarze powinni prowadzić!

84'

Ponownie Valencia! Ponownie Feghouli i w sytuacji niemal sam na sam z bramkarzem Atletico ponownie górą ten drugi!!!

82'

Fantastyczna sytuacja dla Valencii!!! Feghouli przedarł się przez obronę, rozrzucił piłkę do Piattiego. Jego uderzenie dobrze obronić Courtois, a dobitkę z kilku metrów Postiga posłał wysoko ponad poprzeczką!

81'

Ostatnia roszada w dzisiejszym spotkaniu. Koke schodzi do szatni, a za niego wchodzi Tiago.

23:34

80'

Kolejna dobra decyzja sędziego, Costa nie był w tej sytuacji faulowany.

79'

Żółta kartka dla Diego Costy za symulowanie przewinienia w polu karnym Valencii.

77'

Ostatnia zmiana w Valencii: Piatti zmienia dobrze grającego dzisiaj Cartabię.

77'

Kapitalne uderzenie Canalesa ale doskonale spisał się Courtois!!!

73'

Druga zmiana wśród gospodarzy: Canales za Bernata.

72'

GGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!! Mamy bramkę dla Atletico!!! Spore dyskusje bowiem sędzia liniowy pokazał spalonego, ale wycofał się z tej decyzji i bramka uznana!!! 1:0, strzelcem Raul Garcia!!!

70'

Atletico coraz częściej dochodzi do głosu. Teraz przed szansą z rzutu rożnego.

69'

Puchar Króla: Valencia CF - Atletico MadrytPuchar Króla: Valencia CF - Atletico Madryt

69'

Niezłe uderzenie z rzutu wolnego Gabiego minimalnie ponad poprzeczką bramki gospodarzy.

68'

Kartonik dla Javi Fuego za dyskusje po odgwizdaniu faulu na Rodriguezie prawie na linii 16 m przed bramką Guaity.

67'

Druga zmiana Simeone: Adrian na ławkę, za niego na murawie Rodriguez.

67'

Żółta kartka dla Juanfrana. Hiszpan zatrzymał faulem taktycznym dobry kontratak gospodarzy.

65'

Indywidualna akcja Parejo, ale siła złego na jednego - trzeci obrońca Atletico wybił piłkę na rzut rożny.

63'

Zmiana także w Valencii - Michel już poza boiskiem a na nim Feghouli.

61'

Bardzo ostre wejście Cartabii w nogi Filipe i pierwsza kara indywidualna w tym meczu.

59'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu: Turan za Guilavogui.

58'

Seria rzutów rożnych dla Valencii. Prowadzą w nich 7:6.

57'

Czwarty raz w dzisiejszym spotkaniu gospodarze domagają się rzutu karnego. Sędzia w żaden sposób nie ulega jednak presji ani piłkarzy gospodarzy, ani ich kibiców.

55'

Guardado w pole karne, ale dobra interwencja tym razem Alderweirelda.

55'

W stuprocentowych sytuacjach mamy remis. Chociaż wydaje się, że gracz Valencii miał nieco trudniejszą sytuację do zdobycia bramki niż jego rywal w pierwszej odsłonie gry.

52'

Doskonałe uderzenie jednego z graczy Valencii po zamieszaniu w polu karnym Atletico, ale kapitalnie interweniuje Courtois!

52'

Obraz gry jak na razie się nie zmienił. Valencia w ataku pozycyjnym.

49'

Po raz kolejny upadł w polu karnym Atletico jeden z graczy gospodarzy i po raz kolejny arbiter pozostał niewzruszony.

48'

Szansa na szybką akcję dla Valencii, ale odskoczyła piłka skrzydłowemu gospodarzy i padła łupem Gabiego.

46'

Jak na razie obaj trenerzy nie zdecydowali się na jakiekolwiek zmiany w swoich zespołach.

45'

Zaczynamy grę!

23:00

Wracamy na stadion Mestalla.

22:50

Pierwsza połowa nie zachwyciła. Valencia miała zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, ale nie przełożyło się to na sytuacje bramkowe. Atletico przeprowadziło jedną bardzo dobrą kontrę, po której powinni oni prowadzić. Jak na razie jednak bramek nie oglądaliśmy, ale miejmy nadzieję, że druga połowa to zmieni.

47'

Koniec pierwszej odsłony meczu!

44'

Kontratak Atletico! Adrian dograł do Costy w pole karne Valencii, ale Brazylijczyk zagubił się w dryblingu i jego strzał zdołali zablokować obrońcy. Tylko rzut rożny. Piłkę łapie Guaita.

43'

Dyskusja Diego Costy z sędzią bocznym. Napastnik Atletico domagał się faulu i w tej sytuacji miał chyba rację.

41'

Po raz kolejny Valencia przy piłce. Większość swoich akcji rozgrywają na prawej stronie boiska, gdzie szaleje dzisiaj Michel i Cartabia.

39'

Uderzenie Parejo daleko obok bramki gości.

38'

Tymczasem piłkarze Valencii w kolejnej swojej akcji, a Filipe, jak na razie, wraca do gry.

37'

Uraz był spowodowany bardzo ostrym wejściem jednego z graczy Valencii.

36'

Chwila przerwy w grze, bo na boisku leży Filipe. Sędzia wzywał nosze, więc brazylijski obrońca może już nie powrócić na plac gry.

35'

Guardado uderzał zza pola karnego, ale jego strzał zablokował Raul Garcia!

34'

Ta sytuacja Garcii była zaprzeczeniem moich poprzednich słów. Atletico powinno po niej prowadzić!

32'

Kapitalna szansa przed Raulem Garcią! Świetne uderzenie i kapitalna interwencja Guaity!

32'

Tempo tego spotkania jest bardzo wolne. Przez te pół godziny nie wydarzyło się nic co mogłoby świadczyć o tym, że któraś z drużyn bardziej zasługuje na otwarcie wyniku. Valencia zdecydowanie przeważa w grze piłką, ale kontry Atletico bywają zabójcze.

30'

Diego Costa po raz kolejny zatrzymany przez Mathieu.

28'

Adrian próbował wyprowadzić piłkę z własnej połowy, ale indywidualny błąd napastnika Atletico przerwał całą akcję!

27'

Kolejny strzał Valencii, ale po rykoszecie piłka trafia wprost w ręce Courtoisa.

25'

Kolejny rzut rożny dla gości, ale Diego Costa nie poradził sobie w polu karnym z dwójką obrońców.

24'

Jedna z nielicznych akcji piłkarzy Simeone kończy się rzutem rożnym.

23'

Kolejny atak pozycyjny Valencii, dośrodkowanie w pole karne. W walce z obrońcami gości upadł na murawę Postiga, ale o rzucie karnym nie mogło być mowy.

21'

Walka w polu karnym Atletico, uderzenie zza pola karnego zablokowane. Goście nie potrafią przez ostatnie minuty przejąć inicjatywy.

20'

Rzut rożny dla gospodarzy.

19'

Prostopadłe podanie Joao Pereiry nie dotarło jednak do partnera!

16'

Uderzenie Filipe bardzo wysoko ponad poprzeczką.

14'

Atletico cofnięte na własnej połowie czeka na możliwość wyprowadzenia szybkiego kontrataku, ale jak na razie piłkarze Valencii dobrze rozgrywają piłkę.

11'

Uderzenie Parejo po dobrej, składnej akcji Valencii obok lewego słupka Courtoisa! To była niezła szansa dla gospodarzy!

11'

Próba pressingu napastników Valencii, ale dobrze wychodzą spod presji piłkarze Simeone.

10'

Na spalonym Adrian.

9'

Role się nieco odwróciły i teraz swój atak pozycyjny rozgrywają gospodarze.

8'

Doskonała akcja Michela na prawym skrzydle! Ograł dwójkę piłkarzy Atletico, dośrodkowanie w pole karne, ale strzał napastników zablokowany przez Mirandę!

6'

Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry nie przynosi jednak powodzenia graczom z Madrytu.

6'

Diego Costa wpadł w pole karne rywala i będziemy mieć rzut rożny po interwencji Mathieu.

5'

Ostre starcie Gabiego i Guardado. Meksykanin ucierpiał i mamy chwilę przerwy w grze.

4'

Kontratak Valencii dobrze powstrzymany przez Juanfrana.

4'

Atletico od początku meczu bardzo wysoko stara się zorganizować swój atak pozycyjny.

2'

Pierwsze ostre spięcie na boisku pomiędzy Guilavogui'm a Helderem Postigą. Sędzia musiał uspokoić obu panów.

0'

Zaczynamy pojedynek!

21:57

Losowanie stron i już za chwilę rozpoczniemy spotkanie!

21:57

Dzisiaj tylko na ławce rezerwowej David Villa. Napastnik oszczędzany jest zapewne na weekendowy pojedynek z Barceloną.

21:56

Obie jedenastki pojawiają się już na murawie stadionu Mestalla!

21:54

– Zawsze miło słucha się takich rzeczy. Niestety, rzeczywistość jest brutalna. Po piętnastu minutach pojedynku Barcy z Elche było wiadomo, kto wygra, a przecież grali bez Neymara i Messiego. Z kolei my męczyliśmy się długo, by zdobyć jedną, upragnioną bramkę - tak komentował wypowiedzi przedmeczowe o walce o mistrzostwo Diego Simeone.

21:52

Ławki rezerwowych: Valencia - Diego Alves, Alcacer, Piatti, Feghouli, Pabon, Ruiz i Canales. Atletico - Villa, Turan, Rodriguez, Tiago, Gimenez, Manquillo i Aranzubia.

21:50

Dzisiejsi goście wydają się być dzisiaj nieznacznymi faworytami pierwszego pojedynku z podopiecznymi Pizziego. Zajmują drugie miejsce w tabeli obecnego sezonu przy 8. miejscu Valencii.

21:49

Podopieczni Diego Simeone przystąpią do tego spotkania z myślą, że już w weekend zagrają mecz z liderem tabeli La Liga - Fc Barceloną.

21:46

Witamy podczas relacji LIVE z meczu 1/8 finału Pucharu Króla! Dzisiaj Valencia podejmuje na własnym stadionie Atletico Madryt!