Real MadrytReal Madryt
2 : 0
Olympic XativaOlympic Xativa
23:19

Real nie zachwycił, waleczna Xativa wstydu nie przyniosła. 2:0 to odpowiedni wynik w tym meczu i Królewscy meldują się w 1/8 finału, w której zmierzą się z niezbyt lubianą przez siebie Osasuną. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

94'

Koniec! Real ogrywa Xativę 2:0!

93'

Jeszcze kartka dla Jese.

92'

Z rzutu wolnego uderza Vaquero, ale nawet rykoszet nie sprawił trudu Casillasowi.

91'

Trzy minuty doliczone i rzut rożny dla Realu.

87'

Potężne zderzenie Casillasa z Casemiro. Potrzebna pomoc medyczna dla obu panów.

86'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Swoje minuty dostanie Revert, który zmienia Beldę.

82'

Fatalnie wykonany rzut wolny przez Vaquero. Piłka na trybunach.

81'

Mosquera faulowany przez Pepe bardzo blisko zarówno linii końcowej, jak i pola karnego. Żółta kartka.

80'

Dziesięć minut do końca. Szkoda, że emocje w tym meczu na dobre skończyły się już po pół godzinie gry.

79'

Arbeloa nie sięgnął piłki głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Di Marii.

77'

Ostatnia zmiana w Realu. Schodzi Carvajal, wchodzi Marcelo.

74'

Morata złapany na minimalnym spalonym.

73'

Ładne uderzenie z daleka Xabiego Alonso pewnie łapie Francis.

72'

Roszada także w Xativie. Mosquera za Francha.

70'

Zmiana w Realu. Benzema za Isco.

69'

Morata z 16 metrów uderzył technicznie i bardzo niecelnie.

69'

Morata dobrze obrócił się z piłką w polu karnym, po czym został zablokowany przez Pepina.

68'

Kontra Realu, Jese popędził z piłką przez niemal pół boiska, po czym zagrał w pole karne, gdzie schowany za obrońcami był Morata.

67'

Carvajal ukarany żółtą kartką za faul na Perisie.

66'

Rzut rożny dla gości, ale słabym dośrodkowaniem popisał się Vaquero.

64'

Alex Vaquero zmienia Marenyę w drużynie gości.

63'

Uderzenie z dystansu Casemiro mija bramkę Xativy.

62'

W jakże słabej formie jest Alvaro Morata, który nie radzi sobie nawet przeciwko trzecioligowcom.

61'

Indywidualny rajd Jese Rodrigueza, zakończony zablokowanym strzałem młodego Hiszpana.

59'

Owacja na Bernabeu. Słychać 'Alonso, Alonso!'

59'

Zmiana w Realu. Bask za Baska. Xabi Alonso zmienia Illarramendiego.

54'

Ładna akcja Realu. Jese piętą zagrał w pole karne do Arbeloi, ale ten został zablokowany przez przeciwnika.

52'

Ucierpiał Illarramendi w starciu z Beldą. Bask szybko się pozbierał.

49'

Żółta kartka dla Casemiro za protesty.

47'

Nie ma zmian w żadnej z drużyn.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

22:17

Kto dzisiaj spodziewał się jakiejś niespodzianki na Santiago Bernabeu, ten się raczej rozczaruje. Real, choć gra słabo (4 strzały, 2 celne), to jedna prowadzi pewnie z trzecioligowcem po bramkach Illarramendiego i Di Marii. Druga połowa powinna być formalnością.

45'

Koniec pierwszej połowy! Real prowadzi z trzecioligowcem 2:0!

43'

Real kontroluje boiskowe wydarzenia. W tym meczu już nic złego dla gospodarzy stać się nie może.

39'

Bezpańsko przeleciała piłka przez całe pole karne i bramkowe po dośrodkowaniu Di Marii, ale na szczęście dla Xativy nikt nie zdołał jej przeciąć.

38'

Di Maria został zatrzymany w polu karnym Xativy i rzut rożny.

37'

Nie doszedł Morata do dośrodkowania Di Marii w polu karnym przeciwnika.

33'

Oczywiście mówiąc tu o poziomie nieco wyższym niż trzecio- lub czwartoligowe rezerwy (zależnie od sezonu) Realu Sociedad.

32'

Co ciekawe, gol Illarramendiego był jego pierwszym w profesjonalnej karierze. Wcześniej nie wpisał się on na listę strzelców w żadnym spotkaniu.

30'

Fatalne dośrodkowanie Marenyi.

30'

Pepe faulował na skrzydle Francha. Rzut wolny dla Xativy.

29'

GOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Di Maria! Francis miał piłkę na rękach, ale ta wturlała się jednak do bramki!

28'

Żółta kartka dla obrońcy gości.

28'

Rzut karny dla Realu! Alcazar ręką zablokował strzał Moraty!

22'

Ciekawostka - Olimpic Xativa jest byłym klubem obecnego piłkarza Jagiellonii Białystok, Daniego Quintany.

20'

Na spalonym złapany Morata.

17'

Pogubiła się obrona gości, dobrą prostopadłą piłkę otrzymał Jese, odegrał w pole karne do wbiegającego Illarramendiego, a Bask pokonał Francisa! 1:0 dla Realu!

17'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Asier Illarramendi!!!

12'

Di Maria otrzymał dobre podanie w pole karne, ale on sam nie potrafił już znaleźć w szesnastce Moraty.

12'

Di Maria technicznie uderza ponad poprzeczką!

11'

Francis zdaniem sędziego, z którym ciężko się zgodzić, wyjechał z piłką w rękach poza pole karne. Rzut wolny dla Realu z 16 metrów. Dobra szansa.

9'

Kolejne dośrodkowania Perisa i Alcazara nie znalazły ustawionego w polu karnym Francha.

8'

Około 60 tysięcy widzów dzisiaj na Santiago Bernabeu. Tymczasem kolejną akcję konstruują goście.

7'

Ucierpiał uderzony piłką w twarz Nacho, jednak wydaje się, że nie będzie miał większych problemów z kontynuowaniem gry.

7'

Po rzucie rożnym dla gości nie wynikło żadne zagrożenie dla bramki przeciwnika.

6'

Nieudany strzał Perisa z dystansu.

4'

Real jeszcze bez akcji ofensywnej. Gospodarze mają nawet kłopot z utrzymaniem się przy piłce i zdominowaniem rywala.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

21:27

Obie drużyny wychodzą już na murawę Santiago Bernabeu!

21:17

Real notuje serię dwóch kolejnych remisów na krajowym podwórku. Po remisie z Xativą 10 dni temu przyszedł też ligowy podział punktów z Osasuną w ostatnią sobotę. Dzisiaj to mocno rezerwowy skład Carlo Ancelottiego będzie musiał postarać się o przerwanie tej passy.

21:16

W ekipie Królewskich nie zagrają dzisiaj Cristiano Ronaldo (kartki), Gareth Bale, Sergio Ramos, Fabio Coentrao, Raphael Varane, Sami Khedira (kontuzje).

21:14

Rezerwowi Realu: Diego Lopez, Marcelo, Diego Llorente, Xabi Alonso, Karim Benzema.

21:14

Ławka rezerwowych Xativy: Jacobo, John Mosquera, Alex Vaquero, Pablo Revert, Christian.

21:13

Obok prezentujemy składy obu drużyn na to spotkanie!

20:59

Zwycięzca dzisiejszej rywalizacji w 1/8 finału zmierzy się z Osasuną Pampeluna, która wczoraj wyeliminowała Malagę.

20:56

W pierwszym meczu, na boisku trzecioligowca, nieoczekiwanie padł bezbramkowy remis. Jest to o tyle ciekawe, że Xativa notuje w chwili obecnej serię aż dziewięciu meczów bez utraty gola. Jej bramkarz, Francis, postawił prawdziwy mur przed własną bramką, co zapowiada emocje w dzisiejszym pojedynku z Realem, szczególnie, że ten wystąpi bez Cristiano Ronaldo i Garetha Bale'a.

20:49

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu rewanżowego 1/16 finału Pucharu Króla, w którym Real Madryt podejmie trzecioligowy Olimpic Xativa.