malagaMalaga CF
21:50

Dziękujemy za uwagę!

21:49

Osasuna więcej zdobyła goli na wyjeździe w dwumeczu i to dlatego awansuje do kolejnej rundy.

94'

Koniec meczu! Malaga zdobywa dwa gole, ale jeden z nich był samobójczy i to Osasuna awansuje dalej!

93'

Jesus Gamez dośrodkowuje, jest tam kilku graczy, ale w ostatnim momencie interweniuje jeden z obrońców.

92'

Antunes dośrodkowywał, ale tak głęboko że Riesgo nie musiał nawet interweniować.

90'

Sędzia dolicza cztery minuty.

90'

Rzut rożny dla Malagi. Duda dośrodkowuje, ale dobre ustawieni są obrońcy gospodarzy.

89'

Samuel zmuszony do faulu i mamy kolejną żółtą kartkę.

88'

Malaga atakuje, Osasuna się broni. Kolejny strzał zawodnika gości, ale uderzenie zostało zablokowane.

87'

Gra się zaostrza w ostatnich minutach. Żółta kartka dla Dardera.

85'

Ostatnie minuty to ostrzeliwanie bramki Osasuny. Tym razem strzelał Gamez, ale ponownie niecelnie.

84'

Jeszcze jedna zmiana w Osasunie, boisko opuszcza Cejudo, a pojawi się Loties.

82'

Duda kolejny raz uderza na bramkę, od wejścia na boisko. Podobnie jak w poprzedniej sytuacji piłka mija słupek.

80'

W ostatnich minutach przewagę ma Malaga, ale aby myśleć o awansie musi zdobyć jedną bramkę.

77'

Omwu schodzi z boiska, za niego zjawi się Riera.

76'

Kolejny strzał z dystansu, tym razem uderzał Duda, ale obok bramki.

74'

Jeszcze jedna zmiana w Maladze. Na boisku Samuel, który zmienia Juanmi.

72'

Ależ obrona Kameni! Damia podał w pole karne do niekrytego Armenterosa, który zebrał się do uderzenia! Tylko interwencja bramkarza uchroniła Malagę przed stratą gola!

69'

Wprowadzony przed chwilą Torres dośrodkował w pole karne, ale było to nieudane zagranie.

68'

W natarciu gospodarze. ale zbyt często zawodnicy Osassuny chcą konstruować akcję indywidualnie, co kończy się odebraniem piłki przez obrońców Malagi.

65'

Zmiana także w drużynie gospodarzy. Jose Garcia opuszcza boisko, pojawia się za niego Torres.

64'

Oraz Duda zmienia Moralesa.

64'

Dwie zmiany w Maladze. Santa Cruz zmienia Portillo.

63'

Dobra decyzja Eliseu, który zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Przy tym golu lepiej mógł się zachować bramkarz gospodarzy.

62'

Eliseu wyrównuje! Będą jeszcze emocje w tym spotkaniu!

61'

Dobra akcja gospodarzy. Omwu mógł podawać do kolegów z zespołu, zdecydował się jednak na uderzenie, które powędrowało wysoko nad bramką.

60'

Dobra okazja na wyrównanie. Na uderzenie zdecydował się Portillo, ale piłka o kilkadziesiąt centymetrów minęła bramkę.

57'

Omwu wychodzi sam na sam z bramkarzem i zdobywa bramkę! Sędzia jednak słusznie tym razem wskazał na pozycję spaloną.

56'

Morales kopnął bardzo mocno piłkę z rzutu wolnego, która powędrowała wysoko nad bramką.

55'

Eliseu dobrze blokował piłkę i zmuszony był go faulować Punal. Malaga będzie miała rzut wolny z okolicy trzydziestego metra.

52'

Damia uprzedził w ostatnim momencie Moralesa, gdyby nie ta interwencja to piłkarz Malagi miałby wielkie szanse na zdobycie bramki.

51'

Damia posłał głęboką piłkę w kierunku Omwu, ale niezbyt dokładnie.

49'

Szansa Malagi na wyrównanie. Piłka zmierzała już pod nogi Juanmi, któremu pozostałoby wpakować piłkę do pustej bramki, ale w ostatnim momencie interweniował Oier!

47'

Osasuna tak jak w pierwszej części gry, tak i na początku drugiej ruszyła do ataku. Punal do Cejudo, który uderzył na bramkę, ale piłka powędrowała obok słupka.

46'

No i wznawiamy spotkanie w Pampelunie!

45'

Koniec pierwszej części spotkania! Do przerwy prowadzi Osasuna, ale Malaga będzie walczyć!

44'

Garcia do Omwu, który chciał minąć obrońcę i był przez niego popychany. Sędzia uznał że było to w granicach walki o piłkę.

42'

Ostatnie minuty pierwszej połowy należą nie wątpliwie do Malagi. Tym razem niedokładne podanie do Eliseu i od bramki rozpocznie Riesgo.

39'

Kolejny rzut rożny w tym spotkaniu dla Malagi. Morales dośrodkowuje w pole karne, ale znów niedokładnie.

38'

Znów niepewny przy rzucie rożnym był Riesgo, ale tym razem pomogli mu jego defensorzy.

36'

Jesus Gamez włączył się do akcji ofensywnej i dośrodkował pole karne, ale tam dobrze interweniował obrońca gospodarzy.

34'

Morales dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, ale zbyt niedokładnie w miejsce, gdzie nie było żadnego zawodnika Malagi.

32'

Akcja Malagi na prawej stronie. Gamez wywalczył rzut rożny.

29'

Jesus Gamez fauluje Omwu i za ostre wejście otrzymuje żółtą kartkę.

27'

Tym razem rzut wolny pod drugą bramką. Tu lepiej interweniował Riesgo, ekspediując piłkę jak najdalej.

25'

Punal dośrodkował z rzutu wolnego, minął się z nią Kameni, ale na szczęście dla bramkarza gości, piłka wyszła poza boisko.

23'

Ładnie przepuszczona piłka Jose Garcii do Armenterosa, który uderzył na krótszy słupek, ale nie stanowiło to zagrożenia dla bramkarza Malagi.

22'

José García znalazł się z piłką w polu karnym i lepszym rozwiązaniem byłoby podanie do Omwu, ale zawodnik Osasuny zdecydował się na techniczne uderzenie, które nie przyniosło oczekiwanego rezultatu.

20'

Armenteros do Omwu, ale podanie przeciął jeden z obrońców pomagając sobie ręką, czego nie zauważył arbiter.

17'

Darder w odpowiedzi uderza na bramkę i niewiele brakowało, by padł gol wyrównujący.

16'

Silva prostopadle do Omwu, mogła z tego wyjść ciekawa akcja ale sędzia pokazał pozycję spaloną, której jak pokazują powtórki telewizyjne nie było.

15'

Omwu ładnie obrócił się z piłką i chciał uderzyć na bramkę, jego strzał został jednak zablokowany.

13'

Dobra prostopadła piłka do Portillo, ale szybszy był bramkarz gospodarzy.

12'

Omwu wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale znalazł się na pozycji spalonej.

11'

Na prawym skrzydle Cejudo pięknie wymanewrował obrońcę i dośrodkował w pole karne, jednak zbyt głęboko i piłka znalazła się w dłoniach Kameni.

10'

Przed szansą na zdobycie gola mogła stanąć Malaga, ale Portillo zbyt długo zwlekał z decyzją i piłkę odebrali mu obrońcy gospodarzy.

9'

Lewą stroną przedzierał się Armenteros, ale tym razem piłkę odebrał mu jeden z obrońców Malagi.

7'

Po szybkiej bramce gospodarzy, to Malaga częściej buduje swoje akcje.

4'

Niepewne wyjście bramkarza gospodarzy przy rzucie wolnym, ale nie udało się tego Maladze wykorzystać.

2'

Emocje już od pierwszych sekund! Bramka samobójcza po dośrodkowaniu, bodajże Cejudo. A obrońca Malagi niefortunnie dotknął piłkę tak że wpadła ona do bramki.

1'

Mamy bramkę w dwudziestej ósmej sekundzie! Bramka samobójcza! Weligton!

1'

Rozpoczynamy spotkanie w Pucharze Króla!

19:59

Ławka rezerwowych gospodarzy: Miguel Flaño, Satrústegui, Andrés Fernández, Oriol Riera, Roberto Torres, Lotiès, Lolo

19:58

Ławka rezerwowych gości: Santa Cruz, Anderson, Caballero, Duda, Sergio Sánchez, Samu, Flávio

19:54

W pierwszym meczu padł wynik remisowy 3:3, więc będzie ciekawie.

19:46

Witamy podczas relacji LIVE z meczu Pucharu Króla, w którym Osasuna Pampeluna podejmie Malagę.