Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
0 : 1
Arka GdyniaArka Gdynia
94'

KONIEC! Arka Gdynia grająca w osłabieniu pokonała Chojniczankę 1:0 go golu Roberta Sulewskiego.

91'

Mrozik strzela, ale piłka wędruje wysoko nad bramką.

90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

89'

Feciuch zagrywa do Rybskiego, ten podaje do Mikołajczaka, który zostaje złapany na spalonym.

87'

Świetna akcja przyjezdnych! Ślusarski zdołał się przedrzeć lewym skrzydłem i zagrać do Radzewicza, ten oddał strzał na bramkę, ale piłkę odbił Misztal. Do niej w odpowiednim momencie dobiegł Sulewski i potężnie uderzył prosto w okienko! Piękny gol piłkarza Arki.

86'

GOOOOL! SULEWSKI!!!!

82'

Szansa gospodarzy, Iwanicki strzelał na bramkę Arki, a piłkę przed siebie sparował Szromnik. Gdyby któryś z graczy Chojniczanki wykończył tę akcję i trafił do pustej siatki, mielibyśmy gola.

80'

Długa piłka z głębi pola w kierunku Rybskiego, ale ten nie dobiegł do futbolówki i przegrał pojedynek biegowy z Jarzębowskim.

78'

Ostatnia zmiana Arki, za Wojowskiego wchodzi Radzewicz.

77'

Tylko szczęście ratuje Arkę przed strata gola, fatalne błędy w defensywie sprawiły, że Gancarczyk bez problemów przedarł się w pole karne gości, ale trafił tylko w słupek!

76'

Nieudana odpowiedź Arki, Szubert źle złożył się do strzału i trafił prosto w Misztala.

74'

Ależ szansa Chojniczanki! Gospodarze krótko rozegrali piłkę z rzutu rożnego, Iwanicki wbiegł z nią w pole karne, ale uderzał minimalnie obok słupka.

72'

Zmiana w Chojniczance spowodowana kontuzją. Jankowski sygnalizuje, że nie jest zdolny do gry, zastępuje go Mysona.

70'

Druga połowa bardzo wyrównana. Patrząc na postawę Chojniczanki i Arki trudno wskazać stronę przeważającą. Oba zespoły popełniają wiele błędów, stwarzają niewiele sytuacji strzeleckich i grają zbyt niedokładnie.

69'

Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów.

68'

Mamy zmianę w Arce, Kowalski opuszcza plac gry, zastąpi go Sulewski.

67'

Szubert zwodził obrońców Chojniczanki i niewiele brakowało, by znalazł się sam na sam z Misztalem. W porę uprzedzili go jednak defensorzy gospodarzy.

67'

Zła decyzja Bednarka, który po raz kolejny zdecydował się na strzał z dystansu, podczas gdy przed sobą miał niepilnowanego Iwanickiego.

64'

Mikołajczyk walczył w ataku o odzyskanie futbolówki, ale według sędziego faulował jednego z rywali.

62'

Żółta kartka dla Mark Gancarczyka za faul na Pruchniku.

62'

Pruchnik dośrodkowuje z rzutu wolnego,do piłki dopada Kowalskie, ale jego strzał zostaje zablokowany.

61'

Ponad godzina gry już za nami, a w Chojnicach nie padła jeszcze ani jedna bramka. Sytuacji strzeleckich też było do tej pory jak na lekarstwo.

59'

Paweł Oleksy ukarany żółta kartką po faulu na Gancarczyku.

57'

Feciuch wpada pod pole karne i prostopadle zagrywa do Iwanickiego. Ten jednak znalazł się na spalonym.

55'

Rzut rożny dla Chojniczanki, do piłki podchodzi Mrozik, ale bez zagrożenia pod bramką Arki..

54'

Kowalski przebojem pędził pod bramkę Chojniczanki, a swoją indywidualną akcję zakończył niecelnym strzałem zza pola karnego.

53'

Piłka trafiła Feciucha prosto w twarz, po czym piłkarz Chojniczanki padł na ziemię. Na szczęście obyło się bez poważniejszego urazu.

52'

Szubert przyjął prostopadłe podanie, chciał uderzać na bramkę Chojniczanki, ale Misztal wyszedł w okolice czternastego metra i pewnie i złapał piłkę.

50'

Bednarek próbował swoich sił strzałem z dystansu, ale zabrakło nieco więcej celności.

48'

Świetna akcja Chojniczanki! Mikołajczak zagrał do Feciucha, ten posłał piłkę wzdłuż bramki. Sytuację próbował wykończyć Rybski, który znalazł się przed pustą bramką, ale minimalnie przestrzelił!

46'

Zmiana w zespole Chojniczanki, za Adama Dudę wszedł Marek Gancarczyk.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

13:06

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Chojniczanka bezbramkowo remisuje z Arką, która od 11. minuty gra w osłabieniu po czerwonej kartce dla Krzysztofa Sobieraja.

45'

Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

44'

Centra w pole karne, Duda doszedł do piłki i strzałem głową uderzał na bramkę Szromnika. Golkiper Arki z problemami, ale broni.

43'

Żółta kartka dla Michała Szuberta.

41'

Poniosła fantazja Adama Dudę, który oddał mocno niecelny strzał z okolicy dwudziestego metra. Piłka powędrowała daleko obok słupka bramki Arki.

39'

Mieliśmy przed chwilą rzut rożny dla Chojniczanki, ale futbolówka po dograniu Mrozika piła nie powędrowała nawet w światło bramki.

37'

Żółta kartka dla Kowalskiego za nieprzepisowe zatrzymywanie Feciucha.

36'

Ładna akcja Arkowców, dośrodkowanie Wojowskiego w pole karne Chojniczanki przyjmuje Szubert, który oddaje strzał głową. Nie udało mu się jednak pokonać Misztala.

34'

Iwanicki dośrodkowywał prosto w pole karne, ale Szromnik pewnie chwyta futbolówkę.

33'

Mrozik dośrodkowywał na pole karne Arki, najwyżej do tej piłki wyskoczył Jędrzejczyk, ale strzelał wysoko ponad bramką.

31'

Sporna sytuacja na boisku. Szubert upierał się, że Misztal złapał piłkę poza polem karnym, ale zdaniem arbitra nic takiego nie miało miejsca.

30'

Złe przyjęcie piłki przez Adama Dudę przy próbie wyprowadzenia kontrataku.

29'

Chyła na prawej stronie odebrał podanie od Rybskiego i bez zastanowienia, z pierwszej piłki uderzał na bramkę Arki. Tam jednak pewnie interweniował Szromnik.

28'

Koniec przerwy, piłkarze wracają do gry.

27'

Ze względu na pogodę i wysoką temperaturę sędzia zarządził krótką przerwę na uzupełnienie płynów.

26'

Szubert zdecydował się na oddanie strzału głową, ale futbolówka powędrowała wysoko ponad poprzeczkę.

24'

Pruchnik uderzał piłkę z rzutu wolnego, Misztal szykował się do interwencji, ale jeden z obrońców Chojniczanki wybił piłkę na aut.

22'

Mrozik doznał jakiegoś urazy i leży na murawie, krótka przerwa w grze.

21'

Wojowski pędzi lewym skrzydłem, próbował wypatrzeć lepiej ustawionych kolegów, w końcu dośrodkował na pole karne, ale tam pewną interwencją popisał się Misztal, który bez problemów złapał piłkę.

19'

Groźnie pod bramką Arki! Iwanicki wbiegał na szesnasty metr, gdzie dostał dobra podanie od Rybskiego, piłkarz Chojniczanki uderzał na bramkę, ale jego strzał ofiarnie zablokował Kowalski.

18'

Pierwsza zmiana w zespole Arki. Za Koziarę wejdzie Jarzębowski.

17'

Sytuacja Arki Gdynia znacznie się skomplikowała. Przyjezdni prawie 80 minut spotkania zagrają w osłabieniu.

15'

Bednarek od autu, do piłki dopadł Rybski, ale pod naciskiem dwóch piłkarzy Arki stracił futbolówkę na rzecz rywali.

13'

Kartka dla Jankowskiego za dyskusje z arbitrem.

12'

Kapitan Arki, Krzysztof Sobieraj uderzył łokciem Jankowskiego w polu karnym i sędzia wyrzucił go z boiska.

12'

Arka Gdynia gra w dziesiątkę! Czerwona kartka dla Sobieraja!

11'

Faul na Mikołajczaku, rzut wolny dla Chojniczanki. Do piłki ustawia się Mrozik, ale uderza bez powodzenia.

9'

Dobrze ustawiony Ślusarski przyjął dośrodkowanie od Wojowskiego, ale byłemu graczowi Lecha nie udało się pokonać golkipera Chojniczanki. Grę od własnej bramki wznowi zatem Misztal.

7'

Duda szarżował w środku pola, sprawnie minął jednego, później kolejnego rywala, ale koniec końców sfaulował kolejnego piłkarza Arka, który chciał go zatrzymać, w efekcie grę ponownie wznowi Szromnik.

5'

Spokojny początek spotkania w Chojnicach. Akcji bramkowych jak na lekarstwo, obie strony próbują stworzyć jakieś zagrożenie, ale na razie im się to nie udaje.

4'

Mrozik faulował rywala, grę wznowi Szromnik.

3'

Gospodarze nieco śmielej próbują atakować bramkę rywali, goście jak na razie nie wychodzą poza własną połowę.

2'

Pierwsza próba ataku Arki, ale goście pogubili się w tej sytuacji i ich akcja zakończyła się niedokładnym zagraniem Szuberta w kierunku Kowalskiego.

2'

Arka gra dziś w białych strojach, zaś Chojniczanka w tradycyjnych, żółto-czerwonych trykotach.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

12:16

Piłkarze obu drużyn pojawili się już na murawie.

12:06

Rezerwowi piłkarze Arki: Jakub Miszczuk - Arkadiusz Aleksander, Adrian Budka, Tomasz Jarzębowski, Marcin Radziewicz, Robert Sulewski, Piotr Tomasik.

12:06

Rezerwowi piłkarze Chojniczanki: Karol Szymański - Kosuke Ikegami, Marek Gancarczyk, Tomasz Wypij, Przemysław Laskowski, Arkadiusz Mysona.

11:53

Z kolei w zespole Chojniczanki na boisku na pewno nie zobaczymy jedynie Błażeja Radlera.

11:52

Po stronie Arki zabraknie dziś Michała Rzuchowskiego, który w ostatnim meczu został ukarany czerwoną kartką, a także kontuzjowanego Mateusza Szwocha.

11:50

Gospodarze dzisiejszego spotkania nie mogą być pewni utrzymania się w 1. lidze. Na trzy kolejki przed końcem sezonu zajmują trzynastą pozycję, ale mają tylko trzy punkt]y przewagi nad strefą spadkową.

11:49

W minioną środę po szalonym meczu Puszczą, który Arka ostatecznie wygrała 3:2, piłkarze Piotra Rzepki wciąż zachowali matematyczne szansę na awans do Ekstraklasy. Jeśli chcą myśleć o sukcesie, muszą wywieźć z Chojnic komplet trzech punktów i liczyć na potknięcia Dolcanu i GKS-u Bełchatów.

11:47

Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego ZAPOWIEDZIĄ.

11:42

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu 32. kolejki 1. ligi Chojniczanka Chojnice - Arka Gdynia!