Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
2 : 0
Miedź LegnicaMiedź Legnica
94'

Koniec spotkania. Termalica pokonała przed własną publicznością Miedź Legnica 2:0. O komplecie punktów dla podopiecznych Piotra Madnrysza przesądziły dwa gole strzelone do przerwy przez Dawida Sołdeckiego.

90'

Aż 4 minuty doliczył arbiter.

89'

Rezerwowy Krzysztof Kaczmarczyk ukarany kartką.

88'

Grająca w osłabieniu Nieciecza korzysta z każdej okazji do przetrzymania piłki. Widać doświadczenie u graczy Piotra Mandrysza.

85'

Trwa napór legniczan, ale Termalica w miarę pewnie się broni.

83'

Uderzenie Woźniczki z rzutu wolnego prosto w mur.

82'

Sebastian Nowak z trudem obronił strzał Bartosza Nowaka! Czy Miedź stać na zdobycie kontaktowej bramki?

81'

I jeszcze ostatnia zmiana w meczu: Rafał Kujawa zastępuje Schulmeistera.

78'

Woźniczka ukarany żółtą kartką.

77'

Patryk Szymański wchodzi za Szczepaniaka.

74'

Chrzanowski przewrócony w polu karnym przy oddawaniu strzału, ale sędzia nie użył gwizdka.

72'

Krótka przerwa na uzupełnienie płynów i już gramy.

71'

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Plevy.

69'

Za Cierpkę wchodzi Machaj.

68'

Świetna wrzutka Łobodzińskiego z rzutu wolnego, ale wyjaśnia sytuację Czerwiński.

67'

Kaczmarczyk pojawia się na boisku za Foszmańczyka.

65'

Za Zakrzewskiego wchodzi Chrzanowski.

63'

Wszystkie akcje Miedzi rozpoczynane są przez Łobodzińskiego.

57'

Żółty kartonik obejrzał Szczepaniak za faul w środku pola.

54'

Strzał Szczepaniaka główką, ale ponad bramką.

53'

Fani Termaliki głośno dopingują swoich piłkarzy.

50'

Efektowe odegranie piętką Łobodzińskiego, ale obrońcy wybijają piłkę.

46'

Drugą część gry rozpoczynają goście.

17:53

Piorunująca końcówka Termaliki, Miedź chyba zbyt szybko zeszła już na przerwę i w efekcie przegrywa 2-0. Trener Żuraw na pewno będzie miał wiele pretensji do swoich graczy.

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę.

45'

Sołdecki i 2-0!

47'

Karny dla Termaliki!

47'

Dośrodkowanie Biskupa, obrońcy nie potrafili wybić piłki, do niej dobiegł Sołdecki i płaskim strzałem w długi róg pokonał Ptaka.

45'

Sołdecki i 1-0!

41'

Brzydki faul Plevy na Szczepaniaku w prawym sektorze boiska, zasłużona żółta kartka.

38'

Kiwka Łobodzińskiego w polu karnym, zejście na lewą nogę i niemal doskonały strzał, piłka o milimetry minęła prawy słupek bramki Nowaka!

35'

Schodzi Ceglarz, a wchodzi Drozdowicz.

32'

Adrian Cierpka zarobił żółtą kartkę za faul w środku pola.

30'

Wrzutkę Łobodzińskiego wyłapuje Nowak. Pomocnik Miedzi jest bardzo aktywny w dzisiejszym meczu.

29'

Indywidualna kacja Dalibora Plevy zakończyła się tuż szesnastką Miedzi Legnica, skutecznie interweniowali defensorzy gości.

28'

Kapitan gości już wraca na boisko.

26'

Niebezpieczne, starcie Nowaka z Zakrzewskim. Napastnik Miedzi zwija się z bólu w polu karnym, Nowak po paru chwilach wstał z murawy o włansych siłach.

24'

Łobodziński osaczony przez dwóch obrońców traci piłkę przy bocznej linii boiska.

22'

I już gramy.

21'

Przerwa zarządzona przez arbitra na uzupełnienie płynów.

20'

Zmiana nie odnotowana wcześniej przez spikera. Nie ma Bartosiewicza, gra za to Cierpka.

18'

Gol Zakrzewskiego, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną kapitana Miedzi. Kapitalnym balansem ciała i dryblingiem popisał się w tej sytuacji Łobodziński, który minął tym sposobem dwóch przeciwników.

13'

Póki co Termalica przyczajona w tyłach, ale nie dająca się zdominować.

12'

Piotr Ceglarz dośrodkował piłkę w szesnastkę Miedzi, jednak Aleksander Ptak spisał się bez zarzutów. Golkiper gości pewnie złapał futbolówkę.

11'

Nie było zagrożenia pod bramką gości po stałym fragmencie gry. Obrońcy Miedzi wyekspediowali piłkę poza szesnastkę.

10'

Po akcji prawym skrzydłem piłkarze Termaliki wywalczyli rzut rożny.

8'

Piotr Madejski dośrodkował z prawej flanki, powalczył o nią w polu karnym Zbigniew Zakrzewski, ale arbiter ogwizdał przewinienie piłkarza Miedzi.

6'

Walka w środku pola, często aktywny Łobodziński w ekipie Miedzi.

5'

Gospodarze jak na razie dłużej utrzymują się przy piłce, ale nie są w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką Miedzi.

3'

Pierwsza groźniejsza akcja gości. Prostopadłym podaniem Piotr Madejski starał się uruchomić wchodzącego w pole karne Wojciecha Łobodzińskiego, jednak znakomicie to zagranie przeczytał Sebastian Nowak

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Sulikowskiego i zaczynamy spotkanie w Niecieczy

16:59

Piłkarze wychodzą już na murawę.

16:48

Trudno szukać bezpieczniejszych pozycji w tabeli od tych aktualnie zajmowanych przez Termalikę Bruk-Bet Nieciecza i Miedź Legnica. Przed niedzielnym spotkaniem szkoleniowcy obu drużyn zapowiedzieli jednak, że nie spotkają się w celu pikniku. Dariusz Żuraw spróbuje sięgnąć po trzecie zwycięstwo w roli trenera "Miedzianki" z pomocą zawodników mających na koncie ponad tysiąc spotkań w ekstraklasie.

16:45

Witamy na stadionie w Niecieczy. Wita nas piękna, słoneczna pogoda. Początek już za kilkanaście minut.