GKS KatowiceGKS Katowice
95'

Koniec spotkania. Po bardzo dziwnym meczu 3 punkty zostają w Olsztynie

95'

Yasuhiro Kato podwyższa wynik spotkania na 3:1. W akcji sam na sam przerzucił piłkę nad bramkarzem gości

93'

Ładna dwójkowa akcja Bzdęga-kato zawodnicy w polu karnym przeciwników wymienili kilka poda na jeden kontakt, ale akcja zakończyła się na kolejnym obrońcy GieKSy

92'

Stomil utrzymuje sie caly czas przy pilce

90'

Sędzia Krasny do regulaminowego czasu gry dolicza 5 min

87'

Po dośrodkowaniu Warcholaka piłka spada wprost na głowę Trzeciakiewicza, który strzałem głową pokonuje bramkarza gości

86'

84'

Stomil w przewadze dwóch zawodników, czy uda im się wykorzystać okazję?

83'

Goncerz opuszcza boisko, za drugą czerwoną kartkę

83'

Dobra szansa GieKSy, ale arbiter boczny pokazuje pozycje spaloną

79'

Warcholak ukarany żółtą kartą za faul na bramkarzu GieKSy

77'

Darmochwał próbował w dosyć ekwilibrystyczny sposób pokonać bramkarza gości, ale piłką po strzale nożycami powędrowała kilka metrów bok bramki

76'

Goncerz ukarany żółtą kartą za próbę wymuszenia faulu

73'

Trener Łopatko również wykorzystuje limit zmian, wprowadzając japończyka Kato za Kuna

71'

Michał Trzeciakiewicz zmienia wyraźnie zmęczonego Lecha

70'

Niepilnowany Goncerz zdobywa bramkę po strzale głową

70'

Gracze GieKSy wyraźnie się rozochocili i przejęli inicjatywę

69'

Szymonowicz zagrywa do Bzdęgi, ale sędzia boczny pokazuje pozycję spaloną

67'

Trener Moskal wykorzystuje limit zmian wprowadzając Bętkowskiego za Sylwestrzaka

65'

Kun zagrywa do dobrze ustawionego Bzdęgi, a ten w dobrej sytuacji posyłka piłkę obok bramki

62'

Bzdęga zastąpi Łukasika

58'

Strzał Łukasika po rykoszecie mija nieznacznie bramkę Dobrolińskiego. Korner dla Stomilu

58'

Od kilku minut obserwujemy stagnacje w obu ekipach. Jedni i drudzy sprawiaja wrazenie jakby wyczekiwali juz na ostatni gwizdek sedziego

51'

Piłka po strzale głową Lecha ląduje na słupku

49'

Strzał Łukasika bez problemu łapie Dobroliński

46'

Zaczynamy drugą część gry

45'

45'

Podwójna zmiana w drużynie gości. Na boisku pojawią się Michał Zieliński oraz Alan Czerwiński, a zmienią oni Grzegorza Fonfarę i Rafała Figla

46'

Drużyna GieKSy nie robi zbyt dobrego wrażenia. Poziomem dorównuje swoim kibicom, którzy przyjechali i opalają się na sektorze

46'

Sędzia krasny kończy pierwszą połowę i zaprasza zawodników do szatni

40'

Tempo gry od kilku minut nieznacznie opadło

34'

Koniec meczu dla Januszkiewicza. Zawodnik dostał drugą żółtą kartkę, tym razem za faul na Szymonowiczu

31'

Dośrodkowanie Pietrzaka ale piłka mija wszystkich zawodników i wychodzi na aut

29'

Januszkiewicz ukarany żółtym kartonikiem za faul na Kunie

27'

Wołkowicz przedziera się w polu karnym, schodzi do linii końcowej i zagrywa wprost pod nogi Kopruckiego, który wybija piłkę

23'

Kolejne zamieszanie pod bramką GieKSy najpierw Kun do spółki z Łukasikiem próbowali pokonać bramkarza, ale górą golkiper gości

21'

Kolejny korner dla Stomilu i kolejna groźna akcja. Tym razem Jegliński za lekko uderza piłkę i Dobroliński bez problemu łapie piłkę.

19'

Jegliński ukarany żółtą kartką za nieprzepisowe powstrzymywanie przeciwnika

15'

Stały fragment gry dla Stomilu.Piłka po dośrodkowaniu Warcholaka wpada prosto wręce bramkarza gości

11'

Po zamieszaniu w polu karnym piłkę do bramki z najbliższej odległości pakuje Arkadiusz Koprucki

8'

Akcja za akcję. Do dośrodkowania Darmochwała pierwszy dochodzi bramkarza GieKSy i łapie futbolówkę

7'

Strzał Wołkowicza ląduje na słupku bramki Skiby

7'

Bez konkretnych okazji na początku, ale nie można odmówić ambicji i walki graczom Stomilu

4'

Walka toczy się w środku pola, bez konkretnych sytuacji. Na duży plus doping kibiców obu drużyn

1'

Sędzia Krasny gwiżdże po raz pierwszy w dzisiejszym spotkaniu. Zaczynamy

13:52

Kibice GieKSy chcieli zgarnąć tak zwanego 'skalpa', ale sympatycy Stomilu w porę się zorientowali i zdążyli uchronić swoje banery. Aktualnie sektor gości jest bacznie obserwowany przez zwiększoną ilość służb porządkowych

13:39

Minus dla ochroniarzy, którzy pozwolili kilku kibicom gości przeskoczyć przez płot i wtargnąć na murawę

13:37

Obie ekipy intensywnie rozgrzewają się na płycie boiska

13:32

Rezerwowi:

Stomil: Mieczkowski, Kucharski, Mroczkowski, Bzdęga, Głowacki, Kato, Trzeciakiewicz

GKS: Budziłek, Napierała, Czerwiński, Bętkowski, Szołtys, Zieliński, Sadzawicki

13:31

Stomil: Skiba - Bucholc, Czarnecki, Koprucki, Szymonowicz, Warcholak, Darmochwał, Jegliński, Kun, Lech, Łukasik

GKS Katowice: Dobroliński - Pietrzak, Cholerzyński, Goncerz, Fonfara, Wołkowicz, Januszkiewicz, Figiel, Sylwestrzak, Kamiński, Jurkowski

13:17

Przypomnijmy, obie drużyny mierzyły się już ze sobą w rundzie jesiennej. Wtedy na stadionie przy Bukowej zwycięstwo odnieśli gospodarze, a spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1. Dla GieKSy dwukrotnie trafił G. Goncerz, a dla Stomilu bramkę strzelił G. Lech

13:12

Wg. podawanych informacji na Twitterze na stadionie Stomilu ma się dziś zameldować ok. 200 kibiców GieKSy

13:08

Przed rozpoczęciem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią dzisiejszego spotkania, którą znajdziecie tutaj - http://tnij.org/stomilgks

13:06

Po ostatniej wygranej Stomilu w Olsztynie pogoda lekko się wypogodziła, aby dalej myśleć o utrzymaniu niezbędne będzie dziś zwycięstwo. Natomiast gracze GieKSy mają już spokojną końcówkę sezonu ponieważ już wcześniej zapewnili sobie utrzymanie w lidze. Zapraszamy na relację z dzisiejszego spotkania.