Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
14:23

Za wspólnie spędzoną niedzielę dziękuję już Państwu Bartosz Głąb, miłej niedzieli!

14:22

Tyszanie zasłużenie wygrywają dzisiaj z Okocimskim i mają coraz większe szanse na utrzymanie w 1. lidze. Dużo zależy także od Stomilu Olsztyn, który aktualnie prowadzi w Katowicach z GKS-em 1:0.

95'

Koniec spotkania w Jaworznie! GKS Tychy odnosi bardzo ważne zwycięstwo z Okocimskim Brzesko 2:0 po bramkach Denisa Popović'a i Ivicy Żunić'a.

94'

Tymczasem Stomil Olsztyn prowadzi z GKS-em Katowice w dwudziestej minucie 1:0 i nadal utrzymuje kontakt z GKS-em Tychy w walce o utrzymanie.

93'

Sami Abubakar dostał teraz piłkę w polu karnym gospodarzy, ale nie przyjął jej dokładnie i stracił, a chwilę później sfaulował rywala.

91'

Sędzia do podstawowego czasu meczu dolicza co najmniej trzy minuty.

90'

Ostatnia zmiana już w zespole GKS-u Tychy. Z boiska schodzi strzelec pierwszej bramki w tym meczu Denis Popović, a na placu gry pojawia się Daniel Mąka.

89'

Wrzutka piłki na pole karne z rzutu rożnego przez Okocimskiego, strzałem przewrotką popisał się Kacper Tatara, ale Piotr Misztal pewnie to wyłapał.

87'

Kolejny brzydki faul zawodnika GKS-u Tychy. Tym razem no notesu sędziowskiego wędruje Mariusz Zganiacz.

84'

Kombinacyjna akcja "Piwoszy", Mateusz Wawryka popędził z piłką prawą stroną boiska, dograł do Kacpra Tatary, ale ten nie zdołał przeciąć toru lotu piłki.

80'

Trzecia żółta kartka dla gracza gospodarzy. Ukarany nią tym razem Damian Szczęsny.

78'

Ostatnia trzecia zmiana w drużynie gości. Sami Abubaka zastępuje Jakuba Kapsę.

78'

Druga zmiana w zespole GKS-u Tychy. Na placu gry pojawia się Łukasz Małowski, a z niego schodzi Marcin Wodecki.

76'

Wrzutka piłki na pole karne tyszan przez Bartosza Sobotkę, która mogła spowodować zagrożenie, ale na raty interweniował skutecznie Piotr Misztal.

75'

Pierwsza zmiana w zespole GKS-u Tychy. Na boisku pojawia się Mateusz Bukowiec w miejsce Tomasa Docekala.

72'

Ładna, oskrzydlająca akcja gospodarzy, z piłką prawą stroną popędził Damian Szczęsny, ale jego wrzutkę wybił jeden z obrońców "Piwoszy".

70'

Druga zmiana w szeregach Okocimskiego Brzesko. Z boiska schodzi Bruno Żołądź, a na nim pojawia się Daniel Brud.

69'

Uspokoił nam się teraz nieco gra w dzisiejszym spotkaniu. Tyszanie oddali inicjatywę, ale goście nie potrafią z tego skorzystać i nie stwarzają zagrożenia.

66'

Druga żółta kartka w tym meczu i druga dla gracza gospodarzy. Tym razem ukarany Adrian Chomiuk.

64'

Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. W barwach Okocimskiego Brzesko na placu gry pojawia się Kacper Tatara w miejsce Davida Kwieka.

62'

Ivica Żunić szaleje nam w dzisiejszym spotkaniu. Świetnie uderzył z dystansu, ale jego uderzenie minimalnie minęło słupek bramki rywali.

60'

Sprytnie rozegrany rzut wolny przez Okocimski, dośrodkowanie z pozycji strzałowej na pole karne i strzał głową jednego z zawodników "Piwoszy", który jednak okazał się niecelny.

59'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Za faul na własnej połowie ukarany gracz GKS-u Tychy, Mariusz Masternak.

57'

Ładne uderzenie z dystansu jednego z zawodników Okocimskiego, ale minimalnie niecelne.

56'

Fantastyczna akcja gospodarzy. Piłka wstrzelona w pole karne "Piwoszy", tam znalazł się Tomas Docekal, który zgrał jeszcze do Żunić'a, a ten strzałem głową nie dał żadnych szans na interwencję bramkarzowi Okocimskiego.

54'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ivica Żunić strzałem głową podwyższa prowadzenie tyszan na 2:0!!!

53'

Trójka zawodników Okocimskiego Brzesko ruszyła na rozgrzewkę.

52'

Okocimski próbuje odpowiedzieć, ale jak na razie nic pozytywnego z tego nie wynika. Misztal nie ma okazji na interwencję.

51'

Rozkręcili się nam gospodarze! Świetna koronkowa akcje, którą na końcu zepsuł Popović zbyt lekko uderzając na bramkę Kuchty.

49'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Denis Popović strzałem z rzutu wolnego daje prowadzenie tyszan w arcyważnym meczu!

47'

Ostre starcie pod polem karnym "Piwoszy", mamy rzut wolny dla tyszan tuż przed polem karnym.

46'

Drugą część meczu lepiej zaczęli goście, którzy od początku zaatakowali.

46'

Rozpoczynamy drugą połwę meczu! Liczymy na większe emocje.

13:31

Płkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Jaworznie. Za chwilę początek drugiej połowy meczu. Oba zespoły bez zmian.

46'

Koniec pierwszej połowy w Jaworznie, GKS Tychy bezbramkowo remisuje z Okocimskim Brzesko. Więcej dogodnych sytuacji do zdobycia bramki stworzyli sobie gospodarze, ale nie potrafili ich wykorzystać. Na drugą połowę meczu zapraszamy już za kilka minut.

45'

Ależ parada Mateusza Kuchty! Po strzale głową Ivicy Żunić'a bramkarz Okocimskiego wyciągnął piłkę z samego okienka bramki.

44'

Błąd stopera Okocimskiego i z akcją ruszył Marcin Wodecki, ten jednak się poślizgnął i cała akcja spaliła na panewce.

43'

Ależ pograli teraz ze sobą Szczęsny z Popović'em, ten pierwszy wrzucił piłkę na pole karne, ale skiksował Wodecki nie trafiając w piłkę.

39'

Docekal kolekcjonuje dzisiaj swoje niewykorzystane sytuacje, po rzucie rożnym po raz kolejny doszedł do strzału głową i znowu przeniósł piłkę ponad bramką.

38'

Trwa oblężęnie bramki Okocimskiego, teraz Docekal powinien zdobyć bramkę ale jego uderzenie z pola karnego odbiło się od jednego z rywala i wyszło poza plac gry.

37'

Ależ fantastyczna wrzutka z rzutu rożnego Denisa Popović'a! Niczym Kazimierz Deyna chciał bezpośredio z rzutu rożnego umieścić piłke w siatce, ale trafił tylko w słupek, chwilę później jego poprawka została wybita na rzut rożny.

35'

Młody Mateusz Grzybek popędził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane przez jednego z zawodników rywala.

36'

No i teraz mogła paść bramka dla GKS-u. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zgrał piłkę Damian Szczęsny, a Tomas Docekal strzałem z woleja przeniósł futbolówkę nad poprzeczką bramki "Piwoszy".

34'

Oskrzydlająca akcja gospodarzy, Mariusz Wodecki wywalczył zaledwie rzut rożny.

31'

Fantastyczna szansa gospodarzy! Świetne dośrodkowanie Damiana Szczęsnego w pole karne rywala, gdzie znalazł się Tomas Docekal i strzałem głową trafił w słupek bramki Kuchty.

29'

Adrian Chomiuk podłączył się do akcji ofensywnej gospodarzy, jednak jego zagranie w pole karne rywala okazało się niedokładnie.

28'

Damian Szczęsny zakręcił rywalem przed polem karnym, zagrał do Tomasa Docekala, a ten minimalnie niedokładnie dograł pod bramkę Okocimskiego.

26'

Świetna akcja Okocimskiego. Po raz kolejny dała o sobie znać para Kapsa - Kwiek. Ten drugi w decydującym momencie zagrał niecelnie będąc już w polu karnym rywala.

24'

Dośrodkowanie piłki w pole karne tyszan, ale pewnie interweniuje Piotr Misztal.

23'

Kolejny raz zagrożenie pod bramką gości. Tym razem zagranie Damiana Szczęsnego nie zdołał przeciąć Tomas Docekal.

22'

Szansa GKS-u na zdobycie bramki! Po dośrodkowaniu w pole karne Okocimskiego Damian Szczęsny niecelnie uderzył głową!

24'

Bartosz Sobotka wszedł jak w masło w defensywę gospodarzy, w ostatniej chwili został zatrzymany przez obrońcę tyszan.

18'

Teraz mogło być groźnie, po rzucie rożnym dla gości zakotłowało się w polu karnym tyszan, bo nikt nie potrafił piłki, dopiero po chwili wyekspediował ją jeden z zawodników tyskiego zespołu.

16'

Coraz więcej zagrożenia pod bramką Piotra Misztala, gracze Okocimskiego jednak nie dają na razie okazji bramkarzowi GKS-u na interwencję.

13'

Kolejna kontra Okocimskiego, Jakub Kapsa zagrał do Davida Kwieka, a ten strzałem lewą nogą trafił w boczną siatkę.

12'

Damian Szczęsny dostał piłkę po prawej stronie boiska, minął dwójkę rywali, ale fatalne dośrodkował i nici z kolejnej akcji gospodarzy.

11'

Po raz kolejny piłka kierowana do Davida Kwieka, zawodnik Okocimskiego tym razem na spalonym.

10'

Wrzutka piłki na pole karne gości przez Denisa Popović'a, ale futbolówkę spokojnie wyłapuje Mateusz Kuchta.

8'

Kontratak tyszan, Damian Szczęsny zagrał do Adriana Chomiuka, który podłączył się do akcji ofensywnej, ten strzałem głową minimalnie spudłował.

7'

Kombinacyjna akcja gości, lewą stroną boiska popędził David Kwiek, ale zwolnił akcję i stracił piłkę.

5'

Rzut wolny dla Okocimskiego wykonywany przez Davida Kwieka nie sprawił żadnego zagrożenia pod bramką Piotra Misztala.

4'

Kontratak tyszan, piłka z lewej strony zagrana w pole karne gości, tam na wślizgu próbował zagrać piłkę Tomas Docekal, ale mu się to nie udało.

3'

Pierwsza ofensywna akcja Okocimskiego w tym meczu, zepsuł wszystko Jakub Kapsa niedokładnie przyjmując futbolówkę.

2'

Pierwsza przedostanie się na połowę rywala przez gospodarzy. Adrian Chomiuk nie dobiegł jednak mocno zagranej piłki.

1'

GKS Tychy w pierwszych sekundach próbuje od własnej połowy spokojnie skonstruować pierwszą akcję w meczu. na razie piłka krąży jak po sznurku od obrońcy do obrońcy.

12:30

Pierwszy gwizdek sędziego Pawła Pskita na stadionie w Jaworznie!

12:22

Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie Stadionu Miejskiego w Jaworznie! GKS Tychy zagra dzisiaj w nowych kostiumach! Zielono-czarno-czerwonych koszulkach, czarnych spodenkach i czerwonych getrach, natomiast Okocimski w jednolitych niebieskich strojach.

12:21

Już za około osiem minut pierwszy gwizdek w tym spotkaniu!

12:20

Dzisiaj oprócz meczu w Jaworznie zostanie rozegranych jeszcze sześć spotkań 1. ligi. Chojniczanka Chojnice - Arka Gdynia, GKS Bełchatów - Flota Świnoujście, Stomil Olsztyn, GKS Katowice, Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Miedź Legnica, Kolejarz Stróże - Dolcan Ząbki, oraz Puszcza Niepołomice - Energetyk ROW Rybnik.

12:18

Wczoraj zostały rozegrane zaledwie dwa potkania 1. ligi. Wisła Płock wygrała u siebie 2:0 z Sandecją Nowy Sącz, oraz Górnik Łęczna zwyciężył na wyjeździe 1:0 z Olimpią Grudziądz dzięki czemu przypieczętowali awans do T-Mobile Ekstraklasy!

12:17

Ławka rezerwowych Okocimskiego Brzesko: Aleksander Kozioł (Br.), Konrad Wieczorek, Łukasz Sosnowski, Kacper Tatara, Sani Abubakar, Dariusz Sosnowski, Daniel Brud.

12:16

Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Paweł Florek (Br.), Marcel Gąsior, Łukasz Małkowski, Mateusz Bukowiec, Dawid Dzięgielewski, Daniel Mąka, Łukasz Kopczyk.

12:15

Okocimski natomiast w poprzedniej kolejce przypieczętował spadek, ale podopieczni Roberta Orłowskiego, chcą pokazać, że nie są tak słabi, jak na to wskazują wyniki i zdobyć nawet dziewięć punktów w trzech ostatnich kolejkach 1. ligi. Pierwszy krok ku temu chcą zrobić dzisiaj w Jaworznie.

12:12

Drużyna dzisiejszych gospodarzy, czyli GKS-u Tychy w niezłych nastrojach przystępuje do dzisiejszego spotkania. W poprzednią środę tyszanie wygrali na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz i wydostali się ze strefy spadkowej, jednakże nie mają żądnej przewagi nad Stomilem Olsztyn, który plasuje się pozycję niżej, a dzisiaj podejmuje na własnym stadionie GKS Katowice.

12:11

W Jaworznie jest dzisiaj duszno, co może nie sprzyjać szybkiemu widowisku, ale miejmy nadzieje, że piłkarza zwłaszcza gospodarzy podołają presji głównie wyników i zafundują nam dzisiaj bardzo ciekawe widowisko.