Koniec spotkania! Wisła Płock zasłużenie wygrywa 2:0!

90'

Aż trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

86'

Mogło być 3:0! Kaczmarek w czystej sytuacji wystawił piłkę Grudniowie, jego strzał został zablokowany, a dobitka Hiszpańskiego była minimalnie niecelna!

83'

Żółta kartka dla Margola.

82'

Ostatnia zmiana w Wiśle. Dombrowski za Góralskiego.

80'

Wisłą po zdobyciu drugiego gola całkowicie zdominowała boisko. Goście nie wierzą już chyba nawet w zdobycie bramki kontaktowej. Mecz mógłby się już skończyć.

75'

Grudzień entuzjastycznie cieszył się z gola, co nie umknęło uwadze sędziego. Żółta kartka za ściągnięcie koszulki.

75'

Grudzień zalicza wejście smoka! Fantastyczne uderzenie rezerwowego i mamy 2:0!

72'

Ostatnia zmiana w Sandecji. Urban za Grzeszczyka.

69'

W pierwszej akcji ze swoim udziałem Grudzień wywalczył rzut rożny.

68'

Druga zmiana w Wiśle. Grudzień w miejsce strzelca bramki.

66'

Żółta kartka dla Krzywickiego za faul. Za nami nudniejszy fragment gry.

62'

Przed szansą stanął Janus, jednak jego uderzenie wyłapał Cabaj.

61'

Margol zmienił Mójtę.

60'

Krzywicki szuka drugiego gola. Tym razem jego uderzenie jeszcze minimalnie niecelne. Piłka przeszła nad poprzeczką.

59'

I zmiana także w zespole Wisły. Kaczmarek zmienił Kacprzyckiego.

58'

Zółta kartka dla Mójty za faul.

58'

Pierwsza zmiana w spotkaniu. W zespole Sandecji Bębenek za Kononowicza.

56'

Sandecja poczyna sobie coraz śmielej na połowie Wisły. Uderzał Nather, ale niecelnie.

54'

Kolejna próba Burkhardta, tym razem jego uderzenie zablokowane.

52'

Uderzenie Burkhardta minimalnie niecelne.

50'

Sandecja stara się atakować, ale na razie bez większych efektów. Kiełpin łapie piłkę po uderzeniu Grzeszczyka.

48'

Ależ okazja Wisły! Z linii bramkowej piłkę wybija obrońca, asekurujący Cabaja!

47'

Od ataku rozpoczęła Sandecja, ale uderzenie Szczepańskiego minęło bramkę Kiełpina.

46'

Oba zespoły bez zmian w składach rozpoczynają drugą połowę. Od środka Sandecja.

46'

Koniec pierwszej połowy. Wisła zasłużenie prowadzi 1:0.

46'

Jeszcze przed przerwą próbowała Sandecja. Strzał Grzeszczyka był jednak niecelny.

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

45'

Wisła nieprzerwanie dominuje na boisku, ale kolejnej bramki nie potrafi zdobyć.

43'

Kolejny korner po dobrym rajdzie Krzywickiego.

42'

Rzut rożny po uderzeniu Burkhardta i obronie Cabaja!

41'

Niecelne uderzenie Janusa, po akcji indywidualnej Krzywickiego.

39'

Rzut wolny dla Wisły, po faulu na Janusie. Po wrzutce piłkarz gospodarzy faulował rywala i z własnego pola karnego zaczęła Sandecja.

37'

Próbował z dystansu zaskoczyć Kiełpina Grzeszczyk, ale posłał piłkę nad bramką.

35'

Spokojniejszy fragment gry, Sandecja broni się, Wisła nie forsuje tempa.

31'

Utrata bramki nie zmotywowała gości. Cały czas dominuje Wisła, która kontroluje przebieg meczu.

28'

Ostro grają dzisiaj piłkarze gości. Wisła musi uważać na kości.

27'

Wrzucał z kornera Kacprzycki, a Krzywicki popisał się pięknym uderzeniem z powietrza!

27'

Goooooooooooool! Krzywicki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego!

26'

Szczepański ukarany żółtą kartką za faul.

24'

Rzut rożny dla Wisły. Po wrzutce niecelnie głową uderzał Krzywicki.

23'

Ależ uderzenie Burkhardta! Z dużym trudem piłki sięgnął Cabaj, ratując swój zespół, przed utratą gola!

20'

Próba strzału Frańczaka zablokowana przez obrońców gospodarzy.

17'

Akcja Wisły, ale niedokładne podanie do Wlazło zakończyło sprawę.

16'

Sandecja stara się odgryzać! Uderzał na bramkę Kiełpina Frańczak i z problemami broni bramkarz Wisły!

16'

W "szesnastce" Sandecji padł Wlazło, ale sędzia uznał, że nie ma podstaw do odgwizdania faulu.

14'

Dobre podanie Burkhardta do wychodzącego napastnika, ale po raz kolejny w porę przecięli je obrońcy.

12'

W końcu akcja Sandecji, ze skrzydła piłkę wrzucał Mójta, ale nie znalazł w polu karnym Traore.

11'

Wisła przeprowadza akcję za akcją, ale na razie pewnie defensorzy Sandecji.

9'

Sandecja mądrze się broni, gospodarze prowadzą grę.

7'

Wrzutka Burkhardta w pole karne, ale tam w piłkę nie trafił Kacprzycki i wyszła ona za linię końcową.

5'

Początek spotkania spokojny, oglądamy wyrównane widowisko, bez klarownych okazji z obu stron.

3'

Pierwsze minuty spokojne. Wisła wywalczyła rzut rożny, ale bez efektu.

1'

Pierwszy gwizdek. Od środka gospodarze.

16:59

Oba zespoły wyszły już na murawę. Pogoda idealna do gry, za moment pierwszy gwizdek sędziego Dreschela.

16:55

Rezerwowi Sandecji: Marek Kozioł, Maciej Bębenek, Fabian Fałowski, Marcin Makuch, Tomasz Margol, Michał Szeliga i Rudolf Urban

16:55

Rezerwowi Wisły: Daniel Szczepankiewicz, Damian Dombrowski, Tomasz Grudzień, Kamil Hempel, Dawid Jabłoński i Paweł Kaczmarek

16:51

Do rozpoczęcia spotkania zostało około 10 minut. Piłkarze kończą powoli rozgrzewkę.

16:40

Witamy w relacji na żywo ze spotkania Wisły Płock z Sandecją Nowy Sącz. Zespoły zajmują miejsca w środku tabeli, nie grozi im ani awans, ani spadek. Miejmy nadzieję, że nie wpłynie to znacząco na postawę zawodników i obejrzymy emocjonujące, pierwszoligowe widowisko.