GKS KatowiceGKS Katowice
15:38

Ja już dziękuję Państwu za uwagę. Życzę miłej soboty!

15:37

Olimpia kontrolowała wynik przez większość spotkania i zasłużenie zdobywa kolejne trzy punkty i ponownie włącza się do walki o awans do T-Mobile Ekstraklasy.

94'

Koniec spotkania w Grudziądzu! Olimpia Wygrywa z GKS-em Katowice 1:0 po bramce Roberta Szczota w 44. minucie meczu.

93'

Poprzeczka ratuje Olimpię Grudziądz!!! Piłka po nieudanym dośrodkowaniu Janusza Gancarczyka trafia w poprzeczkę bramki Michała Wróbla i wraca na plac gry.

92'

Piłka głównie utrzymuje się w środkowej strefie boiska. Olimpia Grudziądz bardzo umiejętnie się broni przed stratą bramki.

90'

Koniec podstawowego czasu gry, sędzia Marek Karkut dolicza aż cztery minuty.

89'

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Łukasz Suchocki schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Konrad Kaczmarek.

88'

Ależ była szansa Janusza Gancarczyka. Fantastycznym dryblingiem minął trzech zawodników rywala i uderzył przy słupku bramki, jednak piłka minimalnie minęła bramkę.

87'

Druga zmiana w zespole Olimpii Grudziądz. Marcin Staniek pojawia się w miejsce Macieja Kowalczyka.

85'

Banasiak z rzutu wolnego trafia w mur i nie było zagrożenia.

84'

Przed polem karnym GKS-u Katowice faulowany Łukasz Suchocki, może być groźnie.

81'

Kolejna kartka. Za próbę wymuszenia rzutu karnego ukarany Machal Piter-Bucko.

80'

Świetny strzał z rzutu wolnego Roberta Szczota, który jednak udało się wybronić Budziłkowi.

79'

Kolejne upomnienie w tym meczu. Tym razem Janusz Gancarczyk ukarany za faul na Robercie Szczocie.

77'

Komplikuje się sytuacja Olimpii Grudziądz. Drugą żółtą kartkę otrzymuje Dariusz Kłus i gospodarze muszą grać w dziesiątkę. Pierwszą żółtą kartkę otrzymał za faul z boku boiska, co nam niestety umknęło.

75'

Także pierwsza zmiana w szeregach Olimpii. Na boisku pojawia się Dariusz Gawęcki w miejsce Marcina Smolińskiego.

75'

Trzecia i ostatnia zmiana w zespole GKS-u Katowice. Za Michała Zielińskiego na placu gry melduje się młodzieżowiec Paweł Szołtys.

74'

Łukasz Suchocki wpadł w pole karne "Gieksy", pociągnął do końcowej linii, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane przez zawodnika gości.

73'

Kolejna żółta kartka dla zawodnika gości. Tym razem ukarany nią Rafał Pietrzak.

72'

Wreszcie obudziła się Olimpia. Banasiak popędził lewą stroną, zagrał w pole karne do Łukasza Suchockiego, ale ten strzałem z woleja trafił w obrońcę rywala.

70'

Rafał Pietrzak dośrodkowuje piłkę z rzutu rożnego na pole karne Olimpii, gdzie znalazł się Adrian Jurkowski, ten jednak strzałem głową minimalnie spudłował.

68'

Akcja GKS-u Katowice po lewej strony boiska, Przemysław Pitry zdecydował się na strzał z bardzo ostrego kąta i piłka w dużej odległości minęła słupek bramki Olimpii.

66'

Ostre przewinienie na Robercie Szczocie, ale tym razem sędzia nie sięgnął do kieszeni po żółty kartonik.

64'

Świetne wydawało się zagranie Szczota za plecy obrońców gości, ale bramkarz "Gieksy" pierwszy dopadł do piłki.

63'

Druga żółta kartka w tym meczu i druga dla zawodnika GKS-u. Tym razem upomnieniem ukarany Alan Czerwiński.

61'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. W środkowej strefie boiska brzydkim przewinieniem popisał się Rafał Figiel.

60'

Groźna strata Olimpii Grudziądz przy wyprowadzaniu piłki, futbolówkę przejął Grzegorz Fonfara i nie zastanawiając się długo uderzył z dalszej odległości, ale niecelnie.

57'

... natomiast druga to zamedlowanie się na boisku Janusza Gancarczyka za Tomasz Wróbla.

57'

Dwie zmiany w zespole GKS-u Katowice. Pierwsza z nich to wejście Grzegorza Fonfary za Grzegorza Goncerza...

55'

Wrzutkę Figiela z rzutu rożnego zamknął Mateusz Kamiński, ale uderzył bardzo niecelnie.

54'

Pierwszy rzut rożny w tym meczu dla graczy GKS-u Katowice.

52'

Dobrze wykonany rzut wolny przez Olimpię, piłka powędrowała w pole karne, gdzie zgrał ją Kowalczyk, ale obrońcy GKS-u zdołali oddalić zagrożenie.

50'

Teraz Robert Szczot minął jednego rywala przed polem karnym rywala i uderzył wysoko nad bramką GKS-u.

49'

Olimpia Grudziądz od początku tej drugiej połowy utrzymuje się niemal tylko na połowie "Gieksy".

47'

Dobry początek Olimpii, już na samym początku Kowalczyk zagrał piłkę w pole karne do Suchockiego, ale ten fatalnie spudłował.

46'

Początek drugiej połowy meczu w Grudziądzu. Oba zespoły bez zmian.

14:35

Do przerwy zasłużone prowadzenie gospodarzy tego spotkania. Na drugą część meczu zapraszamy za pare minut.

45'

Koniec pierwszej połowy meczu. Olimpia Grudziądz po bramce w samej końcówce pierwszej połowy meczu Roberta Szczota prowadzi 1:0 z GKS-em Katowice.

45'

Fantastyczne wejście Łukasza Suchockiego, który minął rywala i świetnie wyłożył piłkę do Roberta Szczota, a ten pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce!

44'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Robert Szczot!!! W samej końcówce meczu Olimpia Grudziądz wychodzi na prowadzenie.

41'

Końcówka meczu zdecydowanie należy do gości z Katowic.

40'

GKS Katowice przeprowadził znakomitą kombinacyjną akcję, w pole karne Olimpii dośrodkował Tomasz Wróbel, a tam akcję "szczupakiem" próbował zamknąć Przemysław Pitry, jednak uderzył niecelne.

37'

Po początkowych bardzo ciekawych minutach meczu teraz spadło nam nieco tempo tego spotkania, oba zespoły nie chcą stracić bramki przed przerwą.

33'

Teraz katowiczanie przejęli inicjatywę, coraz częściej przedostają się pod pole karne gospodarzy, ale nie wynikają z tego groźne sytuacje.

32'

Łukasz Suchocki uderza z dalszej odległości, Łukasz Budziłek z problemami, ale udaje mi się złapać piłkę.

28'

Kombinacyjna akcja gości. Czerwiński zagrał do Zielińskiego, a ten strzałem z woleja posłał piłkę wysoko nad bramką Olimpii.

26'

Gospodarze zamykają rywala na ich połowie. Coraz bardziej pachnie bramką.

24'

Ależ była niesamowita okazja gospodarzy ! Pisarczuk dośrodkował na pole karne GKS-u, gdzie znalazł się Robert Szczot i strzałem głową trafił piłką w słupek bramki rywala, dobitka jego kolegi była już bardzo niecelna.

22'

Tomasz Wróbel próbował wrzucić piłkę z prawej strony boiska, ale trafił w rywala, piłka jeszcze niefortunnie odbiła się od nogi Wróbla i wyszła poza plac gry.

21'

Łukasz Suchocki popędził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie wylądowało na pierwszym obrońcy.

20'

Fantastyczną długą piłkę dostał Maciej Kowalczyk sam na sam z Budziłkiem, ale strzał z lewej nogi pewnie obronił bramkarz GKS-u Katowice.

18'

Teraz goście próbowali przeprowadzić składną akcję na połowie rywala, niedokładne przyjęcie powoduje jednak że od bramki rozpocznie bramkarz Olimpii.

16'

Olimpia Grudziądz nieco zwolniła tempo gry, spokojnie rozgrywa futbolówkę na własnej połowie boiska.

16'

Dośrodkowanie Smolińskiego w pole karne gości i ponownie Kłus mógł zdobyć bramkę, ten razem jego strzał głową minął bramkę GKS-u.

14'

Smoliński ładną podcinką zagrał piłkę do Cieślińskiego, ten wstrzelił piłkę w pole karne gości, gdzie wybił ją na rzut rożny jeden z zawodników GKS-u.

14'

Ładna piłka za plecy obrońców z Grudziądza do Tomasza Wróbla, przeczytana jednak przez stoperów Olimpii.

13'

Dośrodkowanie w pole karne minęło jednak wszystkim zawodników i wyszło na aut.

13'

W prawym narożniku boiska faulowany Smoliński z rzut wolny dla Olimpii.

12'

Kontra gości, popędził Tomasz Wróbel, ale w ostatniej chwili został zatrzymany przez obrońcę rywala.

12'

Ze stałego fragmentu gry jednak nic nie wynikło.

11'

Robert Szczot znalazł się z lewej strony boiska, minął rywala i zagrał w pole karne, gdzie futbolówkę na rzut rożny wybili obrońcy "Gieksy".

10'

Wreszcie zaświeciło słońce nad stadionem w Grudziądzu! Czy to omen dobrego widowiska?

9'

W ripoście goście zaatakowali prawą stroną boiska, Wróbel popędził prawą stroną boiska, dograł do Zielińskiego, ale ten nieczysto trafił w piłkę i od bramki rozpocznie Michał Wróbel.

8'

Fantastyczne dośrodkowanie Roberta Szczota i Daniel Kłus strzałem głową był bliski pokonania Budziłka! Bramkarz GKS-u popisał się jednak fantastyczną interwencją!

7'

Pierwszy w tym meczu rzut rożny dla Olimpii Grudziądz.

6'

Olimpia przeprowadza akcję prawą stroną boiska, Smoliński wywalczył jedynie aut.

5'

Gospodarze tracą piłkę na połowie rywala i katowiczanie próbowali przeprowadzić szybki kontratak, akcja jednak kończy się w środkowej strefie boiska.

4'

Olimpia od własnej połowy rozpoczyna atak pozycyjny.

3'

GKS Katowice próbował przeprowadzić pierwszą akcję w tym meczu, ale niedokładne podanie powoduje stratę piłki.

2'

Na samym początku tego spotkania lepiej prezentują się gospodarze tego spotkania. Olimpia chce od pierwszych minut narzucić swój styl gry.

1'

Olimpia Grudziądz wyszła dzisiaj w białych strojach w zielone pasy, natomiast GKS w żółto-czarnych kostiumach.

13:49

Początek spotkania w Grudziądzu! Mecz poprowadzi Pan Marek Karkut z Warszawy.

13:47

Rezerwa GKS-u Katowice: Ciku, Dobroliński, Fonfara, Gancarczyk, Januszkiewicz, Napierała, Szołtys.

13:44

Rezerwa Olimpii Grudziądz: Bielawski, Gałęcki, Górka, Kaczmarek, Osiecki, Śmietanko, Staniek.

13:42

Oba zespoły są sąsiadami w ligowej tabeli. Gospodarze dzisiejszego spotkania, czyli Olimpia Grudziądz zajmuje aktualnie 5. pozycję w tabeli z dorobkiem 46. punktów. Popularna "Gieksa" natomiast plasuje się pozycję niżej z dorobkiem 43. "oczek".