Wisła PłockWisła Płock
1 : 1
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
94'

KONIEC MECZU! Wisła Płock ostatecznie zremisowała z Termaliką 1:1 i podzieliła się ze "Słonikami" punktami. Wynik spotkania otworzył Marcin Krzywicki, a od wyrównania doprowadził Krzysztof Kaczmarczyk.

90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

88'

Już tylko kilka minut pozostało nam do zakończenia tego spotkania. Czy któraś ze strony podejmie jeszcze próbę ataku?

86'

Źle zrobił to Janus, który próbował przyjąc niedokładną piłkę i w efekcie znalazł się z nią poza placem gry. Grę od własnej bramki wznowi Nowak.

83'

Ostatnia zmiana w Wiśle. Filip Burkhartd opuści murawę, w jego miejsce pojawi się Albert Taar.

81'

Nierozważne zachowanie Kiełpina, który minął się z piłką po dośrodkowaniu, ale na szczęście w całej tej sytuacji uratował go Hiszpański wybijając ją z linii bramkowej.

80'

Zmiana w Termalice, Pawlusiński pojawi się w miejsce Ceglarza.

78'

Rezerwowy Krzysztof Kaczmarczyk, który pojawił się na placu gry w zastępstwie za Dawida Sołdeckiego wpisuję się na listę strzelców i doprowadza do wyrównania. Piłkarz Termaliki uderzał z okolicy osiemnastego metra i płaskim strzałem pokonał Seweryna Kiełpina.

77'

GOOOOOL! KACZMARCZYK!!!!

76'

Do końca spotkania pozostał już tylko kwadrans. Termalika zdoła dorpowadzic chociaż do wyrównania? Czasu jest coraz mniej...

75'

Żółta kartka dla Filipa Burkhardta.

74'

Bramkarz Wisły Płock, Daniel Szczepankiewicz doznał jakiegoś urazu i nie jest w stanie kontynuowac gry.

73'

Kolejna zmiana także w zespole Wisły. Kiełpin zastąpi Szczepankiewicza.

72'

Zmiana w zespole Termaliki. Kujawa wejdzie za Foszmańczyka.

71'

Pleva ukarany kartką za faul na Krzywickim.

71'

Co za zamieszanie w polu karnym Wisły, to mogła byc szybka odpowiedź gości! Piłka po strzale Plevy trafia w słupek.

70'

Najpierw świetnym strzałem popisał się Filip Burkhardt, jednak po jego uderzeniu piłkę wybija Nowak. Przed bramka Termaliki w porę znalazł się jednak Krzyciki, który dobił futbolówkę po strzale swojego klubowego kolegi, a golkiper przyjezdnych był w tej sytuacji bez szans.

69'

GOOOOOL! KRZYWICKI!!!!!!

66'

Pierwsza zmiana w drużynie Wisły Płock. Paweł Kaczmarek zastąpi Łukasza Kacprzyckiego.

63'

Najpierw Magdoń zablokował uderzenie Ceglarza, a po chwili wybił piłkę z własnego pola karnego.

61'

Kacprzycki przegrywa walkę o piłkę z Frycem, który popisał się świetnym wślizgiem. Gdyby nie jego interwencja zawodnik Wisły znalazłby się sam na sam z Sebastianem Nowakiem.

59'

Drozdowicz wpadł w pole karne i z impetem zderzył się i zatrzymał na jednym z defensorów Wisły. Grę wznowią gospodarze.

58'

Sielewski został faulowany w polu karnym Wisły przez Drozdowicza, ale obyło się z tym starciu bez kartek.

55'

Termalica próbowała odpowiedziec na serie ataków ze strony gospodarzy, ale kontrę Foszmańczyka zablokował Stefańczyk.

53'

Kolejna szansa gospodarzy! Szczepnakiewicz posłał piłkę do Krzywickiego, który z linii jedenastego metra uderzył futbolówkę w taki sposób, że ta powędrowała nad poprzeczką.

51'

Wisła znów w natarciu! Celny strzał na bramkę Termaliki oddał Burkhardt, Nowak sparował piłkę przed siebie, a tam obecny był Krzywicki, który niefortunnie trafił tylko w poprzeczkę.

50'

Za faul na Burkhardzie Patryk Fryc zostaje ukarany żółtą kartką

48'

To mogła byc świetna akcja Wisły, Góralski podał do Janusa, a ten już chciał zaatakowac bramkę Nowaka, ale dał się złapac w pułapkę ofsajdową.

47'

Burkhardt zbyt mocno zagrał prostopadle do Janusa i obrońcy Termaliki przechwycili piłkę.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Wisła Płock bezbramkowo remisuje z Termaliką .

44'

Stral Czerwińskiego z linii bramkowej wybijł Wlazło.

43'

Góralski ukarany kartką za faul na Drozdowiczu.

43'

Hiszpański po raz drugi próbował bliźniaczo podobnego zagrania, chcąc zagrywac do dobrze ustawionego Krzywickiego, nie zauważył w tym wszystkim Fryca, który nieźle namieszał i przerwał jego akcję.

42'

Hiszpański zagrywał na prawą stronę do Wlazło, ale w porę ubiegł go Jarecki, który wyrósł przed nim znienacka i odebrał piłkę.

40'

Dobrze zapowiadała się ta akcja, ale prostopadła piłka ostatecznie nie dotarła do Biskupa. Grę wznowi Szczepankiewicz.

39'

Do końca pierwszej połowy pozostało nam tylko kilka minut, a na stadionie w Płocku wciąż nie oglądaliśmy żadnej bramki.

37'

Janus padł jak rażony piorunem w polu karnym Termaliki, ale sędzia nie miał nawet zamiaru sięgac po gwizdek i gospodarze mogą zapomniec o rzucie karnym.

36'

Mamy zmianę. Za Dawida Sołdeckiego na placu gry pojaw się Krzysztof Kaczmarczyk.

34'

Dawid Sołdecki ukarany żółtą kartką za faul na Hiszpańskim.

32'

Szansa Wisły! Zupełnie niepilnowany przez nikogo Krzywicki dostał piłkę od jednego ze swoich kolegów i wpadł z nią w pole karne Termaliki. Fantastyczną paradą popisał się jednak Nowak i uchronił przyjezdnych przed stratą gola.

31'

Krótko rozegrany rzut wolny w wykonaniu Wisły, do piłki jako pierwszy jako pierwszy doszedł Kacprzycki i zdecydował się na strzał, ale futbolówka powędrowała wysoko ponad poprzeczką.

29'

Postraszył teraz rywali Biskup, który strzałem z narożnika pola karnego próbował pokonac Szczepankiewicza. Piłka w bezpiecznej odległości minęła jednak płocką bramkę.

27'

Ładna, prostopadła piłka w kierunku Kacprzyckiego, ale sędzia sygnalizuje, że zawodnik Wisły był na spalonym zanim ten oddał strzał.

25'

Ależ akcja Wisły! Filip Burkhardt dośrodkowywał, futbolówkę złapał Nowak, ale niefortunnie wypuścił ją z rąk. Do bezpańskiej piłki nie dobiegł jednak już żaden z piłkarzy Wisły, a po chwili Jarecki do spółki z Kopaczem wybili ją spod własnej bramki.

24'

Za nami niespełna dwadzieścia pięc minut gry, a naprawdę groźnych, konkretnych akcji bramkowych było jak na lekarstwo. Oby obie strony przełamały jak najszybciej swoją strzelecką niemoc!

22'

To zachowanie pachniało kartką. Drozdowicz sfaulował rozpędzonego Hiszpańskiego, ale gwizdek sędziego milczy.

20'

Dobry pomysł Jareckiego, który posłał piłkę w pole karne Wisły, ale tam czujny na posterunku Sielewski wybił ją na aut.

18'

Filip Burkhardt chciał dośrodkowywac i zainicjowac kolejną akcję swojej drużyny, ale obrońcy Termaliki spisują się jak na razie bez zarzutu i znów pozbawili rywala szans na przeprowadzenie ataku.

16'

Kacprzycki otrzymał podanie z głębi pola, ale koniec końców nie zdołał do niego dobiec i opanowac piłki, dlatego grę od własnej bramki wznowi Sebastian Nowak.

14'

Początek spotkania na plus dla zawodników Wisły. Gospodarze stwarzają więcej zagrożenia pod bramką Sebastiana Nowaka i widac, że od początku zależy im na strzeleniu gola. Termalica jak na razie skutecznie się broni, ale czy to wystarczy, by nie stracic cennych punktów?

13'

Fabian Hiszpański został sfaulowany w środkowej strefie boiska, obyło się jednak bez urazu i bez kartki dla faulującego.

12'

Ładnie chcieli do rozgerac piłkarze Wisły, Sielewski wypatrzył dobrze ustawionego Krzywickiego i w mig posłał w jego kierunku długą piłkę, jednak zamiary gospodarzy przewidzieli rywale, a jeden z obrońców Termaliki odebrał futbolówkę Płocczanom.

10'

Kolejna próba strzału z dystansu, tym razem w ślady Burkhardta poszedł Ceglarz, którego uderzenie zablokował Stefańczyk.

8'

Filip Burkhardt! Piłkarz Wisły popisał się niezłym strzałem z okolicy dwudziestego metra, ale czujni defensorzy z Niecieczy zablokowali go.

6'

Próba dośrodkowania w pole karne Wisły, ale Magdoń w porę wybija piłkę na aut.

5'

To mogła byc dobra akcja Janusa, ale piłkarz Wisły Płock niedokładnie zagrał w kierunku Krzywickiego, w efekcie napastnik gospodarzy uderzył futbolówkę w taki sposób, że bez problemów złapał ją golkiper Termaliki, Sebastian Nowak.

4'

Pogoda w Polsce nie rozpieszcza, a nad naszym krajem przechodzą w ostatnim czasie burze i solidne opady. Dziś także i w Płocku warunku atmosferyczne nie sprzyjają grze.

2'

Mocny początek w wykonaniu Wisły! Góralski wpadł znienacka w pole karne, dośrodkowywał posyłając piłką płaskim strzałem do Krzywickiego, ale dobrą interwencją popisał się Czerwiński i oddalił piłkę od własnej bramki.

2'

Piłkarze Wisły występują dziś w w niebieskich koszulkach, a przyjezdni w pomarańczowych.

1'

Pierwszy gwizdek Jarosława Rynkiewicza, gramy!

16:58

Zawodnicy obu drużyn już pojawili się na murawie, za momenet rozpoczynamy.

16:41

Rezerwowi piłkarze Termaliki: Pochroń, Kaczmarczyk, Kiełb, Kogut, Kujawa, Pielorz, Pawlusiński.

16:41

Rezerwowi piłkarze Wisły Płock: Kiełpin, Dombrowski, Grudzień, Hempel, Kaczmarek Sekulski.

16:39

Termalica przybyła Płocka osłabiona. W dzisiejszym meczu zabraknie na murawie Mateusza Abramowicza i Vojtecha Horvatha, ponieważ obaj leczą kontuzje.Po stronie Wisły zabraknie z kolei kontuzjowanego Janusza Dziedzica oraz pauzującego za kartki Marco Radicia.

16:38

Dzisiejszy rywal Wisły Płock, Termalica znajduję się tylko o jedną pozycję wyżej, na ósmym miejscu. Pozycję tę zapewnia ekipie Piotra Mandrysza trzydzieści osiem zdobytych punktów.

16:36

W ostatnich pięciu kolejkach forma drużyny Marcina Kaczmarka był różna, bowiem zanotowała ona dwa zwycięstwa, dwie porażki i remis.

16:36

Gospodarze dzisiejszego spotkania w lidze radzą sobie przeciętnie. Płocczanie znajdują się na dziewiątym miejscu w tabeli z dorobkiem trzydziestu siedmiu puntów.

16:28

Zapraszamy na relacje LIVE z meczu 27. kolejki 1. ligi. Dziś na stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku miejscowa Wisła zagra z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza.