Koniec spotkania. Po mało porywającym meczu Flota remisuje z Olimpią 0:0.

89'

Ostatnia zmiana w spotkaniu. Kaczmarek za Cieślińskiego.

85'

W końcówce meczu rozpaczliwe ataki z jednej i drugiej strony. Bramkarze radzą sobie jednak z niewielkim zagrożeniem stwarzanym pod bramkami.

82'

Ostatnia zmiana we Flocie. Kamiński za Olszara.

81'

Żółta kartka dla Jasińskiego za faul.

78'

Flota skupia się na uderzeniach sprzed pola karnego. Ponownie Mysiak posłał jednak piłkę nad poprzeczką.

77'

Kolejna okazja Olimpii! Rogalski znalazł podaniem Smolińskiego, który jednak nie potrafił celnie uderzyć!

72'

W odpowiedzi na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Mysiak. Piłka przeszła tuż nad poprzeczką.

71'

Ależ zmarnowana okazja Olimpii! Rogalski do Ruszkula, ten jednak w dogodnej sytuacji nie trafia w bramkę z kilku metrów!

69'

Wrzutka w pole karne Floty, ale sędzia przerwał grę po faulu na bramkarzu gospodarzy.

67'

Flota zaczyna odzyskiwać wigor, jednak na razie nie udało się jej jeszcze stworzyć zagrożenia.

66'

Marazm starał się przerwać Olszar, ale uderzył zza pola karnego bardzo niecelnie.

65'

W ostatnich minutach zmiany to na prawdę najciekawsze, o czym można pisać. Tempo gry się ślimaczy, Flota jest wyraźnie podłamana zmarnowanym karnym, a Olimpia nie potrafi tego wykorzystać.

63'

Smoliński zmienia Kowalczyka, Obu zespołom zostało po jednej zmianie.

62'

I kolejna zmiana w spotkaniu. Mysiak za Sołowieja.

57'

Roberta Szczota zmienia Suchocki

55'

Ależ pech Floty! Bodziony trafia z 11 metrów w poprzeczkę!

53'

Rzut karny dla Floty po zagraniu ręką Łabędzkiego!

52'

Pierwsza zmiana w spotkaniu. We Flocie za Hoska wchodzi Arifović.

51'

Trzecia żółta kartka w spotkaniu, tym razem ukarany Robert Szczot.

49'

Początek drugiej połowy spotkania równie spokojny, co końcówka pierwszej części. Sporo strat i gra w środkowej strefie boiska.

46'

Początek drugiej połowy!

46'

Niewiele działo się w ostatnich minutach pierwszej połowy. Sędzia po doliczeniu minuty kończy pierwszą połowę.

40'

Niewiele dzieje się na boisku w ostatnich minutach. Tempo gry znowu spadło.

36'

Co za okazję zmarnował teraz Olszar! Dostał idealną piłkę kilka metrów od bramki i nie zdołał trafić do siatki. Piłka o niewiele minęła słupek!

34'

Kolejna kartka, tym razem dla Bielawskiego, za faul.

33'

Olszar przyaktorzył w polu karnym Olimpii i za próbę wymuszenia karnego zobaczył żółtą kartkę.

32'

Ależ okazja Hoska, który wyszedł sam na sam z wracającym dziś do bramki Olimpii Wróblem, który świetnie obronił nogami!

30'

Szczot ucierpiał w starciu w środkowej strefie boiska. Po chwili był już jednak gotów do gry.

29'

Wyraźnie spadło tempo spotkania w ostatnich minutach. Niewiele dzieje się na boisku, do tego sporo niedokładności w zagraniach piłkarzy.

25'

Po starciu z rywalem poturbowany leżał przez dłuższą chwilę na boisku Olszar.

23'

Rzut rożny dla Olimpii po indywidualnej akcji Cieślińskiego.

22'

Powalczył o piłkę w ataku Kowalczyk, odzyskał ją i uderzył korzystając z okazji, ale na posterunku był bramkarz Floty.

20'

Tym razem stały fragment z drugiej strony boiska. Z rzutu wolnego przymierzył Ruszkul i pomylił się nieznacznie.

18'

Z 30 metrów z rzutu wolnego uderzył Bodziony, jednak zrobił to niecelnie.

16'

Atakuje Olimpia, jednak na razie dośrodkowania w pole karne Floty nie przynoszą żadnych korzyści gościom.

14'

Tym razem dośrodkowanie Ruszkula dotarło do Kowalczyka, który jednak głową uderzył po złej stronie słupka!

13'

Rzut wolny dla Olimpii po faulu na Szczocie. Dośrodkował Ruszkul, ale rywale wybili piłkę na rzut rożny.

9'

Coraz śmielej zaczynają sobie poczynać gospodarze. Szczególnie aktywny jest Hosek, ale doskonale radzi sobie z nim Bućko, który jest na razie wyróżniającą się postacią defensywy Olimpii.

7'

Groźna akcja Floty zatrzymana przez Pitera-Bućko.

6'

Groźna akcja Olimpii i uderzenie Rogalskiego minimalnie minęło bramkę Floty!

5'

Olimpia stara się założyć wysoki pressing, co utrudnia rozgrywanie piłki gospodarzom. Udało się jednak przedrzeć z piłką Jasińskiemu, jednak z jego wrzutką w pole karne poradzili sobie defensorzy gości.

3'

Kolejny atak gości, jednak po dośrodkowaniu z lewej strony w pole karne, piłkę zdołał wybić Jasiński.

1'

Pierwsza minuta i już pierwsza okazja dla Olimpii. Po wrzutce z rzutu wolnego niecelnie głową uderzył jednak Kowalczyk.

1'

Początek meczu. Od środka piłkarze Olimpii.

16:29

Gospodarze grają dzisiaj w tradycyjnych biało-niebieskich kompletach, goście na zielono-biało.