Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
1 : 1
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
93'

Koniec spotkania. Sandecja 1:1 Chojniczanka, mecz bez większych emocji i głównie w pamięci pozostanie nam pan Michał Zając, którego sedziowanie było bardzo, bardzo słabe...właściwie fatalne.

91'

Żółta kartka dla Szymańskiego za opoznianie wznowienia gry.

90'

Brutalny wslizg Urbana pozostaje bez odzewu sędziego.....poziom dzisiejszego sedziowania delikatnie mówiąc jest fatalny.

86'

Frańczak schodzi z prawej strony i strzela lewą nogą...daleko od bramki.

81'

Akcja gości prawa strona, dośrodkowanie Dudy i strzał głową Iwanickiego broni Cabaj.

74'

Żółta kartka dla Traore.

71'

Jędrzejczyk za Ikegame.

70'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego przez Chojnice i strzał Chyły broni piękna parada Cabaj.

68'

Kamil Słaby ukarany żółta kartka.

66'

Pekne dośrodkowanie z lewej strony Frańczaka, akcje zamykał Grzeszczyk jednak jego strzał z pierwszej piłki ląduje milimetry od bramki.

63'

Kononowicz za Górskiego.

59'

GOOOOOL!!! Adam Mójta pewnie pakuje piłkę w bramce.

56'

Rzut karny dla Sandecji!

52'

Żółta kartka dla Gorskiego.

47'

Żółta kartka dla Radlera

46'

Goście rozpoczynaja druga część spotkania.

46'

Koniec 1 połowy.

45'

GOOOOOOL!!! Wybita piłka ląduje przy nodze Iwanickiego, a ten pięknym strzałem umieszcza piłkę w bramce.

43'

Ikegami ukarany żółta kartka.

42'

Znów szybka kontra Chojniczanki, z lewej strony piłkę wrzucal Iwanicki. Cabaj mija się z piłką lecz zespół Sandecji ratuje Gómez.

40'

Kontratak gości, piłka ląduje przy nodze Iwanikiego, a ten potężnym strzałem zza 16 wymusił interwencję Cabaja, ten jednak pewnie chwyta piłkę.

37'

Strzał Urbana z 30 metrów ląduje tuż nad poprzeczką Szymańskiego.

35'

Akcja prawą stroną Sandecji, dośrodkowanie Frańczaka i strzałem głową Szymańskiego próbował zaskoczyć Traore. Nic z tego.

30'

Sędziowanie pana Zająca pozostawia dziś wiele do życzenia...

28'

Żółta kartka dla Rybskiego

26'

Cabaj ukarany żółtą kartką za dyskusje z arbitrem

22'

Fantastyczna akcja lewą stroną boiska Traore, który ośmieszał po kolei kolejnych rywali zakładając im "siatki". Podał wzdłuż bramki po ziemi do Górskiego, lecz ten dal się zaskoczyć wracajacemu obrońcy Chojniczanki.

20'

Urban za kontuzjowanego Szczepańskiego.

19'

Kontuzja Szczepańskiego wyklucza go z gry i nie będzie mógł kontynuować dzisiejszego meczu.

13'

W początkowych minutach meczu dużo niedokładnosci zarówno z jednej jak i drugiej stronie.

10'

Akcja Sandecji lewą stroną boiska, dośrodkowanie Mójty ląduje jednak nad bramką.

7'

Goski zagrwya w nogi Traore, ten przyjmuje piłkę tyłem do bramki, odwraca się i strzela....w srodek bramki.

4'

Szybka kontra graczy Sandecji prawą stroną boiska, dośrodkowanie Frańczaka i strzał Górskiego ląduje niedaleko bramki.

2'

Żółta kartka dla Szczepańskiego.

1'

Sandecja rozpoczyna.

17:00

Pojawili się na boisku i za chwilę zapinamy pasy i startujemy!

16:57

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Michał Zając z Sosnowca.

16:55

Piłkarze opuszczają boisko po rozgrzewce i za chwilę wybiegną na nie ponownie by walczyć o kolejne 3 punkty.

16:50

Stadion przy ulicy Kilińskiego zapełnia się w powolnym tępie i narazie świeci pustkami.

16:48

Ławka rezerwowych gości: Misztal, Bednarek, Jędrzejczyk, Przemysław Laskowski, Wypij

16:45

Ławka rezerwowych gospodarzy: Kozioł, Kacala, Makuch, Urban, Bębenek, Kononowicz, Fałowski

16:42

Sandecja po ostatnich 2 zwycięstwach ma nadzieję na podtrzymanie dobrej serii, także w dzisiejszym spotkaniu, natomiast piłkarze przyjezdnych po pokonaniu Wisły Płock i Floty Świnoujście będzie starać się również o 3 zwycięstwo z rzędu.