GKS KatowiceGKS Katowice
2 : 2
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
90'

Koniec meczu! Gks Katowice - Kolejarz Stróże 1:1. Piąty mecz w 1. lidze dzisiaj i piąty remis

90'

Adrian Jurkowski - za faul

90'

Mieli swoją szansę goście, mieli rzut wolny ok. 30 metrów od bramki GKS. Strzelał Trochim, ale trafił tylko w mur

90'

Ostatnie 3 minuty, doliczone przez sędziego

90'

Michał Zieliński - za faul

88'

Po rzucie rożnym doszedł do strzału Adamek, jednak jego uderzenie obronił Budziłek. Nie był to groźny strzał

87'

Dobrze ustawiony Kamiński przeciął dośrodkowanie Leszczaka i rzut rożny dla Kolejarza

87'

Janusz Wolański ukarany żółtą kartką

86'

Adamek chce strzelić jeszcze jednego gola, ale dał się złapać na spalonym

83'

Mamy mecz rezerwowych. W zamieszaniu w polu karnym to Adamek zachował się najlepiej i wpakował piłkę do bramki

83'

Gooool! A jednak remis w Katowicach! Bramka Kamila Adamka

81'

W czterech dzisiejszych meczach 1. ligi były cztery remisy. W Katowicach wyłamują się z tej reguły

80'

Radosław Sylwestrzak w miejsce Kamila Cholerzyńskiego

78'

Drugi gol Michała Zielińskiego w tym meczu. Pokonał Radlińskiego mocnym strzałem po ziemi. Trafił ze zmianą trener Kazimierz Moskal

78'

Goooool! GKS Katowice wygrywa 2:1 po trafieniu Michała Zielińskiego!

77'

Bartłomiej Smuczyński zmieniony przez Sebastiana Leszczaka

76'

Jeszcze strzał głową Smuczyńskiego, ale ponad bramką

75'

Budziłek ratuje GKS! Blisko zdobycia bramki był Adamek, który przyjął sobie piłkę i oddał bardzo groźny strzał

74'

Fonfara na spalonym. GKS próbuje strzelić drugą bramkę, atakuje, a goście czekają na kontrataki

72'

Zieliński szuka drugiego gola, tyle że dostał złe podanie od Fonfary

70'

Marcin Stefanik - za faul

69'

Kamil Adamek zmienił Tomasza Chałasa

67'

Próbował przedzierać się w polu karnym Wróbel, ale nieskutecznie. Dał się przepchnąć obrońcom Kolejarza i stracił piłkę

65'

Miała być powtórka akcji bramkowej GKS, ale tym razem dośrodkowanie Czerwińskiego do Zielińskiego zostało zatrzymane przez gości

63'

Wolański nie kombinował, nie zastanawiał się za dużo, tylko uderzył z dystansu i był blisko szczęścia. Dobrze jednak odbił jego strzał Budziłek

61'

Zieliński skutecznie strzelił głową po dośrodkowaniu Czerwińskiego

61'

Gooool! 1:1 po bramce Michała Zielińskiego!

60'

W kolejnej akcji Fonfara zdołał oddać strzał, ale trafił w kolegę z drużyny

59'

Fonfara spóźniony, za wolny, by dojść do piłki po podaniu od Ciku. GKS wciąż bez pomysłu na grę w tym meczu

57'

Mateusz Kamiński - za faul

56'

"Zejdźcie z boiska, nie róbcie z nas pośmiewiska" - śpiewali do piłkarzy GKS kibice katowickiego klubu. W drugiej połowie gospodarze nie robią nic, by grać lepiej i odkupić swoje winy u fanów

54'

Trochim z rzutu rożnego, ale dla gospodarzy skończyło się na strachu, bo od bramki grę wznowi Budziłek

52'

Michał Zieliński zmienił Sławomira Dudę

50'

Kolejna akcja gości, ale tym razem dobrze w obronie Jurkowski. Słabo zaczęli katowiczanie drugą połowę

49'

Najpierw Pietrzak, a potem Czerwiński dobrze interweniowali w obronie i zatrzymali ataki Kolejarza

47'

Albańczyk Ciku zaczął od akcji, ale niczego specjalnego nie zrobił w ofensywie. Jego dośrodkowanie zdołali zablokować goście

46'

Jedna zmiana w przerwie w GKS: Bartłomiej Chwalibogowski zmieniony przez Elvista Ciku

46'

Początek drugiej połowy! Zaczęli katowiczanie

45'

Koniec pierwszej połowy w Katowicach. GKS - Kolejarz Stróże 0:1

45'

Rozpadało się w Katowicach, deszcz pada coraz intensywniej

44'

Centra Chwalibogowskiego w szesnastkę goście, gdzie ponownie bardzo dobrze intereweniował Radliński, który złapał piłkę

42'

Cholerzyński w ofensywie, ale szybko zakończył swoją akcję, bo sfaulował rywala

39'

Uderzenie Fonfary nie mogło zaskoczyć Radlińskiego. Zbyt lekki strzał, by bramkarza Kolejarza nie poradził sobie z taką próbą

37'

Katowiczanie atakowali, wydawało się, że prędzej czy później potwierdzą swoją przewagę golem. Tymczasem to nastawiony na defensywę Kolejarz pierwszy zdobył bramkę

36'

Szybko chciał wyrównać Wróbel, ale jego uderzenie po długim rogu minęło bramkę Kolejarza

34'

Katowiczanie byli przekonani, że był spalony i stanęli, co wykorzystał Trochim i zdobył bramkę

34'

Gospodarze mają pretensje do arbitra, że był spalony, ale sędzia wskazał na środek boiska.

34'

Gooool! Wojciech Trochim na 1:0 dla Kolejarza!

33'

Po rzucie rożnym gospodarze nie stworzyli sobie groźnej sytuacji w polu karnym Kolejarza

32'

Wróbel w polu karnym, próbował zaskoczyć gości, ale został zablokowany. Rzut rożny dla katowiczan

30'

Jeszcze groźniej było w polu karym Kolejarza, gdzie pojedynek główkowy wygrał Goncerz, ale zabrakło mu precyzji, bo strzelił prosto w Radlińskiego

29'

Bardzo ważna interwencja w obronie Czerwińskiego, który wślizgiem zatrzymał dośrodkowanie Gryźlaka do Chałasa

28'

Ponownie w ataku piłkarze ze Stróży, ale tym razem nie oddali nawet strzału na bramkę. Dobrze był ustawiony w polu karnym Cholerzyński, który wybił piłkę po centrze z boku boiska

26'

Wreszcie dobra akcja ofensywna Kolejarza, ale strzał Trochima został zablokowany przez Pietrzaka

23'

Akcja ofensywna Gks Katowice zakończona faulem w ataku Chwalibogowskiego. Wcześniej do piłki próbował dojść Fonfara, ale od początku był na przegranej pozycji

21'

Goście grają defensywnie, a gospodarze mają problemy, by sforsować obronę ustawioną przez piłkarze Kolejarza. Póki co katowiczanie biją głową w mur, ale nie potrafią zrobić w nim żadnej dziury

20'

Ani Chwalibogowski, ani Pietrzak nie potrafili zagrozić bramce Kolejarza. Obaj piłkarze Gks pogubili się w ataku

18'

Pojedynek biegowy Tomasz Chałas - Mateusz Kamiński wygrał ten drugi i skutecznie interweniował w obronie

16'

Cichy strzelał z rzutu wolnego, ale piłka przeleciała nad bramką GKS

15'

Budziłek wyszedł z bramki i skutecznie wypiąstkował piłkę poza pole karne

15'

Dużo strat, chaotycznej gry w pierwszym kwadransie meczu

13'

Niecelnie dośrodkowanie Gryźlaka i kolejna strata piłki gości

11'

Akcja Chwalibogowskiego z Pietrzakiem, dośrodkowanie w pole karne do Wróbla, który oddał strzał na bramkę Kolejarza, ale został zablokowany. Pierwsza groźna sytuacja w tym meczu

10'

I powtórka z rozrywki. Tym razem Cholerzyński dobrze w obronie, przejął piłkę, ale od razu zagrał niecelnie

8'

Katowiczanie przejęli piłkę w środku pola, ale tylko na chwilę, bo po złym podaniu Goncerza futbolówka znowu trafiła do gości

6'

Fonfara chciał zaskoczyć Radlińskiego, ale został zablokowany

5'

Nie popisał się w obronie Gryźlak, który źle wybijał piłkę, ale miał sporo szczęścia, bo katowiczanie nie skorzystali z jego błędu

4'

Po drugiej stronie boiska okazję do rozgrzania się miał Budziłek, który spokojnie złapał piłkę po dośrodkowaniu z boku boiska

3'

Jeszcze jedno dośrodkowanie katowiczan w pole karne Kolejarza i znowu czujny Radliński. Tym razem bramkarz goście złapał piłkę

2'

Zaatakowali gospodarze, którzy wywalczyli rzut rożny. Po centrze z narożnika boiska dobrze interweniował Radliński

18:00

Początek meczu! Rozpoczęli goście

17:59

Piłkarze obu drużyn na boisku, losowanie, przywitanie i za chwilkę początek spotkania w Katowicach

17:58

Kolejarz - rezerwowi: Błażejewski - Nitkiewicz, Majchrzak, Bocian, Leszczak, Adamek, Niane

17:58

GKS Katowice - rezerwowi: Dobroliński- Napierała, Wołkowicz, Sylwestrzak, Zieliński, Sadzawicki, Ciku

17:57

Znamy składy,czas zatem na rezerwowych

17:56

Przed meczem możecie sprawdzić jeszcze tabelę 1. ligi

17:48

Kolejarz natomiast walczy o utrzymanie w 1. lidze. W tym momencie jest na 15. miejscu, a więc w strefie spadkowej. Zespół ze Stróży zgromadził do tej pory 28 punktów. W pięciu ostatnich meczach Kolejarz dwa razy wygrał i trzykrotnie przegrał

17:46

Katowiczanie jeszcze przed startem rundy wiosennej marzyli, by włączyć się do walki o ekstraklasę. Ale w drugiej części sezonu grają słabo i przed meczem z Kolejarzem są na 6. miejscu. Mają na koncie 38 punktów