Sędzia kończy spotkanie wynikiem 0-3.

93'

Sędzia dolicza jeszcze 3 minuty.

91'

Dolcan wyprowadza coraz lepsze sytuacje w kierunku Legnickiej bramki tym razem jednak boczna siatka.

89'

Prejs dostaje świetna piłkę odśrodka pola i wychodzi przed obrońców. następnie oddaje swobodnie strzał i bledzewski bez szans.

89'

GGGGGOOOOLLL Prejs podwyższa wynik 0-3.

86'

Madejski oddaje strzał sprzed pola karnego, jednak nadal obok bramki.

85'

Legniczanie w większości na połowie Ząbek ale żaden z napastników nie potrafi pokonać Humerskiego.

82'

Zmiana w Miedzi w miejsce Szczepaniaka wchodzi Machaj.

78'

Ostatnia zmiana w Dolcanie boisko opuszcza Zembrowski a w jego miejsce Tarnowski

77'

Sierpina swobodnie mija obrone ale oddaje nieskuteczny strzał.

74'

Szczepaniak nie trafia z 5 metrów na pustą bramkę gości.

73'

Jakubik o włos od podwyższenia wyniku, jednak ostatecznie piłka wychodzi poza boisko.

71'

Oraz za Kasperkiewicza wchodzi Bukhardt.

70'

Mocne zmiany w miedzi za Szymańskiego Zakrzewski.

69'

Prejs wraz z Piesiem dobrze atakują legnicką bramkę, ale z trudnościami broni Bledzewski.

66'

Kolejna zmiana w Dolcanie, Prejs zmienia Mazka

63'

Osoliński za Wiśniewskiego.

61'

Legniczanie szukaja luki w obronie Dolcanu lecz Zawodnicy gości są o wiele lepsi.

57'

GOOOOL! Grzegorz Piesio wpisuje się na listę strzelców i mamy już 2:0 dla Dolcanu!

57'

Piesio sprzed pola karnego oddaje wyśmienity strzał nad głową Bledzewskiego!

57'

Piesio oddaje strzał z wolnego jednak sporo obok bramki Legniczan.

56'

Zasada z ponad 30 metrów oddaje silny strzał jednak piłka mija bramke Humerskiego.

53'

Zjawiński znowu atakuje tym razem lepszy Midzierski.

51'

Zjawiński sam na sam z obrońcą Miedzi. Zdołał oddać strzał, który z trudnościami obronił Bledzewski.

47'

Miedź od środka i odr azu mocny atak, jednak lepsi nadal obrońcy Dolcanu.

20:01

I rozpoczynamy II połowe.

49'

Legniczanie ciągle szukają szczęścia i luki w obronie gości, lecz jak na razie nie stwarzają sobie większych szans na zdobycie bramki.

47'

Sędzia kończy I połowe.

46'

Sędzia dolicza 1 minute do I połowy.

46'

Madejski oddaje strzał z 30 metrów ale z łatwościa broni Humerski.

45'

Madejski w pole karne i milimetrów brakowało Brożynie aby zdobyć gola.

40'

Miedź ciągle atakuje, ale lepsi sa zawodnicy z Ząbek.

39'

Kasperkiewicz otrzymuje żółtą kartke.

36'

GGGGOOOOOLLLL dla Dolcanu wykonawcą był Zjawiński.

34'

Karny dla Dolcanu.

30'

Żółty kartonik dla Wiśniewskiego.

25'

Łobodziński w środek pola, Szymański jednak źle przyjmuje piłkę na głowę i to znalazła się poza polem gry.

24'

Dolcan w natarciu, ale za każdym razem po wrzuceniu piłki w pole karne legniczan obrońcy są lepsi.

21'

Łobodziński wrzuca w pole karne, ale piłka trafia prosto w ręce bramkarza.

19'

Madejski z 25 metrów tuż nad bramką Humerskiego!

16'

Zjawiński groźnie pod bramką legniczan, ostatecznie piłka poza polem gry.

12'

Pierwsze 10 minut za nami, mecz bardzo wyrównany i piłka często znajduje się w środku boiska.

8'

Mazek próbuje przejść pod bramkę Bledzewskiego lecz skutecznie piłkę zabiera mu obrona.

6'

Jak na razie obustronna wymiana długich piłek między zawodnikami drużyn.

5'

Miedź ciągle na połowie rywala, ale Obrona Dolcanu tak łatwo się nie poddaje.

4'

Róg dla Miedzi jednak Łobodziński za głęboko.

3'

Dolcan jest bardziej wyraźniejszy na boisku i odrazu przypuszcza atak

19:01

I zaczynamy mecz. Dolcan zaczyna od środka.

18:55

Zawodnicy obydwu drużyn już w szatniach za niecałe 5 minut pierwszy gwizdek.

18:54

Czy legniczanie po dwóch ostatnich zwycięstwach będą w stanie ograć znajdujący się na 4 miejscu Dolcan? Przypomnijmy, że drużyna z Ząbek wygrała ostatni mecz aż 6:0!