1 : 0
FC BarcelonaFC Barcelona
94'

96'

Sędzia kończy mecz. Real Valladolid wygrywa niespodziewanie z Barceloną 1:0. Blaugrana upokorzyła swoim stylem nie tylko siebie, ale także swoich kibiców.

94'

Każde podanie w pole karne Valladolid jest wybijane. Ostatnie sekundy meczu.

93'

Sędzia doliczył 4 minuty do drugiej połowy.

92'

Sastre dostaje żółtą kartkę za nieczyste zagranie.

91'

Guerra chciał podać do Ramy, ale któryś z zawodników Barcelony przecina to podanie.

90'

Dani Alves strzelał, ale sędzia liniowy dopatrzył się spalonego.

88'

Pedro schodził do linii końcowej. Próbował dośrodkować, ale Valladolid przejmuje piłkę.

88'

Mascherano do Tello, ale obrońcy Valladolid wybijają piłę ze swojego pola karnego.

86'

Barcelona leniwie rozgrywa piłkę w środku boiska.

85'

Oscar mógł pogłębić Barcelonę, ale strzela pół metra ponad bramkę.

85'

Marino łapie piłkę do koszyczka. Za chwilę kontra Valladolid.

84'

Rubio dostaje żółtą kartkę za zagranie ręką. Okazja z rzutu wolnego dla Messiego.

80'

Sergio Roberto do Tello. W pole karne wbiegał Messi ale ten nie doczekał się podania.

78'

Ostatni kwadrans zapowiada się jedną wielką obroną pola karnego Valladolid przez cały zespół. Klasyczny autobus.

77'

Pena dostaje żółtą kartkę na faulu Pedro.

75'

Real Valladolid - FC Barcelona

75'

Za słabego dzisiaj Neymara wchodzi Tello.

75'

Dzisiaj Javier Mascherano rozgrywa swój setny mecz w La Liga.

74'

Gdyby nie Pique Barcelona przegrywałaby co najmniej dwoma bramkami. Dobry mecz Hiszpana.

73'

Dobry mecz Zakaryi Berdicha. Publiczność wiwatuje gdy ten schodzi z boiska.

73'

Dani Alves chciał naciągnąć sędziego na drugą żółtą kartkę dla Bergdicha. Nie udało mu się to. Może gdyby to było bliżej pola karnego, a nie w środku boiska.

68'

Jeśli Barcelona przegra dzisiejszy mecz będzie tracić w tabeli do Realu Madryt już aż 4 oczka.

67'

Gonzales wchodzi za aktywnego Manucho.

66'

Pique dostaje żółtą kartkę za zagranie ręką. Gdyby nie to napastnik Valladolid byłby sam na sam z bramkarzem gości.

64'

Messi do Xaviego, ale ten ostatni zanim zdążył przyjąć piłkę już jej nie miał pod nogami.

63'

Ostatnie 5 minut to wielka nuda. Nic się nie dzieje.

62'

Jednak schodzi Fabregas. Osobiście zmieniłbym Neymara.

61'

Alexis Sanchez już gotowy do wejścia na boisko. Zmieni pewnie Neymara.

60'

Zmiana wymuszona. Valiente kuleje schodząc z boiska.

58'

58'

Pedro do Fabregasa, ten przepuszcza piłkę do Neymara, ale Brazylijczyk fatalnie strzela ponad bramką.

55'

Barcelona wreszcie próbuje zamknąć Valladolid w polu karnym. Krótkie podania mogą przynieść niedługo bramkę.

54'

Rossi dostaje żółty kartonik za protesty.

51'

Barcelonie trudno przebić się z piłką w pobliże pola karnego Valladolid.

49'

Messi pędził przez pół boiska z piłką przy nodze po prawej stronie boiska. Strzelał prawej nogi, ale bramkarz po raz trzeci jest górą nad Argentyńczykiem.

47'

Nieprzepisowe zagranie i w konsekwencji żółta kartka dla Bergdicha.

46'

Gramy.

16:50

Bramka Fausto Rossiego.

45'

Sędzia zaprasza zawodników do szatni. Wracamy za 15 minut.

42'

Ponad 40. minut gry, a Barcelona nie miała żadnej klarownej sytuacji.

38'

Neymar popychał rywala przy przyjmowaniu piłki. Rzut wolny dla Realu.

36'

Messi strzelał z zza pola karnego schodząc do środka z lewej strony, ale bramkarz to obronił.

33'

Messi strzela w sam środek bramki. Bramkarz doskonale wiedział gdzie będzie bita bramka i nawet nie musiał się ruszać z miejsca.

31'

Messi faulowany przed polem karnym Valladolid. Pokrzywdzony będzie miał okazję strzelić z rzutu wolnego.

30'

Neymar uderza w okolice 40. rzędu trybun. Trudno będzie go pobić w tej kwestii.

28'

Rossi uderza z rzutu wolnego, jednak zarówno nad murem jak i nad bramką. Niebezpieczeństwo zażegnane.

28'

Guerra faulowany przez Cesca Fabregasa przed polem karnym Barcelony.

26'

Rossi do Guerry, ten przerzuca sobie piłkę piętą, ale nie było miejsca na strzał. Dobra próba.

25'

Chwila przestoju w meczu. Piłka rozgrywana przez obydwie drużyny w środku pola.

23'

Przed tym meczem gospodarze byli na 18. miejscu w tabeli. Z dorobkiem 4. zwycięstw, 11 remisów i 11 porażek.

20'

Messi wypatrzył Neymara, ale ten był na spalonym. Była okazja.

19'

Chyba nikt nie zakładał takiego otwarcia meczu.

18'

Javi Guerra uderza niecelnie, jednak piłka przechodzi koło obrońców Barcelony do Fausto Rossiego i ten pewnie pokonuje Victora Valdesa.

16'

Bergdich dobrze wrzuca w pole karne i znów Pique musiał załatać dziurę w obronie. Trzeba go pochwalić.

14'

Rukavina podaje do Guerry który jest w polu karnym, jednak Pique wyjaśnia sytuację.

13'

Barcelona szuka wolnych miejsc w polu karnym rywali. Fabregas podaje do Neymara, ale znów z tego nic nie wynika.

12'

Dobre podanie Xaviego do Neymara, jednak ten pod presją rywala nie przyjmuje piłki.

10'

Pierwszy strzał Messiego w tym meczu, jednak niecelnie. Rzut rożny dla Blaugrany.

9'

Valladolid miało okazję na dośrodkowanie w pole karne Barcelony, ale jeden z obrońców kieruje piłkę na rzut rożny.

6'

Guerra strzela z ostrego kąta w stronę bramki Valdesa. Był to zbyt słaby strzał żeby zaskoczyć golkipera gości.

4'

Barcelona nie daje sobie odebrać piłki. Valladolid bezradnie.

2'

Długa piłka do Messiego została zatrzymana przez obrońców Valladolid.

1'

Rozpoczynamy mecz!

16:01

Spotkanie prowadzi 31-letni sędzia Alejandro Hernandez Hernandez.

15:59

W dzisiejszym meczu nie wystąpi Andres Iniesta z powodu spraw rodzinnych.

15:58

Piłkarze obydwu drużyn właśnie wyszli na boisko.

15:54

Witamy na transmisji na żywo z meczu Valladolid - FC Barcelona. Mecz zaplanowano na godzinę 16.00.