Real MadrytReal Madryt
3 : 0
WikimediaLevante UD
20:53

Serdecznie dziękuję za spędzenie ostatnich 90 minut wraz z Ekstraklasa.net, mówił dla Państwa Mateusz Węgrzyn!

20:51

Dzisiejsze zwycięstwo dało podopiecznym Ancelottiego trzypunktową przewagę nad drugim w tabeli zespołem Atletico.

93'

Koniec meczu! Real pewnie wygrywa z Levante 3:0!

20:50

Bramka na 3:0:

92'

Bale... Kolejna próba z dystansu po ziemi. Piłka o centymetry minęła bramkę gości.

91'

Uraz Carvajala. Hiszpan musiał zostać zniesiony na noszach i zapewne Real zakończy mecz w dziesiątkę.

20:47

Takim uderzeniem popisał się na 2:0 Marcelo:

87'

Ostatnia zmiana w zespole Levante. Schodzi Barral, za niego Angel Rodriguez.

86'

Dosłownie chwilę po tym już kolejną bombą zza pola karnego Navasa próbował zaskoczyć Di Maria. Golkiper gości jednak kolejny raz dobrze interweniuje.

85'

Z prawej strony Bale... Próbował uderzać na bramkę, ale piłka uderzyła po drodze któregoś z obrońców Levante.

82'

Od razu po bramce Ancelotti zdecydował się na trzecią zmianę. Za Benzemę wchodzi młody Jese.

81'

GOOOOOOL! 3:0 DLA REALU! Samobójcze trafienie Nikosa Karabelasa!

79'

Goście nie potrafią wyjść z własnej połowy i raczej woleliby, aby mecz już się skończył. Tutaj wymiar kary może być tylko wyższy i gdyby nie dobra postawa Navasa, "Królewscy" mieliby więcej bramek na koncie.

75'

Kwadrans do końca. Realowi już raczej nic złego w tym meczu się nie stanie. Gospodarze kontrolują tempo spotkania i pewnie zmierzają po 21 ligowe zwycięstwo.

73'

Levante postępuje tak samo. Schodzi Pinto, za niego pojawia się Nagore.

73'

Kolejna zmiana w zespole "Królewskich". Za Modrica wchodzi Isco.

72'

Benzema ma dziś pecha! Znakomita wrzutka Carvajala, a Francuz piłką trafia tylko w poprzeczkę! To mogło i powinno być 3:0.

71'

Niezły strzał El Adoua zza pola karnego. Na posterunku dziś jednak bezbłędny Diego Lopez.

69'

Goście starają się nie zostać w tyle. Schodzi Pallardo, za niego melduje się El Adoua.

68'

Zmiana w Realu. Za Varane'a wchodzi Nacho...

67'

Świetna kontra Realu! Ronaldo doskonale podał do Benzemy, Francuz wystawił piłkę Marcelo. Brazylijczyk jednak uderzył kilka metrów nad bramką. Powinien był spisać się lepiej.

67'

Dobra dwójkowa akcja Di Marii z Ronaldo. Ten pierwszy w ostatnim momencie nie zdołał dokładnie dośrodkować do kolegów.

66'

Menadżer Joaquin Caparros wyraźnie nie zgadza się z decyzją sędziego. Myślę jednak, że sędzia może uzasadnić po meczu wyciągnięcie czerwonego kartonika.

64'

CZERWONA KARTKA DLA NAVARRO! Brutalne wślizg od tyłu w Cristiano Ronaldo, to musiało się tak skończyć!

62'

W końcu dłużej przy piłce potrafi się utrzymać Levante. Akcje gości jednakże są zbyt niedokładne, by zagrozić bramce Lopeza.

62'

... I kolejna kara, tym razem dla Pallardo za bezmyślne wejście w Ramosa.

58'

Żółta kartka też dla Di Marii, za zagranie piłki ręką.

58'

Vyntra ukarany żółtą kartką za faul na Cristiano Ronaldo.

57'

Świetne uderzenie Benzemy z lewej strony boiska! Bardzo mocny strzał bardzo dobrze odbił Navas, a później zaopiekowali się nią obrońcy Levante.

56'

Pallardo próbował z dystansu zaskoczyć Lopeza. Piłka po drodze jeszcze odbiła się od jednego z defensorów Realu, więc nie była to najłatwiejsza interwencja dla Hiszpana. Ten jednak spisał się bezbłędnie.

54'

Sergio Ramos leży na murawie, potrzebuje pomocy medycznej. Wydaje się, że jednak wróci do gry. Przy okazji, za faul został ukarany żółtą kartką.

53'

Kolejna akcja z lewej strony. Marcelo zagrał do Ronaldo, ale Portugalczyk nie opanował piłki. Szansę na kontrę szybko zmarnowali jednak goście.

48'

Piłkę przy linii bocznej holował Ronaldo, w końcu odegrał ją do Brazylijczyka. Ten jednym ruchem zmylił obrońcę Levante i perfekcyjnie uderzył w długi róg bramki Navasa. Piękny gol!

48'

GOOOOOOL! MARCELO NA 2:0!

47'

Próba kombinacyjnej akcji przez Levante, ale na posterunku obrońcy Realu, którzy przecinają podanie.

45'

Levante w pierwszej połowie nie oddało żadnego celnego strzału na bramkę gospodarzy. Czy uda im się poprawić ten fatalny bilans w drugich 45 minutach? Zaczynamy!

20:00

Zawodnicy obu drużyn powoli wracają na murawę, za kilka minut zaczynamy drugą połowę!

19:56

Tak strzelał w 11 minucie Ronaldo. Trzeba przyznać - świetnie złożył się do tego uderzenia.

19:50

Do przerwy: Real Madryt 1:0 Levante. Ogromna przewaga gospodarzy, którzy jednak spuścili nieco z tonu po zdobyciu prowadzenia. Czekamy na większe emocje w drugiej połowie. Do usłyszenia za kwadrans!

46'

Koniec pierwszej połowy na Santiago Bernabeu!

45'

Powtórka wykazała, że jednak piłkę musnął Navas! Genialna interwencja bramkarza Levante uchroniła gości od stracenia kolejnego gola.

45'

Benzema trafia w słupek! Po świetnym dośrodkowaniu Marcelo Francuz pomylił się niewiele, to mogło być 2:0!

42'

Zauważyć trzeba, że po zdobyciu prowadzenia "Królewscy" trochę się rozleniwili - grają co prawda bardzo efektownie, ale niezbyt efektywnie.

38'

Kilka prób dośrodkowań Marcelo z lewej strony pod rząd spełzło na niczym - trudno mu jednak dobrze wrzucić piłkę, bo goście bronią się dziewiątką graczy.

35'

Spotkanie na Santiago Bernabeu jest jak na razie bardzo jednostronne i prowadzone praktycznie tylko na połowie boiska gości. Levante rzadko jest w stanie sklecić poprawną akcję, nie mówiąc w ogóle o zagrożeniu bramki Lopeza.

31'

Posiadanie piłki po pierwszych 30 minutach: 67-33 na korzyść Realu Madryt.

30'

Gospodarze spokojnie, konsekwentnie grają swoją piłkę, nie dając dojść do głosu piłkarzom Levante. Dla podopiecznych Ancelottiego wszystko idzie zgodnie z planem.

28'

Statystyki pierwszych 25 minut - 7 strzałów Realu, 1 zawodników Levante.

26'

Bardzo brzydki faul Ivanschitza na Varane. Reprezentant Austrii za wysoko podniósł nogę i trafił butem w kolano Francuza. Obyło się jednak bez kartki.

24'

Bramkarz gości przy obronie strzału trochę ucierpiał, ale wszystko wskazuje na to, że jest w stanie kontynuować grę.

22'

Kolejne świetne podanie z prawej strony od Bale'a. Do prostopadłej piłki doszedł Benzema, lecz trafił w interweniującego Navasa.

18'

Pierwszy strzał gości dzisiejszego wieczoru. Z woleja Lopeza próbował zaskoczyć Ivanschitz. Jednakże źle uderzył futbolówkę i ta poszybowała wysoko nad bramką.

17'

Kolejna próba gospodarzy. Świetne podanie Benzemy do Di Marii, ale we wszystko wmieszał się bramkarz gości i skutecznie wytrącił z biegu Argentyńczyka.

16'

Przyznać trzeba, że na niewiele pozwalają dziś graczom Levante piłkarze Realu. Przy takiej grze, druga bramka wydaje się tylko kwestią czasu.

14'

Tym razem lewą nogą zza pola karnego próbował uderzać Bale, jednak piłką minęła o kilka metrów bramkę gości.

11'

Po świetnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego, najwyżej wyskoczył Cristiano, bezbłędnie obliczając tor lotu piłki i kierując piłkę mocnym strzałem głową do bramki!

11'

GOOL! RONALDO!

10'

Początek meczu wygląda bardzo obiecująco dla "Królewskich". Wysoki pressing skutkuje odbiorem piłki od rywali najczęściej już na ich połowie boiska.

9'

Większość piłkarzy Levante nie miało jeszcze okazji powąchać piłki w tym spotkaniu, a mamy już 9 minutę. To dobrze obrazuje przewagę, jaką sobie wywalczyli gospodarze.

6'

Świetna wrzutka Di Marii do Ronaldo, ale strzał Portugalczyka doskonale wybroniony przez Navasa!

5'

Od początku świetnie funkcjonuje prawa strona Realu. Carvajal wraz z Bale'm stwarzają największe zagrożenie, jednak nie przyniosło to jeszcze efektów w postaci bramki czy choćby strzału na bramkę.

2'

Zgodnie z przewidywaniami, lepiej w mecz weszli "Królewscy". Pierwsza akcja Carvajala dała korner gospodarzom.

19:01

Zaczynamy!

18:10

Czy "Królewscy" odniosą kolejne pewne zwycięstwo na własnym stadionie, czy może będziemy świadkami niespodzianki? Zapraszamy do typowania wyniku w komentarzach!

18:09

Levante natomiast w tym roku kalendarzowym zadziwia ekspertów, grając nadspodziewanie dobrze. Ekipa z Walencji zajmuje aktualnie 9 miejsce w lidze, ale gdyby dziś udało im się wydrzeć jakieś punkty gospodarzom, mogliby powędrować w górę tabeli.

18:07

Real w tym sezonie w lidze rzadko zawodzi. Z 26 meczów wygrali dwadzieścia, cztery zremisowali i odnieśli tylko dwie porażki. Nie gwarantuje im to jednak pewnego pierwszego miejsca w tabeli. Lokalni rywale z Atletico po wczorajszym zwycięstwie z Celtą Vigo zrównali się punktami z "Królewskimi". Podopieczni Ancelottiego muszą dziś więc przynajmniej zremisować, aby być samodzielnym liderem.

18:07

Do meczu mamy jeszcze trochę czasu, zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią spotkania!