Celta VigoCelta Vigo
0 : 2
Atletico MadrytAtletico Madryt
21:52

Atletico Madryt w pełni wykorzystało szansę na wskoczenie na drugie miejsce w tabeli, jakie wczoraj dała im Barcelona przegrywając z Valladolid. Jednak w dzisiejszym meczu mieli oni nieco szczęścia, bo z przebiegu gry wcale nie zasługiwali na zwycięstwo. Wielokrotnie częściej atakowali dzisiaj gospodarze, jednak dochodząc do pola karnego nie potrafili stworzyć sobie dogodnych sytuacji. David Villa otrzymał prezent od jednego z obrońców Celty i w sytuacji sam na sam pokonał Yoela. Szybko strzelona także druga bramka zamknęła drogę gospodarzą do trzech punktów. Atletico zdobyło dzisiaj trzy punkty, ale w przeciągu całego meczu można było gdybać, że wynik mógł być inny. Za uwagę dziękuję już Jakub Trzaska!

93'

Koniec spotkania!

92'

Jose Sosa dośrodkowywał w pole karne po ziemi, ale Yoel dobrze po raz kolejny interweniował.

91'

Uderzenie Rodrigueza z rogu pola karnego dobrze obronione przez Yoela.

91'

Dwie minuty doliczone do regulaminowych 90.

89'

Celta stara się zdobyć kontaktowego gola, ale za każdym razem, kiedy zbliżają się do pola karnego Atletico ich akcje są niwelowane.

86'

Świetnie w mecz wszedł Jose Sosa! Większość akcji Atletico przeprowadza teraz prawą stroną boiska. Sosa bierze udział we wszystkich tych sytuacjach.

84'

Żegnany gwizdami miejscowych kibiców David Villa schodzi z boiska a na nim pojawia się Adrian.

82'

Celta na wysokości pola karnego rywala. Dośrodkowanie w pole karne nie przynosi jednak nawet uderzenia na bramkę Courtoisa.

80'

David Villa stanął przed szansą zdobycia trzeciej bramki, ale dobrze blokowany przez obrońcę!

78'

Madinda traci piłkę pod polem karnym Atletico.

76'

Ponownie zmienił się kreator gry - teraz bardzo dużo piłką grają gospodarze. Są oni już na połowie rywala, ale Atletico świetnie się broni.

74'

W Celcie także Madinda za Krohn-Dehliego.

74'

Zmiana w Atletico: Rodriguez za Diego.

72'

Celta nastawiona już jest głównie na kontry. Bardzo często przy piłce są teraz piłkarze Atletico.

68'

Druga zmiana wśród gospodarzy: Charles już poza boiskiem a za niego wszedł Mina.

66'

Miranda ukarany żółtą kartką za faul pod polem karnym.

66'

Nic nie wskazywało na to, że Atletico zdobędzie tutaj gola. Nic nie wskazywało również na to, że po minucie padnie kolejna bramka! Mecz zaczyna się rozkręcać!

64'

GGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!! Ponownie David Villa!!! Dośrodkowanie Sosy i Villa po raz drugi!!!

62'

GGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!! David Villa!!! Fatalny błąd obrońcy Celty, Villa sam na sam z Yoelem pakuje piłkę do siatki!!!

61'

Zmiana także w Atletico: Koke schodzi a za niego Sosa.

61'

Pierwsza zmiana w tym meczu. Orellana schodzi a za niego wchodzi Fernandez.

60'

Juanfran dośrodkowywał w pole karne, ale piłkę złapał Yoel.

59'

Filipe Luis uderzał na bramkę Yoela, ale bramkarz Celty bez zarzutu!

58'

Raul Garcia uderzał zza pola karnego minimalnie obok słupka bramki Yoela!

57'

Akcja Celty, Charles w polu karnym Atletico próbował dograć do partnera, ale zagrał zbyt lekko i złapał piłkę Courtois.

55'

Szansa na kontratak dla Celty, ale niedokładne podanie Nolito przeciął Miranda.

54'

Rzut rożny dla Atletico.

52'

Raul Garcia zza pola karnego, ale dobrze interweniuje Yoel.

51'

Teraz pod polem karnym Celty atakuje Atletico, ale dobrze grają obrońcy.

49'

Uderzenie Garcii głową po dośrodkowaniu, ale Hiszpan na spalonym.

48'

Diego faulowany w okolicach pola karnego Celty, jednak zbyt daleko, żeby próbować bezpośrednio uderzać na bramkę Yoela.

47'

Niemal 25 tysięcy widzów na stadionie.

45'

Zaczynamy drugą połowę tego meczu!

20:59

Wracamy do Vigo.

20:53

Pierwsza połowa nie zachwyciła. Brakowało w niej dobrych sytuacji brakowych choć jedna i druga drużyna próbowały sobie je stwarzać. Dobrze prowadzi to spotkanie także sędzia główny, który nie popełnił żadnego błędu. Miejmy nadzieję, że druga część przyniesie więcej emocji i przede wszystkim bramki.

46'

Koniec pierwszej połowy meczu!

46'

Atletico zamknięte w hokejowym zamku pod własnym polem karnym.

45'

Koke z Raulem Garcią próbowali stworzyć bramkową akcję dla Atletico, ale zabrakło w tym wszystkim dokładności.

42'

Szansa przed Celtą! Charles sam na sam z Courtoisem przegrywa tą rywalizację!

42'

Oba zespoły odpoczywają teraz na boisku. Celta przy piłce, ale też bardzo spokojnie i wolno przedostają się pod pole karne Atletico.

40'

Po raz drugi piłka w bramce Celty i po raz drugi odgwizdany wcześniej spalony. Dobra decyzja sędziego.

39'

Krohn-Dehli uderzał zza pola karnego, ale bardzo niedokładnie i od bramki rozpocznie Courtois.

37'

Kolejna próba Atletico, jednak Celta dobrze broni się na własnej połowie i ciężko znaleźć tam trochę miejsca na rozegranie akcji.

34'

Próba konstruowania ataku pozycyjnego przez Atletico, ale złe podanie Juanfrana zakończyło tą akcję.

32'

Żółta kartka dla Suareza. Sędzia wrócił do poprzedniego faulu Hiszpana.

31'

Hugo Mallo uderzał zza pola karnego, ale trafił w Alderweirelda! Piłkarze Celty domagali się rzutu karnego, ale sędzia niewzruszony.

30'

Posiadanie piłki - Celta 59%, Atletico 41%.

29'

Uderzenie Diego z linii pola karnego, ale bez żadnego problemu obronił ten strzał Yoel.

28'

Mecz bardzo się wyrównał. Teraz atakuje zarówno jedna jak i druga drużyna. Akcje szybko przenoszą się spod jednej pod drugą bramkę.

26'

Kolejna szansa Atletico, ale uderzenie Koke broni Yoel!

25'

Ależ niesamowita próba Raula Garcii!!! Yoel wyszedł daleko przed własną bramką a kapitalnie uderzył Garcia i piłka mogła wpaść do bramki po uderzeniu z prawie połowy boiska!

24'

Zagranie piłki ręką przez Diego. Akcja Atletico została tym razem przerwana przez sędziego.

21'

Żółty kartonik dla Charlesa za uderzenie ręką Mario Suareza.

17'

Bardzo ostre wejście nakładką Charlesa! Tym razem obyło się bez kartki.

16'

Atletico stara się założyć wysoki pressing już pod polem karnym Celty, ale gospodarze umiejętnie sobie z tym radzą.

14'

Koke rozgrywał akcję z Juanfranem, ale podanie zwrotne tego drugiego przeciął obrońca.

13'

Atakuje Celta. Jednak obrońcy Atletico grają bardzo dobrze w defensywie i jak na razie nie dopuszczają gospodarzy do sytuacji bramkowych. Nie zmienia to jednak faktu, że częściej przy piłce piłkarze Luisa Enrique.

11'

Piłka w bramce Celty, ale Raul Garcia na bardzo dużym spalonym!

10'

Próba akcji ofensywnej gości, ale będą oni mieli tylko rzut z autu.

8'

Żółta kartka dla Gabiego. Kapitan Atletico dostał kartkę za próbę wymuszenia rzutu wolnego dla gości.

7'

Uderzenie Oubiny obok słupka bramki Courtoisa. Było to bardzo groźny strzał!

5'

Fantastyczna kontra Celty, ale do piłki szybciej dopadł Courtois! Bramkarz Atletico ostro wchodził w piłkę, jednak zagrał bardzo czysto!

4'

Pierwszy strzał piłkarzy Simeone, ale uderzenie Diego obok bramki. Będzie jednak rzut rożny.

2'

Gwizdek sędziego - piłkę ręką zagrał David Villa.

1'

Pierwsi próbują zaatakować goście, ale jak na razie nie potrafią oni dostać się do pola karnego rywali.

0'

Rozpoczynają gospodarze!

19:58

Minuta ciszy na stadionie.

19:58

Losowanie stron i zaczynamy!

19:56

Sędziowie już wyprowadzają piłkarzy na murawę stadionu Balaidos!

19:55

Jesteśmy już na stadionie w Vigo! Piłkarze jeszcze nie pojawili się na boisku.

19:52

Początek tego meczu już za niespełna dziesięć minut, tak więc wspólnie czekajmy na rozpoczęcie tego meczu a z nim, miejmy nadzieję, także spore emocje!

19:51

Wydaje się więc, że faworytem tego spotkania jest zespół dzisiejszych gości. Zajmują oni trzecie miejsce w tabeli, jednak po dzisiejszej porażce Barcelony, mogą wskoczyć o jedno oczko wyżej. Atletico musi jednak dzisiaj pokonać Celtę. Sprawa nie łatwa, bo Atletico ostatnie dwa mecze na wyjeździe przegrało. Celta natomiast zajmuje 11 pozycję w La Liga, a w ostatnich pięciu spotkaniach zdobyła osiem puntów.

19:46

- Nie ma wątpliwości, że są od nas lepszą drużyną. Mają lepszych zawodników i osiągają znacznie lepsze wyniki. Mają mnóstwo jakości w swojej grze. Bez wątpienia najgroźniejszym ich ogniwem jest Diego Costa, którego jutro na szczęście nie będzie w ich zespole. Jutro czeka nas trudne spotkanie, ale podejdziemy do niego z entuzjazmem. Kluczem do wygranej będzie intensywność, więc postaramy się walczyć z całych sił. Zdajemy sobie jednak sprawę, że mierzymy się z ekipą, która aspiruje do mistrzostwa oraz triumfu w Lidze Mistrzów.- tak o meczu mówił Luis Enrique.

19:45

- Cóż, ostatnie dwa mecze poza Calderón przegraliśmy. W starciu z Almeríą zadecydowało o tym wiele czynników, niekoniecznie zależnych tylko od nas. W Pampelunie z kolei kompletnie przespaliśmy i zawaliliśmy początek tamtego pojedynku. Jutro czeka nas ważny mecz w Vigo. Musimy pokazać się ze swojej najlepszej strony i zagrać tak, by odnieść zwycięstwo. Tylko to nas interesuje. - tak na wczorajszej konferencji prasowej komentował dzisiejsze spotkanie Diego Simeone.

19:42

Z kolei trener Luis Enrique nie może dzisiaj desygnować do gry kontuzjowanego Rafinhę. Jest to także spore osłabienie, bowiem piłkarz ten został niedawno wybrany najlepszym piłkarzem lutego. W składzie Celty nie zobaczymy dzisiaj także Mario Bermejo, Toniego oraz Davida Costasa.

19:41

Diego Simeone nie mógł dzisiaj skorzystać z trójki podstawowych graczy, którzy muszą odpokutować zawieszenie za nadmiar żółtych kartek. Są to Arda Turan, Diego Costa i Diego Godin. Nieobecność zwłaszcza Costy jest sporym osłabieniem Atletico, bowiem Brazylijczyk z hiszpańskim paszportem jest najskuteczniejszym graczem Los Colchoneros. Dzisiaj, w jego miejsce, zobaczymy Davida Ville.

19:38

Atletico Madryt: Daniel Aranzubia, Jose Gimenez, Emiliano Insua, Cristian Rodriguez, Jose Sosa, Adrian Lopez i Nana.

19:37

Celta Vigo: Sergio Alvarez, Jon Aurtenetxe, Levy Madinda, Augusto Fernandez, Santi Mina, Inigo Lopez oraz Welliton.

19:36

Po lewej stronie prezentujemy składy w jakich pojawią się na murawie oba zespoły. Za chwilę podam również ławki obu drużyn.

19:36

Witam podczas relacji LIVE z kolejnego meczy hiszpańskiej Primera Division. Dzisiaj na Estadio de Balaidos Celta podejmuję Atletico Madryt. Na relację z tego meczu zaprasza Jakub Trzaska.