Real MadrytReal Madryt
3 : 0
Elche CFElche CF
17:51

Real zagrał podobnie jak we wcześniejszych meczach, czyli nie zachwycił a i tak wysoko pokonał rywali. Bramki dla Realu strzelali: Illarramendi, Bale i Isco. Zapraszam do dzielenia się opiniami na twittera.

Za uwagę dziękuje już Mateusz Kapera. Miłego wieczor

94'

Koniec meczu! Real pokonuje Elche 3:0 i ląduje na pozycji lidera.

94'

Morata! Hiszpan marnuje setkę! A mógł podać...

88'

Morata zagrywa do Bale bardzo ładną piłkę, ale Walijczyk przestrzela. Sędzia i tak odgwizdał pozycję spaloną Bale'a.

84'

Benzema zagrał w pole karne do Isco, która uporał się z obrońcami i z ostrego kąta pokonał Herrerę.

83'

Casemiro za Alonso.

82'

Morata za Benzemę.

82'

ISCOOOO GOOOOL!

80'

lukibor@... 22.02.14, 17:33 czy można prosic o video z bramką bale'a

79'

Gil opuszcza boisko. Wchodzi Cristian Herrera.

76'

Pierwsza zmiana w Realu. Isco zmienia Jese.

76'

Dośrodkowanie z lewego skrzydła sprawiło zamieszanie w polu karnym, a bezpańską piłkę przed polem karnym zagarnął Bale posyłając petardę, która obiła się od poprzeczki zagościła w bramce. Królewscy prowadzą 2:0.

75'

Fidel za Del Morala.

74'

Niguez za Riverę.

71'

Aaaajjj jaaajaa! BALE! Golazo!

71'

Javi Marquez otrzymuje żółtą kartkę za faul taktyczny na Di Marii.

69'

Illarra dośrodkował piłkę z lewej stron świetnie wyskoczył Bale i uderzył piłkę głową, ale koło bramki.

66'

Herrera zagrywa zbyt mocno do Botii, który ratował się faulem na Jese. Zółta kartka dla Botii. Królewscy domagali się czerwonej.

64'

Gwizdy na Bernabeu. Real rozczarowuje swoich kibiców. Brak Modrica az nazbyt widoczny.

61'

Bale uderza wysoko nad bramką. Może być to podsumowanie jego występu. Niewidoczny Walijczyk.

60'

Do wejścia szykowany Isco. Hiszpan będzie miał za zadanie rozruszać Real.

55'

Ładnie wyszli spod pressingu zawodników Realu z własnej połowy piłkarze Elche. Była nawet okazja na bramkę, ale dośrodkowanie z lewej strony boiska kompletnie nieudane.

52'

Ostre wejście Pepe w środkowej strefie boiska. Żółta kartka dla Portugalczyka.

50'

Nie spieszy się piłkarzom gości. Długo rozgrywają piłkę i ostatecznie wycofują do bramkarza.

47'

Bez zmian w przerwie.

46'

Królewscy rozpoczynają drugą połowę!

45'

Sędzia nie dolicza nawet jednej minuty. Koniec pierwszej połowy. Real Madryt prowadzi 1:0 po bramce Illarry w 33. minucie.

44'

Ależ zamieszanie pod bramką Elche! Benzema uderzał, obronił z trudem Herrera, piłkę dopadł Di Maria, który dośrodkował na głowę Benzemy, ale ponownie Francuz nie dał rady pokonac golkipera gości.

40'

Rivera otrzymuje żółtą kartkę.

35'

Rzut różny dla Realu Madryt. Dośrodkowanie, piłka do czekającego przed polem karnym Illarramendiego, który technicznym strzałem pokonuje Herrerę. Królewscy prowadzą 1:0.

33'

ILLARRAMENDI GOOOOL!

30'

Di Maria z lewej strony dośrodkowuje w pole karne do Jese ten jednak nie przyklada się do uderzenia, efektem piłka minęła w znacznej odległości bramkę.

28'

"Ciężko" gra się Królewskim bez Modricia. Nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce stwarzając później okazję na zdobycie bramki.

26'

Wysoki pressing Królewskich po raz kolejny odbiera rywalom piłkę.

23'

Di Maria! Ależ wejście Argentyńczyka! Wpadł jak szalony w pole karne mijając wcześniej kilku obrońców i uderzył na bramkę. Piłką poleciała jednak wysoko nad bramką.

20'

River zagrał na dobieg do Carlosa Gila, ale czujny był Lopez wychodząc przed pole karne.

15'

Dobre, szybkie, emocjonujące pierwsze 15 minut. Zdaje się, że obie drużyny chcą teraz uspokoić grę.

13'

Ależ okazja gospodarzy! Arbeloa dośrodkował z lewego skrzydła w pole karne na Benzemę, któremu brakło 2 cm, aby sięgnąć piłki.

10'

Błyskawiczna odpowiedź Realu! Gareth Bale popędził prawym skrzydłem, przedarł się aż pod bramkę rywali i uderzyła, ale jego strzał został wślizgiem zablokowany przez rywali.

8'

Coro! uderza na bramkę Realu z pola karnego! Broni Lopez.

6'

Xabi świetnie zagrał z głębi pola do wychodzącego Jesego, ale zagrał zbyt mocno i piłkę przechwycił bramkarz gości.

3'

Benzema! Dobre uderzenie Francuza! Herrera musiał interweniować. Piłka opusciła boisko.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego!

16:01

Koszykarze Realu Madryt prezentują na murawie trofeum za zwycięstwo w finale Pucharu Króla nad Barceloną.

15:58

Na Bernabeu rozbrzmiewa hymn Królewskich.

15:58

Zapowiedź tego spotkania dostępna TUTAJ.

15:56

Piłkarze obu drużyn oczekują w katakumbach stadionu.

15:48

Jeśli dziś Ancelotti i jego piłkarze wygrają z Elche, to włoski szkoleniowiec pobije rekord swojego rodaka, Fabio Capello. Następnie na drodze Ancelottiego pozostanie już Leo Benhakker, który w sezonie 88-89 prowadził niepokonany Real Madryt przez 34 spotkania z rzędu. Co ciekawe, aby zrównać się z Holendrem aktualny szkoleniowiec Realu musiałby wygrać wszystkie mecze do 29. kolejki ligowej włącznie, gdzie spotkałby się na własnym boisku z... Barceloną.

15:39

Carlo Ancelotti zaskoczył hiszpańskich dziennikarzy wystawiając na lewej obronie Alvaro Arbeloę a nie Fabio Coentrao.

15:32

Po godzinie 14 do wiadomości publicznej dotarła informacja w sprawie zawieszenia Cristiano Ronaldo. Klub z Madrytu próbował wnioskować o zmniejszenie kary dla Portugalczyka, jednak Sportowy Trybunał Administracyjny podtrzymał karę zawodnikowi Realu Madryt. CR7 dziś będzie pauzował po raz ostatni.

15:28

Ławka rezerwowych Elche: José Carlos, Aarón Ñiguez, Sergio Mantecón, Richmond Boakye, Fidel Chaves, Sergio Pelegrín, Cristian Herrera.

15:26

Ławka rezerwowych Realu Madryt: Iker Casillas, Sergio Ramos, Fábio Coentrão, Casemiro, Nacho Fernández, Álvaro Morata, Isco.

15:20

Witam fanów ligi hiszpańskiej. Przed nami mecz 25 kolejki ligowej, Real Madryt podejmować będzie na Bernabeu Elche. Za moment składy obu drużyn.