Malaga CFmalaga
3 : 2
Sevilla FCSevilla FC
23:54

Świetnie widowisko na La Rosaleda! Jak na derby przystało było dziś wszystko, czego się oczekuje po tak wyjątkowym meczu. Gole, kartki, kontrowersje i emocje pozytywne jak i negatywne. Malaga wygrywa 3:2 z Sevilla w derbach Andaluzji! To już wszystko na dziś, za uwagę dziękuje Mateusz Kapera. Zapraszam do dyskusji na mojego ttwittera.

95'

KONIEC! MALAGA RZADZI W ANDALUZJI!

94'

Ależ zamieszanie w polu karnym Malagi! Piłka odbijała się od wszystkich zawodników!

93'

Ostatnie 30 sekund...

93'

Unai Emery jest wściekły! Prawdopodobnie ktoś ze sztabu Malagi wybił piłkę, po którą szedl zawodnik Sevilli.

92'

Małe zamieszanie na boisku... a dokładnie tuż za linią boczną boiska...

91'

Coraz mniej czasu dla Sevilli, aby zmienic wynik meczu. Walczą piłkarze Emery'ego, ale gospodarze nie dają za wygraną.

87'

Szalone ostatnie 15 minut Malagi!

85'

Pablo Perez efektownie, wewnętrzną częścią stopy zagrał do Pereza, który huknął jak z armaty nie dając szans Beto.

84'

Duda żółta karta za ściągnięcie koszulki. Ale czy to teraz jest ważne?!

84'

DUUUUDAAAA GOOOOL!!! Ależ remontada Malagi!

82'

Antunesss! Potężnie, ale prosto w Beto!

80'

Bacca ukarany żółtym kartonikiem.

79'

Dośrodkowanie z lewej strony, przepuszczenie piłki przez Hamadouiego do Samuela, który potężny strzałem pokonał Beto.

78'

GOOOOOL SAMUEL!!!!! Remis w derbach!!!

76'

Iborra ukarany żółtą kartką za faul taktyczny na Amrabacie.

75'

Ostatnia zmiana w Sevilli. Vitolo opuszcza boisko, a pojawia się na nim były zawodnik Realu Madryt - Denis Czeryszew.

73'

I trzecia, ostatnia zmiana w Maladze: Juanmi schodzi, wchodzi Pablo Perez.

73'

Tissone opuszcza boisko, El Hamadoui pojawia się za niego.

71'

Rakitic ponownie z dystansu!!! Ponownie koło bramki.

68'

Rakitic dośrodkował z rzutu wolnego wprost na głowę Fazio, który pokonał Caballero strzałem głową.

68'

FAAAZIOOOOO GOOOOOL! Sevilla prowadzi 2:1 z Malagą!

65'

Samuel wchodzi za Eliseu. Pierwsza zmiana Malagi.

65'

Rakitic!!! Potężne uderzenie zza pola karnego tuż koło słupka bramki rywali!

60'

Nic z tego. Defensorzy Sevilli wybili bez problemu piłkę z własnego pola karnego.

59'

Duda dośrodkowuje w pole karne... i w ostatniej chwili Navarro wybija zza linię końcową. Rzut rożny dla Malagi.

56'

Kibice Malagi "Bokerones" wspierają Ultras Sur. Kibice Malagi "Bokerones" wspierają Ultras Sur.

50'

Świetne podanie z głębi pola do Bacci, który nie zmarnował tej "setki".

49'

BAAACCAA GOOOOOL! Mamy remis!

46'

Druga zmiana w przerwie. Gameiro wchodzi za Reyesa.

46'

Coke nie wyszedł już na drugą połowę. Zmienił go Figueiras.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

22:51

W przerwie zapraszam do dyskusji na mojego twittera.

47'

Koniec pierwszej połowy! Malaga prowadzi 1:0 po bramce Dudy z rzutu karnego w 31. minucie. Choć nie mieliśmy zbyt wielu okazji do zdobycia bramki, to i tak mecz może się podobać. Agresywnie grają obie drużyny, jak na derby przystało.

46'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

45'

Eliseu ukarany żółtym kartonikiem za faul na Moreno.

43'

Eliseu ofiarnie uderzał na bramkę, ale zbyt trudna sytuacja, aby pokonać Beto.

42'

Reyes świetnie zagrał bezpośrednią piłkę do Bacci, ten jednak nie poradził sobie z obrońcą.

41'

Antunes ukarany żółtą kartką za agresywne wejście.

40'

Amrabat choć debiutuje to wygląda bardzo dojrzale w zespole Malagi.

38'

Trafiony w bardzo czułe miejsce Jesus Gamez. To musiało... bardzo boleć.

36'

Karny?! Nie! Żółta karta dla Vitolo za symulowanie!

34'

Żółta kartka dla Alberto Moreno za faul na Camacho.

31'

Duda mocno uderzył w prawy róg bramki Sevilli. Beto wyczuł Portugalczyka, ale strzał był zbyt mocny.

31'

GOOOOOL DUDA!!! Malaga prowadzi!

30'

KARNY DLA MALAGI!!!

29'

Strzał Dudy obroniony przez Beto.

29'

Żółta kartka dla Coke za faul na Amrabacie. Rzut wolny przy skraju pola karnego.

27'

Malaga po 20 minutach doszła wreszcie do głosu w tym meczu, Teraz to oni dyktują warunki gry.

26'

Błąd Parejy pod własnym polem karnym, ale nie wykorzystali go zawodnicy Malagi.

25'

Rzut wolny. Duda wystawił piłkę Eliseu, ale ten uderzył niecelnie na bramkę Sevilli.

23'

Ambrabat faulowany na środku połowy Sevilli. Będzie okazja dla Malagi.

20'

Antunes! Uderza z dystansu, ale koło bramki.

18'

Sprytna akcja Malagi, ale piłka przerzucona nad głowami obrońców do Antunesa nie została dobrze przyjęta przez niego.

14'

Reyes! Hiszpan marnuje "setkę"! Błyskawiczna kontra prawą stroną Sevilli, zakończona strzałem Reyesa, ale na psoterunku był Caballero.

14'

Bardzo agresywni są w tych pierwszych minutach piłkarze z Sewilli.

10'

Dobra akcja Sevilli lewym skrzydłem. Vitolo popędził lewą flanką, dośrodkował w pole karne, ale czujny był Caballero, który nie miał problemów ze złapaniem piłki.

8'

Wysoki pressing Sevilli i Malaga ma duże problemy z wyjściem z własnej połowy.

7'

Kontra Sevilli po przejęciu piłki na środku boiska. Ruszył Carlos Bacca i zdecydował się na zagranie do prawej strony, ale podawał zbyt mocno i akcja spaliła na panewce.

5'

Interweniuje Beto. Wybija szybko piłkę z dala od własnej bramki.

4'

Rzut wolny dla Malagi. Z lewej strony boiska, znaczna odległość do bramki.

1'

Gospodarze w niebiesko - białych strojach. Goście w czerwonych.

1'

Mecz rozpoczyna Malaga!

21:59

Minuta ciszy dla zmarłego Luisa Aragonesa, wielkiego człowieka hiszpańskiego futbolu.