Granada CFGranada CF
17:54

Dziękuje za uwagę Mateusz Kapera. Zapraszam na kolejne relacje LIVE w serwisie ekstraklasa.net. Miłego wieczoru.

17:54

Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat tego meczu oraz ligi hiszpańskiej na moim twitterze.

17:53

Real Madryt wygrywa 2:0 z Granadą. Bramki dla Królewskich strzelali Ronaldo i Benzema. Do jutra Real liderem La Liga.

95'

KONIEC MECZU!

94'

Roberto wyszedł z bramki! Isco zdecydował się na strzał na pustą bramkę, ale zablokował uderzenie jeden z obrońców Granady.

91'

Trzy minuty doliczono.

91'

El-Arabiiii!!! Świetna uderzenie sprzed pola karnego! Minimalnie przestrzelił.

90'

Ronaldo na pozycji spalonej. Byłaby świetna okazja - sam na sam.

85'

Isco zmarnował świetną okazję na zdobycie gola. Zbyt długo zwlekał z uderzeniem będąc w polu karnym rywali.

84'

Illarramendi zmienia Di Marię.

84'

Di Maria z woleja uderza na bramkę! Tuż koło słupka.

82'

Piti schodzi z boiska, melduje się na nim Buonanotte.

82'

Coeff za Murillo. Zmiana w Granadzie.

82'

Fatau! Uderza obok bramki Lopeza!

79'

Zdobywca drugiej bramki - Karim Benzema opuszcza boisko. Pojawił się na murawie Isco.

76'

Ronaldo zwrócił piłkę Marcelo, który dośrodkował po ziemi do Benzemy, który bez problemu pokonał Roberto.

76'

BENZEMA!!! GOOOL! 2:0 prowadzi Real Madryt!

75'

Ronaldooooo! Portugalczyk uderzył w poprzeczkę z rzutu wolnego. Piłka najpierw odbiła się od muru a później popędziła na poprzeczkę.

72'

Boisko opuszcza Recio, a pojawi się na nim Pereira.

66'

Di Maria otrzymuje żółtą kartkę za faul na Nyomie tuż przy linii bocznej boiska.

64'

Iturra! Fauluje od tyłu Carvajala, który już prawie był w polu karnym Granady. Żółta kartka dla Iturra za ten faul.

62'

Modrić ukarany zółtym kartonikiem za faul na El-Arabim.

59'

Dostał Portugalczyk podanie od Modricia, w polu karnym oszukał szybko wykonanym trikiem trzech obrońców i uderzył na bramkę między nimi. Piłka po rękach Roberto wpadła do siatki!

57'

RONALDOOOOO! GOOOOL! 1:0 dla Królewskich!

57'

Ronaldo dośrodkowuje na golę Modricia, ale Chorwat uderza głową bardzo niecelnie.

55'

Benzema ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

55'

Modriic! Fantastycznie wpadł w pole karne, minął obrońcę i podciął piłkę nad interweniujacym Roberto. Nie ma bramki.

54'

Di Mariaaa! Uderzenie Argentyńczyka zewnętrzną częścią stopy wyłapane przez Roberto.

51'

Jesee! Boczna siatka! Dobra decyzja młodego Hiszpana.

51'

Xabi Alonso dośrodkowuje, ale podanie źle obliczone.

50'

Rzut wolny dla Realu. Sędzia nie pozwolił jednak szybko rozpocząć gry.

50'

Benzema po raz kolejny na spalonym.

47'

W przerwie zmiana Gareth Bale opuścił boisko, za niego pojawił się Jese.

46'

Zaczynamy drugą połowę! Real przy piłce.

16:55

Oto przewrotka w wykonaniu Cristiano Ronaldo.

Przewrotka w wykonaniu Cristiano Ronaldo w meczu z Granadą.

48'

Koniec pierwszej połowy. Real remisuje bezbramkowo z Granadą.

48'

ROONAAALDO! Ależ mogła być piękna bramka Portugalczyka! Uderzał z przewrotki, świetnie się złożył ale na drodze stanął Roberto.

46'

Minuta doliczona do pierwszej części gry.

46'

Ależ petarda Ronaldo! Niestety dla Portugalczyka jest to niecelne uderzenie.

44'

Pierwsza połowa dobiega końca. Real głową w andaluzyjski mur,

38'

Baleeee! Psuje okazję Realowi Madryt na zdobycie gola bardzo niecelnym strzałem z dystansu.

37'

Murillo fauluje Benzemę. Sędzia oszczędził jednak ukaranego już wcześniej żółtą kartką piłkarza.

32'

Pół godziny gry za nami. Mało klarownych okazji na zdobycie bramki. Real Madryt przeważa w posiadaniu piłki, ale tylko dwa razy zagrozili poważnie bramce Roberto. Granada nie zaskoczyła niczym Królewskich w ofensywie.

29'

Karim Benzemaaaaa gooool! Nie! Nie ma gola! Na pozycji spalonej Karim Benzema.

27'

Recio oddaje strzał na bramkę Realu. Uderzenie jednak bardzo czytelne i słabe, prosto w bramkarza.

27'

Ronaldo uderza wysoko nad bramką sprzed pola karnego.

24'

Benzemaaaaaa! Dośrodkowanie Marcelo w pole karne na wbiegającego Benzemę, który z woleja uderzył obok bramki Roberto.

20'

Di Maria posyła mocną centrę w pole karne, ale zbyt mocną. Piłka opuściła boisko.

18'

Sergio Ramos ukarany żółtą kartką za agresywny wślizg.

17'

Benzem ruszył na bramkę gości, sprytnie zagrał na lewe skrzydło do wbiegającego Di Marii, ale Argentyńczyk nie trafił czysto w piłkę przy próbie podania.

15'

Brahimi minął Xabiego Alonso i uderzył zza pola karnego, ale piłka poleciała wysoko nad bramką.

12'

Dobre zagrania z rzutu wolnego w pole karne Granady, Carvajal przyjął piłkę i zagrał do środka, ale żaden z wbiegających piłkarzy Realu nie zamknął tej akcji.

10'

Bale leży na boisku. Ucierpiał po tym starciu z Murillo. Dostał piłką w okolice krocza.

10'

Murillo otrzymuje żółty kartonik za faul na mijającym go Bale'u.

7'

Ronaldoooo! Obok bramki uderza Portugalczyk sprzed pola karnego.

7'

Efektowna kartoniada w wykonaniu kibiców Realu Madryt.

Efektowna kartoniada na cześć Cristiano Ronaldo - zdobywcy Złotej Piłki.

5'

Benzema przed pierwszą okazją na zdobycie gola. Piłka zagrana przez Modricia jednak zbyt mocno i piłkę złapał bramkarz Granady.

3'

Oto zdjęcie z prezentacji Złotej Piłki przez CR7 przed pierwszym gwizdkiem.

Cristiano Ronaldo prezentuje Złotą Piłkę przed meczem z Granadą.

1'

Zaczyna Granada!

16:00

Cristiano Ronaldo prezentuje swoją nagrodę - Złotą Piłkę.

15:59

Gil Manzano będzie sędzią tego spotkania. Obie "jedenastki" na murawie.

15:58

Na trybunach efektowna kartoniada składająca się na napis: CR7. Kartoniki mają kolor złoty i niebieski. Jest to nawiązanie do zdobycia Złotej Piłki przez Cristiano Ronaldo.

15:56

Piłkarze obu drużyn już tunelu stadionu. Za chwilę pojawią się na murawie.

15:51

Ławka rezerwowych Granady:Orestis Karnezis, Dimitri Foulquier, Alexandre Coeff, Diego Bounanotte, Michaël Pereira, Adolfo Martínez, Wilson Cuero.

15:50

Ławka rezerwowych Realu Madryt: Iker Casillas, Fábio Coentrão, Álvaro Arbeloa, Jesé, Isco, Álvaro Morata, Asier Illarramendi.

15:40

Witam serdecznie kibiców hiszpańskiej piłki nożnej. Za 20 minut rozpocznie się ligowe spotkanie Realu Madryt z Granadą. Zapraszam! Za chwilę składy obu drużyn.