Malaga CFmalaga
0 : 0
ValenciaValencia CF
22:49

Naprawdę nie wiem, jakim cudem to spotkanie mogło skończyć się bezbramkowym remisem. O to jednak należy zapytać obu bramkarzy, Caballero i Alvesa, którzy bronili nawet w najbardziej beznadziejnych sytuacjach. Mecz dwóch bardzo nieskutecznych drużyn kończy się podziałem punktów. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

93'

Koniec! Bez bramek w Maladze!

92'

Faul w ofensywie Feghouliego w polu karnym rywala.

90'

Trzy minuty doliczone do tego meczu.

89'

Piatti dwukrotnie dośrodkowywał z rzutu rożnego w pole karne Malagi, ale tam za każdym razem lepiej byli ustawieni obrońcy gospodarzy.

88'

Alcacer nie sięgnął teraz piłki po centrze Feghouliego po drugiej stronie boiska.

87'

Dośrodkowanie Jesusa Gameza pada łupem Diego Alvesa.

86'

Perez niecelnie uderzył z dystansu.

84'

Uderzenie Juanmiego wyraźnie zablokowane przez gości, jednak sędzia zamiast rożnego każe grać od bramki. Dziwna decyzja.

82'

Jeszcze jedna roszada w Maladze. Portillo za Dudę.

81'

Zmiana także w Valencii. Postiga wchodzi w miejsce bardzo nieskutecznego Jonasa.

79'

Juanmi pojawia się na boisku w miejsce Eliseu.

76'

Diego Alves!!! Brazylijczyk świetnie broni uderzenie głową Pereza, który mógł mieć kapitalny debiut w barwach Malagi!

75'

Kwadrans do końca spotkania. Okazji mnóstwo, bramek zero. Mimo wszystko ten mecz może się podobać.

72'

W akcji wcześniej piłkę do siatki skierował wślizgiem Ricardo Costa, ten który strzelił zwycięskiego gola w pierwszym meczu obu drużyn, jednak sędzia dopatrzył się pozycji spalonej Portugalczyka. Ciężko stwierdzić, nawet po powtórkach... Decydowały centymetry w tej akcji.

71'

Eliseu uderzył z powietrza po podaniu Dudy, jednak miał on bardzo ostry kąt i trafił tylko w boczną siatkę.

70'

Kartka dla Alcacera.

69'

Czy nie było gola dla Valencii?! Pod bramką gospodarzy, po rzucie wolnym, zrobiło się ogromne zamieszanie i piłka trafiła do siatki, ale sędzia anulował gola z powodu spalonego!

68'

Diego Alves!!! Santa Cruz dobrze zastawił się przed atakiem Mathieu, ale z kilku metrów uderzył wprost w Alvesa!!!

67'

Duda z rzutu wolnego uderza w mur gości.

66'

Piatti ukarany żółtą kartką za faul na rozpędzonym Gamezie.

65'

Odpowiedź Bernda Schustera i od razu mamy debiut w Maladze sprowadzonego z argentyńskiego Newell's Old Boys (klub Messiego i Martino) Pablo Pereza. Zmienia on Samuela.

64'

Pierwsza zmiana w tym meczu, w Valencii. Feghouli za Parejo.

63'

Znowu blisko gola dla Valencii! Po dośrodkowaniu Mathieu zarówno Alcacer, jak i Jonas minęli się z piłką przed bramką Caballero.

61'

Jonas!!! Napastnik Valencii wyszedł sam na sam z Willym po podaniu Parejo, jednak jego podcinka o centymetry minęła bramkę gospodarzy!

59'

Dośrodkowanie Portugalczyka bezpańsko przeleciało przez pole bramkowe Valencii! Jęk zawodu na trybunach.

58'

Jeszcze jeden korner dla Malagi po akcji Dudy.

57'

Z rzutów rożnych gospodarze nie potrafili stworzyć zagrożenia pod bramką Alvesa.

56'

Duda wywalczył korner po drugiej stronie boiska.

55'

Jonas!!!! Po rzucie rożnym dla Valencii piłka trafiła przed bramkę pod nogi Brazylijczyka, który jednak na raty nie potrafił pokonać Caballero!

54'

Ucierpiał jeszcze Caballero w tej sytuacji, ponieważ mocno uderzona przez Parejo piłka trafiła go w twarz. Wraca jednak Argentyńczyk do gry.

53'

Willy!!! Kapitalna kombinacja Valencii! Alcacer do Jonasa, ten świetnie 'wpuścił' w pole karne Parejo, jednak pomocnik gości przegrywa pojedynek z bramkarzem rywala!

50'

Pierwsze minuty w drugiej połowie należą do Malagi, która stara się zdobyć pierwszego gola w tym spotkaniu.

48'

15 102 widzów dzisiaj przyszło na La Rosaleda. Nie jest to imponujący wynik.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę.

21:46

Nie jest to najgorsze spotkanie, ale brakuje bramek, pomimo iż sytuacji na zmianę rezultatu było sporo. Remis jest wynikiem raczej zasłużonym, zobaczymy, kto lepiej zareaguje po przerwie.

46'

Koniec pierwszej połowy! 0:0 na La Rosaleda, gwizdy na stadionie w Maladze.

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

43'

Żółtą kartką ukarany Oriol Romeu.

41'

Jonas!!! Brazylijczyk doszedł do piłki dośrodkowanej przed bramkę przez Joao Pereirę, ale głową posłał ją obok bramki Caballero.

39'

Malaga - Valencia

38'

Opatrywany Jonas, który w starciu o górną piłkę oberwał od Camacho. Brazylijczyk wraca szybko do gry.

35'

Po dośrodkowaniu Jonasa, piłki przed bramką nie sięgnął Alcacer, a Parejo nie był w stanie oddać czystego strzału. W dodatku odgwizdany został jeszcze spalony.

34'

Fatalnie przepuścił piłkę po zagraniu Antunesa Ricardo Costa! Dopadł do niej kilka metrów przed bramką Guaity Santa Cruz, ale z powietrza nie potrafił jednak trafić między słupki!

32'

Znowu groźnie pod bramką gospodarzy! Jonas wyszedł za linię obrony i próbował zagrać przed bramkę do Alcacera, ale ten nie trafił w piłkę i nie oddał strzału w kierunku bramki Malagi.

30'

Willy Caballero!!! Bramkarz Malagi najpierw odbił piłkę po mocnym strzale z wolnego Parejo, a następnie obronił nogami dobitkę Jonasa!

29'

Samuel Sanchez faulował Banegę w pobliżu własnego pola karnego. Będzie okazja dla gości.

28'

Żółta kartka dla Eliseu za zbyt gwałtowne protesty po jednej z decyzji arbitra.

25'

Po drugiej stronie jeszcze bardziej nieudana wrzutka Antunesa. Piłka wylądowała poza boiskiem.

24'

Caballero dobrze łapie piłkę po dośrodkowaniu Guardado.

23'

Po kornerze dla gości, podopieczni Bernda Schustera próbowali wyprowadzić kontratak, jednak uczynili to niedokładnie.

22'

Piatti kapitalnie minął Flavio Ferreirę, ale swojego stopera dobrze asekurował Camacho. Rzut rożny.

19'

Z rzutu rożnego dla gospodarzy nie było już zagrożenia dla bramki Valencii.

19'

Diego Alves! Brazylijczyk świetnie broni precyzyjny strzał Dudy z rzutu wolnego!

17'

Żółta kartka dla Mathieu za spóźniony wślizg na nogi Samuela.

17'

Bardzo otwarte jest to spotkanie. Dzięki temu kibice zgromadzeni na La Rosaleda, a nie jest ich niestety zbyt wielu, mają co oglądać.

16'

Na bardzo minimalnym spalonym został złapany teraz Paco Alcacer.

15'

W odpowiedzi Duda oddał groźny, ale jednak niedokładny strzał z dystansu.

13'

To powinien być gol dla Valencii! Piatti przejął piłkę na skraju pola karnego i prawą stroną wpadł w szesnastkę rywala, po czym oddał płaski, minimalnie niecelny strzał na bramkę Malagi!

12'

Do zagranej w pole karne piłki z rzutu wolnego dopadł Ignacio Camacho, ale jego dość pokraczny strzał głową nie zagroził bramce przeciwnika.

10'

Paco Alcacer nie doszedł do prostopadłego podania Jonasa. Szkoda, bo w przeciwnym razie młody napastnik Valencii byłby sam na sam z Caballero.

8'

Jonas otrzymał piłkę przed polem karnym od Parejo, jednak został zablokowany przez defensywę przeciwnika.

7'

Wracając do Fabrice'a Olingi, najmłodszego strzelca bramki dla Malagi w jej historii w La Liga, lada dzień ma być potwierdzony jego transfer do Apollonu Limassol za 500 tysięcy euro i jednocześnie jego wypożyczenie z tego klubu do belgijskiego Zulte Waregem. Ciekawe, że Malaga za tak małe pieniądze decyduje się sprzedać utalnetowanego 17-latka.

5'

Kapitalna okazja dla gospodarzy! Antunes zagrał z lewej strony w pole karne do Samuela Sancheza, ale jego zarówno pierwszy strzał, jak i ekwilibrystyczna dobitka zostały obronione przez Alvesa!

1'

I już pierwsza akcja gospodarzy, zakończona jednak bardzo nieudanym technicznym strzałem Santa Cruza, który pewnie wyłapał Diego Alves.

1'

Zaczynamy mecz!

20:59

Rezerwowi Malagi: Carlos Kameni, Marcos Angeleri, Pedro Morales, Pablo Perez, Francisco Portillo, Juanmi, Bobley Anderson. Trener Bernd Schuster nie skorzysta dziś z Dardera, El Hamdaouiego, Pawłowskiego i Weligtona. Ponadto w tygodniu oddani do innych drużyn zostali Roberto Chen (wypożyczenie do Zulte Waregem) i Fabrice Olinga (sprzedaż do cypryjskiego Apollonu)

20:59

Rezerwowi Valencii: Vicente Guaita, Ruben Vezo, Javi Fuego, Sofiane Feghouli, Fede Cartabia, Dorlan Pabon, Helder Postiga. Poza składem gości pozostali Juan Bernat, Sergio Canales, Michel, Antonio Barragan i kontuzjowany Victor Ruiz.

20:58

Piłkarze obu drużyn wychodzą już na murawę La Rosaleda.

20:57

"Malaga miała serię słabszych meczów, ale ostatnio jej gra się poprawiła. Trenerem tam jest człowiek, który bardzo dobrze zna hiszpański futbol, a dodatkowo na własnym terenie gospodarze będą bardzo groźni. Czeka nas trudne spotkanie." - to z kolei opinia Juana Pizziego, trenera Valencii.

20:55

"Valencia powinna być w pierwszej piątce, ponieważ ma w swojej drużynie wiele jakości, a z nowym trenerem odzyskała odpowiedni rytm. Stawili czoło Atletico Madryt, a i w poprzednich spotkaniach dobrze się spisywali. Dlatego też uważam, że czeka nas trudny mecz" - mówił przed spotkaniem szkoleniowiec Malagi, Bernd Schuster.

20:53

Czekamy na potwierdzenie zawodników rezerwowych obu drużyn, bowiem ile źródeł, tyle różnych zestawień. Jak otrzymamy oficjalne informacje na ten temat, natychmiast je podamy.

20:44

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu zespołów!

20:44

Ciekawe, jak spisze się Valencia po trzech meczach rozegranych na przeciągu tygodnia. Podopieczni Juana Pizziego przegrali bowiem dwumecz z Atletico Madryt w Pucharze Króla (1:1 i 0:2), a także w lidze ulegli Celcie 1:2. Malaga miała zdecydowanie więcej odpoczynku, jako że z rozgrywek pucharowych odpadła rundę wcześniej. W lidze z kolei Andaluzyjczycy także ponieśli porażkę. Podopieczni Bernda Schustera musieli uznać wyższość Levante, które wygrało 1:0.

20:41

Tak wyglądało to spotkanie

20:39

W pierwszym meczu obu drużyn, rozegranym w pierwszej serii spotkań, Valencia pokonała Malagę 1:0, a jedynego gola w końcówce meczu zdobył stoper Nietoperzy, Ricardo Costa.

20:36

Tym spotkaniem rozpoczynamy rundę rewanżową w Primera Division. Obie drużyny na pewno nie mogą być zadowolone swoim miejscem w tabeli na półmetku. Valencia jest dopiero ósma i taka gra Nietoperzy kosztowała posadę trenera Miroslava Djukicia kilka tygodni temu, z kolei Malaga, w bardzo odmienionym składzie, zajmuje ledwie 14. lokatę i ma tylko cztery punkty przewagi nad strefą spadkową. Bernd Schuster jednak, póki co, może spać spokojnie.

20:35

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 20. kolejki La Liga, w którym Malaga zmierzy się z Valencią.