Niedziela, 19 stycznia 2014, godz. 12:00
2 : 2
Real SociedadReal Sociedad
1. połowa1 : 2
95'

Mecz kończy się wynikiem 2:2. Po pierwszych 15 minutacg wydawało się, że goście rozniosą Getafe a później jednak wszystko się zmieniło.

90'

3 minuty dłużej potrwa ten mecz

88'

Colunga na boisku

84'

Niestety zanosi się na to, że więcej bramek nie zobaczymy - wielka kopanina na boisku. Murawa po deszczu także nie pomaga

81'

Do końca mniej niż 10 minut czy któraś z drużyn zdecyduje się na decydujący zryw?

77'

Lustondo na boisku zmienia Bergara

75'

Kwadrans do końca meczu

74'

i Castro melduje się na boisku

71'

2 zmiana w zespole gospodarzy

71'

W dogodnej sytuacji faul Leona

65'

Chwila zamieszania na boisku po brzydki faulu zawodnika Getafe ale wszystko zostało wyjaśnione. Przewaga jednego gracza na boisku teraz jest dość widoczna. Do końca meczu prawie 20 minut

62'

Głupia druga żółta kartka dla Fernandeza i zawodnik musi opuścić boisko

60'

Griezmann zmieniony przez Prieto

56'

Ależ przewagę mają teraz gospodarze. Sociedad płaci za minimalizm i żeby za momment nie okazało się, że zapłaci za to punktami. A Getafe głównie za sprawą Maricy się przebudzili

54'

za taktyczny faul na połowie rywala

53'

G o o o o o o o o o ol l l l l l l! ! ! ! ! ! ! Pedro Leon z woleja z 7 metrów pokonuje bramkarza gości !!! Mamy remis !!

52'

Getafe w pierwszych minutach drugiej połowy próbuje wyrównać. Pytanie tylko czy graczon gospodarzy starczy sił na pokonanie bramkarza gości.

49'

i drugą połowę zaczynamy od żółtej kartki

46'

Zaczynamy drugie 45 minut

46'

Lago za kontuzjowanego Escudero

45'

Sędzia nie doliczając nawet minuty kończy 1 połowę. Zapraszam po przerwie!

41'

Borja za faul na Bergary

41'

Ostatnie minuty pierwszej, ciekawej połowy przed nami

38'

AJJJJJ....Marica nie trafił z 2 metrów na pustą bramkę!!!

36'

Michel za dyskusję

34'

Getafe po strzeleniu bramki nie poddaje się - zawodnicy gospodarzy jeszcze przed przerwą chcą wyrównać

31'

z dyskusję z arbitrem

31'

I proszę....wydawało się, że wynik meczu jest już prawie rozstrzygnięty a tu niespodzianka. Marica strzela kontaktowego gola i wszystko jest możliwe

28'

G o o o o o o ol l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! ! !Mamy kontaktowego gola a jego autorem Marica!!

24'

Zupełnie nie widać po zawodnikach gospodarzy aby mieli jakikolwiek pomysł na pokonanie rywali. Bramkarz Sociedad jak do tej pory tylko moknie bo w Getafe pada deszcz

20'

Zdecydowana dominacja Sociedad. Kwestią czasu są prawdopodobnie kolejne bramki dla gości.

16'

G o o o o o ! ! ! ! ! ! ! Dośrodkowanie z prawej strony i Agirretxe po raz drugi trafia do bramki !!!

14'

Chwila spokoju na boisku w Getafe choć optyczną przewagę mają goście

12'

Carlos Vela wpycha piłkę do siatki ale arbiter boczny wskazuje na pozycję spaloną

10'

Ależ okazja dla gości - uderzenie głową Griezmana świetnie broni Moya

8'

Ładne i celne uderzenie Marica pewnie brono Bravo

7'

Świetny początek gości w tym deszczowym meczu. Dla Getafe sytuacja robi się coraz trudniejsza ponieważ zapowiada się na kolejną porażkę z rżedu

5'

G o o o o o o o o o o o l l l l l l! ! ! ! ! !Agirretxe kapitalnym uderzeniem pokonuje bramkarza Getafe!!!!!!!

1'

Zaczynamy - pierwszy gwizdek sędziego za nami!!

11:58

Witamy na boisku oba zespoły

11:56

Rezerwowi gospodarzy: Jordi Codina, Alberto Lopo, Roberto Lago, Medhi Lacen, Adrián Colunga. Pedro Mosquera, Javi Navas

11:54

Rezerwowi gości: Zubikarai, Alexander Callens, Gorka Urkola, Xabi Prieto, Gonzalo Castro Irizabal, Javier Ariel Rosada, Haris Seferovic

11:50

Rozpoczynamy relację NA ŻYWO z meczu w niedzielne samo południe. Getafe, które przegrało 5 ostatnich spotkań z rzędu podejmuje Real Sociedad