0 : 5
Real MadrytReal Madryt
1. połowa0 : 3
17:50

Królewscy rozstrzelali rywali i dołożyli "cegłę" do spadku Los Beticos do Segunda Division. Za uwagę dziękuje Mateusz Kapera. Zapraszam na mojego twittera, aby podzielić się wrażeniami po tym spotkaniu, a także o lidze hiszpańskiej.

93'

Koniec meczu. Real wygrywa na Villamarin 5:0.

92'

Marcelo dośrodkował piłkę z lewego skrzydła, Ronaldo próbował uderzyć futbolówkę z przewrotki, ale nieczysto trafił w piłkę, która poleciała do dobrze ustawionego Moraty, który bez problemu pokonał Andersena. Betis - Real 0:5

90'

GOOL! ALVARO MORATA!

86'

Molina przed szansą! Wślizgiem uderzał piłkę z kilku metrów od bramki Lopeza! Fatalnie przestrzelił...

86'

Marcelo posyła petardę ze skraju pola karnego, ale przestrzela.

82'

Modrić uderza z dystansu, piłkę "wypluł" Andersena, do której podbiegł jeszcze Bale, ale przesadził z mocą podania.

81'

Paulao! Świetna okazja dla Betisu! Dośrodkowanie z prawej strony na głowę Paulao, który minimalnie przestrzela.

79'

Na boisku pojawia się ostatni rezerwowy zawodnik Betisu Jose Antonio Caro. Boisko opuścił Lorenzo Reyes.

79'

Żółta kartka dla Javiera Chica

77'

Alvaro Morata pojawia się na boisku za Karima Benzemę

76'

Nacho wchodzi za Ramosa.

75'

Vadillo otrzymuje żółtą kartę na faul na Carvajalu

71'

Di Maria opuszcza boisko, wchodzi Illarramendi. Świetny mecz Argentyńczyka.

69'

Di Maria na 4:0

64'

Potężne uderzenie ze sporego dystansu w wykonaniu Di Marii przełamały palce Andersena.

63'

Juanfran za Salvę Sevilla

62'

DI MARIA GOOOL!!!

61'

Benzema zdecydował się na indywidualną akcję i uderzył sprzed pola karnego. Dobra interwencja Andersena.

60'

Benzema zdobywa gola na 3:0

59'

Kibice na Villamarin od 25 minuty śpiewają: "Garrido, odejdź już!"

57'

Ruben Castro schodzi z boiska. Za niego pojawia się Vadillo.

53'

Ronaldo marnuje setkę! Znalazł się oko w oko z Andersenem i przegrał pojedynek z Andersenem.

52'

Ależ mógłby być samobój! Marcelo wypuścił lewym skrzydłem Di Marię, który od razu dośrodkował. Piłkę wybijał obrońca Betisu i o mały włos nie wpakował piłkę do siatki.

49'

Ronaldo uderza, ale jednak ponad poprzeczką.

48'

Modrić faulowany tuż przed polem karnym! Bale czy Ronaldo uderzy?

46'

Betis rozpoczyna drugą połowę.

16:49

Ostatnia bramka dla Realu padła po przejęciu piłki przez Modricia, którzy zamarkował uderzenie kładąc rywali na ziemię po czym wystawił piłkę Benzemie, który potężnym strzałem pokonał Andersena.

47'

Po bramce dla Realu sędzia zakończył pierwszą połowę

46'

BENZEMA GOOOL!!!

44'

Carvajal ładnie pokazał się na prawym skrzydle i płasko dośrodkował do Di Marii... ale wtrącił się Benzema, który zepsuł akcję.

41'

Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Betisu na Pepego, który posyła "balon" w stronę bramkarza rywala.

37'

Gol Garetha Bale na 2:0

35'

Di Maria ładnie przerzucił piłkę nad głowami obrońców do Marcelo, który jednak dośrodkował niecelnie.

33'

Gol Cristiano Ronaldo na 1:0

27'

Salva Sevilla otrzymuje żółty kartonik za faul na Carvajalu.

27'

Poszkodowany we wcześniejszej akcji Ronaldo oddał rzut wolny Bale'owi, który technicznym strzałem pokonał zaskoczonego Andersena. Duży błąd portero Betisu.

25'

BALE GOOOOL!

24'

Ronaldo faulowany przed polem karnym! Gorąco teraz pod bramką Betisu.

21'

Akcja Realu Madryt. Ronaldo zagrywa na lewo do Di Marii, ale ten dosrodkowuje prosto w ręce bramkarza.

20'

Pierwsza żółta kartka dla Sergio Ramosa za faul na Leo Baptistao. Ostre wejście Ramosa wślizgiem.

13'

Faulowany Leo Baptistao przez Di Marie w środkowej strefie boiska.

13'

Dwudzieste pierwsze trafienie w lidze hiszpańskiej najlepszego piłkarza świata 2013 roku.

11'

Atomowe uderzenie Portugalczyka zza pola karnego! Nawet nie ruszył się Andersen.

10'

CRISTIANO RONALDO GOOL!

9'

Ruben Castro mocno uderza na bramkę Realu, ale bez sukcesu.

9'

Co prawda, Betis bardzo źle prezentują się w lidze, ale co ciekawe awansowali do fazy pucharowej.

4'

Marcelo ostro fauluje rywala przy linii bocznej, sędzia jednak darował Brazyliczykowi i nie pokazał kartonika.

2'

Pierwsza wrzutka Di Marii, ale piłka wpada w prosto ręce golkipera Betisu.

1'

Pierwszy gwizdek! Zaczynają Królewscy!

15:59

Królewscy na niebiesko, gospodarze w zielono-białe pasy.

15:58

Piłkarze obu drużyn już na boisku.

15:57

Zapraszam także do śledzenia mojego twitter'owego profilu.

15:56

Piszcie swoje typy na ten mecz w komentarzach oraz zadawajcie pytania dotyczące spotkania!

15:55

Zapowiedź tego spotkania dostępna tutaj.

15:49

Damian Perquis nie zagra w dzisiejszym spotkania. W nocy trafił do szpitala z powodu kolki nerkowej - podała hiszpańska MARCA.

15:44

Ławka rezerwowych Betisu: Guillermo Sara, Nacho, Caro, Verdu, Juanfran, Vadillo, J. Carlos

15:23

Ławka rezerwowych Realu Madryt: Casillas, Arbeloa, Nacho, Jesé, Morata, Isco, Illarramendi.

15:05

Witam sympatyków ligi hiszpańskiej w relacji na żywo z meczu 19. kolejki ligowej między Betisem a Realem Madryt. Za chwilę składy obu drużyn.