Atletico MadrytAtletico Madryt
17:50

Dziękuję za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net. Do widzenia.

17:50

Mecz nie powalił na kolana, z boiska wiało nudą. Mimo to, Atletico potrafiło wygrać. Było bowiem zabójczo skuteczne. Wykorzystało jedyną stuprocentową okazję w meczu i zainkasowało 3 punkty.

93'

Koniec meczu.

93'

Próbuje Malaga jeszcze atakować, ale nieskutecznie. Faulował jeszcze Jesus Gamez i gospodarze już bez szans na wygranie tego spotkania.

90'

O 3 minuty przedłużył sędzia to spotkanie.

90'

Ręką zatrzymał akcję Atletico Antunes, i dostał żółtą kartkę.

86'

Żółtą kartką ukarany jeszcze Samuel Sanchez.

84'

Ostatnią roszadę przeprowadza także Diego Simeone. Na boisko wchodzi Alderweireld, a zastępuje on Davida Villę.

78'

Ostatnia zmiana w drużynie gości. Schodzi Angeleri, a w jego miejsce pojawia się Pedro Morales.

78'

Teraz arbiter przeszkodził Maladze w rozegraniu dobrej akcji. Od sędziego odbiła się futbolówka.

75'

Teraz Malaga nie ma już nic do stracenia próbuje atakować, ale robi to dość niemrawo.

70'

Malaga się otworzyła, chciała pierwsza strzelić bramkę, tymczasem nadziała się na kontrę Atletico. Sytuację próbowali ratować jeszcze defensorzy gospodarzy, ale po zamieszaniu w szesnastce piłka trafiła do Koke, który spokojnie umieścił ją w pustej bramce.

70'

GOOOOOOOL!!!!! KOKE!!!!!!!!!!!!!!!

69'

Dośrodkowywał Juanfran, ale Sergio Sanchez nie chciał ryzykować błędu i mimo że był nieatakowany, to wybił piłkę bezpiecznie na rzut rożny.

66'

i Roque Santa Cruz za Juanmiego.

66'

Bernd Schuster także doknuje zmian. Wejdzie dwóch ofensywnych zawodników. Najpierw Duda za Eliseu...

62'

Kolejna zmiana w ekipie gości. Boisko opuszcza Arda Turan, a zastępuje go Cristian Rodriguez.

58'

Dobra akcja Atletico, ale zwijała się tam jak w ukropie defensywa gospodarzy i piłkę łatwo złapał Caballero.

54'

Zatrzymuje Juanfran szybką kontrę Malagi. Piłkarz Atletico faulował Antunesa i został ukarany za to żółtą kartką.

50'

Próbuje od początku Atletico, ale obrona gospodarzy dziś bardzo skoncentrowana, gra konsekwentnie i nie pozwala podopiecznym Diego Simeone stworzyć zagrożenia pod bramką Wilfredo Caballero.

46'

Po przerwie na boisku pojawił się Adrian Lopez. Hiszpan zmienił swojego rodaka Olivera Torresa.

46'

Druga połowa już rozpoczęta.

16:53

Pierwsza część nie za ciekawa. Dużo ostrej gry, sytuacji jak na lekarstwo.

45'

Koniec pierwszej połowy.

40'

Fatalnie jednak wykonany rzut wolny przez Atletico.

40'

Faulowany na skrzydle Diego Costa i żółta kartka dla Angeleriego.

35'

Straciła Malaga piłkę pod własnym polem karnym. Futbolówka trochę przypadkowo trafiła do Ardy Turana, który z ostrego kąta próbował strzelać, ale jego uderzenie złapał Caballero.

33'

Dobre prostopadłe podanie, ale na spalonym Diego Costa.

32'

Próbował jeszcze Samuel Sanchez, ale z ok. 18. metrów uderza obok bramki.

30'

Ładnie wbiegł w pole karne Eliseu. Wyprzedził obrońców i strzelał po ziemii w długi róg, ale złapał to uderzenie Courtois.

25'

Zaostrzyła się gra. Teraz żółtą kartką ukarany Sergi Darder.

21'

Świetne podanie w pole karne do Juanfrana. Ten strzelał wślizgiem, ale obronił Caballero.

18'

Przewrócił się Villa, w polu karnym, po starciu z Weligtonem, ale powtórki pokazały, że nie ma mowy o karnym.

15'

Rzut wolny po faulu na Diego Coscie. Dośrodkowywał Koke, ale nikt piłki nie trącił i złapał ją Caballero.

10'

Miranda ukarany żółtą kartką za protesty.

8'

Koke próbował z daleka, ale uderzył bardzo lekko i spokojnie złapał piłkę Caballero.

6'

Diego Godin ostro potraktował Eliseu. Po wolnym, duże zamieszanie w polu karnym Atletico, w skutek czego strzelał Sanchez. Jego uderzenie jednak daleko od bramki.

3'

Pierwsza próba Atletico, ale na spalonym Villa.

1'

Spotkanie rozpoczęte.

15:56

Kolejny raz poza kadrą meczową Malagi znalazł się Bartłomiej Pawłowski. Wszystko wskazuje na to, że hiszpański klub nie wykupi Polaka i będzie on musiał wrócić do Widzewa.

15:51

Rezerwowi Atletico: Aranzubia, Adrian, Insua, Sosa, Rodriguez, Alderweireld

15:49

Rezerwowi Malagi: Kameni, Flavio, Portillo, Santa Cruz, Morales, Duda, Anderson

15:48

Dzień dobry. Rozpoczynamy relację z meczu 18. kolejki ligi hiszpańskiej pomiędzy Malagą i Atletico Madryt. Michał Przybycień. Zapraszam.