2 : 2
Real MadrytReal Madryt
1. połowa2 : 1
17:50

Osasuna mogła ten mecz wygrać, bowiem prowadziła 2:0 i grała w przewadze jednego zawodnika. Prowadzenia nie udało się utrzymać, ale remis z Realem to też dobry wynik dla gospodarzy. Real traci ważne punkty. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

95'

Dobre piąstkowanie Andresa Fernandeza i koniec! Osasuna remisuje z Realem 2:2!

94'

Jeszcze rzut wolny dla Realu ze środka boiska. Będzie długa piłka od Alonso. Zła decyzja sędziego, bo ręki Loe nie było.

93'

Faul w ofensywie Benzemy.

93'

Di Maria wywalczył korner.

92'

Fatalna centra Alonso. Od bramki zacznie grę Andres.

91'

Bardzo groźne dośrodkowanie Jese, ale Benzema nie był w stanie dobrze zareagować w polu bramkowym.

91'

Cztery minuty doliczone do tego spotkania.

89'

Di Maria zwiódł rywala przed polem karnym, ale płaskim strzałem prawą nogą nie był w stanie oddać czystego strzału.

87'

Kontra Realu, ale Loties dobrze blokuje Di Marię.

87'

Manu Omwu za bohatera tego meczu, Oriola Rierę.

86'

Ostrzeżenie dla trenera gospodarzy, Javiego Gracii, który nieco zbyt wylewnie się zachowywał przy linii bocznej.

85'

Ciężkie minuty przed Osasuną. Real doszedł do głosu.

85'

Lolo z dystansu uderzył na wiwat.

84'

Tymczasem Jese Rodriguez zmienia Isco.

84'

Na spalonym złapany Cristiano Ronaldo.

83'

Jese pojawi się na boisku.

82'

Centrostrzał Di Marii wylatuje poza boisko.

81'

Raoul Loe wchodzi na plac gry w miejsce Emiliano Armenterosa.

81'

Portugalczyk pięknym strzałem głową doprowadza do wyrównania! No i teraz Osasuna może żałować niewykorzystanych okazji! Remis! 2:2!

80'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Pepe!!!

79'

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Francisco Silvy za faul na Cristiano Ronaldo. Nie ma wątpliwości i obie drużyny w dziesiątkę.

78'

Benzema pewnie powstrzymany w polu karnym.

77'

Znowu chciał wymusić karnego Cristiano Ronaldo. Oczywiście bez skutku.

76'

Oier Sanjurjo zmienia Roberto Torresa w ekipie gospodarzy.

75'

Faul Silvy na Carvajalu i żółta kartka.

74'

Odbite uderzenie z dystansu Di Marii nie sprawiło problemów golkiperowi Osasuny.

73'

Na spalonym Armenteros.

71'

Ależ okazja dla Osasuny! Po płaskim dośrodkowaniu Bertrana Roberto Torres w dobrej sytuacji na raty nie potrafił pokonać Lopeza!

70'

Bardzo dobre dośrodkowanie ma dzisiaj Bertran. Co chwila w trudnych sytuacjach muszą interweniować stoperzy.

66'

Składna akcja gospodarzy zakończona niecelnym uderzeniem z dystansu Francisco Silvy.

64'

Zmiana w Realu. Nacho zmienia Modricia.

63'

Andres łapie wrzutkę Benzemy w kierunku Ronaldo.

62'

Ważna interwencja Pepe po dośrodkowaniu Bertrana.

61'

Genialna kontra gości zmarnowana przez skrzydłowego gospodarzy, który nie potrafił dograć w pole karne do trójki swoich partnerów!!! Jedyny Xabi Alonso odbija piłkę!

58'

Groźnie uderzył z okolic narożnika boiska Cristiano Ronaldo, ale piłka nieznacznie mija bramkę Andresa.

57'

Andres Fernandez łapie wrzutkę Di Marii z narożnika boiska.

57'

Di Maria wchodzi w miejsce słabiutkiego Bale'a, który dziś dodał argumentów zwolennikom sformułowania 'najdroższe drewno w historii'.

54'

Rzut rożny dla Osasuny po interwencji Carvajala.

54'

W ostatnich minutach zdecydowaną przewagę mają gospodarze. Trzeba jednak pamiętać, że to może się skończyć kontrą gości.

52'

Płaski strzał z rzutu wolnego Armenterosa nie sprawił kłopotów Lopezowi.

51'

15 978 - tylu kibiców ogląda na żywo to spotkanie.

51'

Diego Lopez pewnie łapie wrzutkę Armenterosa.

50'

Gdyby Riera potrafił minąć swoim zagraniem Xabiego Alonso, to Cejudo byłby sam na sam z Lopezem. Tak się nie stało i tylko rzut rożny.

48'

Po pierwszych akcjach widać, że Real będzie się męczył w ataku pozycyjnym w drguiej połowie.

46'

Wznawiamy grę!

16:58

Wracamy na Estadio El Sadar, gdzie za chwilę rozpocznie się druga połowa pojedynku Osasuny z Realem Madryt. Gospodarze prowadzą 2:1 i grają z przewagą jednego zawodnika. Ciekawe, czy będą w stanie odnaleźć się w tej nietypowej dla siebie sytuacji.

16:48

Osasuna miała znakomitą sytuację, bowiem prowadziła 2:0, a jeszcze zaczęła grać w przewadze wobec idiotycznej czerwonej kartki Sergio Ramosa. Real jednak potrafił jeszcze przed przerwą wrócić do gry za sprawą Isco i mecz w drugiej połowie będzie niezwykle ciekawy.

45'

Koniec pierwszej części gry! Do przerwy Osasuna prowadzi z Realem 2:1.

45'

W międzyczasie była żółta kartka dla Roberto Torresa.

45'

Ronaldo zagrał przed pole karne do Isco, a ten precyzyjnym strzałem zmniejsza straty! Real w dziesiątkę wraca do gry!

45'

GOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Isco!

45'

Kretyńskie zachowanie Ramosa, który w absurdalny sposób łokciem trafił w niegroźnej sytuacji rywala i obejrzał drugą żółtą kartkę! Czerwona kartka.

43'

Świetna, szybka kontra Osasuny, ale zakończona mizernym strzałem Armenterosa.

42'

Ronaldo huknął z dystansu, ale odbita piłka poszybowała tuż nad poprzeczką!

42'

Posiadanie piłki: Osasuna 38%, Real 62%. Ale co z tego, skoro na tablicy wyników 2:0, a i z przebiegu spotkania jest to zasłużone prowadzenie.

40'

Niebywałe! Osasuna podwyższa prowadzenie! Po rzucie rożnym uderzenie głową Damii świetnie odbił Diego Lopez, ale przy dobitce Riery był już bezradny! 2:0!

39'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!!! Oriol Riera!!!

38'

Damia zablokowany przed polem karnym Królewskich. Ten mecz nie układa się gościom.

35'

Żółtko dla Damii za trafienie ręką Bale'a w pojedynku o górną piłkę.

34'

Ronaldo w beznadziejny sposób próbował wymusić jedenastkę. Klasyczne 'Padolino'...

33'

Marcelo wywalczył korner dla swojego zespołu.

33'

Znowu niezła szansa dla gospodarzy, ale Silva nie trafił czysto w piłkę po rzucie rożnym.

32'

Diego Lopez! Z rzutu wolnego z boku boiska bramkarza Realu omal nie zaskoczył Armenteros, ale ten nie dał się zaskoczyć!

32'

Żółta kartka dla Sergio Ramosa za faul w narożniku boiska na Cejudo.

31'

Andres Fernandez uchronił swój zespół od rzutu rożnego po zablokowanej centrze Marcelo.

29'

Ronaldo z dystansu posyła piłkę dość daleko od bramki rywala.

27'

Ronaldo z rzutu wolnego trafia prosto w mur gospodarzy.

26'

Żółta kartka dla Cejudo.

25'

Dośrodkowanie Bale'a wyleciało poza plac gry.

23'

Ronaldo próbował w polu karnym przelobować, ale posłał piłkę ponad poprzeczką!

21'

Pepe łokciem trafił Roberto Torresa i ogląda żółtą kartkę.

20'

Dobra interwencja Andresa Fernandeza we własnym polu karnym.

20'

Płaskie dośrodkowanie w pole karne Carvajala przerywa interwencją Arribas i rzut rożny dla gości.

18'

Modrić przewrócił się w polu karnym w starciu z Arribasem. Dużo dodał od siebie Chorwat i dlatego sędzia nie odgwizdał jedenastki.

17'

Kapitalne dośrodkowanie zewnętrzną częścią stopy Bertrana w pole karne, gdzie Oriol Riera mierzonym strzałem głową pakuje piłkę do siatki zaskoczonego Lopeza!!! 1:0 dla Osasuny!

16'

GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL!!! Oriol Riera!

14'

Roberto Torres w sytuacji sam na sam z Lopezem posyła piłkę nad poprzeczką!!!

12'

Bertran uprzedził Ramosa w polu karnym i będzie korner dla Realu.

11'

Żółta kartka dla Alejandro Arribasa za faul taktyczny na Carvajalu.

10'

To musiał być gol dla Realu!!! Isco kapitalnie piętą dograł w pole karne do Cristiano Ronaldo, a Portugalczyk w idealnej okazji uderza obok słupka!!!

9'

Po dośrodkowaniu Marcelo dobrze interweniował Loties.

7'

Złe wyjście z bramki Lopeza i omal nie padła z tego bramka dla Osasuny! Przed samą bramką jednak piłka została wybita przez gości.

6'

Isco minimalnie zbyt mocno zagrał w pole karne do Benzemy.

5'

Obrona Osasuny nie wygląda tak szczelnie, jak podczas zremisowanego 0:0 meczu z Barceloną. Teraz poślizgnął się w polu karnym Arribas, ale Ronaldo na siódmym metrze został zablokowany.

4'

Modrić z daleka ustrzelił jakiegoś gołębia latającego nad stadionem, a po chwili w polu karnym Loties dobrze zatrzymał Ronaldo.

4'

Nie ma kompletu na El Sadar, jako że ceny biletów na to spotkanie były koszmarnie drogie. Zaczynały się od 120 euro!

3'

Moment szaleństwa właśnie się zakończył i Real zaczyna się męczyć w ataku pozycyjnym.

1'

Szalone tempo od pierwszych sekund, ale nie wiąże się ono z dokładnością zagrań.

1'

Zaczynamy mecz!

15:56

Obie drużyny wychodzą na murawę El Sadar. Dzisiejszy mecz poprowadzi pan Clos Gomez.

15:51

Jeśli Real dzisiaj wygra, to zrówna się punktami z Barceloną i Atletico, których czekają w tej kolejce trudne pojedynku. Barca zmierzy się u siebie z Villarreal o godzinie 20, z kolei Atletico jutro podejmie Valencię.

15:42

Real w środku tygodnia ograł bez większych problemów Kopenhagę w Lidze Mistrzów. Co ciekawe, w tym meczu wystąpiło wielu podstawowych zawodników Królewskich. Zobaczymy, jak będzie to wyglądało dzisiaj w wykonaniu podopiecznych Ancelottiego.

15:35

Ławka rezerwowych Osasuny: Asier Riesgo, Joan Oriol, Miguel Flano, Raoul Loe, Manuel Omwu, Jose Garcia, Oier Sanjurjo. W zespole gospodarzy zabraknie dziś kontuzjowanych De las Cuevasa, Sisiego oraz Nino, a także zawieszonego Punala.

15:33

Rezerwowi Realu: Iker Casillas, Alvaro Arbeloa, Nacho, Asier Illarramendi, Angel Di Maria, Jese Rodriguez, Alvaro Morata. Carlo Ancelotti nie skorzysta dzisiaj z Khediry, Coentrao, Casemiro oraz Varane'a.

15:31

Obok prezentujemy składy obu drużyn!

15:29

Trzeci w tabeli Real gra dzisiaj w Pampelunie, gdzie Królewskim udało się odnieść tylko jedno zwycięstwo w ciągu ostatnich pięciu sezonów. Miało to miejsce dwa lata temu, gdy Real Jose Mourinho sunął po mistrzostwo Hiszpanii. Dzisiaj Osasuna walczy rozpaczliwie o utrzymanie w lidze, ale to i tak powinno to być bardzo ciekawe spotkanie.

15:15

Witamy bardzo serdecznie na relacji z meczu 16. kolejki La Liga, w którym Osasuna Pampeluna zmierzy się z Realem Madryt.