Villarreal CFVillarreal CF
1 : 1
malagaMalaga CF
22:22

Wszystko wskazywało na to, że słabe dziś Villarreal wygra z jeszcze słabszą Malagą, ale gospodarze nie potrafili do ostatniego gwizdka dowieźć swojego prowadzenia i bramka Weligtona pozwala gościom na wywiezienie z El Madrigal jednego punktu. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

95'

Koniec! Remis na El Madrigal!

94'

Z rzutu rożnego, którego chyba nie powinno być, dośrodkowuje Anderson i Weligton głową umieszcza piłkę w siatce!!! Malaga wyrównuje w ostatnich sekundach!

94'

GOOOOOOOOOOOOOOLLLLL!!! Weligton!

93'

Będzie rzut rożny dla Malagi po odbitym dośrodkowaniu Moralesa.

92'

Jeszcze niecelna próba Giovaniego z około 20 metrów.

92'

Giovani kapitalnie poradził sobie z Weligtonem, ale później nie był w stanie celnie dograć do ustawionego przed bramką Pereza!

91'

Trzy minuty doliczone do tego słabego spotkania.

90'

Uche!!! Nigeryjczyk z kilku metrów główkuje wprost w nogę Willy'ego Caballero!!!

88'

Na spalonym złapany Olinga, choć tego ofsajdu chyba nie było.

87'

Żółta kartka dla Andersona za zbyt wczesne wykonanie rzutu wolnego.

84'

Z rzutu rożnego dla gospodarzy nic ciekawego nie wyszło.

82'

Ostatnia roszada w tym spotkaniu. Hernan Perez za Uche.

81'

Dziesięć minut nadziei dla Malagi i jej trenera Bernda Schustera, który zdaniem hiszpańskich dziennikarzy walczy dziś o swoją posadę.

76'

Poważniejsza kontuzja Sergiego Dardera. Pomocnik gości zniesiony na noszach do szatni, w jego miejsce Bobley Anderson. Nie zobaczymy dziś Bartłomieja Pawłowskiego.

75'

Jeszcze jedna zmiana w tym spotkaniu. Tomas Pina wchodzi w miejsce Manuela Triguerosa.

74'

Faulował Sergiego Dardera Bruno Soriano i ogląda żółtą kartkę.

73'

Nie poszli za akcją Uche jego koledzy i dośrodkowanie Nigeryjczyka w polu karnym było 'do nikogo'.

71'

Coraz mniej czasu do końca, a sytuacja Moralesa była jedyną stworzoną przez oba zespoły w drugiej połowie.

67'

Nie ma gola dla Malagi!!! Groźnie płasko uderzył z dystansu Eliseu, piłkę odbił Asenjo, doszedł do niej Morales, ale uderzył wprost w bramkarza gospodarzy!!!

66'

Po efektownej akcji Caniego, kiksował w polu karnym Weligton, ale na jego szczęście piłka znalazła się za linią końcową. Seria rzutów rożnych dla Villarreal, kolejna w tym meczu.

63'

... natomiast w Maladze Morales za Tissone.

62'

No to czas na zmiany. W Villarreal Giovani zmienia Pereirę...

62'

Na bardzo niskim poziomie stoi ta druga połowa. Szkoda, bo zdecydowanie więcej można było się spodziewać po tym spotkaniu.

60'

Będzie ciekawiej na boisku, bo pojawi się za chwilę Giovani dos Santos.

60'

Dośrodkowanie Costy zablokowane i będzie korner dla Villarreal.

54'

Na spalonym złapany Fabrice Olinga.

52'

Żółta kartka dla Eliseu za faul na Triguerosie.

51'

Znowu słaby początek w wykonaniu obu zespołów. Sporo czasu zajmuje im wejście w mecz.

49'

Zupełnie nieudana centra Gameza z prawego skrzydła.

46'

Wznawiamy grę na El Madrigal!

21:17

Villarreal grał całkiem dobrze w tej pierwszej połowie, stworzyło kilka groźnych sytuacji i zasłużenie prowadzi 1:0 po trafieniu Bruno Soriano. Po przerwie Malaga nie będzie miała nic do stracenia, więc być może zobaczymy na boisku Bartłomieja Pawłowskiego.

47'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Villarreal prowadzi z Malagą 1:0!

45'

Villareal - MalagaVillareal - Malaga

45'

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

42'

Żółta kartka dla Juanmiego.

41'

Bardzo niecelny strzał głową Gabriela.

40'

Teraz gospodarze przebywają z piłką dłuższą chwilę w pobliżu pola karnego rywala. Na razie jednak nie potrafią zakończyć akcji strzałem i zdobywają kolejne kornery.

36'

Było groźnie! Niezłą centrą popisał się Darder, ale w piłkę tuż przed bramką nie trafili Weligton i Camacho!

35'

Rzut rożny dla Malagi po akcji Antunesa.

35'

Na trybunach jest dzisiaj obecny legendarny piłkarz Villarreal, Marcos Senna.

32'

Głupia strata gości na własnej połowie. Piłkę przejmuje Costa, na lewym skrzydle dostaje Cani i płasko dośrodkowuje idealnie do wbiegającego Bruno, który z kilkunastu metrów pokonuje Caballero! 1:0 dla Villarreal!

32'

GOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Bruno Soriano!

30'

Jonathan Pereira doznał kontuzji barku w starciu z Weligtonem. Wygląda na to, że będzie mógł grać dalej.

28'

Gospodarze wreszcie przejęli inicjatywę na boisku i na pewno w swoim ataku są groźniejsi niż ekipa Malagi.

25'

Ależ pudło Uche! Nigeryjczyk dostał idealnie dośrodkowanie od Caniego, ale głową z kilku metrów posłał piłkę obok bramki!

23'

Piłka trafia w pole karne do Uche, ten mocno uderza z kilkunastu metrów, ale Caballero świetnie odbija piłkę!

20'

Zmiana w Maladze. Kontuzjowany Samuel jednak schodzi z boiska. W jego miejsce Fabrice Olinga.

19'

Żółta kartka dla Camacho za faul taktyczny na Canim.

17'

Samuel Sanchez opatrywany przez lekarzy z Malagi po jednym ze starć. Gracz gości może jednak kontynuować grę.

14'

Bardzo niecelne uderzenie głową Sergio Sancheza.

13'

Seria rzutów rożnych dla gości, którzy są nieznacznie lepsi do tej pory w tym pojedynku.

11'

Tempo spotkania jest niezłe, ale brakuje sytuacji bramkowych i strzałów w pierwszych minutach spotkania.

8'

Juanmi został znakomicie zatrzymany w polu karnym przez Gabriela. Rzut rożny.

4'

Dobra interwencja w defensywie gospodarzy po dośrodkowaniu Eliseu z rzutu wolnego i sytuacja wyjaśniona.

3'

Teraz Eliseu faulowany na skrzydle przez Mario. Rzut wolny dla Malagi.

2'

Dobra centra Pereiry w kierunku Uche, ale ten został zablokowany prez Gameza.

1'

Przewrócił się w polu karnym Eliseu w starciu z Jaume Costą, ale sędzia nie podyktował karnego.

1'

Rozpoczynamy mecz! Przy piłce Malaga!

20:29

Obie drużyny już na murawie El Madrigal. Za chwilę zaczynamy.

20:12

Kogo dzisiaj zabraknie? Poważne osłabienia są tylko w Maladze, gdzie kontuzjowani są dwaj napastnicy, Roque Santa Cruz i Mounir El Hamdaoui, a za kartki pauzować musi Francisco Portillo.

20:08

Rezerwowi Villarreal: Juan Carlos, Chechu Dorado, Bojan Jokic, Tomas Pina, Hernan Perez, Jeremy Perbet, Giovani dos Santos.

20:07

Ławka rezerwowych Malagi: Carlos Kameni, Marcos Angeleri, Duda, Pedro Morales, Fabrice Olinga, Bobley Anderson, Bartłomiej Pawłowski.

20:06

Obok prezentujemy składy obu drużyn na to spotkanie!

20:04

Faworytem tego spotkania będzie ekipa Villarreal, która w tym sezonie spisuje się znakomicie. Beniaminek z El Madrigal z 27 punktami zgromadzonymi w 14 kolejkach zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli. Dużo gorzej wiedzie się Maladze. Zespół Bartłomieja Pawłowskiego ma tych oczek tylko 13 i okupuje dopiero 14. pozycję.

19:55

Witam bardzo serdecznie na meczu 15. kolejki La Liga, w którym Villarreal podejmie Malagę!