Niedziela, 10 listopada 2013, godz. 17:00
Valencia CFValencia
2 : 2
Real ValladolidReal Valladolid
18:48

Druga połowa znacznie ciekawsza od pierwszej, wiele sytuacji jednej i drugiej drużyny. Mam jednak wrażenie, że Valencia mogła ten mecz przegrać i mimo tego, że grała u siebie powinna być zadowolona z remisu. Valladolid grał momentami znacznie lepiej i na pewno nie zasłużył na porażkę. Klub ten musi łapać punkty, aby wydostać się ze strefy spadkowej. Za uwagę dziękuję Jakub Trzaska. Zapraszam na relację z pojedynku Villarreal - Atletico Madryt, która już za moment na naszej stronie!

94'

Koniec meczu! Valencia - Valladolid 2:2!

93'

Uderzenie na bramkę Guaity wysoko ponad poprzeczką.

93'

Valladolid stara się przeprowadzić ostatnią zabójczą akcję, ale dobrze blokują dostęp do bramki obrońcy Valencii.

91'

Arbiter dolicza trzy minuty do tego pojedynku.

89'

Końcówka spotkania wyraźnie dla gości. Valencię już dwukrotnie ratował Guaita.

87'

Baraja za Rubio. To ostatnia zmiana w Valladolid.

85'

Kolejna parada Guaity! Teraz broni strzał zza pola karnego!

84'

Świetna interwencja Guaity po uderzeniu Osorio! Tylko rzut rożny.

83'

Brzydkie wejście Postigi w nogi rywala, ale bez faulu.

81'

Valladolid świetnie utrzymywało się przy piłce, ale dobra kontra gospodarzy sprawiła, że znów mamy remis. W natarciu jednak jak na razie goście.

82'

Kolejna roszada. Z boiska zeszedł Larsson a za niego pojawił się Osorio.

79'

Pierwsza zmiana wśród gości.

76'

GGGOOOOLLLLLL!!! Mamy remis!!! Kontrę Valencii wykańcza Feghouli!!!

75'

Pabon głową nad poprzeczką.

73'

Ostatnia zmiana w Valencii - Almeida za Acacera.

71'

Bardzo niedokładne uderzenie na bramkę Guaity.

70'

Faul taktyczny Sastre i żółta kartka pokazana przez sędziego Delgado.

69'

Częściej przy piłce goście. Bardzo dobrze oddalają grę od własnej bramki utrzymując się przy piłce na połowie rywala.

66'

Szansa dla kontry dla gości po rzucie rożnym bitym przez Parejo, ale napastnicy Valladolid mądrze poszanowali piłkę. Jednak obrońcy zdążyli się już zorganizować w obronie.

64'

Kartka dla Rossiego za zagranie ręką.

63'

Real Valladolid stara się pójść za ciosem i zdobyć kolejną bramkę. Jak na razie jednak dobrze w obronie Valencia.

63'

Zza pola karnego minimalnie ponad poprzeczką strzelał Sastre.

61'

Szansa dla Valladolid, ale uderzenie Larssona bardzo niedokładne. Piłka wylądowała poza linią boczną boiska.

59'

Coraz częściej gospodarze starają się grać długą piłką z pominięciem linii pomocy.

57'

Druga roszada trenera Djukicia. Z boiska zszedł Piatti a na nim pojawił się Feghouli.

57'

Mecz się zaostrzył, arbiter coraz częściej musi korzystać z gwizdka.

56'

Kapitalnie uderzenie Parejo z rzutu wolnego trafia w poprzeczkę bramki Marino!

55'

Faul na Piattim niemal na linii pola karnego. Kartonik dla Ruedy i szansa na remis.

54'

Jednak wszystko w porządku z piłkarzem gości.

54'

Na placu gry leży Rossi.

53'

Wszystko wskazywało na to, że to gospodarze wyjdą na prowadzenie. Prowadzili grę tak jak przez całą pierwszą połowę, ale dobra kontra Valladolid i znów to oni muszą odrabiać straty.

50'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!! Bramka dla Valladolid!!! Kontra gości po raz drugi kończy się bramką! Dośrodkowanie zablokowane trafia do Garcii a ten strzela w długi róg i mamy bramkę!

48'

Uderzenie Canalesa broni golkiper Valladolid.

46'

Od początku drugiej części gry na murawie widzimy Canalesa. Wszedł on za Banegę.

45'

Rozpoczynamy drugą połowę pojedynku w Walencji!

17:54

Piłkarze obu ekip wracają na murawę stadionu i już za chwilę Pan Carlos Delgado rozpocznie drugą połowę spotkania.

17:46

Pierwsza połowa niestety nie rzucała na kolana. Obie drużyny rozpoczęły spotkanie bardzo spokojnie. Valencia miała znaczną przewagę w posiadaniu piłki - 66% do 34%, ale jak na razie nic z tego nie wynika. Banega mógł bardzo szybko wyprowadzić swój zespół na prowadzenie, ale przestrzelił rzut karny. Zemściło się to i gospodarze musieli odrabiać straty. Udało się to i jak na razie mamy remis. Miejmy nadzieję, że druga połowa będzie bardziej emocjonująca niż pierwsza.

46'

Arbiter nie dolicza ani minuty i kończy pierwszą połowę spotkania.

43'

Szansa na kontrę dla Valencii, ale goście momentalnie wracają pod własne pole karne.

42'

Valencia w natarciu, ale dośrodkowanie Pabona zbyt mocne. Gospodarze nie tracą jednak piłki i wciąż konstruują swój atak.

40'

Valencia stara się zbudować atak pozycyjny, ale piłkarze Valladolid bardzo dobrze organizują się w obronie i nie dopuszczają rywali nawet w okolice pola karnego.

37'

Uderzenie Pabona zza pola karnego łapie Marino.

36'

Niezłe dośrodkowanie, ale radzą sobie z nim defensorzy gospodarzy.

36'

Przed szansą na ponowne objęcie prowadzenia stanie zespół gości. Mają oni bowiem rzut wolny pod polem karnym Guaity.

34'

Świetne prostopadłe podanie do napastnika Valencii, ale kapitalną obroną popisał się Marino!!!

32'

Valencia zasłużyła na tą bramkę swoją postawą w ostatnich minutach. Zdecydowanie nacierała na szyki obronne gości.

29'

GOOOOOOLLLL!!! Mamy wyrównanie na Estadio Mestalla!!! Uderzenie z 30 m pomocnika Valencii, piłka odbiła się od jednego graczy defensywnych i zmyliła bramkarza gości!!

29'

Valencia przez ostatnie minuty zdecydowanie kontroluje grę, ale nie może przełamać obrony rywali i wciąż przegrywa 0:1.

27'

Banega zza pola karnego, ale dobrze inerweniuje Marino.

26'

Szansa dla gości na podwyższenie wyniku, ale strzał głową ponad poprzeczką bramki Guaity.

25'

Faul Piattiego na środkowej linii boiska.

24'

Bardzo niepewnie w defensywie Valencia, ale wyjaśnia wszystko Guaita. Bramkarz gospodarzy interweniował poza polem karnym, ale zrobił to na tyle dobrze, że Valladolid ma tylko rzut z autu.

22'

Gospodarze mają przewagę w tym spotkaniu, ale jak na razie nie mogą być zadowoleni z wyniku. Valladolid bardzo dobrze gra z kontry i po jednaj z nich udało im się objąć prowadzenie.

20'

Uderzenie bezpośrednio na bramkę Parejo minimalnie ponad poprzeczką.

19'

Brzydki faul na Piattim i będzie okazja dla Valencii. Kartka dla Rubio.

17'

Rzut rożny dla gospodarzy, ale dobra interwencja bramkarza Valladolid.

18'

Faul Pabona w ofensywie.

14'

Kontra Valladolidu zatrzymana na szesnastce Valencii.

16'

Valencia stara się odrobić straty, ale goście są bardzo dobrze zorganizowani w defensywie.

13'

Próba Valencii, ale dośrodkowanie z lewej strony boiska złe i obrońcy gości wybijają piłkę.

11'

Żółta kartka dla Alcacera za dyskusję z arbitrem.

9'

GOOOOOOOOOOOOOLLLLL!!! Kapitalna odpowiedź Valladolidu!!!

10'

Valencia miała przewagę w tych pierwszych minutach. Nie zdobyła jednak bramki z rzutu karnego a teraz Javier Guerra trafia do bramki Guaity!!! Kapitalne uderzenie głową i hiszpański bramkarz nie miał szans na udaną obronę!

6'

Ever Banego podszedł do piłki ustawionej na 11 m przed bramką Marino, ale fatalnie uderzył i piłka przeleciała metr nad poprzeczką. Wciąż 0:0 na Estadio Mestalla!

5'

Przestrzelony karny!!!

5'

Mamy rzut karny dla Valencii!!! Faul Marino w polu karnym i kartonik dla bramkarza.

3'

Spokojny początek obu ekip. Jak na razie każda z jedenastek stara się opanować piłkę w okolicach środka boiska.

0'

Zaczynamy!

16:57

Oba zespoły są już na murawie, czekamy na losowanie i pierwszy gwizdek sędziego Delgado.

16:54

Valencia ma za sobą mecz w europejskich pucharach i na pewno Valladolid będzie chciało wykorzystać ich zmęczenie meczem w środku tygodnia. Czym im się to uda przekonamy się już niedługo, ponieważ początek meczu zaplanowany jest na godzinę 17.

16:52

Ławki rezerwowych: Valencia: Sofiane Feghouli, Jaume Domenech, Joao Pereira, Helder Postiga, Oriol Romeu, Victor Ruiz i Sergio Canales. Valladolid: Antonio Rukavina, Heinz Barmettler, Javier Baraja, Omar Ramos, Humberto Osorio, Valdet Rama i Jaime Jimenez Merlo.

16:49

Po lewej stronie prezentujemy składy, w których obie ekipy rozpoczną tą rywalizację.

16:47

Zespół prowadzony przez Miroslava Djukicia przystępuje do tego spotkania z 11. miejsca. Goście są w znacznie gorszej sytuacji, ponieważ przed pierwszym gwizdkiem sędziego znajdują się w strefie spadkowej La Liga.

16:46

Witam podczas transmisji LIVE z drugiego dzisiejszego spotkania Primera Division. Na Estadio Mestalla gospodarze - Valencia podejmie Real Valladolid.