5 : 1
Real SociedadReal Sociedad
1. połowa4 : 0
17:49

Królewscy już w pierwszej połowie zapewnili sobie zwycięstwo nad bardzo słabymi Baskami z San Sebastian. Świetny mecz zaliczył Cristiano Ronaldo, który zdobył hattricka, i to głównie dzięki niemu Real zdobywa kolejne trzy punkty. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

93'

Koniec spotkania! Real Madryt gromi Real Sociedad aż 5:1!

90'

Dwie minuty doliczone do tego spotkania.

88'

Ależ pudło Moraty! Hiszpan miał 'patelnię' po asyście Cristiano Ronaldo, jednak fatalnie spudłował!!!

87'

Kapitalna interwencja Diego Lopeza po bardzo groźnym strzale z kilkunastu metrów Veli!

86'

Świetna okazja dla Griezmanna, który niepilnowany z kilku metrów strzela głową nad bramką!

85'

Niepewnie odbija Diego Lopez uderzenie De la Belli. Rzut rożny dla gości.

82'

Benzema z dystansu uderza obok bramki rywala.

83'

I właśnie Francuz zostaje zmieniony przez Moratę.

79'

Kibice krzyczą na Santiago Bernabeu 'Złota Piłka, Złota Piłka'! Cóż, Ronaldo jest w dobrej formie, ale nie wygrał w tym roku żadnego trofeum, więc jego ewentualne zwycięstwo nad Franckiem Riberym byłoby chyba niezasłużone.

78'

Jest na boisku Isco, który zmienia Samiego Khedirę.

77'

Portugalczyk kompletuje hattricka efektownym uderzeniem z rzutu wolnego! Bravo mógł tylko rozłożyć ręce! 5:1!

76'

GOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Cristiano Ronaldo!

75'

Żółta kartka dla Mikela Gonzaleza za faul na Modriciu.

71'

Illarramendi zmienia Xabiego Alonso.

69'

Griezmann przegrywa kolejny pojedynek z Lopezem!!!

66'

Modrić z dystansu uderza wprost do 'koszyczka' Claudio Bravo.

63'

Centra Modricia zablokowana, ale z rzutu rożnego Real Madryt nie stworzył zagrożenia dla bramki przeciwnika.

62'

Fatalne zachowanie stoperów Realu i długa piłka trafia do wychodzącego sam na sam Griezmanna, który lobując Lopeza zdobywa ósmego gola w tym sezonie.

61'

GOOOOOOOOOOOOOOOLLL! Antoine Griezmann!

59'

Ion Ansotegi wchodzi w miejsce Carlosa Martineza.

58'

Carvajal znalazł w polu karnym Bale'a, ale ten zgubił piłkę.

57'

Będzie zmiana. Carlos Martinez chyba nie jest w stanie kontynuować gry po wspomnianym wejściu Arbeloi.

57'

Cristiano Ronaldo ograł Martineza, ale z ostrego kąta uderzył obok bramki.

56'

'Jeździec bez głowy' Vela znowu stracił łatwo piłkę w ataku na bramkę Lopeza.

55'

Arbeloa ogląda kartkę za faul na Martinezie.

54'

Akcja dwójkowa Benzemy z Arbeloą zakończona zablokowanym strzałem tego pierwszego. Jednak boczni obrońcy Realu Sociedad są dzisiaj niezwykle osamotnieni i Królewscy w tym rejonie boiska z łatwością stwarzają przewagę.

51'

Po indywidualnej akcji obok słupka bramki gospodarzy uderza Carlos Vela.

50'

Seria rzutów rożnych dla gości nie przyniosła strzału na bramkę Lopeza.

48'

Zmiany Jagoby Arrasate mówią wszystko. Real Sociedad chce jedynie uniknąć historycznego pogromu. Tymczasem na Santiago Bernabeu zjawiło się dziś 77427 widzów

46'

oraz Zurutuza za Elustondo.

46'

Dwie zmiany w ekipie gości w przerwie. De la Bella za Seferovicia.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

16:47

Real Madryt gra na swoim normalnym dobrym poziomie, z kolei to, co prezentują goście z San Sebastian, to woła o pomstę do nieba. W ofensywie nie istnieją, a w defensywie prezentują poziom czwartoligowy. Po przerwie będzie tylko dogrywanie tego spotkania do końca i szkoda, że w futbolu nie można wcześniej ogłosić czyjegoś zwycięstwa przez nokaut.

46'

Koniec pierwszej połowy! W meczu dwóch Reali lepszy ten z Madrytu, który prowadzi aż 4:0!

45'

Niepilnowany Bale uderza minimalnie niecelnie głową po dośrodkowaniu Arbeloi!

44'

Dośrodkowanie Khediry i żaden z defensorów gości nie zdecydował się wyskoczyć do Cristiano Ronaldo, który jednak głową strzela w sam środek bramki, gdzie był Bravo!

44'

Gra Basków dzisiaj jest tak beznadziejna, że ciężko tutaj mówić o jakiejś wielkiej formie Realu. Królewscy bezlitośnie po prostu wykorzystują totalny galimatias w defensywie rywala.

41'

Vela przewrócił się przed polem karnym rywala w indywidualnym kontrataku. Nie ma mowy o faulu.

38'

Seferović upadł na nogę Pepe i podkręcił sobie staw skokowy.

37'

W obronie Basków każdy biega w innym kierunku, tymczasem Khedira dostaje dobre podanie w pole karne i strzałem na siłę zdobywa czwartego gola dla Realu!

36'

GOOOOOOOOOOOOOLLLL! Sami Khedira!

35'

Kolejne bramki dla Realu są kwestią czasu, biorąc pod uwagę beznadziejną postawę defensywy gości.

33'

Posiadanie piłki: Real M. 63%, Sociedad 37%.

32'

Modric genialnie zagrywa na prawą stronę do Bale'a, ale ten zmarnował dobrą sytuację strzałem w boczną siatkę!

29'

Żółta kartka dla Pepe za faul na rozpędzonym Veli.

27'

GOOOOOOOOOOOOLLL!!! Ronaldo nie daje szans Bravo! 3:0!!!

26'

Rzut karny dla Realu. Ale to jest zła decyzja sędziego, bo Cristiano Ronaldo trafił w naturalnie ułożoną rękę podpierającą wślizg rywala.

25'

Bardzo zła pułapka ofsajdowa i Arbeloa mógł zagrać na pustą bramkę do Cristiano lub Benzemy, ale zagrał niedokładnie. Defensywa Realu Sociedad to jest dzisiaj jakiś dramat.

22'

Niecelne dośrodkowanie Xabiego Alonso w kierunku Cristiano Ronaldo.

20'

Dramatycznie w defensywie grają dziś Baskowie. Wszyscy kryją na tzw. radar.

19'

Cristiano Ronaldo z łatwością wykłada piłkę Benzemie na 13. metr boiska, a Francuz niepilnowany nie daje szans bramkarzowi gości!

17'

Świetna indywidualna akcja Griezmanna, który poradził sobie z dwójką rywali na pełnej prędkości. Szkoda tylko, że Francuz nie potrafił skutecznie wypuścić Carlosa Veli na wolne pole.

18'

GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Karim Benzema!

14'

Bale wykłada piłkę na 14. metr do Ronaldo, ten strzela płasko i wprost w ręce Bravo.

14'

Real idzie za ciosem - strzał Benzemy z narożnika pola karnego zostaje zablokowany.

13'

Kapitalna asysta Benzemy, który górną piłką wypatrzył wychodzącego na czystą pozycję Portugalczyka, a ten potężnym strzałem z ostrego kąta wyprowadza Real Madryt na prowadzenie! 1:0!

12'

GOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Cristiano Ronaldo!

11'

Spore zamieszanie w polu karnym gości, którzy nie potrafili wybić piłki poza własną szesnastkę. Wszystko skończyło się jednak dla nich szczęśliwie.

10'

Xabi Alonso dośrodkował piłkę w światło bramki, ale Bravo zdołał palcami odbić ją na rzut rożny.

8'

Ronaldo!!! Portugalczyk w swoim stylu uderzył potężnie z dystansu, ale piłka trafiła tylko w poprzeczkę bramki Claudio Bravo!

5'

Niezbyt pewna interwencja Pepe w defensywie i jeszcze jeden rzut rożny dla Basków, z którego ponownie nic nie wynikło.

4'

Słabiutka centra Griezmanna z narożnika pola gry.

4'

Vela obił nogi Arbeloi i wywalczył korner dla gości.

3'

Na spalonym złapany Karim Benzema. Początek spotkania dość spokojny.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

15:55

Obie ekipy wychodzą na murawę Santiago Bernabeu.

15:55

W ostatnich trzech meczach między tymi zespołami padało co najmniej sześć bramek. Liczymy, że dzisiaj będzie równie ciekawie.

15:39

Rezerwowi Realu Sociedad: Zubikarai, Ansotegi, De la Bella, Ros, Zurutuza, Castro, Agirretxe. W ekipie z Kraju Basków nie zagrają dziś Granero, Pardo, Ifran i Estrada. Wszyscy są kontuzjowani.

15:37

Ławka rezerwowych Realu Madryt: Casillas, Nacho, Jese, Morata, Isco, Illarramendi, Di Maria. Poza składem Królewskich zawieszony Sergio Ramos oraz kontuzjowani Marcelo i Coentrao.

15:34

Obok prezentujemy wyjściowe składy obu zespołów!

15:26

Ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie, jako że na boisku zmierzy się druga z czwartą drużyną La Liga ostatniego sezonu. Oba Reale jednak trochę gorzej spisują się w obecnych rozgrywkach. Królewscy Carlo Ancelottiego zajmują miejsce trzecie z 28 punktami i sześcioma oczkami straty do prowadzącej Barcelony. Real Sociedad, po bardzo słabym początku, ostatnio gra znacznie lepiej i zdołał już awansować na miejsce siódme. Baskowie mają na swoim koncie 17 punktów.

15:24

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 13. kolejki hiszpańskiej La Liga, w którym Real Madryt zmierzy się na własnym stadionie z Realem Sociedad!