Środa, 30 października 2013, godz. 22:00
7 : 3
Sevilla FCSevilla FC
1. połowa3 : 2
23:51

Obie drużyny postawiły dziś na bardzo ofensywny futbol i stąd taki hokejowy wynik! Sevilla może załować niewykorzystanych okazji przy nierozstrzygniętym rezultacie, bowiem one w drugiej połowie bez skrupułów się zemściły na drużynie Unaia Emery'ego! Real zwycięża wysoko i utrzymuje stratę sześciu punktów do prowadzącej Barcelony. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn!

94'

Koniec! Real gromi Sevillę 7:3!

93'

Strzela Ramos i kapitalnie broni Beto!

92'

Modrić jeszcze faulowany tuż przed szesnastką. Kto podejdzie do piłki?

91'

Jeszcze próba na wiwat Marcelo.

90'

Trzy minuty doliczone przez sędziego do tego spotkania, które już jednak jest rozstrzygnięte.

89'

Kosmiczny mecz na Bernabeu. Sevilla może żałować niewykorzystanych okazji przy otwartym wyniku, a przy takiej nieskuteczności otwarty futbol z Realem tak musiał się dla podopiecznych Emery'ego skończyć.

87'

Reyes w pole karne do rozpędzonego Gameiro, jednak Francuz nie był w stanie oddać celnego strzału na bramkę Realu.

85'

Real dąży do kolejnych bramek, ale Królewskim w ostatnich minutach brakuje nieco dokładności.

85'

Benzema na 7:3

84'

Trzeci gol Cristiano (6:3)

83'

Reyes w miejsce Vitolo.

82'

Piękny gol Rakiticia na 5:3

81'

Niemiec teraz opuszcza plac gry, a w jego miejsce Di Maria. Ancelotti wzmacnia atak i daje kibicom igrzyska.

81'

Khedira z dystansu uderza obok bramki Sevilli.

80'

Real Madryt - Sevilla FCReal Madryt - Sevilla FC

80'

Marcelo z lewej strony dośrodkowuje idealnie na głowę Karima Benzemy, a Francuz ze spokojem zdobywa swojego drugiego gola w tym meczu! Hokej na Santiago Bernabeu!

80'

GOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Karim Benzema!!!

79'

Cristiano na 5:2

78'

Kolejne video z bramkami. Benzema na 4:2

77'

W międzyczasie ukarany przez sędziego chyba żółtą kartką Carlo Ancelotti za krytykowanie orzeczeń Teixeiry Vitienesa.

76'

Druga żółta kartka dla Mbii za trafienie ręką Modricia! Sevilla w dziesiątkę!

75'

Rakitić nie skompletuje hattricka! Chorwat uderza wysoko ponad bramką!

73'

Rzut karny dla Sevilli za domniemany faul Cristiano Ronaldo na Figueirasie na linii pola karnego. Kolejna pomyłka arbitra.

72'

Indywidualna szarża Portugalczyka i uderzenie po rykoszecie, które lobuje Beto! 6:3 i hattrick, choć taki kiepskiej urody, Cristiano Ronaldo!

72'

GOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! Cristiano Ronaldo!!! Hattrick!

71'

Luka Modrić zmienia Isco.

71'

Ronaldo uderzył z półobrotu wysoko w trybuny.

69'

Kevin Gameiro znalazł się sam na sam z Lopezem i także on nie był w stanie pokonać bramkarza Królewskich! Kolejny błąd fatalnego dziś Sergio Ramosa.

67'

Powtórka sytuacji z upadkiem Bale'a w polu karnym pokazuje wszystko - absurdalna symulka Walijczyka i powinna to być żółta kartka.

66'

Teraz taktyczne przewinienie Khediry na Perottim i kolejna kartka.

65'

Żółta kartka dla Arbeloy za faul na Alberto Moreno.

64'

Cudowny techniczny strzał Chorwata trafia w okienko bramki Lopeza i zmniejsza straty przyjezdnych! Co za mecz!

64'

GOOOOOOOOOOOLLLL!!!! Ivan Rakitić!

63'

Bale przewraca się w polu karnym, ale sędzia (chyba słusznie) nie dyktuje karnego.

63'

... oraz Bacca zostaje zmieniony przez Gameiro.

62'

Zmiany w Sevilli. Perotti za Jairo...

62'

Bardzo podobna akcja do poprzedniej akcji bramkowej Królewskich! Ponownie Bale
(przy bramce Benzemy też on asystował, nie Cristiano) zagrał w to samo miejsce przed bramką Realu, gdzie tym razem znalazł się Portugalczyk i uderzył dość szczęśliwie, po rękach Beto, ale najważniejsze że skutecznie! 5:2!

60'

GOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Cristiano Ronaldo!

59'

Żółta kartka dla Mbii za faul taktyczny na Isco.

59'

Rakitic z narożnika boiska zagrał na 16. metr do Alberto Moreno, który jednak nie trafił w piłkę, próbując strzału z powietrza.

58'

Uderzenie z dystansu Figueirasa zablokowane i będzie korner dla gości.

57'

Beto szybszy od swojego kolegi z reprezentacji Cristiano Ronaldo i jeszcze został nadepnięty przypadkowo przez gracza Realu. Wszystko chyba jednak w porządku z ręką golkipera Sevilli.

55'

54'

53'

Niewykorzystane sytuacje się mszczą! Kontra po setce Jairo, Ronaldo zagrywa w pole karne, gdzie obrońcę Sevilli wyprzedza Karim Benzema i płaskim precyzyjnym strzałem podwyższa prowadzenie na 4:2!

53'

GOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Karim Benzema!!!

52'

Jairo sam na sam z Lopezem i lepszy bramkarz Realu!!!

51'

Rozgrzewkę rozpoczął Xabi Alonso, który nie grał w barwach Realu od 17 maja.

50'

Na spalonym złapany Jairo Samperio, choć minimalny był ten ofsajd.

49'

Dośrodkowanie Arbeloy pewnie łapie Beto.

48'

Bacca strzela, Lopez broni! Strzał ostrzegawczy Sevilli! Real musi się obudzić, jeśli nie chce tutaj w głupi sposób stracić punktów.

46'

Wracamy na Santiago Bernabeu i rozpoczynamy drugą część spotkania!

22:48

Real prowadził już 3:0 po dwóch strzałach Bale'a (jednym odbitym wyraźnie przez obrońcę) i jednym Ronaldo z rzutu karnego, ale w 39. minucie Sevilla wróciła do gry. Najpierw z jedenastu metrów trafił Rakitić, potem kontaktowego gola po ślicznej akcji zespołowej strzelił Bacca. Świetny mecz, oby było podobnie po przerwie!

46'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Real prowadzi z Sevillą 3:2!

45'

Znowu dynamicznie Vitolo i znowu niedokładnie w stronę Jairo. Brakuje mu dokładności takiej jak przy akcji na 2:3.

44'

Rakitić z dystansu przenosi piłkę wysoko nad bramką Realu.

44'

Była znakomita okazja do kontry dla Sevilli, ale Vitolo się pogubił, nie był w stanie zagrać w tempo do Jairo i akcję przerwał Illarramendi!

43'

Szarżujący Marcelo zatrzymany w polu karnym przez Carrico. Rzut rożny.

41'

Sevilla wraca do gry! Świetny rajd Vitolo, zagranie w pole bramkowe do Jairo, który uprzedził Ramosa i zagrał piłkę przed bramkę do niepilnowanego Kolumbijczyka, a ten nie miał problemów z wpakowaniem jej do bramki! 3:2!

41'

GOOOOOOOOOOOOOLLLLL!!! Carlos Bacca!

39'

GOOOOOOOOOOLLLL!!! Rakitić pokonuje Diego Lopeza z 11 metrów! 3:1!

38'

Żółta kartka dla Ramosa, ale chyba Diogo Figueras nie był faulowany w szesnastce. Po niesłusznym karnym dla Realu jest błąd oddający jedenastkę Sevilli.

38'

Rzut karny dla Sevilli za faul Sergio Ramosa na Jairo.

37'

Alberto Moreno zacentrował w szesnastkę do Rakiticia, jednak ten nie potrafił czysto uderzyć z pierwszej piłki i futbolówka poszybowała daleko od bramki Lopeza.

35'

Po zdobyciu gola, Cristiano Ronaldo odgryzł się Seppowi Blatterowi, szefowi FIFA, i niczym 'komendant', żołnierz zasalutował w stronę trybun i kamery.

34'

Faul na Isco był, ale przed linią pola karnego. Niemniej jednak arbiter tutaj nie wypacza wyniku, bo Real jest dzisiaj o kilka klas lepszym zespołem od swojego przeciwnika.

32'

GOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Cristiano Ronaldo nie daje szans Beto! Real demoluje Sevillę!

31'

Rzut karny dla Realu za domniemany faul Navarro na Isco przed polem karnym!

28'

Bale uderzył z rzutu wolnego tak, że piłka na 90% nie wpadłaby do siatki, ale po drodze trafiła ona w Alberto Moreno i znalazła się w siatce totalnie zaskoczonego Beto! Duże szczęście Walijczyka i Real prowadzi z Sevillą 2:0!

27'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Po strzale Bale'a i rykoszecie o mur piłka wpadła do siatki!

26'

Cristiano Ronaldo faulowany około 20 metrów od bramki przeciwnika. Dobra sytuacja dla Realu.

25'

Faul taktyczny Alberto Moreno na Cristiano Ronaldo i żółta kartka dla wychowanka Sevilli.

24'

Alberto Moreno po zagraniu Rakiticia nie był w stanie celnie uderzyć na bramkę Diego Lopeza.

23'

Cristiano Ronaldo chciał sprytnie rozegrać rzut wolny, ale zaskoczył tym nie tylko obrońców Sevilli, ale też swoich kolegów.

22'

Ależ szansa Sevilli! Rakitić idealnie wpuścił w pole karne Baccę, ten zagrywał przed bramkę do Jairo, który jednak totalnie się pogubił!

21'

Benzema wykłada piłkę na 16 metr do Bale'a, który uderza z całej siły nieznacznie ponad poprzeczką! Francusko-walijski duet gra dzisiaj wyśmienicie.

19'

Indywidualna akcja Cristiano Ronaldo i strzał z narożnika pola karnego wprost w ręce Beto.

18'

Do Walijczyka oczywiście zagrywał w szesnastkę Karim Benzema.

17'

Uderza ponownie rozochocony Bale i tym razem odbija piłkę Beto!

15'

Rozkręca się Real i rozkręca się Benzema, który juz w Gran Derbi pokazywał symptomy dobrej formy. Teraz dośrodkowanie Marcelo po akcji Francuza nie trafia do Bale'a.

14'

Kapitalnie wypatrzył Walijczyka Karim Benzema, a ten niepilnowany uderza lewą nogą z kilkunastu metrów w okienko bramki Beto! 1:0!

13'

GOOOOOOOOOOOOLL!!!! Gareth Bale!

12'

Zupełnie nieudane dośrodkowanie Marcelo ląduje gdzieś na trybunach madryckiego stadionu.

10'

A teraz, jak co mecz na Bernabeu, oczywiście nie mogło się obyć na trybunach bez obrażania Lionela Messiego.

8'

Bacca zablokowany w polu karnym, tymczasem kibice Realu przeprowadzają zorganizowaną akcję w celu wsparcia Cristiano Ronaldo. 'Illa, Illa, Illa, Cristiano Maravilla' słyszymy na Bernabeu.

6'

Odpowiedź Sevilli. Jairo wyprzedza Sergio Ramosa, wpada w pole karne, ale uderza tylko w boczną siatkę.

5'

Isco!!! Kapitalne podanie prostopadłe Benzemy do wbiegającego Isco, ale ten w idealnej sytuacji posyła piłkę obok słupka!

3'

Real dzisiaj oczywiście na biało, z kolei Sevilla w żółto-czarnych strojach.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

21:58

Arbitrem dzisiejszego meczu jest pan Jose Antonio Teixeira Vitienes.

21:55

Obie drużyny już w tunelu Santiago Bernabeu czekają na wyjście na murawę.

21:49

Rezerwowi Sevilli: Varas, Cala, Coke, Iborra, Reyes, Perotti, Gameiro. W osiemnastce ekipy Unaia Emery'ego nie zmieścili się Rabello, Rusescu oraz kontuzjowani Trochowski, Fazio, Czeryszew oraz Marin.

21:44

Ławka rezerwowych Realu: Casillas, Pepe, Xabi Alonso, Carvajal, Modric, Morata, Di María. Poza składem Królewskich decyzją Carlo Ancelottiego Fabio Coentrao, Casemiro oraz strzelec jedynego gola w El Clasico, Jese Rodriguez.

21:39

Znamy składy obu drużyn, które prezentujemy obok!

21:39

Real w dzisiejszym spotkaniu będzie chciał odbić sobie ostatnią porażkę w El Clasico z Barceloną. Przed dzisiejszym meczem Królewscy tracą dziewięć punktów do swojego największego rywala oraz pięć do Atletico, które jutro zmierzy się z Granadą. Z kolei goście z Sewilli chcieliby kontynuować marsz w górę tabeli oraz passę pięciu meczów bez porażki. Obecnie Andaluzyjczycy są na jedenastym miejscu w tabeli.