Niedziela, 27 października 2013, godz. 21:00
Atletico MadrytAtletico Madryt
5 : 0
Betis SevillaReal Betis Sewilla
22:53

Atletico dzisiaj chciało zatrzeć porażkę w ostatniej kolejce Primera Division z Espanyolem Barcelona. Udało się to wręcz idealnie, ponieważ podopieczni Diego Simeone strzelili dzisiaj Betisowi aż pięć bramek. Częściej przy piłce utrzymywali się goście z Sewilli, ale Atletico potrafiło wyprowadzić pięć niezwykle szybkich i zabójczych kontrataków, które zamienili na bramki. W końcu przełamał się także David Villa, który dzisiaj na Vicente Calderon zdobył dwa gole. Za uwagę dziękuję Jakub Trzaska. Zapraszam na kolejne relacje LIVE z meczów Atletico Madryt jak i całej La Liga.

93'

Koniec tego pojedynku! Wyraźna wygrana Atletico Madryt!

92'

GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!! Piąta bramka na Vicente Calderon!!! I po kolejnej kontrze!!! Strzelcem tego gola Gabi!! Hiszpan dobijał piłkę po uderzeniu obronionym przez bramkarza gości.

91'

Gabi był bardzo bliski zaskoczenia bramkarza gości bezpośrednio z rzutu rożnego.

90'

Dwie minuty dodane do regulaminowych 90. Rzut rożny dla gospodarzy.

89'

Betis jeszcze w końcówce spotkania stara się zdobyć chociaż honorowego gola, ale piłkarze są bardzo niedokładni i narażają się na kolejną kontrę Atletico.

87'

Szansa dla gospodarzy, ale podanie Raula Garcii do wychodzącego na pozycje Adriana niedokładne.

85'

Faulowany Filipe Luis.

83'

Bez powodzenia. Dobra interwencja obrońców Los Rojiblancos.

82'

Rożny dla Betisu.

81'

Szansa dla Betisu, ale Mabwati pomagał sobie ręką przy przyjęciu piłki w polu karnym gospodarzy.

79'

Po raz kolejny swój atak pozycyjny układają gracze Betisu i po raz kolejny bardzo dobrze w defensywie gospodarze.

77'

Owacja na stojąco na Vicente Calderon! Z boiska schodzi Costa a na nim pojawia się Raul Garcia.

77'

Chwila przerwy, bo na boisku leży Chuli. Zawodnik został przypadkowo uderzony przez Mirandę.

75'

Po bardzo składnej akcji, którą rozpoczął Diego Costa uderzał Adrian Lopez. Na posterunku jednak bramkarz gości.

73'

Mabwati w polu karym Atletico bardzo dobrze powstrzymany przez Mirandę. Brazylijski stoper wykazał się stoickim spokojem przy tej interwencji.

73'

Dobre uderzenie Nono minimalnie obok prawego słupka bramki belgijskiego bramkarza gospodarzy.

70'

Betis teraz bardzo cofnięty na własnej połowie boiska i teraz piłką grają głównie piłkarze z Madrytu.

68'

Drugiego zawodnika zmienia Diego Simeone. Na placu gry pojawia się Rodriguez zajmując miejsce Koke.

67'

Kolejna kontra Atletico kończy się bramką. Betis zbyt wolno wraca pod własne pole karne.

65'

GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!! Atletico zdobywa czwartego gola!!!! Tym razem asystuje Villa a strzela Diego Costa!!!

63'

Ostatnia zmiana Betisu. Vadillo zszedł z boiska w jego miejsce Nono.

61'

Uderzenie Igiebora daleko obok słupka bramki Courtoisa.

60'

Pierwsza zmiana w tym spotkaniu w drużynie gospodarzy. Adrian Lopez za Olivera Torresa.

59'

Bardzo dobry mecz dzisiaj Villi. Zdobył już dwa gole i tym samym zamyka usta wszystkim, którzy go krytykowali w ostatnich tygodniach.

57'

GOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!!! Druga bramka Davida Villi!!! Kolejna świetna kontra Atletico i Hiszpan stanął sam na sam z Andersonem!!!

55'

Atletico nie zmieniło stylu gry w drugiej połowie, a mimo to udało się im strzelić drugą bramkę. Ciągle więcej gry ma Betis, ale kontry gospodarzy są zabójcze.

53'

Kartką ukarany Mabwati za protesty skierowane do arbitra.

53'

GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!!! Druga bramka dla gospodarzy!!! Świetne dośrodkowanie Filipe Luisa wykorzystuje David Villa!!!

51'

Paca w polu karnym jeden z zawodników Atletico, ale gwizdek milczy.

50'

Uderzenie Juanfrana broni golkiper Betisu.

46'

Nie ma także Reyesa a na boisku pojawił się Jorge Molina.

46'

Od początku drugiej połowy mamy zmianę w bramce w Betisie. Na placu gry Andersen.

46'

Arbiter daje znak do rozpoczęcia drugiej odsłony ostatniego niedzielnego spotkania La Liga.

46'

Obie jedenastki pojawiają się już na murawie stadionu Vicente Calderon.

21:51

Wspólnie czekamy na drugą odsłonę tego bardzo emocjonującego spotkania.

21:50

Po pierwszej połowie prowadzi Atletico Madryt po golu zdobytym już w 15 sekundzie spotkania. Po ochłonięciu przez graczy Betisu po tym wydarzeniu to oni doszli do głosu i zaczęli być stroną dominującą jeśli chodzi o posiadanie piłki. Mimo tego to gospodarze stwarzają sobie znacznie lepsze sytuacje do podwyższenia wyniku. Courtois nie miał właściwie w ogóle sytuacji, w których musiałby interweniować. Jak na razie zasłużony wynik na Vicente Calderon.

48'

Arbiter nie pozwolił już na dośrodkowanie po wybiciu rzutu rożnego i zaprosił obie jedenastki do szatni.

47'

Kapitalna sytuacja przed Costą! Szybka kontra i Brazylijczyk stanął sam na sam z Sarą. Rywalizację przegrał i Atletico ma tylko rzut rożny.

45'

Arbiter dołożył jeszcze dwie minuty do tej połowy.

44'

Potężny strzał Koke zablokowany przed polem karnym. Powinien być rzut wolny dla gospodarzy, bo piłka została zatrzymana ręką.

43'

I znów przy piłce zespół gości. Ich akcje wyglądają dobrze, ale w okolicach 40 metra przed bramką Courtoisa są kasowane przez obrońców.

40'

Kontratak Atletico Madryt! Diego Costa ograł jednego ze środkowych obrońców Betisu i próbował zmieścić piłkę w krótkim rogu bramki, ale trafił tylko w boczną siatkę. W momencie oddawanie strzały był wyraźnie przytrzymywany, ale arbiter nie podyktował jedenastki.

38'

Tempo troszeczkę spadło pod koniec pierwszej części gry. Wszystko rozgrywa się teraz w okolicach linii środkowej.

34'

Kolejny faul zawodnika Betisu. Tym razem do bramki już mniej, a faulowany Torres.

32'

Akcja Betisu. Piłkę z własnej połowy wyprowadził Igiebor, dograł ją na prawą stronę, ale skrzydłowy Betisu stracił ją na korzyść Filipe.

31'

Faulowany Costa na połowie gości.

29'

Doskonała sytuacja dla gospodarzy! Dośrodkowywał Costa a piłkę głową uderzył Koke. Dobra interwencja Sary uratowała Betis od straty drugiego gola.

28'

Obaj trenerzy jeszcze ani na sekundę nie zajęli swoich miejsc na ławce rezerwowej. Ciągle na stojąco oglądają to spotkanie i podpowiadają swoim podopiecznym.

25'

Posiadanie piłki: Atletico 40% Betis 60%.

24'

Znów przy piłce znajdują się gracze Betisu. Atletico stara się grać z kontry.

22'

Diego Costa musiał na chwile opuścić plac gry, ale wydaje się, że będzie mógł kontynuować grę.

19'

Kartonik dla Igiebora. Bardzo brzydkie wejście w nogi Diego Costy.

17'

Betis musi uważać na bardzo szybie kontry gospodarzy. Dwukrotnie już stracili piłkę w okolicach linii środkowej i momentalnie napastnicy Atletico znaleźli się pod polem karnym.

16'

Kapitalne dośrodkowanie Tiago! Piłkę uderzył Diego Godin, a ta minęła prawy słupek Sary dosłownie o centymetry!!!

15'

Akcja Atletico w polu karnym. David Villa dogrywa do Filipe, ale jego dośrodkowanie zablokowane.

14'

Dużo walki w środku pola i jak na razie lepiej wychodzi na tym drużyna gości.

12'

Uderzenie Koke broni Sara.

11'

Chuli szarżował w polu karnym, ale jego strzał zablokował Miranda. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i piłka w rękach Courtoisa.

10'

Betis coraz bardziej dochodzi do głosu. Budują atak pozycyjny blisko pola karnego gospodarzy.

8'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale uderzenie Figuerasa wylądowało poza boczną linią.

7'

Betis starał się skonstruować swoją akcję ofensywną, ale bardzo dobrze zorganizowana defensywa gospodarzy przerwała akcję.

5'

Faul Gabiego w okolicach pola karnego gości. Po strzelonej bramce Atletico nie cofnęło się i nadal atakuje bardzo wysoko swojego przeciwnika.

2'

Niesamowicie rozpoczął się mecz dla gospodarzy!!! Pierwsza długa piłka od obrońców i od razu prowadzenie!

1'

GOOOOOOLLL!!! Kapitalny początek gospodarzy!!! 15 sek i 1:0 dla gospodarzy!!! Strzelcem gola Oliver Torres!!!

1'

Gramy!

20:55

Pierwszy gwizdek pana Juana Martineza planowo ma zabrzmieć o godzinie 21:00.

20:51

Obok prezentujemy składy, które najprawdopodobniej rozpoczną ten pojedynek. Zawodnicy rezerwowi Atleti: Suarez, Adrian, Raul Garcia, Rodriguez, Alderweireld, Insua i bramkarz Bounou. Na ławce Betisu usiądą: Andersen, Chica, Nono Sevilla, Juan Carlos, Molina, Nacho.

20:48

Oba kluby grały także w środku tygodnia - Atletico zwyciężyło Austrię Wiedeń 3:0, a Betis w czwartek uporał się z portugalską Vitoirą Guimaraes 1:0.

20:46

W ostatniej kolejce obie drużyny poniosły porażki. Dla gospodarzy była to pierwsza strata punktów w tym sezonie. Betis dzisiaj powalczy o przełamanie fatalnej serii dwóch porażek z rzędu.