Sobota, 19 października 2013, godz. 16:00
Real MadrytReal Madryt
2 : 0
malagaMalaga CF
17:50

Zwycięstwo Królewskich absolutnie zasłużone i powinno być zdecydowanie wyższe, ale cuda w bramce Malagi wyczyniał Caballero, który przede wszystkim zaszedł za skórę Cristiano Ronaldo. Niemniej jednak to gospodarze zdobywają trzy punkty i zobaczymy, jak teraz odpowiedzą ekipy Barcelony i Atletico, które swoje mecze rozegrają jeszcze dziś. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn!

93'

Koniec! Real Madryt pewnie pokonuje Malagę 2:0!

92'

Żółta kartka dla Carvajala.

92'

Sam Portugalczyk po strzeleniu gola... przepraszał kibiców za swoją dzisiejszą postawę.

91'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Ronaldo za 128. razem pokonuje wreszcie Caballero! 2:0!

90'

Bale zdaniem arbitra faulowany w polu karnym w idiotyczny sposob przez Weligtona! Jedenastka!

87'

Argentyński bramkarz przerzuca piłkę nad poprzeczkę groźny strzał z dystansu Marcelo!

86'

Jeszcze raz Ronaldo i jeszcze raz Caballero. To jest nieprawdopodobne!

84'

Caballero kapitalnie interweniuje teraz po strzale z kilkunastu metrów Jese!!!

83'

Cristiano Ronaldo złapany na spalonym.

82'

Niewiarygodne!!! Po kapitalnej akcji Marcelo i Jese idealną okazję fatalnie marnuje Ronaldo, który z trzech metrów uderza w słupek!

81'

Opuszcza plac gry najlepszy piłkarz meczu, Di Maria, a w jego miejsce Jese.

81'

Nieuznany gol głową Khediry z powodu spalonego.

79'

Sergio Sanchez fauluje w brzydki sposób Di Marię i ogląda żółtą kartkę.

78'

Groźne uderzenie z dystansu Andersona nieznacznie mija bramkę gospodarzy!

77'

...oraz Darder za Antunesa.

77'

Kolejne zmiany. W Maladze Santa Cruz za Portillo...

76'

Alvaro Morata zostaje zmieniony przez Walijczyka!

74'

Uderzenie z rzutu wolnego Cristiano Ronaldo i oczywiście kolejna interwencja Caballero. Tymczasem do zmiany przygotowany Gareth Bale!

72'

Żółta kartka dla Jesusa Gameza.

72'

Odpowiedź Ancelottiego. Modrić na placu gry w miejsce Isco.

70'

Pierwsza zmiana w tym meczu. W miejsce beznadziejnego Samuela Sancheza wchodzi Bobley Anderson.

66'

Do dośrodkowania Isco z rzutu rożnego najwyżej w polu karnym wyskoczył Morata i uderzył nieznacznie obok bramki przeciwnika!

65'

Jeszcze jedna kombinacyjna akcja Realu i jeszcze raz najczujniejszy okazał się Caballero.

64'

Ronaldo znowu przegrywa pojedynek z Willym, ale i tak wcześniej był na ofsajdzie.

63'

Bardzo mizernie spisuje się dziś zespół Bernda Schustera. Jest tylko 1:0 dla Realu, ale nie wygląda, żeby goście byli w stanie jeszcze wyrównać.

61'

Jesus Gamez wywalczył korner dla gości.

60'

Kapitalna akcja lewą stroną El Hamdaouiego i świetnie podanie przed bramkę do Samuela Sancheza, ale zarówno on, jak i stojący za nim Portillo nie byli w stanie opanować piłki!

59'

Kolejna próba Ronaldo i jeszcze jedna interwencja Caballero. Nie ma dzisiaj precyzji w strzałach Portugalczyka.

56'

Gol Di Marii

54'

Fatalna centra Di Marii. Najgorsze zagranie Argentyńczyka w tym meczu.

54'

Khedira świetnie włączył się do akcji ofensywnej, po czym niedokładnie zagrał przed bramkę w stronę Ronaldo. Tylko rzut rożny.

53'

78 632 widzów dzisiaj na Bernabeu z pewnością czeka na wejście z ławki Garetha Bale'a.

51'

Ronaldo z dystansu uderza wprost w ręce bramkarza Malagi.

50'

Di Maria teraz znakomicie wypatrzył w polu karnym Isco, ale ten nie był w stanie z kilkunastu metrów zaskoczyć swojego byłego kolegi z drużyny, Caballero!

48'

Żółta kartka dla Eliseu za zagranie ręką.

46'

Ależ zaczęli ten mecz gospodarze! Di Maria z prawego skrzydła centrował w pole karne, gdzie piłki nie sięgnął jednak Ronaldo i ta wpadła do siatki zaskoczonego Caballero!

46'

GOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Angel Di Maria!!

46'

Zaczynamy drugą część spotkania! Nie ma zmian.

16:47

Real w pierwszej połowie zagrał naprawdę dobry mecz, ale podopieczni Carlo Ancelottiego mają spore problemy ze swoją skutecznością. Zobaczymy, czy podobnie będzie po przerwie. A może to Malaga udowodni, że niewykorzystane okazje się mszczą?

45'

Koniec pierwszej części gry! Pomimo dominacji Realu mamy nadal bezbramkowy remis.

45'

Marcelo zablokowany tuż przed polem karnym. To jedna z ostatnich akcji gospodarzy w tej części gry.

42'

Wreszcie jakiś strzał w wykonaniu gości. Dość szczęśliwie do pozycji strzeleckiej z kilkunastu metrów doszedł Eliseu i lekko skiksował, przez co piłka minęła wyraźnie bramkę Lopeza.

40'

Składna akcja Malagi zakończona płaską i niedokładną centrą Gameza.

36'

Piłkarze Realu są na potęgę dzisiaj łapani na spalone. Co chwila po kilku graczy Królewskich jest wyraźnie za linią obrony rywala.

35'

Genialna interwencja Caballero po strzale głową Moraty!!! Znakomite zachowanie bramkarza Malagi, bo młody napastnik Realu miał idealną okazję!

30'

Pół godziny gry za nami. Wyraźna przewaga Realu, ale wciąż 0:0 na Santiago Bernabeu.

29'

Kontratak Realu, Carvajal zagrywa do rozpędzonego Ronaldo, ale ten ponownie nie był w stanie zaskoczyć Caballero!

29'

Jedna z nielicznych akcji gości. Centrę Antunesa z lewego skrzydła pewnie łapie Diego Lopez.

26'

Królewscy wciąż nacierają na bramkę Malagi. Gra Realu dzisiaj wygląda naprawdę dobrze, poza jednym elementem - skutecznością.

23'

Caballero pewnie łapie piłkę po uderzeniu z dystansu Moraty.

21'

Do idealnego dośrodkowania Carvajala dopadł Morata i skierował głową piłkę do siatki, jednak wcześniej był na metrowym spalonym i sędzia słusznie nie uznał gola.

19'

Po wrzutce Isco, Cristiano Ronaldo głową przenosi piłkę wysoko ponad bramką Malagi.

19'

Morata blokowany przez Weligtona i rzut rożny dla gospodarzy.

18'

Di Maria zacentrował piłkę idealnie tym razem do Moraty, ale młody Hiszpan z kilku metrów trafia prosto w Caballero! Angel Di Maria jest na razie najlepszym graczem Realu w tym meczu.

17'

Ogromne problemy z uporządkowaniem swojej gry Malaga. Real atakuje agresywnym pressingiem i na razie to przynosi skutek, choć jeszcze bez wymiernych efektów w postaci bramek.

15'

Kapitalna kontra Królewskich! Di Maria zagrywa idealnie w tempo do wychodzącego na czystą pozycję Ronaldo, a ten posyła piłkę centymetry obok słupka!!!

14'

Di Maria zdecydował się teraz na indywidualną akcję i jeszcze raz uderzył zza szesnastki, ale tym razem Argentyńczykowi wyraźnie zabrakło precyzji.

12'

Willy broni celne uderzenie z wolnego Di Marii!

12'

Antunes fauluje przed własnym polem karnym Khedirę i ogląda żółtą kartkę. Świetna okazja dla Królewskich.

9'

Teraz Portugalczyk złapany na spalonym.

7'

Poprzeczka!!! C. Ronaldo zdecydował się na zaskakujący strzał z narożnika pola karnego i piłka trafia w poprzeczkę bramki Caballero!!!

6'

Di Maria z rzutu wolnego zdołał idealnie dograć na głowę Ramosa, ale ten przestrzelił, a ponadto był na spalonym.

5'

Strzał Jesusa Gameza zza szesnastki pewnie broni Diego Lopez, a to koledzy Gameza z Malagi, którzy dzisiaj znaleźli się na ławce rezerwowych: Kameni, Chen, Duda, Bobley, Morales, Darder, Santa Cruz.

3'

Początek meczu bardzo spokojny, a ja zapomniałem dodać informację o ławkach rezerwowych obu drużyn. Oto rezerwowi Realu: Casillas, Nacho, Arbeloa, Bale, Casemiro, Modric, Jese.

1'

Zaczynamy mecz!

15:58

Oba zespoły wychodzą właśnie na murawę Santiago Bernabeu, ale przed rozpoczęciem meczu koszykarze Realu zaprezentują miejscowej publiczności wywalczone w tym roku trofea.

15:52

Obok prezentujemy składy obu drużyn. W Realu zabraknie dziś kontuzjowanych Benzemy oraz Alonso.

15:39

Jak wygląda sytuacja w tabeli La Liga obu drużyn? Real jest trzeci i z 19 punktami na koncie traci już 5 oczek do prowadzących Atletico i Barcelony, choć przy grze Królewskich to i tak jest dobry dla nich wynik. Malaga, z 9 punktami, zamyka z kolei pierwszą część tabeli La Liga.

15:32

Jest za to bardzo prawdopodobne, że Santiago Bernabeu po raz pierwszy zobaczy w akcji Garetha Bale'a. Walijczyk po problemach zdrowotnych pojawił się wreszcie w kadrze meczowej Realu i zasiądzie na ławce rezerwowych.

15:15

Na wstępie musimy zmartwić polskich kibiców czekających na występ Bartłomieja Pawłowskiego. Polak nie został uwzględniony przez Bernda Schustera w kadrze meczowej ekipy z Andaluzji.

15:07

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo ze szlagierowego meczu 9. kolejki La Liga, w którym Real Madryt podejmie na własnym stadionie Malagę.