Niedziela, 6 października 2013, godz. 12:00
Celta VigoCelta Vigo
13:56

Za wspólne przeżywanie emocji tego spotkania dziękuje Jakub Trzaska. Zapraszam na kolejne transmisje spotkań Primera Division jak i innych rozgrywek.

13:52

Atletico było faworytem dzisiejszego spotkania i koniec końców zdobyło 3 punkty. Trzeba jednak oddać Celcie, że stanowiła dzisiaj godnego rywala dla zespołu Diego Simeone.

94'

Koniec spotkania!!! Atletico wygrywa swój ósmy mecz z rzędu!!!

93'

W natarciu Celta, ale wciąż nie mogą zdobyć bramki dającej wyrównanie.

89'

Ostatnia zmiana w Atleti.

83'

Po zdobyciu bramki przez Celtę coraz częściej znajdują się w dobrych sytuacjach do strzelenia gola, ale Atletico świetnie kontruje.

81'

Kartka także dla zawodnika Atletico Madryt. Ukarany nią Godin.

79'

Kartka za faul dla Oubiny.

73'

Druga zmiana Diego Simeone.

72'

Żółtą kartką ukarany Mallo za faul.

71'

GOOOOOOLLLL!!!! Celta zdobywa kontaktową bramkę. Strzelcem Nolito!!!

69'

Ostania zmiana w Celcie.

69'

Atletico ciągle w natarciu.

66'

Żółta kartka dla Charlesa.

62'

GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!! Niesamowita kontra Atletico!!! Długie podanie Gabiego i bramkę strzela Diego Costa!!!

66'

Nadal przeważa Atletico Madryt

59'

Druga zmiana w Celcie. Mina za Lopeza.

58'

Zmiana w Celcie. Na boisku pojawia się Nolito.

58'

Pierwsza zmiana w Atletico.

57'

Kapitalna akcja Atletico!!! David Villa miał tylko przed sobą bramkarza, ale strzelił obok bramki.

56'

Dzisiaj na Vicente Calderon zjawiło się 52 000 widzów.

54'

Jest sytuacja dla Celty. Faulowany przed polem karnym był Rafinha, ale Celta źle wykonała ten rzut wolny.

52'

Atletico ma momentami miażdżącą przewagą nad rywalami.

50'

Uderzenie Godina po dośrodkowaniu Gabiego z rzutu rożnego. Broni ten strzał jednak pewnie bramkarz Celty.

49'

Sędzia główny nie ma dzisiaj zbyt wiele pracy. Faule nie są bardzo ostre i nie ma ich bardzo dużo. Jak już któraś z drużyn fauluje to w okolicach środkowej linii boiska.

47'

Od razu w natarciu Atletico i mają już 10 rzut rożny przy ani jednym Celty.

45'

Sędzie Undiano Mallenco daje znak do rozpoczęcia II odsłony gry.

12:55

Bardzo dobry mecz ponownie rozgrywa Diego Costa. Mimo tego, że nie wykorzystał rzutu karnego ciągle zagraża bramce Yoela. Jeśli chodzi o Celtę to właśnie bramkarz gra najlepiej ze wszystkich graczy.

12:50

Atletico kontrolowało grę w pierwszej połowie, ale na przełamanie i gola musiało czekać aż do końcówki pierwszej połowy.

45'

Koniec I połowy, Atletico prowadzi 1:0.

42'

GOOOOOOOL!!! Diego Costa zdobywa bramkę po dośrodkowaniu Filipe!!!

43'

Mamy problem z przekazem ze stadionu Vicente Calderon, miejmy nadzieję, że zaraz wszystko wróci do normy.

40'

Uderzenie Costy zablokowane i mamy kolejny rzut rożny.

38'

Jedna z nielicznych akcji gości. Charles szarżował w pole karne, ale dobrze przyblokowany przez obrońców.

36'

Bardzo dobre uderzenie gracza Atletico, ale ponownie świetnie broni Yoel. Teraz Arda Turan i ponownie bramkarz Celty. Jest on dzisiaj bardzo dobrze dysponowany.

34'

Dobra akcja Diego Costy trochę za daleko wypuścił sobie piłkę i ostro starł się z bramkarzem rywali.

32'

Kolejne dośrodkowanie i strzał Diego Costy. Piłka poszybowała jednak wysoko ponad poprzeczką.

30'

Dłuższa przerwa spowodowana kontuzją Charlesa, ale zawodnik może kontynuować grę.

28'

Atletico dzisiaj wykonywało już bardzo dużo rzutów rożnych, ale nie było z nich jeszcze poważniejszego zagrożenia.

26'

Zbyt łatwy strzał oddał Costa z jedenastu metrów. Mimo tego dobrze zachował się bramkarz Celty. Pewna obrona karnego.

25'

Karny dla gospodarzy!!! Diego Costa nie trafia!! Broni Yoel!!!

22'

Faul na Diego Coscie przed polem karnym Celty. Brazylijczyk porozmawiał sobie bardzo dokładnie z obrońcą, który go faulował i nie wyglądało to na miłe słowa.

21'

Bardzo dużo dzisiaj dośrodkowań graczy Atletico. Goście zbyt łatwo im na to pozwalają i któreś z nich może skończyć się bramką.

17'

Mamy rzut rożny dla Los Rojiblancos. Dośrodkowanie Filipe zablokował Hugo Mallo.

15'

Piłkarze Diego Simeone grają bardzo wysokim pressingiem. Celcie ciężko jest wybić nawet aut bramkowy.

13'

Teraz troszeczkę spokojniejszej gry na boisku, dużo walki w środku pola. Częściej przy piłce gospodarze.

10'

Kapitalna kontra Atleti!!! Prostopadłe podanie Costy do Villi, ale jego akcję sam na sam wygrał Yoel!!!

8'

Celta próbowała wyprowadzić swoją akcję, ale Miranda pozwolił piłce opuścić boisko po niedokładnym podaniu do napastników.

6'

Atletico zamknęło Celtę w hokejowym zamku przed ich własnym polem karnym. Uderzenie po dośrodkowaniu Juanfrana mija jednak bramkę.

4'

Rzut wolny w bocznej strefie boiska dla gospodarzy, ale nie wynikło z tego zagrożenie bramki Celty.

2'

Gospodarze spokojnie rozpoczęli mecz, Celta nie jest w stanie wyjść z własnej połowy. Diego Simeone nawet nie usiadł na ławce rezerwowej od samego początku podpowiadając swoim zawodnikom.

0'

Rozpoczynamy mecz!!!

11:58

Losowanie stron i zaraz zaczynamy pierwszy sobotni mecz La Liga.

11:56

Sędzia główny dzisiejszego spotkania wyprowadza już obie jedenastki na murawę.

11:52

Obok prezentujemy składy, w których obie drużyny rozpoczną mecz. Drużyna Diego Simeone w swoim najsilniejszym i stałym składzie. Wraca do gry Mario Suarez, którego brakowało w ostatnich pojedynkach w lidze i Champions League. Skład gości też raczej nie zaskakuje.

11:47

Czekamy więc na pierwszy gwizdek sędziego Alberto Undiano Mallenco, który zaplanowany jest na godzinę 12:00.

11:44

Diego Simeone na wczorajszej konferencji prasowej bardzo chwalił przeciwnika: Przez ten czas dwa razy zmieniali trenera i nie grają tym samym systemem. To zespół, który charakteryzuje dobra gra, z dobrymi kombinacjami. Na lewej stronie jest Nolito, jest też Charles, który zawsze jest zagrożeniem, a także niebezpieczny Khron Dehli. Natomiast Augusto Fernández to świetny bramkarz z osobowością. Oni zawsze szukają najlepszego sposobu do rywalizacji. Zagrali bardzo dobry mecz z Betisem. Zawsze trzeba grać najlepszym składem, by ich pokonać.

11:41

Natomiast Celta wygrała zaledwie jedno spotkanie, trzy zremisowała i trzy przegrała. Ostatnie spotkania były niezłe w jej wykonaniu i z pewnością dzisiaj tanio skóry nie sprzedają i meczu z Atletico sobie na pewno nie odpuszczą.

11:36

Dzisiejsi gospodarze są wyraźnym faworytem tego pojedynku. Jak do tej pory wygrali wszystkie siedem spotkań ligi hiszpańskiej. Jest to najlepszy start tej drużyny w całej jej historii.